وبسایت عزت خواه در حال به روز رسانی میباشد ، در صورت کاهش سرعت لطفا صبور باشید ، با تشکر از همکاری شما صفحه اصلی

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

تاکتیک های فروش در آمازون (بخش سوم)

توضیحات کوتاه :
آیا می‌توان در آمازون موفق شد؟ فروشندگان بسیاری با راهنمایی و پشتیبانی افرادی که تجربه خوبی در فروش داشته‌اند، توانسته‌اند موفق شوند. در ادامه با یکی از فروشندگان موفق آمازون آشنا می‌شوید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 9

  • 1.4k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
تاکتیک های فروش در آمازون (بخش سوم)

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

 

خلاصه ای از مقاله

فروشندگان بسیاری با راهنمایی و پشتیبانی افرادی که تجربه خوبی در فروش داشته‌اند، توانسته‌اند موفق شوند. در بخش سوم مصاحبه محمد رفعتی در خصوص اینکه چگونه توانسته است با استفاده از راهنمایی‌های استاد عزت خواه محصول خود را در صدر جدول آمازون قرار دهد صحبت می‌نماید.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

موفقیت در آمازون دست یافتنی است

آیا می‌توان در آمازون موفق شد؟ فروشندگان بسیاری با راهنمایی و پشتیبانی افرادی که تجربه خوبی در فروش داشته‌اند، توانسته‌اند موفق شوند. در ادامه با یکی از فروشندگان موفق آمازون آشنا می‌شوید. این دانشجوی دوره آربی به نام محمد رفعتی با استاد حسین عزت خواه مصاحبه‌ای داشته است و در ادامه می‌توانید بخش سوم این مصاحبه را مطالعه نمایید.

 

فروش در امازون

 

استاد حسین عزت خواه: «خب سوال مهمی وجود دارد که خیلی مشتاق هستم پاسخ آن را از شما بشنوم. برنامه و چشم‌انداز شما برای آینده در کسب و کار آمازون چیست؟»

محمد رفعتی: «من اکنون یک ایده خیلی خوب پیدا کرده‌ام که آنها را در حساب خود اضافه می‌کنم و می‌دانم که این ایده اگر به آمازون برود، مثل یک توپ منفجر خواهد شد. من یک ایده خیلی خوب را قرار داده‌ام که 4 وسیله با قیمتی بسیار مناسب در یک بسته قرار گرفته‌اند. یعنی می‌توانم به شما بگویم که محصولی را که دیگر خود آن را به تنهایی 20 دلار به فروش می‌رسانند، من در کنار 3 وسیله دیگر در یک بسته قرار می‌دهم و با قیمت 25 دلار به فروش می‌رسانم. مشخص است که این کار نتیجه خارق‌العاده‌ای خواهد است. اگر من بتوانم 2 یا 3 بازخورد گرفته و به صدر جدول آمازون بیایم، موفق می‌شوم. بنای من برای آینده این است که تعداد محصولات خود را به عدد 10 برسانم. حال 10، 15 یا 20! هر چقدر که بیشتر باشد، بهتر است. سپس فروش خود را در آمازون به روی 100 تا 200 دلار برسانم و یک زندگی واقعاً راحت داشته باشم.»

استاد حسین عزت خواه: «واقعاً و از صمیم قلب برای شما خوشحال هستم و تردیدی ندارم که شما به آنجا می‌رسید. من آدمی می‌باشم که یک روز رویای خود را باور کردم و الآن آن را زندگی می‌کنم. چند روز پیش با خودم فکر می‌کردم که من اکنون در زندگی یک سری از موارد را دارم و شاید برای من عادی شده است. اما کمی به 5 یا 7 سال گذشته خود بازگشتم و دیدم که خیلی از مواردی که الآن در زندگی دارم دقیقاً یک روزی رویای من بوده‌اند و با خود می‌گفتم که اگر بتوانم آنها را داشته باشم، خیلی آدم خوشبختی خواهم بود و آنها را الآن دارم. یک شخص باید مدام به دنبال رویاپردازی برای آینده خود باشد. شما دیدگاه خیلی خوبی دارید. دو مورد را در کسب‌وکار آمازون در نظر بگیرید. مورد اول تعداد محصولات است. برای مثال شما با خودتان می‌گویید که من در 5 تا 6 ماه آینده 10 محصول را اضافه می‌کنم. مورد بعدی میزان فروش است که می‌توانید آن را برای خودتان بنویسید. برای مثال بگویید که تا 6 ماه آینده میزان فروش من 10 تا 15 درصد بالاتر می‌رود. در انتها سعی کنید به ساخت یک برند فکر کنید. چرا که زمانی که شما به سراغ ثبت برند در خود آمازون می‌روید، همه فرمول‌ها بی‌نهایت عوض می‌شوند. این خیلی می‌تواند به شما کمک کند.»
- «من برند محصول خود را دارم اما آن را هنوز ثبت نکرده‌ام. اما آن را به زودی ثبت می‌کنم. من با کمک دوره آربی لوگو خود را نیز ساخته‌ام. همه چیز دوره آربی است! لوگویی که من ساخته‌ام نیز بسیار زیبا می‌باشد. من این لوگو را به چین فرستادم تا روی کارت تشکری که شما در دوره آربی گفته‌اید زده شود. من با فتوشاپ لوگو شما را برداشته و لوگو خودم را روی کارت تشکر قرار دادم و آن را به چین فرستادم تا در تمامی بسته‌بندی‌های محصول من آن را قرار دهند.

 

مقاله پیشنهادی: موفقیت در آمازون از ایران

تاکتیک های فروش در آمازون

 

دانشجوی دوره آربی و تبدیل شدن به فروشنده برتر در آمازون

+ «یک نکته هم در ویس‌هایی که با هم قبل از این مصاحبه داشته‌ایم، از شما شنیدم این بود که شما amazon choice شده‌اید که به نظر من خیلی جالب است.»
- «بله. واقعاً خودم هم نمی‌دانم چه باید بگویم. من لینک خود را برای آقای یزدانیان فرستادم و از او خواستم که درستی یک مورد را بررسی کند. ایشان بعد از بررسی لینک به من اعلام کردند که شما amazon choice هستید. من تصور می‌کردم که کسانی این ویژگی را دارند که از محصولات خود آمازون را به فروش برسانند و نمی‌دانستم که amazon choice چیست. اما بعدها فهمیدم که کسانی که فروش آنها بالا می‌رود، توسط آمازون انتخاب می‌شوند و این لقب را می‌گیرند. اکنون شما هر case را در آمازون جستجو کنید، محصول من در اول صفحه بالا می‌آید.»
+ «محمد جان به شما تبریک می‌گویم. واقعاً برای شما خوشحال هستم. amazon choice به عبارات و کلیدواژه‌هایی بستگی دارد که آن را جستجو می‌کنند و اگر خریدی اتفاق بیفتد شما به amazon choice تبدیل می‌شوید. حال بر اساس یک سری الگوریتم‌ها زمانی که این مورد ادامه‌دار باشد، به best seller تبدیل می‌شوید. اگر این اتفاق برای شما افتاد، تردید نداشته باشید که فروش شما بین 10 تا 20 برابر می‌شود. این حداقل اتفاقی است که برای شما می‌افتد. اگر سوالی از من پیرامون آمازون دارید مطرح کنید. دوباره از شما تشکر می‌کنم و خیلی خوشحال شدم که با شما صحبت کردم. اگر نکته دیگری هست، می‌شنوم»

 

مقاله پیشنهادی: فروشنده موفق در آمازون

تاکتیک های فروش در امازون

 

- «همین الآن نیز فروش من بسیار بالا می‌باشد. از آنجایی که ساعت اینجا با آمریکا اختلاف دارد، من شب می‌خوابم و صبح که بیدار می‌شوم، می‌بینم که 7 تا 10 عدد فروخته‌ام. الآن فروش من در کمترین حالت روزی 7 یا 8 عدد است. الآن زمانی که 7 یا 8 تا فروش داشته باشم، از آن ناراحت می‌شوم و به دنبال فروش 10، 20 تا 40 عدد در روز می‌باشم. یک روزی من باید 50 عدد از محصول خود را در روز به فروش برسانم. الآن نیز گفته‌ام که سفارش خود را به چین داده‌ام تا محصول را برای من ارسال کنند تا انبار من خالی نشود. الآن تمام فکر و دغدغه من این است.»
+ «یک نکته که باید به شما بگویم این است که ما به سه رویداد نزدیک می‌شویم. البته جمعه سیاه را که پشت سر گذاشته‌ایم اما تا اول ماه ژانویه 3 تعطیلات بسیار مهم دیگر وجود دارد و احتمال اینکه انبار شما خالی شود، وجود دارد. چرا که میزان بازدید آمازون به شدت بالاتر می‌رود و خیلی از خریدها در یک ماه آینده نیز اتفاق می‌افتد. اما خیلی برای شما خوشحال هستم و امیدورام سری دوم اجناس شما به انبار برسد. نکته دیگری که باید به شما بگویم که احتمالاً به شما کمک می‌کند این است که به بهینه کردن لیستینگ خود نیز فکر کنید. اگر شما کمپین ppc را نیز راه‌اندازی کرده‌اید، می‌توانید یک سری از اطلاعات را بیرون بکشید که نشان دهد که کدام یک از کلید واژه‌ها بیشتر به کار شما مرتبط است و در بخش search term، عنوان، توضیحات و bullet point کمی سعی کنید و اگر راهی است آن را بهتر کنید. این‌ها می‌توانند در بازه زمانی به شما کمک کنند. پس آنها را مد نظر داشته باشید. چرا که اگر شما توانستید به فروش روزانه 30 عدد از محصول خود دست پیدا کنید، این اتفاق به نظر من خیلی خوب است. اما اگر آن را بهینه کنید، افزایش نیز می‌تواند پیدا کند.»

 

تاکتیک های فروش در آمازون

 

ساخت کمپین PPC برای آمازون

- «من کمپین PPC را طی دو روز فعال کردم و فکر می‌کنم در عرض همان 2 روز 120 تا 140 دلار را به این کمپین اختصاص دادم. سپس آن را غیرفعال کردم و کلیدواژه‌هایی که سرچ شد را برداشته و عنوان را نیز تغییر دادم و کمپین PPC خود را بستم و الآن فروش من بالا رفته است.»
+ «به این تکنیک reverse گفته می‌شود. شما تبلیغات PPC را ساخته‌اید و کلیدواژه‌ها را به دست آورده‌اید و سپس کار تبلیغات PPC خود را متوقف کرده‌اید. شما خیلی باهوش هستید. این روش خیلی خوبی بوده است.»
- «استاد عزت خواه من تاکنون giveaway نکرده‌ام. دوستان من در شهرهای مختلف آمریکا زندگی می‌کنند. من از 4 یا 5 نفر آنها خواستم که محصول من را خریداری نمایند و بعد از 2 یا 3 هفته برای من نظر بگذارند. آن‌ها برای من ویدیوهای خیلی خوب و طولانی 2 یا 3 خطی را همراه با عکس گذاشتند. تنها کسی که با این محصول در آمازون ستاره گرفته است، من می‌باشم. چرا که من 5 ویدیو مثبت و پنج ستاره را دارم. من به شما گفته‌ام که اکنون شما هر case موبایلی را که در آمازون سرچ کنید، من صفحه اول بالا می‌آیم.»

 

تاکتیک های فروش در آمازون


+ «این خیلی خوب است. من فکر می‌کنم که لیستینگ شما واقعاً بهینه شده است و به اصطلاح می‌توانیم بگوییم که کلیدواژه‌های شما index شده است. به همین دلیل خیلی خوب پیدا می‌شوند. این راه را ادامه بدهید و سعی کنید خودتان را برای محصولات دوم و سوم کپی کنید. من منتظر هستم که از موفقیت‌های بیشتر شما بشنوم. بی‌نهایت برای شما آرزوی موفقیت می‌کنم.»

داشتن یک ذهنیت درست برای ساخت تجربه‌ای از زندگی که با پذیرش همه اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی آن، شما را به موفقیت برساند، چه‌قدر برای شما حائز اهمیت است؟ اگر علاقه‌مند هستید در خصوص راهنمایی که شما را برای تجربه یک زندگی موفق آماده می‌کند، بیشتر بدانید، مطالعه مقاله معرفی دوره شگفت انگیز پاراسل زندگی را از دست ندهید.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/selling-on-amazon-tactics-part3
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط