فرصت درآمدزایی از سایت airbnb با اجاره خانه دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

میلیونر خود ساخته | عزت خواه دات کام

توضیحات کوتاه :
افراد میلیونر کارهایی را انجام می‌دهند که اکثر ما به آن‌ها نمی‌پردازیم. میلیونرها به دلیل رعایت یک سری از اصول و قوانین، میلیونر شده‌اند و همین امر باعث شده بتوانند از عهده چالش‌ها برآیند.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

 • 990
 • 0
 • مدت زمان مطالعه 4 دقیقه
میلیونر خود ساخته | عزت خواه دات کام

 

خلاصه ای از مقاله

در این مقاله به ده قانون میلیونرهای خودساخته می پردازیم. قانون هایی که به آنها کمک نموده است به این جایگاه برسند و موفقیت های بزرگ کسب نمایند.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

ده قانون میلیونرهای خودساخته

افراد میلیونر کارهایی را انجام می‌دهند که اکثر ما به آن کارها نمی‌پردازیم. اما بیشتر به این دلیل است که ما آنها را یاد نگرفته‌ایم. بعد از بررسی دقیق رفتار این افراد رازهای زیادی از زندگی این افراد برای همگان آشکار شده است.

نکته قابل توجه این است که میلیونرها به دلیل رعایت یک سری از اصول و قوانین، میلیونر شده‌اند و همین امر باعث شده بتوانند از عهده چالش‌ها برآیند. این 10 قانون را «چهار چوب موفقیت افراد میلیونر» می‌نامیم.

 

چگونه می توان بیزینس موفقی را راه اندازی کرد

 

قانون اول: سادگی هدف

میلیونرها، میلیونر شده‌اند زیرا هنگامی که تصمیم به ساخت امپراطوری خود کرده‌اند، تنها بر یک موضوع خاص متمرکز شده‌اند. تمام تلاش و انرژی خود را صرف پیشبرد همان هدف روشن و مشخص نموده‌اند. برای مثال:

 • هنری فورد در نظر داشت اتومبیل را به صورت دموکراتیک ارائه کند، به این معنا که او قصد داشت کاری کند تا اتومبیل در دسترس همگان قرار گیرد.
 • بیل گیتس تصمیم گرفت تا یک کامپیوتر شخصی را وارد خانه همه افراد در ایالات متحده کند.
 • استیو جابز می‌خواست قدرت یک کامپیوتر را وارد تلفن کند و استفاده از آن را آسان نماید.

زمانی که به این اهداف نگاه جامعی بیندازیم، همه آنها عظیم به نظر می‌رسند اما می‌توان در یک جمله ساده و قابل فهم خلاصه نمود.

قانون دوم: سادگی برنامه‌های افراد میلیونر

افراد میلیونر به خاطر برنامه‌های دقیق و پیچیده شناخته شده نیستند. Herb Kelleher بنیانگذار هواپیمایی ارزان قیمت Southwest از اسرار فنی و پیچیده برای موفقیت‌های خود در صنعت هوایی استفاده نکرد. برنامه‌های او برای Southwest سه اصل زیر را دنبال می‌کرد:

 • چرخ‌های کار را بچرخانید و فعالیت داشته باشید.
 • از کار کردن لذت ببرید.
 • به استقبال هواپیمایی «ارزان قیمت» بروید.

این سه اصل ساده، اساس و بنیان سودآورترین شرکت هواپیمایی در تاریخ صنعت هوایی هستند. ساده نگه‌داشتن همه چیز، نه تنها برای رؤسا و رهبران کلید موفقیت به شمار می‌رود بلکه به کارمندان نیز کمک می‌کند بر فعالیت‌هایی تمرکز داشته باشند که موجب پیشرفت شرکت خواهد شد.

 

میلیونرهای موفق

 

قانون سوم: محدوده تحمل خود را مشخص کنید

افراد میلیونر، دایره تحمل خود را محدود می‌کنند. شاید به نظر سخت برسد اما کاملاً هوشمندانه است. افراد میلیونر موفقیت‌های خود را از خواسته‌های خود به دست نمی‌آورند، آن‌ها با محدود کردن دایره تحمل خود، موفقیت را از جهان اطراف به دست می‌آورند.

 • آن‌ها افراد بی کفایت را تحمل نمی‌کنند.
 • عدم نتیجه گیری را تحمل نمی‌کنند.
 • آن‌ها فشارهای اجتماعی را تحمل نمی‌کنند، برای ساختن چیز جدید، انزوا و تنهایی را به آغوش می‌کشند.

افراد میلیونر یک درصد از افراد جامعه هستند که 99 درصد چیزهایی را که افراد دیگر از آن اجتناب می‌کنند، آن‌ها تحمل می‌کنند. دائماً در حال بهبود شرایط زندگی خودشان هستند. آن‌ها از خود در مورد یک اصل روزانه سؤال می‌کنند، چه چیزی در زندگی من اضافه است؟

امروز باید از دست چه چیزی رها شوم تا فردای بهتری داشته باشم؟ افراد میلیونر مشکلات را کشف می‌کنند و با تردید به آنها پاسخ می‌دهند. به این دلیل است که آنها می‌توانند نتایج بزرگی را در جهان رقم بزنند.

قانون چهارم: اعتماد مطلق به افراد

افراد میلیونر به صورت تصادفی به دیگران اتکا نمی‌کنند. آن‌ها به طور مطلق به دیگران اعتماد می‌کنند تا موفقیت خود را رقم بزنند. آن‌ها از دستیاران شخصی و اعضاء هیئت رئیسه استفاده می‌کنند تا روابط حرفه‌ای را شکل دهند و بتوانند زمانی که نیاز دارند از آنها استفاده کنند.

دلیل این کار مشخص است: هیچ فردی به تنهایی نمی‌تواند اهرم‌های لازم برای تولید و کسب میلیون‌ها دلار را ایجاد نماید. این افراد بیلیونر هستند که حمایت و کمک‌های دیگران را تقاضا می‌کنند، چرا که می‌دانند کارآفرینی به تنهایی صورت نمی‌پذیرد و برای پیشرفت سریعتر باید دسته جمعی حرکت کرد.

 

مقاله پیشنهادی: ویژگی افراد میلیونر چیست؟ | عزت خواه دات کام

ثروتمندان خود ساخته

 

قانون پنجم: فداکاری مطلق برای دیگران

افراد میلیونر به دلیل اتکا به دیگران، نسبت به دیگران، از خود گذشته هستند. این ارتباط در مورد مشتریان، سرمایه گذاران و به ویژه کارمندان و تیم‌های نزدیک به آنها شکل می‌گیرد. این نوع از وسواس ذهنی، خودش را به اشکال مختلفی نشان خواهد داد.

برخی از افراد میلیونر در مورد تولید محصولات عالی و با کیفیت وسواس دارند، برخی دیگر در مورد شیوع موفقیت و ثروت در سراسر جهان وسواس نشان می‌دهند. در نهایت، این ویژگی به افراد بر می‌گردد.

 • بیل گیتس در شروع حرفه خود، از تندخویی هراس داشت اما یاد گرفت که چگونه برای رهبران برتر مایکروسافت، یک مربی قوی و ارزشمند باشد.
 • وارن بافت یکی از بزرگترین امپراطوری‌های ثروت و بیزینس تاریخ را خلق کرده است اما این اتفاق درست زمانی افتاد که او متوجه شد باید رهبران بزرگی را پرورش دهد و آنها را به هم نزدیک کند.

 

افراد خود ساخته

 

قانون ششم: به سیستم ارتباطات وابسته هستند

هر فردی می‌داند که لازمه موفقیت در کسب و کار، ارتباطات است. کارآفرینان موفق همگی ویژگی مشترکی دارند. آن‌ها برای برقراری ارتباط مشکل دارند. در واقع، افراد میلیونر و اکثر افراد موفق تمایل دارند بزرگترین مشکلات را پشت سر بگذارند و از عهده همه آنها برآیند.

اما آنها موفق می‌شوند چراکه به شدت به سیستم ارتباطات وابسته هستند نه مهارت ارتباطات. همه افراد میلیونر راه و روش‌هایی را برای رسیدن به پیشرفت ایجاد می‌کنند، نتایج را برآورد و اندازه گیری می‌کنند و نحوه عملکردشان را بهبود می‌دهند و بهینه سازی می‌کنند.

آن‌ها اهمیت درک محتوا را می‌دانند. بنابراین از روش‌های سازگار و قابل اعتماد ارتباطات سیستماتیک استفاده می‌کنند. از این طریق می‌توانند شکاف ایجاد شده در توانایی‌های خود را پر کنند و اهرم توانایی‌های خود را تقویت نمایند.

قانون هفتم: منتظر برقراری ارتباط نمی‌مانند

نمی‌توان این مورد را به طور واضح توضیح داد. آن‌ها منتظر نمی‌مانند تا شخص دیگری برای شروع ارتباط اقدام کند. زمان را برای به دست آوردن اطلاعاتی که نیازدارند، هدر نمی‌دهند و برای رسیدن به پاسخ، ساعت‌ها تحقیق می‌کنند.

افراد میلیونر انتظار دارند که اطلاعات مورد نیازشان به صورت دقیق و واضح گردآوری و به آنها تحویل داده شود. این افراد از تیم‌های خود چنین انتظاراتی دارند. افرادی که ارزش میلیاردی دارند، خودشان را در باتلاق اطلاعات ناکافی و نادرست نمی‌اندازند.

آنها دقیقاً می‌دانند که به دنبال چه چیزی هستند و چه زمانی به آن نیاز دارند. افرادی که مسئول تأمین اهرم نیاز و توانایی‌های افراد میلیونر هستند باید این اطلاعات را قبل از اینکه از آنها خواسته شود، فراهم نمایند.

این افراد به طور فعالانه اطلاعات کلیدی را در صدر کارهای روزانه قرار می‌دهند و بنابراین افراد میلیونر می‌دانند زمان و انرژی خود را چه زمان و کجا هزینه کنند.

 

میلیونر خود ساخته

 

قانون هشتم: در رفتار و افکار خود قاطعیت دارند

مصرف گرایی در صورت عدم قاطعیت، کاری بیهوده به شمار می‌رود. منظور از این جمله این است که افراد میلیونر، نسبت به مصرف منابع خود قاطعیت دارند و از هیچ یک از منابعشان بدون تفکر و بیش از اطلاعاتشان استفاده نمی‌کنند.

به طور معمول، اطلاعاتی که آنها نیاز دارند به مسائل یا تصمیمات سطح بالا مربوط می‌شود. در صورتی که نیازی وجود نداشته باشد، اطلاعات را نادیده می‌گیرند. اگر اطلاعات، شما را به جایی که می‌خواهید هدایت نمی‌کند، مطمئناً شما را در باتلاق خواهند کشاند. افراد میلیونر بر این نکات آگاه هستند و شما نیز باید بر این مسائل واقف باشید.

قانون نهم: بر مبنای داده‌ها و روایت‌های موجود تصمیمات خود را اتخاذ نمایید

افراد میلیونر شرط‌بندی نمی‌کنند. آن‌ها تصمیاتشان را بر مبنای داده‌ها و روایت‌ها می‌گیرند. چرا؟ زیرا آنها ارزش این چشم انداز دوگانه را می‌دانند، یکی از آنها بر مبنای اعداد و آمار است و دیگری از افراد سرچشمه می‌گیرد.

اگر آنها صرفاً به داده‌ها وابسته باشند و اشتباهی رخ دهد، یک عدد نادرست یا یک داده اشتباه می‌تواند تصمیم‌گیری درست آنها را به خطر بیندازد. در صورتی که تنها به روایت‌ها اتکاء کنند، استدلالشان در معرض کثرت گرایی یا تمایلات افراد قرار خواهد گرفت.

در این صورت تصمیمات آنها بدون زمینه عینی و حقیقی خواهد بود. تنها با در اختیار داشتن داده و آنالیز آنها و همچنین مشورت با افراد ذی صلاح، افراد میلیونر می‌توانند با درک درست از مسائل، تصمیمات درست را اتخاذ نمایند.

 

چگونه از آمازون کسب درآمد دائمی داشته باشیم

 

قانون دهم: شفاف رفتار می‌کنند

بسیاری از افراد گمان می‌کنند، شفافیت به معنای تمایل به پاسخگویی همه سؤالات است. اما آنچه افراد میلیونر را از سایرین متمایز می‌سازد، توانایی شفاف بودن آنها است. میلیونرها به منظور اجتناب از سوءتفاهم، با دیگران به صورت فعالانه ارتباط برقرار می‌کنند.

آن‌ها به این مسئله واقف هستندکه اهداف مبهم و نامعلوم می‌تواند مانعی برای اهرم‌های توانایی‌های آنها شود. بنابراین منتظر نمی‌مانند تا سوالاتی برای دیگران ایجاد شود. آنها اهمیت حضور فعالانه در میان افراد و تقسیم نیاز با افراد اطراف خود را کاملاً درک می‌کنند. شفافیت یک نیاز حیاتی به شمار می‌رود.

با وجود آن اطمینان حاصل می‌شود که تیم نتایج هدف را کاملاً درک می‌کند و در همان راستا تلاش خواهد کرد. همچنین با حذف هر گونه مانع، موجب افزایش اعتمادسازی در مدیریت خواهد شد. عدم شفافیت تنها موجب افزایش فشار و استرس برای افراد میلیونر خواهد شد و حصول نتیجه را برای آنها مشکل‌تر خواهد نمود.

مهم نیست اندازه بیزینس و تجربه شما چه قدر باشد، چهارچوب میلیونرهای خودساخته درس‌هایی را شامل می شود که همه کارآفرینان می‌توانند برای ساخت بیزنس های قدرتمند و رو به رشد از آنها استفاده نمایند و بیزنس های خود را شکل دهند.

 

تا به حال به خرید محصولات فیزیکی از کارخانه‌های چینی با قیمت بسیار مناسب و فروش آن در یک مارکت پلیس بزرگ و جهانی مانند آمازون فکر کرده‌اید؟ بیزینسی که با آزادی از المان زمان و مکان مسیر یک کسب درآمد 24 ساعته و دلاری را برای شما فراهم می‌کند. هر چند کار آسانی به نظر نمی‌رسد اما اگر راهنمای جامع و گام‌به‌گام در این خصوص وجود داشته باشد، مسیر خیلی آسان‌تر و سریع‌تر طی می‌شود. تماشای ویدیوهای معرفی کسب و کار آمازون و مشاهده نتایج شگفت‌انگیز دوره آربی شاید نقطه عطف زندگی و کسب و کار شما باشد. پس این پیشنهاد را از دست ندهید.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/self-made-billionaire
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط