مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

تاکتیک های فروش در آمازون (بخش چهارم)

توضیحات کوتاه :
تجربه فروش در آمازون یکی از جذاب‌ترین و بهترین تجربه‌هایی است که یک فروشنده می‌تواند داشته باشد. چرا که شما با انتخاب محصول مناسب می‌توانید به درآمد بسیار خوبی دست پیدا کنید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 20

  • 1.3k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
تاکتیک های فروش در آمازون (بخش چهارم)

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

 

خلاصه ای از مقاله

با دگرگونی‌های زیادی که در دنیا به‌وجود آمده است، کسب‌وکارهای آنلاین جایگاه متفاوتی نسبت به بیزینس‌های دیگر پیدا کرده‌اند و در آینده‌ای نه چندان دور پیشتاز خواهند بود. در بخش چهارم مصاحبه محمد رفعتی با استاد عزت خواه بیشتر به این موضوع پرداخته می‌شود.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

با دوره آربی قدم های خود را به سمت فروش در آمازون بردارید

تجربه فروش در آمازون یکی از جذاب‌ترین و بهترین تجربه‌هایی است که یک فروشنده می‌تواند داشته باشد. چرا که شما با انتخاب محصول مناسب می‌توانید به درآمد بسیار خوبی دست پیدا کنید. در این مقاله شما می‌توانید بخش چهارم مصاحبه صورت گرفته با یکی از دانشجویان دوره آربی را مطالعه نمایید.

 

فروش در آمازون

 

استراتژی فروش در آمازون

استاد حسین عزت خواه: «برای افرادی که پیرامون کسب‌وکار آمازون FBA شک یا سوالی دارند، به ما بگویید. مجدداً عرض می‌کنم، حس و حال و دیدگاه شما نسبت به من متفاوت است و شما می‌توانید در مقایسه با من نظر خیلی بهتری را بدهید. چرا که من چندین سال است که در کسب‌وکار آمازون هستم و در اصل نسبت به آمازون تعصب دارم. اما شما می‌توانید با یک دیدگاه بازتری به من بگویید که برای کسانی که به کسب‌وکار آمازون علاقه‌مند هستند، توصیه شما چیست و نظر خود را بگویید.»

محمد رفعتی: «چند نکته را باید به شما بگویم. دوستان من کار آمازون را انجام می‌دهند و یکی از آنها محصولی را اضافه کرد و من نیز به او آموزش‌هایی را دادم اما او باز دوباره دوره آربی را خریداری نمود. چرا که برای او سؤال پیش می‌آمد. زمانی که محصول خود را اضافه می‌کرد یا برای او مشکلی پیش می‌آمد، سؤالی در ذهن او شکل می‌گرفت. من نیز آنقدر حرفه‌ای نبودم که بتوانم به سؤال ایشان جواب بدهم. اسم این دوست من، رضا بود. من به او گفتم که بهترین کاری که شما می‌توانید انجام دهید این است که دوره آربی را تهیه کنید و از تیم پشتیبانی استاد عزت خواه به صورت دقیق کمک بگیرید. هر زمان که شما به تیم پشتیبانی آقای عزت خواه تلفن زده یا اس‌ام‌اس یا ویس بدهید آن‌ها سریعاً جواب شما را می‌دهند.

موضوع دوم این است که من الآن خیلی خوشحال هستم. باز هم می‌گویم که اگر دوره آربی نبود، آمازونی نیز وجود نداشت. الآن عشق و علاقه من آمازون شده است. شما قبلاً می‌گفتید که این کار شاید نیم ساعت تا 1 ساعت از زمان من را می‌گیرد اما الآن آمازون عشق من شده است. من تمام وقت در آمازون یا علی‌بابا هستم. اگر شما به گوشی من نگاه کنید، می‌بینید که من تمام وقت در آمازون و علی‌بابا می‌باشم. من تمام مدت به‌دنبال محصول می‌گردم. واقعاً علاقه دارم که در خانه باشم و وقت آزاد داشته باشم و بتوانم به صورت آنلاین پول در بیاورم. برای کسانی که می‌خواهند کسب و کار آمازون را شروع کنند، به نظر من حتماً دوره آربی را تهیه نمایند. اگر شما دوره آربی را تهیه نکنید و از طریق یوتیوب یا دوستان خود پیش بروید، شما وسط راه خواهید ماند. مثل این است که شما با ماشین به مسافرت بروید اما لاستیک زاپاس نداشته باشید. اگر لاستیک پنچر شود، شما بدون لاستیک زاپاس در جاده می‌مانید. همان زاپاس دوره آربی خواهد بود. یعنی شما باید دوره آربی را تهیه کنید تا بتوانید تا انتهای راه را به سلامت بروید و به آخر خط برسید.»

 

مقاله پیشنهادی: نرم افزار تحلیل گر برای فروش در آمازون

تاکتیک های فروش در آمازون (بخش چهارم)

 

نیاز به یک راهنما برای شروع کسب و کار آمازون

استاد حسین عزت خواه: «من نیز قبول دارم. سیستم آمازون کمی پیچیده است و به یک مربی، راهنما یا تیم پشتیبانی برای چنین بیزینس پیچیده‌ای نیاز است. من واقعاً امیدوار می‌باشم کسانی که شغل خود را دوست ندارند، حتماً آن کار را ترک کرده و به سراغ شغلی بروند که واقعاً عاشق آن هستند. چرا که من نمی‌گویم که تنها بیزینس آمازون را شروع کنید. شما باید به‌دنبال رویای خود بروید و کاری را انجام دهید که واقعاً از آن لذت می‌برید. بدین ترتیب به قول شما به جای اینکه 1 یا 2 ساعت زمان بگذارید، 15 ساعت روی آن زمان می‌گذارید. چرا که در حال لذت بردن از آن هستید. نکته این است که زمان شما در دست خودتان است. اگر دوست داشتید می‌توانید امروز را به‌طور کلی کار نکنید و کسی شما را اخراج نمی‌کند یا اینکه به شما نمی‌گوید که چرا به این شکل کار می‌کنید. نکته همین است که از آن ساعت 9 تا 5 عصر یا همان زمان اداری خارج شوید و به کسب‌و‌کارهایی برسید که از زمان و مکان جدا باشد.»

 

تاکتیک های فروش در آمازون (بخش چهارم)

 

بیزینس آنلاین آمازون، شما را از زمان و مکان جدا می کند

استاد حسین عزت خواه: «شما می‌توانید به صورت 24 ساعته و از هر کجای دنیا کار کنید. محمد جان، شما الآن می‌توانید لپ‌تاپ خود را بردارید و برای زندگی به مالزی بروید و آمازون FBA کنید. شما می‌توانید به هر کجای دنیا بروید و دیگر لازم نیست که به داخل دفتر کار بروید. مورد مهم بعدی این است که شما می‌توانید اندازه و مقیاس کسب‌وکار آمازون را تا آنجایی که می‌خواهید بزرگ کنید. چرا که شما می‌توانید یک، دو، سه، ده، بیست، صد یا حتی دویست محصول مختلف را داشته باشید. این موضوع به باورهای خودتان بستگی دارد. اگر شما باور خود را بزرگ کردید، می‌توانید سیصد محصول را نیز داشته باشید. اما اگر شما بهترین شغل دنیا را نیز داشته باشید، برای مثال جراح مغز باشید، می‌توانید در روز 5 عمل را انجام دهید. ما کسی که بتواند در روز 200 عمل جراحی را داشته باشد را نداریم. حتی اگر شما در هر رشته‌ای که می‌توانید تصور کنید، بهترین باشید.

به همین دلیل است که من همیشه روی بیزینس‌های آنلاین تأکید داشته‌ام. چرا که دنیا به همان سمت می‌رود. اتفاقات خیلی زیادی در دنیا در حال وقوع می‌باشد و خیلی خوب است که انسان‌ها این سیستم‌ها را زودتر یاد بگیرند و کار را شروع کنند. چه بسا تا 5 الی 8 سال آینده سیستم‌ها دیگر به این شکل نباشد. در حال حاضر کمپانی‌ها یکی پس از دیگری در حال ورشکسته شدن می‌باشند. برای مثال 1 سال پیش چه کسی فکر می‌کرد که wholefoods تمام کمپانی خود را به فروش برساند؟ یا کمپانی‌هایی که در کانادا من هر روز می‌بینم که یکی پس از دیگری در حال ورشکسته شدن می‌باشند. چرا که دیگر برای آنها صرف نمی‌کند که تا این اندازه برای کارمند یا صندوقدار یا داشتن یک مغازه هزینه کنند. فروشگاه‌های آنلاین تمامی این هزینه‌ها را از بین می‌برد و قیمت همان محصول را پایین‌تر می‌آورد. در نهایت من ترجیح می‌دهم زمانی که قصد خرید یک محصول سنگین را دارم، نیازی نباشد که خودم به مغازه بروم و آن را انتخاب کنم. من خرید خود را به صورت آنلاین انجام می‌دهم. برای مثال به چه دلیلی من برای یک قاب گوشی باید سوار ماشین شده و به یک فروشگاه بروم؟ این اتفاق به ویژه در آمریکا در حال اتفاق افتادن است که با amazon fresh سبزیجات و میوه‌ها همگی به داخل آمازون می‌آیند. روزی می‌رسد که حقیقتاً مغازه‌های فیزیکی به یک نوستالژی تبدیل می‌شوند. برای مثال چند نفر با هم قرار می‌گذارند و می گویند که با یکدیگر به این مغازه مشخص برویم و ببینیم که ده سال پیش ما به چه شکلی خرید می‌کردیم. به همین دلیل توصیه من این است که همه آدم‌ها به سراغ سیستم‌های آنلاین بروند. محمد جان، اگر سؤال یا نکته‌ای دارید می‌توانید بپرسید، در غیر این صورت از اینکه همراه من بودید، خیلی خوشحال شدم و از شما ممنون می‌باشم.»

 

مقاله پیشنهادی: رمز موفقیت تجارت آنلاین

تاکتیک های فروش در آمازون (بخش چهارم)

 

نقش مهم داشتن ایده خلاق برای موفقیت در آمازون

- «من نیز از تیم حرفه‌ای عزت خواه و شخص شما متشکر می‌باشم. من دوستان زیادی دارم که قصد تهیه دوره آربی را دارند. من آنها را به آقای یزدانیان معرفی کردم تا آنها نیز بتوانند این دوره را تهیه کنند و کسب‌وکار آمازون را شروع نمایند. نکته این است که هر کدام از دوستان من که می‌خواهند به آمازون بیایند از من می‌پرسند که در حال فروش چه چیزی می‌باشم. من نیز در پاسخ به آنها گفته‌ام که من این مورد را به کسی یاد نمی‌دهم. حتی اگر بخواهید مثل محصول من را به فروش برسانید من دوباره چیزی را به آن اضافه می‌کنم که باز هم پشت سر من قرار بگیرید. این دقیقاً همان صحبت شما بود که اگر برای مثال moon lamp یا یک لیوان را اضافه کرده‌اید و کسی محصول شما را کپی کرد، شما یک لیوان را برای مثال با یک بشقاب یا قاشق قرار می‌دهید. شما همیشه یک قدم از دیگران جلوتر می‌باشید. این دقیقاً فکری است که من الآن در ذهن دارم.»
+ «بله. من واقعاً فکر نمی‌کنم که کپی کردن در سیستم آمازون جواب بدهد. دقیقاً مثل این می‌ماند که یک نویسنده کتابی را می‌نویسد و شما از روی آن کپی می‌کنید. در نهایت کار شما کپی است و شما هیچ‌وقت یک نویسنده نمی‌شوید. چرا که از کل سیستم درکی ندارید. به نظر من در آمازون و در بازه زمانی طولانی کسی می‌تواند موفق باشد که طرز فکر و نگرش درستی داشته باشد و یاد بگیرد که به چه شکلی تحلیل کند. در آینده شما خیلی بیشتر متوجه می‌شوید که شما حتی می‌توانید بازار را حدس بزنید و متوجه شوید که قرار است چه محصولاتی به صدر جدول آمده و آنها را زودتر از دیگران بیاورید. شما کم‌کم وارد داستان‌هایی می‌شوید که حتی بهتر از کمپانی‌های بزرگی که این کار را می‌کنند، مثل Best buy ،casco یا والمارت می‌توانید حدس بزنید.»

 

تبدیل شدن به یک کارآفذرین موفق


- «من به شما این قول را می‌دهم که سری بعد که با شما حرف می‌زنم، در آمازون فروشنده برتر شده باشم.»
+ «صددرصد. من صددرصد مشتاق هستم و از صمیم قلب برای شما خوشحال می‌باشم که توانسته‌اید در این مسیر بروید و دارید با قدرت و انرژی ادامه می‌دهید. من از صحبتی که با شما داشته‌ام، انرژی خیلی زیادی گرفته‌ام. باز از شما و دیگر همراهان عزت خواه دات کام تشکر می‌کنم که کنار من بودید. روز فوق‌العاده خوبی را برای شما آرزو می‌کنم و امیدوارم که به بهترین‌ها برسید.»
- «من نیز از شما ممنون می‌باشم و دوباره از شما تشکر می‌کنم که روی خط آمدید و با هم یک گفتگوی خیلی خوب داشتیم. دوباره از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام، تیم پشتیبانی دوره آربی و خود استاد عزت خواه تشکر می‌کنم.»

شغل ایده‌آل شما باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ آزادی از المان زمان و مکان برای شغلی که انتخاب می‌کنید، چقدر اهمیت دارد؟ شروع بیزینس‌های آنلاین آن هم در یک مارکت پلیس جهانی، یکی از شغل‌های محبوب جهان است چون فرد را محدود به زمان و مکان خاصی نمی‌کند و زمینه کسب درآمد دلاری را فراهم می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کسب و کار بزرگ و پرسود آمازون، پیشنهاد ما مشاهده ویدیوی معرفی این بیزینس است.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/selling-on-amazon-tactics-part4
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط