تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

با این نکات فروش در آمازون را چند برابر کنید

توضیحات کوتاه :
وبسایت آمازون بهترین پلتفرمی است که شما می‌توانید برای فروش کالای فیزیکی از آن استفاده کنید. این سایت میلیون‌ها فروشنده فعال دارد که روزانه میلیون‌ها دلار از طریق آن کسب درآمد می‌کنند.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 15

  • 1.6k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
با این نکات فروش در آمازون را چند برابر کنید

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

 

خلاصه ای از مقاله

شما در مرحله اول متوجه شدید که باید فروشنده شوید و در مرحله دوم نیز فهمیدید که باید بهترین اجناس را تهیه نمایید، پس در مرحله سوم باید به سراغ بهترین پلتفرم بروید. استاد حسین عزت خواه توانسته‌اند در پلتفرم‌های مختلف اجناس زیادی را به فروش برسانند. ایشان زمان زیادی را صرف پیدا کردن بهترین پلتفرم ممکن برای فروش اجناس خود کرده‌اند و در نهایت آمازون را انتخاب نموده‌اند.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

انتخاب پلتفرم مناسب برای فروش در آمازون

شما باید بررسی کنید که چه پلتفرمی را انتخاب کنید تا بتوانید فروش داشته باشید. شما می‌توانید یک مغازه اجاره کنید، می‌توانید شعبه‌ای از یک برند باشید یا اینکه می‌توانید یک وبسایت طراحی کنید و فروش آنلاین داشته باشید. شما حتی می‌توانید از طریق تلگرام یا اینستاگرام نیز فروش داشته باشید یا محصول خود را در آمازون یا eBay برای فروش گذاشته یا یک سایت Shopify ساخته و از این طریق فروش داشته باشید. انتخاب‌های پیش رو شما زیاد هستند که استاد حسین عزت خواه به تمامی این روش‌ها با عنوان پلتفرم اشاره می‌کنند.

 

فروش در آمازون

 

شما در مرحله اول متوجه شدید که باید فروشنده شوید و در مرحله دوم نیز فهمیدید که باید بهترین اجناس را تهیه نمایید، پس در مرحله سوم باید به سراغ بهترین پلتفرم بروید. استاد حسین توانسته‌اند در پلتفرم‌های مختلف اجناس زیادی را به فروش برسانند. ایشان زمان زیادی را صرف پیدا کردن بهترین پلتفرم ممکن برای فروش اجناس خود کرده‌اند و در نهایت آمازون را انتخاب نموده‌اند.

اما نکته‌ای که باید درباره استاد حسین عزت خواه بدانید این است که ایشان قبل از انتخاب آمازون، وبسایت خود را داشته‌اند و حتی قبل‌تر از آن مغازه‌هایی برای فروش کالا به صورت فیزیکی را نیز داشته‌اند. ایشان پلتفرم‌های مختلف را تجربه کرده و آنها را در کنار هم قرار داده و در نهایت امروز با اطمینان می‌گویند که بنا به دلایل بسیاری که وجود دارد، آمازون می‌تواند یکی از بهترین پلتفرم‌ها باشد. خیلی از افراد هستند که در برابر آمازون گارد می‌گیرند، به ویژه افرادی که در کانادا، آمریکا یا به طور کلی بیرون از ایران زندگی می‌کنند. اما دلیل داشتن چنین گاردی چیست؟

 

فروش در آمازون

 

تاثیر یادگیری بر موفقیت در کسب و کار

سوالی که مطرح می‌شود این است که چرا افرادی که آمازون را می‌شناسند و برای مثال در کانادا، استرالیا، اروپا، انگلیس و کشورهای از این قبیل زندگی می‌کنند، در برابر آمازون و حتی فکر کردن به راه اندازی این کسب و کار گارد بسیار سنگینی دارند؟ جواب این سؤال را با یک مثال برای شما شرح می‌دهیم. فرض کنید که شما در یکی از قفسه‌های کتابخانه خود در خانه کتابی را دارید که ده سال است آن را خریده‌اید یا کسی آن را به شما هدیه داده است. مطمئناً در تمامی کتاب‌ها، حتی اگر بدترین کتاب دنیا نیز باشد، یک کلمه خوب وجود دارد.

اما شما در حال حاضر این فرض را داشته باشید که کتاب نامبرده کتاب بسیار خوبی است و می‌تواند خیلی مفید باشد. این کتاب زمان زیادی نیز در برابر چشمان شما قرار گرفته است اما شما به هر دلیلی تاکنون فرصت مطالعه آن را نداشته یا به طور کلی آن را فراموش کرده‌اید. آمازون نیز دقیقاً به همین شکل است. آمازون نیز بیش از حد در معرض دید این افراد قرار گرفته است.

 

مقاله پیشنهادی: آشنایی با اصول راه اندازی کسب و کار

نکات فروش در آمازون

 

شما نمی‌توانید کسی را پیدا کنید که برای مثال در آمریکا زندگی می‌کند و زیر 45 سال سن داشته باشد و بگوید که من تا کنون از آمازون خرید نکرده‌ام. نکته‌ای که وجود دارد نیز همین است. ما در زندگی با فرصت‌های خوبی رو به رو می‌شویم یا درباره آن شنیده یا در کمترین حالت با آنها آشنا می‌شویم اما به دو دلیل خیلی به سمت آن‌ها نمی‌رویم. دلیل اول این است که یادگیری مسائل جدید از حوصله ما انسان‌ها خارج است و ما خیلی روحیه یادگیری بالایی نداریم. خیلی از افراد هستند که بیزینس من‌های موفقی می‌باشند اما چندان اهل یادگیری نیستند. می‌توان به جرات گفت که امروزه در حدود 3 الی 4 سال همه چیز عوض می‌شود.

اگر نگاهی به تلفن‌های همراه، سیستم‌های اینترنتی یا مدل کسب و کارها بیندازید می‌بینید که همه چیز در حال تغییر است. پس اگر کسی اهل به روز شدن یا یادگیری نباشد، بالتبع در کسب و کار خود شکست خورده یا در آن افت خواهد کرد. چرا که این افراد فکر می‌کنند مدل این بیزینس بسیار پیچیده است، شاید هم علاقه‌ای به یادگیری ندارند یا با کسانی برخورد کرده‌اند که نظر خوبی درباره این کسب و کار به آنها نداده‌اند. به همین دلیل در نهایت تصمیم می‌گیرند که این نوع کسب و کار را نادیده بگیرند.

 

ترفندهای افزایش فروش در آمازون

 

برای موفق شدن دایره دید خود را وسیع‌تر کنید

دلیل دوم نیز بسیار مهم و عمیق می‌باشد و شما می‌توانید در زندگی خود مثال‌هایی درباره آن پیدا کنید. خودتان را تصور کنید که یک کار خوب را می‌بینید. در ابتدای کار شما کمی نسبت به آن گارد دارید و با خود می‌گویید که اگر این کار حقیقتاً خوب بود، مسلماً به ذهن من می‌رسید. چرا که ما انسان‌ها همیشه این طرز فکر را داریم که ما افراد بسیار خلاقی هستیم، ذهنمان بسیار قوی است و ایده‌های خوبی در سر داریم. به این خاطر دوست نداریم که کسی را در موقعیت بهتر از خودمان ببینیم. به همین دلیل توصیه شده است که اگر می‌خواهید فرد با تجربه تری باشید، باید سفر کردن را آغاز کنید.

شما در سفر کردن یاد می‌گیرید که بیشتر از قبل دنیا را بفهمید و ببینید که چقدر جاهای جدیدی در این جهان وجود دارد. مطمئن باشید زمانی که شما پنج کشور دیگر را می‌بینید، نسبت به زمانی که از کشور خودتان بیرون نرفته‌اید، به دید خیلی بهتری دست پیدا می‌کنید. شما افراد دیگر را می‌بینید و متوجه می‌شوید که دسته دیگری از افراد غذاهای متفاوتی را می‌خورند و به شکل دیگری سلام می‌کنند، بیزینس می‌کنند، فکر می‌کنند یا در نهایت زندگی می‌کنند.

در نتیجه هر چقدر که دایره دید شما بازتر شود، درصد موفقیت شما نیز افزایش پیدا می‌کند. دلیل اینکه افرادی که از یک کشور به کشور دیگری مهاجرت می‌کنند و به موفقیت بیشتری دست پیدا می‌کنند نیز همین است. آن‌ها با مهاجرت به دید وسیع‌تری دست پیدا می‌کنند. اما خیلی از افراد این شانس را از خودشان می‌گیرند. چرا که فکر می‌کنند در آن برهه زمانی همه چیز را بلد بوده و از زندگی خود راضی هستند. این جایگاه بسیار خطرناک است. چرا که چنین افرادی به دنبال چیز دیگری نیز نمی‌باشد.

 

مقاله پیشنهادی: بهترین کسب و کار اینترنتی دنیا

وبسایت آمازون

 

از شکست در زندگی نترسید

شاید یک نفر بپرسد که زمانی که شخصی از زندگی خود راضی است، چه دلیلی وجود دارد که او را به سمت جلو هل دهیم؟ پاسخ استاد حسین عزت خواه به این سؤال چنین است: «به اعتقاد ایشان هیچ وقت یک انسان یک خط صاف را در زندگی دنبال نمی‌کند. شما یا همیشه رو به پیشرفت حرکت می‌کنید یا در حال سقوط هستید. این دقیقاً مثل بازار سهام است. اگر شما با بورس یا سهام آشنایی داشته باشید، می‌بینید که ارزش سهام متغیر است و خیلی نمی‌توان از یک خط صاف در سهام استفاده نمود. ارزش سهام در لحظه بالا یا پایین می‌رود. آدم‌ها نیز در دنیای نوین به همین شکل هستند.

شما نمی‌توانید بگویید که من می‌خواهم همین مسیر زندگی را پیش ببرم. شما باید هر روز خودتان را بهتر کنید. شما باید این طرز فکر را بسازید در غیر این صورت کم کم به دنیای افسردگی خواهید رسید و به مرور زمان به حالتی دست پیدا می‌کنید که دیگر هیچ چیزی در دنیا برای شما مهم نمی‌باشد. برخی از افراد این نگرش اشتباه را دارند. در نتیجه فکر می‌کنند چیزی که در حال حاضر هستند، خوب است یا اگر ایده‌های دیگر خوب بود، حتماً پیش‌تر به ذهن آنها رسیده بود. همه این موارد یک پروسه ذهنی است و هیچکس شاید به زبان نیاورد که من همه چیز را بلد هستم اما در ذهن خود می‌گوید که اگر راه‌های بهتری برای بیزینس بود من آنها را امتحان کرده بودم.

 

فروش در آمازون

 

استاد حسین عزت خواه خیلی اوقات در جلسات مشاوره خود به افرادی برخورده‌اند که مغازه‌ای داشته‌اند و زمانی که نظر استاد درباره روش‌های مارکتینگ و بازاریابی را می‌شنوند در برابر آن گارد می‌گیرند و عنوان می‌کنند که اگر این روش خوب بود، من خودم پیش‌تر آن را انجام داده بودم. شاید دلیل اینکه این فرد همچنان یک مغازه دار است نیز همین می‌باشد.

شاید اگر این فرد روش‌های بازاریابی خود را تغییر می‌داد، می‌توانست به جای یک مغازه، دو مغازه داشته یا حتی یک فروشگاه زنجیره‌ای داشته باشد. مطمئناً مؤسس مک دونالد مثل شما فکر نمی‌کرد. او به این فکر می‌کرد که چگونه تعداد شعبه‌های خود را افزایش دهد، کیفیت برگرهای خود را بالا برده یا قیمت آنها را به پایین‌ترین حد ممکن برساند. پس چنین فردی هیچ وقت این طرز فکر را نداشته است که همه چیز را بلد می‌باشد.

شغل ایده‌آل شما باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ آزادی از المان زمان و مکان برای شغلی که انتخاب می‌کنید، چقدر اهمیت دارد؟ شروع بیزینس‌های آنلاین آن هم در یک مارکت پلیس جهانی، یکی از شغل‌های محبوب جهان است چون فرد را محدود به زمان و مکان خاصی نمی‌کند و زمینه کسب درآمد دلاری را فراهم می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کسب و کار بزرگ و پرسود آمازون، پیشنهاد ما مشاهده ویدیوی معرفی این بیزینس و دنبال نمودن صفحه نتایج شگفت انگیز دوره آربی است.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/multiply-sales-on-amazon
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط