افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود ویدئو رایگان

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

فروشندگی در آمازون از ایران

توضیحات کوتاه :
همواره سؤال‌هایی در مورد فروش در آمازون، ذهن افراد را درگیر می‌کند. سؤال‌هایی همچون: "با وجود آنکه در کشور دیگری ساکن هستیم، آیا می‌توان در آمازون ایالات متحده کالایی را به فروش رساند؟

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4.56

تعداد امتیازها: 16

  • 4.8k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
فروشندگی در آمازون از ایران

 

خلاصه ای از مقاله

آیا می‌توان در آمازون ایالات متحده کالایی را به فروش رساند؟" یا "با وجود آنکه خارج از ایالات متحده زندگی می‌کنیم، چطور می‌توان در آمازون فروشنده شد؟" خبر خوب این است که پاسخ همه این سؤالات مثبت است. در واقع می‌توان از هر جای دنیا در آمازون فروشنده شد. در این مقاله توضیح می‌دهیم چگونه می‌توان در آمازون فروشنده شد.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

فروش در آمازون از کشورهای دیگر

همواره سؤال‌هایی در مورد فروش در آمازون، ذهن افراد را درگیر می‌کند. سؤال‌هایی از قبیل اینکه "با وجود آنکه در کشور دیگری ساکن هستیم، آیا می‌توان در آمازون ایالات متحده کالایی را به فروش رساند؟" یا "با وجود آنکه خارج از ایالات متحده زندگی می‌کنیم، چطور می‌توان در آمازون فروشنده شد؟" خبر خوب این است که پاسخ همه این سؤالات مثبت است. در واقع می‌توان از هر جای دنیا در آمازون فروشنده شد. در این مقاله توضیح می‌دهیم چگونه می‌توان در آمازون فروشنده شد.

 

کسب و کار آمازون

 

فروش در آمازون ایالات متحده به صورت بین المللی

شما می‌توانید تنها با دسترسی به اینترنت، از گوشه گوشه جهان در بازار ایالات متحده آمازون، محصولات خود را به فروش برسانید. افراد زیادی در سرتاسر دنیا هستند که فروش خوبی را در آمازون تجربه کرده‌اند. اجازه بدهید آمازون همه کارهای منطقی و ذخیره کالا را انجام دهد. تنها با اتصال به اینترنت، فرصت‌های آزاد بیشتری خواهید داشت و می‌توانید سراسر جهان را بگردید!

فروش در آمازون از هر جای دنیا

اگر بخواهیم توضیح دقیقی در این رابطه داشته باشیم، باید متذکر شویم که لازم نیست در ایالات متحده زندگی کنید تا مشمول فروش در فروشگاه‌های ایالات متحده آمازون باشید. قصد داریم دقیقاً به شما نشان دهیم چطور این کار را انجام دهید. روی نیمکتی در کشوری مثل مالدیو یا هر جای دیگری در دنیا بنشینید و در همان حال آسایش و استراحت در بازار ایالات متحده کالای خود را به فروش رسانید.

 

مقاله پیشنهادی: نحوه فروش در آمازون از ایران

فروشگاه آمازون

 

فروش در فروشگاه‌های آمازون ایالات متحده

در ابتدا توضیحاتی در مورد فروشگاه‌های آمازون ایالات متحده و سایر فروشگاه‌های بین المللی آمازون لازم به نظر می‌رسد. بزرگ‌ترین مناطقی که آمازون آنها را تحت پوشش خود در آورده است، کشورهایی از قبیل آمریکای شمالی، انگلستان، آلمان و ژاپن می‌باشد. این کشورها سهم عمده درآمد آمازون را شکل می‌دهند. نوآورانه‌ترین خدمات آمازون از قبیل سرویس پرایم به خوبی در ایالات متحده مورد استفاده قرار گرفته است. زیرا برای اجرای چنین عملیات فشرده منطقی، آمازون به یک شبکه متراکم از مراکز توزیع و انبارهای توسعه یافته در این ایالت نیاز دارد.

اقدامات لازم برای فروش در آمازون

1. لیست آمازون خود را تهیه نمایید

به منظور دریافت مقصد ارسال کالا و اطلاع از انبارهای FBA که می‌توانید محصولات خود را به آنجا ارسال کنید، لازم است در نخستین مرحله لیست خود را ایجاد نمایید.

2. کارگزار گمرکی خود را تعیین نمایید

برای واردات کالا به ایالات متحده، به کارگزار گمرکی نیاز خواهید داشت که محصولات شما را به ایالت منتقل نماید. در غیر این صورت باید از طریق پست‌هایی مثل UPS ،DHL و FedEx این کار را انجام دهید. کارگزار دقیقاً شما را در مورد انتقال مرسوله، اسناد و مدارک مورد نیاز، مالیات‌ها و سایر موارد لازم راهنمایی خواهد کرد. احتمالاً این مورد ریسک کمتری را نسبت به سایر مراحل فروش در فروشگاه‌های آمازون ایالات متحده داشته باشد، اما همه وارد کننده‌ها باید این مرحله را نیز پشت سر بگذارند.

 

مقاله پیشنهادی: سایت آمازون فارسی

فروش در آمازون

 

واردات محصول به آمازون

چگونه واردات محصول خود را  به آمازون انجام دهیم: گمان می‌کنیم این مرحله بسیار سخت باشد و زمانی که شما یک شریک مناسب را بیابید، مسیر درست را انتخاب نموده‌اید. برخی از شرکت ها همه امور را در این زمینه انجام خواهند داد. این شرکت‌ها وظایف ارسال کالا و ذخیره موجودی را بر عهده دارند و از تکنولوژی سطوح بالا بهره مند می‌باشند که به شما در صرف زمان و انرژی کمک خواهند کرد. با یک جستجوی سریع در گوگل می‌توانید ارائه دهندگان این نوع از خدمات را بیابید و از تجربیات سایر افراد در مورد شرکت‌های دیگر نیز اطلاعات کسب نمایید. انواع خدماتی وجود دارد که به شما توصیه می‌ شود در صورتی که از خارج از ایالات متحده فروشنده هستید، به این موارد توجه داشته باشید.

نکات قابل توجه برای فروش در آمازون

بررسی نمونه‌ها: برای هر نوع کالایی که قصد فروش دارید، کیفیت‌های متنوعی چه در مورد خود محصول و چه در مورد تولید کننده محصول وجود دارد. می‌توانید با توجه به مهارت‌های ارتباطی تولید کننده، مسئولیت پذیر بودن و بررسی سوابق، نسبت به اعتبار تولیدکننده اطمینان حاصل نمایید. اما در صورتی که کالا را نبینید، نمی‌توانید نسبت به کیفیت کالا قضاوت داشته باشید. هر جای دنیا که هستید از تولیدکننده بخواهید کالا را برای شما، خانواده و یا یکی از دوستانتان ارسال کند، تا بتوانید کیفیت کالا را به صورت فیزیکی بررسی کنید. تنها به عکس کالا یا توضیحات تولید کننده بسنده نکنید. باید منبع قابل اطمینانی برای ارزیابی محصول در اختیار داشته باشید.
تضمین کیفیت: در صورتی که خارج از ایالات متحده زندگی می‌کنید ممکن است هرگز با محصولات خود تماس فیزیکی نداشته باشید. باید اطمینان حاصل نمایید که کیفیت محصول نهایی دقیقاً با محصول نمونه برابر باشد. تا به حال مواردی دیده شده است که این دو مورد تفاوت‌های بارزی داشته‌اند. لازم است در سری اول، محصول سفارش داده شده را به دقت بررسی کنید. زمانی که به اطمینان رسیدید، دفعات بعد نیازی به این بررسی نخواهد بود.
مراکز آماده‌سازی ارسال: به دلیل احساس نیاز به مراکزی برای دریافت محصولاتی که از سوی تأمین کننده‌های خارجی به انبارهای آمازون ارسال می‌شوند، این خدمات اخیراً اضافه شده‌اند. این نوع از خدمات شبیه به بیمه نامه هستند و هر چیزی در کارخانه طبق دستورالعمل‌های آمازون تهیه می‌شود، لازم است فروشندگان خارجی استاندارهای آمازون در مورد بسته بندی و ملزومات قبل از ارسال را رعایت نمایند. در صورتی که محصولات شما آمادگی‌های لازم برای ارسال توسط آمازون را نداشته باشد، هزینه‌های دیگری را متقبل خواهید شد. نکته بدتری که وجود دارد این است که آمازون محصولات شما را با هزینه خودتان برگشت خواهد داد.

 

مدیریت و برنامه ریزی برای زندگی

 

انبار کالا در آمازون

طبق سایز محصول خود باید شرایط و گزینه ذخیره سازی محصول را انتخاب نمایید. ممکن است طبق شرایطی، از جمله این که فروشنده جدیدی در آمازون هستید و سرعت فروش کالای شما چه قدر باشد، تحت قوانین محدودیت‌های انبارداری کالا در آمازون قرار بگیرید. به ویژه در مورد محصولاتی که در دسته بندی کالاهای بزرگ قرار می‌گیرند. این موارد مدیریت کالا را مشکل می‌کند چرا که شما قصد دارید بیش از 1000 واحد را به تولیدکننده خود سفارش دهید اما می‌توانید در زمان مشخصی، تنها 500 واحد را در انبار نگه دارید.

برخی از شرکت ها وجود دارند که تا زمانی که شما تصمیم بگیرید کالای خود را به انبار آمازون ارسال کنید کالای شما را در انبارهای خود نگه می‌دارند. باید در گوگل جستجو کنید تا شرکت‌هایی با قیمت‌های مناسب را بیابید. در مورد فروشندگی در آمازون نکات زیادی وجود دارد که با شرکت در دوره آربی می توانید با اطمینان در این راه گام بردارید.

شغل هر فرد، بخش مهمی از زندگی روزانه او را شامل می شود. بنابراین انتخاب شغلی که در کنار درآمدزایی 24 ساعته، شما را از انجام کارهای مورد علاقه تان مانند سفر کردن و... محروم نکند زندگی پربارتر و جذاب تری را برای شما می‌سازد. پیشنهاد ما به شما برای آشنایی بیشتر با چنین شغلی و راهنمایی که در مسیر بیزینس آنلاین آمازون شما را از همه نکات مطلع سازد، تماشای ویدیوهای معرفی این بیزینس غول آسا و جهانی است. همچنین نتایج شگفت انگیز دوره آربی مسیر را بهتر به شما نشان می‌دهد.

 

 

شرکت در دوره ی آربی - آموزش فروش در آمازون

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/start-selling-on-amazon-from-iran
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط