آموزش خرید از آمازون ، خرید ارزان و باکیفیت مشاهده ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

روش های نوین دیجیتال مارکتینگ

توضیحات کوتاه :
در زندگی لازم است که تصمیمات مهم و جسورانه بگیرید. به کدام سمت می‌خواهید حرکت کنید؟ به همین شیوه‌ای که الان زندگی می‌کنید یا قصد دارید آن را تغییر دهید؟

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 1.1k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
روش های نوین دیجیتال مارکتینگ

 

خلاصه ای از مقاله

اگر به دنبال این هستید که به آینده روشنی به خصوص در زمینه استقلال مالی برسید، خیلی حائز اهمیت است که کسب‌وکار خود را از المان زمان و مکان جدا کنید وگرنه مجبور می‌شوید در جامعه‌ای که قیمت‌ها هر روز در حال افزایش است، شما هم ساعت کاری خود را افزایش دهید. به همین علت است که بعضی از افراد مجبور هستند که در چند جا کار کنند یا روزانه 18 ساعت کار کنند!  که این اصلاً خوب و ایده‌آل نیست پس باید عوض شود.

 

آنچه در  این مقاله می خوانید:

روشی برای تصمیم گیری صحیح

در زندگی لازم است که تصمیمات مهم و جسورانه بگیرید. به کدام سمت می‌خواهید حرکت کنید؟ به همین شیوه‌ای که الان زندگی می‌کنید یا قصد دارید آن را تغییر دهید؟ من اصلاً زندگی شما را قضاوت نمی‌کنم ممکن است الان در شرایط خیلی خوبی هستید و من از صمیم قلب به شما تبریک می گویم. ولی اگر حس می‌کنید در بعضی بخش‌های زندگی باید تغییر ایجاد کنید و یا به طور کلی تمایل دارید باورها و روش زندگی خود را تغییر دهید، نیاز به یک تصمیم‌گیری جدی دارید. من یک روش قدرتمند در تصمیم‌گیری را به شما آموزش می‌دهم تا بتوانید تکلیف خود را با خودتان روشن کنید. در هر تصمیمی که می‌خواهید بگیرید اگر آن تصمیم بین 0 تا 10 باشد که 0 انتخاب اول و 10 انتخاب دوم شما می‌باشد، عدد 5 هم تصمیمی است که شما را دچار شک کرده است و نمی‌دانید چه چیزی را انتخاب کنید.

 

روش های نوین ساخت لایف استایل یک کارآفرین

 

گزینه 5 و 6 را حذف کنید و به قضیه امتیاز دهید. یعنی بین صفر تا 10 بدون درنظر گرفتن عدد 5 و 6 امتیاز دهید. الان باید به تصمیم خود امتیاز دهید و بنویسید که اگر آن را انتخاب کنید چه دستاوردهایی به دنبال خواهد داشت و اگر گزینه دیگری را انتخاب کنید چه دستاوردهایی برای شما حاصل می‌شود. بررسی کنید اگر در مسیر انتخاب کسب‌وکار و کارآفرینی، همین زندگی و کسب‌وکاری که به آن مشغول هستید را انتخاب کنید چه ضررها و چه فوایدی برای شما خواهد داشت، آنها را یادداشت نمایید و در نهایت یک نمره به تصمیم خود بدهید. در حالت دیگر اگر حس می‌کنید نیاز دارید که درآمد خود را افزایش دهید، ساعات کاری خود را کمتر کنید، بتوانید راحت‌تر زندگی و کار کنید و مسافرت‌های خود را بیشتر کنید گزینه دیگری را باید انتخاب کنید و امتیاز بالایی به آن بدهید. با همین فرمول می‌توانید در سخت‌ترین شرایط زندگی تصمیم درست بگیرید. اگر به دنبال این هستید که به آینده روشنی به خصوص در زمینه استقلال مالی برسید، خیلی حائز اهمیت است که کسب‌وکار خود را از المان زمان و مکان جدا کنید. وگرنه مجبور می‌شوید در جامعه‌ای که قیمت‌ها هر روز در حال افزایش است، شما هم ساعت کاری خود را افزایش دهید. به همین علت است که بعضی از افراد مجبور هستند که در چند جا کار کنند یا روزانه 18 ساعت کار کنند! من خودم در این شرایط بودم و کاملاً آنها را درک می‌کنم و می‌دانم که اصلاً خوب و ایده‌آل نیست پس باید عوض شود.

فروش کالای دیجیتال و دانلودی

دسته‌بندی دیگری از بیزینس‌هایی که می‌تواند به درآمدهای میلیاردی برسد، فروش کالای دیجیتال و دانلودی می‌باشد. محصول دیجیتال به این صورت است که یک فایلی به صورت ویدیویی، صوتی، کتاب، متن یا هر چیزی شبیه به مدیا تولید می‌کنید که آن می‌تواند شامل مطالب آموزشی و انتقال اطلاعات به کاربر باشد. می‌خواهم ابتدا روش‌های تولید محتوا به صورت مدیا را برای شما بیان کنم.

 

مقاله پیشنهادی: آمازون بزرگترین سایت فروش کالا

روش‌های نوین دیجیتال مارکتینگ

 

روش های تولید محتوا به صورت مدیا

اولین روش: گردآوری محتوا بدون اضافه نمودن مطلب جدید

در این روش شما محتوایی را گردآوری می‌کنید و چیزی از خودتان به آن اضافه نمی‌کنید. به این شکل که در یک زمینه، کتاب‌ها و مقالات مختلف را بخوانید و گردآوری و خلاصه‌برداری کنید. برای مثال در ارتباط با کنکور می‌توانید تست‌های مهم و پر تکرار را گردآوری کنید و آنها را به شکل یک پکیج تهیه نمایید و آن پکیج را به کاربران معرفی کنید. فوق‌العاده مهم است که شما به چه شکل این کار را انجام می‌دهید و آنچه تعیین می‌کند شما محصولتان پر فروش بشود یا اینکه هر فرد با خرید آن ناراضی باشد، دقیقاً همین موضوع است که شما با چه ظرافتی این کار را انجام می‌دهید نه اینکه صرفا همه موارد را کپی کنید. سؤالی که از من زیاد پرسیده می‌شود این است که افراد ثروتمند چطور توانسته‌اند به چنین ثروتی برسند؟ چگونه می‌توان میلیاردر شد؟ بهترین شغل دنیا چیست؟ و سؤالات دیگر. من یک جواب برای همه این سؤالات دارم. مادامی که شما یک ارزش به دنیا اضافه کنید، به نظر من می‌توانید کسب درآمد کنید آن هم نه در مقیاس کوچک. ولی به شرط آنکه یک ارزش به دنیا اضافه کنید.
 افراد بزرگ در این دنیا حتماً یک کار مهمی انجام دادند و خدمتی به بشر ارائه داده‌اند. مانند بیل گیتس، جف بیزوس و... من نمی‌گویم شما باید خالق فیسبوک بعدی باشید. هر فرد در حد خود ارزشی به این دنیا اضافه کند. اگر در اینستاگرام در حال فعالیت هستید، چند لحظه به این فکر کنید که آیا محتوایی که به اشتراک می گذارید، ارزشی دارد؟ با گرفتن زمان مخاطب خود در مقابل چیز ارزشمندی به او می‌دهید؟ مادامی که این کار را انجام دهید می‌توانید به درآمد خوبی هم برسید و این درآمد می‌تواند افزایش یابد چون این دنیا از شما تشکر می‌کند که این کار را انجام می‌دهید. خیلی از افراد مختلفی در دنیا در حال انجام این کار هستند. ولی در مارکت ایران کمی سخت است که شرایط به خوبی مهیا گردد، به خصوص در عرصه دیجیتال مارکتینگ و تولید محصولات دانلودی. اگر می‌گویم گردآوری محتوا صرفاً منظور کپی کردن مطالب نیست. باید تحقیق کرده و برای این کار وقت بگذارید و در نهایت بهترین نسخه را بسازید.

دومین روش: مهمترین و بهترین روش برای کالای دیجیتال

یعنی دوره آموزشی که آماده می‌کنید صددرصد متعلق به خود شما ‌باشد. می‌تواند شامل تجربیات زندگی شخصی، اطلاعات انباشه شده از خواندن کتاب‌های مختلف در ذهن شما باشد که آنها را گردآوری نموده و یک دوره آموزشی می‌سازید. در حوزه‌ای که به آن علاقه، شور و اشتیاق دارید. می‌تواند آموزش عکاسی، فیلمبرداری، مکانیک، دروس مختلف یا هر چیز دیگری باشد. ولی باید توجه کنید که کاملاً خاص و منحصر به فرد  باشد و صرفاً کپی نباشد. اگر می‌خواهید با قیمت بالایی آن را بفروشید باید واقعاً برای آن زحمت بکشید. پس فراموش نکنید اگر وارد این کار می‌شوید ممکن است لازم باشد که برای تهیه یک دوره آموزشی بین 6 ماه تا 1 سال زمان صرف کنید. ولی قیمتی که می‌توانید برای آن تعیین کنید برای مثال بین 300 تا 1000 دلار می‌تواند باشد. بهترین بخش محتواهای دیجیتالی همان محتوایی است که شما خود تولید می‌کنید و ارزش آن زیاد است.

 

روش های نوین کسب درآمد بدون وقفه در دنیا

 

در روش قبل شما می‌توانید برای مثال قیمتی معادل 100 یا 200 هزار تومان برای محصول خود تعیین کنید. زیرا کاربر هنگام خرید درنظر می گیرد که این محصول شما دقیقاً چکیده 9 کتاب است که اگر بخواهد 9 کتاب را بخرد قیمتی تقریباً معادل همان پول را باید پرداخت کند و شما آنقدرها برای قیمت‌گذاری آزاد نیستید. پس اگر برای طولانی‌مدت به این موضوع فکر می کنید، به ساخت دوره آموزشی فکر کنید که بتوانید تجربیات خود را در هر حوزه‌ای که هستید به کاربر و مخاطب خود انتقال دهید و منحصربه‌فرد باشد. با خودتان صادق باشید و بررسی کنید که در زندگی خود در چه حوزه‌ای کار کردید، چه تجربیاتی دارید و آیا کسانی هستند که نیازمند این تجربیات باشند؟ چون این کار شما صرفاً برای پول نیست و شما به هم نوع خود کمک می‌کنید. برای مثال اگر شما 300 ساعت کلاس رفتید تا دوره‌ای را یاد گرفتید، اگر راهی وجود دارد که بتوانید آن را در نصف این زمان به کسی آموزش دهید، فوق‌العاده می‌باشد و آن شخص می‌تواند در هزینه و زمان خود صرفه‌جویی کند. شما با این کار به افرادی که در حوزه شما هستند کمک می‌کنید، یک قدم مثبت بر می‌دارید و ارزشی را اضافه می‌کنید.

شغل ایده‌آل شما باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ آزادی از المان زمان و مکان برای شغلی که انتخاب می‌کنید، چقدر اهمیت دارد؟ شروع بیزینس‌های آنلاین آن هم در یک مارکت پلیس جهانی، یکی از شغل‌های محبوب جهان است چون فرد را محدود به زمان و مکان خاصی نمی‌کند و زمینه کسب درآمد دلاری را فراهم می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کسب و کار بزرگ و پرسود آمازون، پیشنهاد ما مشاهده ویدیوی معرفی این بیزینس است.

 

 

برای مطالعه بخش قبلی این مطلب، مقاله در مسیر رسیدن به موفقیت را بخوانید.

برای مطالعه ادامه این مطلب، مقاله نگاهی به مارکت پلیس های نوین را بخوانید.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/new-digital-marketing-techniques
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط