وبسایت عزت خواه در حال به روز رسانی میباشد ، در صورت کاهش سرعت لطفا صبور باشید ، با تشکر از همکاری شما صفحه اصلی

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

نگاهی به مارکت پلیس‌های نوین

توضیحات کوتاه :
در دنیای امروز کسب درآمد با روش‌های جدید و نوینی انجام می‌شود و شما با دانستن نکاتی در این زمینه می‌توانید زندگی کاری و شغلی خود را ارتقا داده و در مسیر جدیدی قرار گیرید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 1.4k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
نگاهی به مارکت پلیس‌های نوین

 

خلاصه ای از مقاله

در مقاله قبلی در خصوص فروش کالای دیجیتالی و دانلودی صحبت نمودیم و در این مقاله قصد داریم به راه‌های کسب درآمد به روش نوین بپردازیم. روش‌هایی که می‌تواند ایده‌های جدیدی برای کسب درآمد خلق نماید.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

سومین روش: آموزش نرم افزارها و تبدیل آنها به فایل‌های آموزشی

مانند آموزش فتوشاپ، آفیس و نرم‌افزارهای مختلف دیگر. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که قبل از شما چند نفر این نرم‌افزارها را آموزش داده‌اند، آموزش‌های آنها در چه حدی بوده و شما دوباره همان کار آنها را تکرار نکنید. فراموش نکنید که باید یک ارزش به مارکت اضافه کنید تا بتوانید کسب درآمد کنید. اگر این الگو را دنبال کنید می‌توانید در ساخت فایل‌های دیجیتال منحصربه‌فرد شوید و به درآمد خوبی برسید. توجه داشته باشد که اگر برای مثال اولین ویدیو را ساختید و قصد داشتید برای ساخت ویدیو دوم اقدام نمایید از خود بپرسید که چطور می‌توانید آن را بهتر کنید؟

 

راه های افزایش درآمد

 

استفاده از اسپانسرها برای افزایش فروش

مدل‌ها و روش‌های دیگری در این زمینه وجود دارد که می‌توانم به ویلاگر بودن اشاره کنم. ویلاگر یعنی کسی که از زندگی شخصی خود فیلم بگیرد و محتوایی تولید کند که ارزش تماشا کردن را داشته باشد و آن را به صورت دائم در آپارات یا یوتیوب یا وبسایت‌های دیگر قرار دهد و بتواند بازدیدکننده جذب کند. در این زمینه یکی از مهمترین روش‌های کسب درآمد شما می‌تواند استفاده از اسپانسر برای ویدیوها باشد. برای مثال اگر شما فردی هستید که زیاد مسافرت می‌روید و غذاهای مختلفی را تست می‌کنید، می‌توانید در یک شهر کوچک غذاهای رستوران‌ها را تست کنید و نظر صادقانه خود را درباره غذاها بیان کنید. می‌توانید به رستوران‌های مختلف مراجعه کنید و ویدیوهایی با کیفیت‌های خوب در این زمینه تهیه کنید و در انتها نظر خود را درباره آن غذاها و رستوران‌ها با مردم به اشتراک بگذارید.

کدام یک از سوشال مدیاها پر سودتر هستند؟

سوشال مدیاهایی مانند آپارات و فیسبوک در طولانی‌مدت بیشتر می‌توانند به شما سود برسانند. با این روش می‌توانید مثلاً بعد از ساخت 10 ویدیو با رستوران‌ها صحبت کنید و به آنها بگویید که هزینه‌ای را از آنها دریافت می‌کنید و غذاهای آنها را تست می‌کنید و نظر صادقانه خود را به اشتراک می‌گذارید. اشتباه رایج خیلی از افراد این است که هزینه را دریافت می‌کنند و فقط نظر مثبت خود را با دیگران به اشتراک می‌گذارند. قرار است که شما نظر صادقانه خود را به اشتراک بگذارید. زیرا اولین کسانی که برای شما اهمیت دارند اسپانسرها نیستند، مخاطبان شما هستند و شما باید با مخاطبان خود رابطه خوبی داشته باشید. متاسفانه خیلی از افرادی که در ایران در این زمینه کار می‌کنند به این موضوع توجه نمی‌کنند و فقط مبلغی را دریافت می‌کنند و تبلیغات می‌کنند. در نظر داشته باشید که مهم مخاطب شما می‌باشد. اگر مخاطب شما براساس تجربه شما به آن رستورانی که شما معرفی کردید برود و ناراضی باشد شما را آنفالو می‌کند و نسبت به شما احساس بدی پیدا می‌کند. چون نظر خود را صادقانه بیان نکردید. پس برند خود را بسازید. اگر تصمیم گرفتید که ویلاگر شوید 2 مورد را همیشه مدنظر داشته باشید. 1. صادق باشید. 2. به صورت بادوام این کار را ادامه دهید نه اینکه در یک هفته 3 ویدیو قرار دهید و برای چند هفته چیزی را برای مخاطبان خود به اشتراک نگذارید. اگر با خود عهد می‌بندید که هفته‌ای یک ویدیو بسازید و در صفحه خود قرار دهید حتماً این کار را انجام دهید. پس کار خود را به خصوص در بستر سوشال مدیا به صورت دائم ادامه دهید و توجه داشته باشید که کیفیت در ویدیو حرف اول را می زند و فوق‌العاده مهم می‌باشد.

 

مقاله پیشنهادی: کسب درآمد اینترنتی مطمئن

مارکت پلیس های نوین

 

یکی از روش های تولید محتوا در مارکت پلیس های ایرانی

روش دیگری در زمینه تولید محتوا که جای آن در مارکت ایران خالی است این می‌باشد که شما برنامه تلویزیونی بسازید و در نهایت اسپانسر بگیرید. برای مثال شما برای موضوعی 20 قسمت می‌سازید و بعد از 20 قسمت می‌توانید به دنبال اسپانسر بروید. اگر درباره موضوعات اجتماعی صحبت می‌کنید، اسپانسر شما می‌تواند چند وکیل باشد و برای هر قسمت مبلغی را از آنها دریافت کنید. برای مثال یک میلیون برای هر قسمت دریافت کنید و اگر 4 قسمت در یک ماه بسازید حدوداً 10 ساعت از شما وقت می‌گیرد و می‌توانید 4 میلیون هم کسب درآمد کنید. حال اگر در مقیاس بزرگتر، مخاطبان و شنوندگان برنامه شما بیشتر شوند مسلماً درآمد بیشتری می‌توانید کسب کنید. اما همچنان به این موضوع توجه کنید که یک ارزشی را اضافه کنید. در ایران هر چیزی که مد می‌شود، دچار یک تب داغ می شود و بعد فراموش می‌شود. الان در صدا و سیما ایران رایج شده است که همه کار مصاحبه را انجام می‌دهند و آنقدر یک بازیگر یا خواننده در تعداد زیادی از این برنامه‌ها و مصاحبه‌ها شرکت می‌کند و صحبت‌های تکراری بیان می‌شود که دیگر آن شخصی که قصد دارد با او مصاحبه کند، سوال جدیدی به ذهنش نمی‌رسد! ولی ممکن است 2 سال بعد همه این‌ها فراموش شود، سیستم برنامه‌ها عوض شود و شاید مسابقه‌های تلویزیونی جایگزین شود. توجه داشته باشید هر کدام از این موارد را که انتخاب می‌کنید، مطابق شورواشتیاق شما باشد. یعنی بتوانید 20 سال در آن زمینه فعالیت کنید و ویدیو و برنامه بسازید. برای طولانی مدت به این موضوع نگاه کنید. به این توجه نکنید که اکنون بازار مصاحبه داغ است و شما باید وارد این مارکت شوید در صورتی که علاقه شما در این زمینه نیست و بعد از 10 قسمت آن را رها می‌کنید. شاید 80 درصد برنامه‌های تلویزیونی که در تلویزیون یا دنیای اینترنت ساخته می‌شود، بعد از چند قسمت کنسل می‌شوند.

کاری را انجام دهید که نسبت به آن شور و اشتیاق دارید

زمانی که من برنامه‌های الان وقتشه را ساختم، خیلی به این موضوع فکر کردم تا بتوانم تصمیم قاطعانه‌ای بگیرم و مطمئن شوم که این کار متناسب با شورواشتیاق من می‌باشد یا خیر. زیرا خیلی از برنامه‌های موفقیت را دیده‌ام که بعد از چند قسمت دیگر ساخته نشده‌اند. ولی زمانی که احساس کردم طرح الان وقتشه دقیقاً متناسب با شورواشتیاق من است، برای ساخت آن تمایل دارم و ساخت آن را از ته قلبم می‌خواهم، این کار را انجام دادم و تا الان حدود 98 قسمت از برنامه الان وقتشه را ساخته‌ام. در صورتی که شاید هیچ برنامه‌ای در زمینه موفقیت اینقدر ادامه‌دار نشده است و خیلی از آنها بعد از 30 قسمت کنسل شده‌اند. به این دلیل که فردی که آن را ساخته است، عمیقا به انجام آن تمایل نداشته و فقط تحت تأثیر چیزی که مد شده این کار را شروع کرده است. پس به دنبال هر کاری که می‌روید دقت کنید که در زمینه شورواشتیاق شما باشد. اگر تمایل دارید که ویلاگر شوید دقت کنید که حتماً این کار جز علایق شما باشد زیرا اگر درباره آن سرچ نمایید متوجه می‌شوید که کار سختی است اما نتیجه‌ای که می‌گیرید فوق‌العاده خوب است، می‌توانید اندازه یک شبکه رسمی در یک کشور مخاطب جذب کنید و شما دقیقاً کاری را انجام می‌دهید که واقعاً از صمیم قلب دوست دارید.

 

نگاهی به روش های رسیدن به درآمد میلیاردی با آمازون

 

ساخت اپ موبایل یکی از کسب و کارهای جدید

یکی دیگر از کسب‌وکارهایی که قابلیت رشد میلیاردی دارد، ساخت اپ موبایل می‌باشد. آینده تمام بیزینس‌های آنلاین، اپ‌های موبایل هستند. شما اگر الان بتوانید یک اپ موبایل بسازید یا وارد تیمی بشوید که روی اپ کار می‌کنند و اگر شیوه فکر یک نابغه میلیونر را داشته باشید می‌توانید آینده خود را تضمین کنید. همانطور که بزرگترین کمپانی‌ها بیشترین بودجه خود را برای قوی کردن اپ خود اختصاص می‌دهند چون ترافیک بیشتری در اپ می‌باشد و تمرکز روی موبایل‌هایی است که در دسترس همه افراد است. خود من یکی از مدیران کمپانی اپ موبایل ووگوت هستم. این اپ در مورد این است که شما مهارت یک نفر را برای 1 یا 2 ساعت اجاره کنید. برای مثال شما دنبال یک مربی بدنسازی هستید که نزدیک به شما باشد و از او برای یک ساعت وقت بگیرید و با او تمرین کنید. اپ ووگوت این امکان را برای شما فراهم می‌کند و بر اساس لوکیشن شما به دنبال مربی‌ها می‌گردد و کاربر و مربی را با هم مرتبط می‌کند. این ایده‌ای بود که من داشتم و چندین سال پیش با استفاده از تیمی که ساختیم، باعث شد این اپ موبایل ساخته شود و خیلی هم خوب جواب داد. برای ساخت اپ موبایل نیاز به 2 مورد دارید: 1. نیاز به یک مشکل بزرگ که قصد داشته باشید آن را حل کنید 2. نیاز به یک تیم دارید. به هیچ وجه یک نفر به تنهایی نمی‌تواند یک اپ موبایل بسازد. شما صددرصد از همه لحاظ نیازمند یک تیم هستید.

تا به حال به خرید محصولات فیزیکی از کارخانه‌های چینی با قیمت بسیار مناسب و فروش آن در یک مارکت پلیس بزرگ و جهانی مانند آمازون فکر کرده‌اید؟ بیزینسی که با آزادی از المان زمان و مکان مسیر یک کسب درآمد 24 ساعته و دلاری را برای شما فراهم می‌کند. هر چند کار آسانی به نظر نمی‌رسد اما اگر راهنمای جامع و گام‌به‌گام در این خصوص وجود داشته باشد، مسیر خیلی آسان‌تر و سریع‌تر طی می‌شود. تماشای ویدیوهای معرفی کسب و کار آمازون شاید نقطه عطف زندگی و کسب و کار شما باشد. پس این پیشنهاد را از دست ندهید.

 

 

برای مطالعه بخش قبلی این مطلب، مقاله روش های نوین دیجیتال مارکتینگ را بخوانید.

برای مطالعه ادامه این مطلب، مقاله بهترین ایده های کسب و کار آنلاین را بخوانید.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/take-a-look-at-the-new-marketplaces
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط