موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

کسب درآمد اینترنتی مطمئن

توضیحات کوتاه :
درآمد آنلاین مزایای بسیاری دارد و شما را از داشتن فضای فیزیکی و بسیاری موارد دیگر بی‌نیاز می‌سازد. تنها با داشتن یک کامپیوتر و اتصال به اینترنت می‌توانید بیزینس آنلاین خود را راه‌اندازی کنید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

 • 1.9k
 • 0
 • مدت زمان مطالعه 4 دقیقه
کسب درآمد اینترنتی مطمئن

 

خلاصه ای از مقاله

کسب درآمد اینترنتی، نیاز به دانستن نکاتی دارد که توجه نکردن به آنها می تواند کسب و کار شما را با مشکل مواجه نماید. در این مقاله راهکارهایی را ارائه می کنیم که با توجه به آنها و به کار بردن آنها در راه اندازی کسب وکار آنلاین خود می توانید مسیر درست را طی نمایید و به موفقیت برسید.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

چگونه یک بیزینس آنلاین راه اندازی کنیم؟

کسب درآمد اینترنتی خیلی رونق پیدا کرده است و امروزه با پیشرفت فناوری و فراگیر شدن اینترنت، بسیاری از افرادی که به دنبال شروع یک کسب و کار هستند، فضای اینترنت را برای بیزینس خود انتخاب می‌کنند.

درآمد آنلاین مزایای بسیاری دارد که شما را از داشتن فضای فیزیکی و بسیاری موارد دیگر بی‌نیاز می‌سازد و در بسیاری از مواقع، تنها با داشتن یک کامپیوتر و اتصال به اینترنت می‌توانید بیزینس خود را راه اندازی کنید.

مسلماً افراد مختلف برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود، باید مسیرهای متفاوتی را در پیش بگیرند. اما در این مقاله به مواردی اشاره می‌کنیم که هر فردی که به دنبال درآمد آنلاین است باید انجام دهد تا به موفقیت برسد.

 

موفقیت در زندگی و کسب و کار

 

1. ایده عالی برای بیزینس اینترنتی پیدا کنید

هر کسب و کاری با یک ایده شروع می‌شود. این ایده می‌تواند از یک سرگرمی باشد که به آن علاقه دارید، شغلی باشد که در آن تجربه دارید، یا مهارتی که در طول سالهای طولانی آن را پرورش داده‌اید.

اگر شما محصول یا خدماتی دارید که می‌توانید به مردم ارائه دهید و کیفیت زندگی آنها را بالا ببرید، می‌توانید آن را تبدیل به یک بیزینس کنید. اما در مورد ایده بیزینس برخی مردم دیدگاههایی دارند که اشتباه است.

 • اولین دیدگاه اشتباه این است که ایده شما باید بسیار تازه و بکر باشد و تا به حال به ذهن هیچکس نرسیده باشد. در روی این کره خاکی میلیاردها انسان زندگی می‌کنند. بنابراین، احتمال اینکه یک نفر از میان این میلیاردها انسان، ایده‌ای شبیه به ایده شما داشته باشد بسیار زیاد است. نکته مثبت در اینجا این است که شما می‌توانید از اشتباهات آنها درس بگیرید و در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنید. البته این موضوع به این معنا نیست که شما می‌توانید از آنها کپی‌برداری کنید. اصالت مهمترین نکته است و شما حتی وقتی بیزینسی راه می‌اندازید که نو و جدید نیست باز هم می‌توانید اصالت داشته باشید. بیزینس ها همیشه از یکدیگر الهام می‌گیرند. از افراد موفق در حوزه بیزینس خود یاد بگیرید و ایده‌های آنها را با کمی تغییر تبدیل به مزیتی برای بیزینس خود کنید.

 

مقاله پیشنهادی: مشاغل اینترنتی - 4 ایده جذاب برای راه اندازی کسب و کار آنلاین

بیزینس های آنلاین

 

 • دومین دیدگاه اشتباه این است که محصولی که ارائه می‌دهید باید بسیار مهم و کاربردی باشد. همین الان که در حال خواندن این مقاله هستید، نگاهی به اطراف خود بیندازید. در اطراف شما چند محصول یا کالای به ظاهر بی‌اهمیت و کوچک وجود دارد که نمی‌توانید بدون آنها زندگی کنید؟ به خاطر داشته باشید که تمامی این‌ها ایده‌هایی بودند که تبدیل به ملزومات اساسی زندگی ما شدند. از سوهان ناخن گرفته تا سنجاق و سوزن قفلی. بنابراین هر چقدر هم که ایده شما کوچک و بی‌اهمیت به نظر برسد، به یاد داشته باشید که همیشه می‌توانید با آن پیشرفت کنید. حتی اگر در سطح منطقه خودتان محبوب باشد و جهانی نباشد، تا زمانی که مردم از آن استقبال می‌کنند و برای خرید آن دوباره به شما مراجعه می‌کنند، شما برنده‌اید.

 

کسب درآمد از اینترنت

 

2. نوشتن یک طرح تجاری موفق

برای کسب درآمد آنلاین باید ابتدا یک طرح تجاری داشته باشید. در اولین فرصت شروع به تدوین یک طرح تجاری کنید. بیزینس پلن شما را در مسیر پیشبرد بیزینس راهنمایی می‌کند و به شما کمک می‌کند تصمیمات مهم را اتخاذ کنید.

طرح تجاری به بیزینس شما ساختار می‌دهد، به دیگران نشان می‌دهد و به خود شما یادآوری می‌کند که هدف بیزینس شما چیست و مقصدتان کجاست. همچنین، بدون داشتن طرح تجاری نمی‌توانید برای بیزینس خود سرمایه جمع کنید.

بیزینس پلن به بانکها و سرمایه‌گذاران نشان می‌دهد که می‌دانید می‌خواهید با این سرمایه چه کار کنید و می‌توانید سرمایه را به آنها بازگردانید. بنابراین باید طرح تجاری خود را به صورت شفاف و بی‌نقص بنویسید.

 

کسب و کار آنلاین

 

3. بازار هدف را امتحان کنید

در هنگام راه اندازی کسب و کار آنلاین ، اگر دو چیز است که باید در آنها صرفه جویی کنید، یکی زمان و دیگری پول است. امتحان بازار قبل از اینکه بیزینس خود را راه اندازی کنید به شما کمک می‌کند که به این هدف برسید.

وقتی پس از صرف وقت و انرژی فراوان، مدل تجاری خود را تدوین کردید، برای شما سخت خواهد بود تا نقایص آن را پیدا کنید. مطمئناً می‌توانید با خانواده و دوستان خود صحبت کنید و از آنها نظر بخواهید.

اما آنچه که شما واقعاً به آن نیاز دارید یک نظر بی طرف است تا به شما بگوید کجای کار شما نیاز به بازبینی و تصحیح دارد. به عنوان مثال می‌توانید در رسانه های اجتماعی از افراد داوطلب کمک بگیرید، در مراسم یا کنفرانس‌هایی که در حوزه خودتان برگزار می‌شوند شرکت کنید تا بازار هدف خود را پیدا کنید، از Google Trends استفاده کنید تا گرایشات مشتریان را چک کنید.

یک نمونه اولیه یا نسخه بتا درست کنید. رقبای خود را رصد کنید، اینکه چگونه فعالیت می‌کنند، چه اشتباهاتی می‌کنند و مشکلات خود را چگونه حل می‌کنند. به خاطر داشته باشید که مقیاس فعالیت‌های خود را کوچک نگه دارید.

بدین طریق هر مشکلی که با آن مواجه شوید را راحت‌تر می‌توانید حل کنید. از مرحله امتحان به سادگی رد نشوید. این بهترین راه برای این است که متوجه شوید کدام ایده جواب می‌دهد و دیگر نیازی نیست وقت خود را صرف بازگشتن به مراحل قبلی و تغییر محصولات خود کنید.

امتحان کردن به شما نشان می‌دهد که بازار هدف شما چه استقبالی از محصول شما خواهد کرد و شما می‌توانید تغییرات لازم را در طول مسیر اعمال کنید.

 

پیشنهاد ویژه : کسب درآمد با سرمایه کم

 

کسب درآمد آنلاین

 

4. انتخاب نام مناسب برای بیزینس و وبسایت

اولین برخوردها بسیار اهمیت دارند و نام شرکت اولین بخش از شرکت شما است که مشتریان با آن مواجه می‌شوند. انتخاب نام مناسب ممکن است ساده به نظر برسد اما یک بخش مهم از به راه اندازی بیزینس آنلاین است و تصمیمی است که نباید به سادگی از آن عبور کنید.

شما کل بیزینس آنلاین خود را حول این نام تبلیغ می‌کنید و تغییر دادن آن در آینده ممکن است به ضرر شما تمام شود. نامی که برای کسب و کار خود انتخاب می‌کنید می‌تواند معمولی باشد که به طور واضح به مشتریان بگوید بیزینس شما چیست.

یا اینکه می‌توانید از یک نام غیرمتعارف استفاده کنید تا مشتریان را کنجکاو کنید تا در مورد بیزینس شما بیشتر اطلاعات کسب کنند. اما هر نامی که انتخاب می‌کنید باید نوشتن آن راحت باشد تا به راحتی در موتورهای جستجو قابل سرچ باشد.

بهترین نام برای کسب و کار آنلاین نامی است که کوتاه و جذاب و به خاطر سپردن آن راحت باشد. همچنین نامی که انتخاب می‌کنید نباید شباهت زیادی با یک بیزینس دیگر داشته باشد. این کار می‌تواند مشتریان بالقوه را سردرگم کرده و حتی ممکن است با موانع قانونی مواجه شوید.

همچنین باید یک لیست از نامهای احتمالی تهیه کنید تا اگر نام دامنه آن در دسترس نبود یک نام دیگر را انتخاب کنید. وقتی لیست را تهیه کردید، نام دامنه‌های در دسترس را نیز چک کنید. به خاطر داشته باشید که نام دامنه هم باید کوتاه و ساده باشد. از به کار بردن اعداد و دیگر حروفی که قابل فهم نیستند خودداری کنید.

 

کسب و کار اینترنتی

 

5. طراحی و ساخت وبسایت

حال که نام بیزینس و دامنه خود را انتخاب کرده‌اید باید چه کار کنید؟ اکنون زمان آن است که بیزینس خود را به فضای آنلاین ببرید. چرا باید بیزینس خود را به فضای آنلاین ببرید؟ بسیاری از مردم وقتی قصد خرید کالا یا خدماتی را دارند، اولین کاری که انجام می‌دهند جستجوی آن در اینترنت است.

همچنین با داشتن یک وبسایت می‌توانید به راحتی و با صرف کمترین هزینه، با مشتریان در سرتاسر جهان در ارتباط باشید. مشتریان به صورت 24 ساعته و هر روز به بیزینس شما دسترسی دارند و این یعنی شما می‌توانید در هر زمانی از شبانه روز به کسب درآمد از اینترنت بپردازید. در هنگام ساخت وبسایت، باید به این نکات توجه کنید:

 • تصاویر و طراحی وبسایت

وبسایتی که برای بیزینس خود طراحی می‌کنید باید از لحاظ بصری برای بازدیدکنندگان جذاب باشد در غیر این صورت آنها تمایل نخواهند داشت که در سایت شما بمانند. شما با تصاویر، نگاه بازدیدکنندگان را به خود جذب می‌کنید. به خاطر داشته باشید که همیشه از تصاویر با کیفیت بالا استفاده کنید تا بیزینس خود را به مشتریان معرفی نمایید. از تصاویر تکراری و کلی استفاده نکنید. باید از تصاویری استفاده کنید که شما را نسبت به رقبا برجسته و متفاوت می‌سازد.

 • صفحات سایت را شلوغ و پر از مطلب نکنید

برای کسب درآمد آنلاین، شما باید کاربران سایت خود را از لحظه ورود به سایت تا پایان کار، که خرید محصول شما است، هدایت کنید. موارد غیرضروری که حواس کاربر را پرت می‌کنند از سایت خود حذف کنید و به یاد داشته باشید نیازی نیست هر جای خالی در سایت را پر کنید. جاهای خالی و سفید در سایت به بازدیدکنندگان اجازه می‌دهند بر روی آنچه که می‌خواهند ببینند تمرکز کنند. مهم‌ترین کاری که باید انجام دهید این است که برای مشتری دقیقاً و به طور شفاف مشخص کنید که برای خرید محصول، چه مراحلی را باید طی کند.

 

کسب درآمد اینترنتی مطمئن

 

 • رنگ‌ها و فونتهای ساده در وبسایت به کار ببرید

ممکن است فکر کنید استفاده از رنگهای مختلف وبسایت شما را جذاب‌تر می‌کند اما بهتر است که از یک طرح رنگی ساده استفاده کنید تا سایت شما ظاهر تمیز و حرفه‌ای داشته باشد. از رنگهای مکمل استفاده کنید. همچنین بهتر است بیشتر از دو یا سه فونت را در متون خود به کار نبرید. فونت‌ها هم مثل رنگها باید مکمل همدیگر باشند و هر فونتی با فونت دیگر سازگار نیست.

 • نسخه موبایلی سایت را هم طراحی کنید

بسیار مهم است که سایت شما سازگار با موبایل باشد. در غیر این صورت، رتبه گوگل شما تنزل می‌یابد و به همین دلیل ممکن است خیلی از مشتریان خود را از دست بدهیدو در کسب درآمد آنلاین خود با مشکل مواجه شوید.

 • سایت خود را به روز نگه دارید

سایت خود را همیشه جذاب و به روز نگه دارید و طرح آن را با فصول تغییر دهید. با تغییر فصل و تغییر طراحی سایت، می‌توانید پیشنهادات جدید محصول به مشتریان ارائه دهید و آنها را ترغیب به خرید محصول نمایید. نیازی به اعمال تغییرات اساسی و زیاد نیست. به عنوان مثال برای کریسمس می‌توانید تم برف را به لوگوی خود اضافه کنید.

 • تولید محتوا و تبلیغات سایت را فراموش نکنید

هر چیزی که برای وبسایت خود می‌نویسید را قبل از انتشار به دقت بخوانید و چک کنید. اشتباهات تایپی و گرامری برای سایت شما خوب نیستند. این اشتباهات می‌توانند باعث شوند که بیزینس شما غیرحرفه‌ای به نظر برسد. سپس تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید برند خود را با زبانی غیررسمی و دوستانه به مشتریان معرفی کنید یا جدی و حرفه‌ای. زبان ابزاری است که با آن می‌توانید به برند خود شخصیت بدهید بنابراین به درستی از آن استفاده کنید. حتی اگر لحن جدی و بیزینسی دارید، می‌توانید متن‌ها را به گونه‌ای بنویسید که جذاب باشند و مشتریان مشتاق خواندن آنها شوند.

 • امنیت سایت را نیز در نظر بگیرید

وقتی وب‌سایت خود را راه اندازی کردید، باید به دنبال راههایی باشید تا امنیت آن را برای خودتان و مشتریانتان تأمین کنید. بنابراین برای پرداخت از درگاههای امن استفاده کنید و با متخصصان در این باره صحبت کنید.

 

فروشندگی در آمازون

 

 • تبلیغات آنلاین

مهم‌ترین نکته در بیزینس آنلاین این است که کسب و کار خود را به مشتریان بشناسانید. از سئو سایت، تبلیغات PPC، شبکه‌های اجتماعی و بازاریابی ایمیلی غافل نشوید.

در نهایت توجه داشته باشید که موفقیت و رسیدن به درآمد در هر بیزینسی، یک شبه اتفاق نمی‌افتد. اما با داشتن یک برنامه منسجم، می‌توانید بیزینس آنلاین خود را در سریعترین زمان به بازدهی و سود برسانید.

همواره در حال نظارت و بازبینی نتایج خود باشید تا ببینید کدام ایده‌ها سودآور هستند و کدام نیستند. از اشتباه کردن نترسید و سریعاً با درس گرفتن از اشتباهات به مسیر درست بازگردید.

 

شغل هر فرد، بخش مهمی از زندگی روزانه او را شامل می شود. بنابراین انتخاب شغلی که در کنار درآمدزایی 24 ساعته، شما را از انجام کارهای مورد علاقه تان مانند سفر کردن و... محروم نکند زندگی پربارتر و جذاب تری را برای شما می سازد. پیشنهاد ما به شما برای آشنایی بیشتر با چنین شغلی و راهنمایی که در مسیر بیزینس آنلاین آمازون شما را از همه نکات مطلع سازد، تماشای ویدیوهای معرفی این بیزینس غول آسا و جهانی است. همچنین دنبال نمودن صفحه نتایج شگفت انگیز دوره آربی راه را به شما بهتر نشان می دهد.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/safe-internet-income
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط