چگونه میلیونر شویم؟

این احتمال وجود دارد که شما بتوانید در زندگی به یک میلیونر تبدیل شوید. شاید برایتان جالب باشد که بدانید در آمریکا ثروت خالصی که تنها به یک خانواده 20 نفره تعلق دارد از ثروت توزیع شده میان یک میلیون انسان دیگر بیشتر است. این بدین معنا است که احتمال اینکه شما به یک میلیون دلار دست پیدا کنید، تنها یک در 20 یا همان 5 درصد می‌باشد. همچنین می‌توان این معنا را نیز برداشت کنید که احتمال اینکه هیچ وقت به 1 میلیون دلار دست پیدا نکنید، 95 درصد است که این احتمال نباید به هدف شما تبدیل شود. این احتمالات به هیچ عنوان خوب به نظر نمی‌رسند. در نتیجه شغل شما باید به شکلی انتخاب شود که احتمال بیشتر شدن بهره‌وری شما برای رسیدن به حالت ایده‌آل را افزایش دهد. هدف شما باید این باشد که احتمال رسیدن به استقلال مالی را با انجام کارهایی که در رسیدن به هدفتان کمک می‌کند بالا ببرید. شما می‌توانید از این اصل برای رسیدن به هر چیزی در زندگی استفاده نمایید.

 

افراد میلیونر چگونه بیزینس خود را مدیریت می کنند؟

 

کلیدهای موفقیت برای افزایش درآمد

هر چقدر کارهایی که انجام می‌دهید و به نظر می‌رسد که می‌توانند به رسیدن شما به هدفی که دارید کمک کند، متفاوت‌تر باشند، احتمال اینکه در کار خود موفق شوید، بیشتر است. شما باید اهداف واضح و نوشته شده روی کاغذ را در دست داشته، یک برنامه‌ریزی مفصل انجام دهید و دائماً در فکر به روز کردن مهارت‌های خود برای افزایش درآمد باشید. در این صورت احتمال اینکه به زندگی خوبی دست پیدا کنید، بسیار بیشتر خواهد شد. برای تبدیل شدن به یک میلیونر باید درباره پول و سرمایه‌گذاری مطالعه کرده و هر ماه 10 تا 20 درصد از درآمد خود را ذخیره نمایید. همچنین باید روی خرج‌های خود کنترل کامل پیدا نموده و درباره زندگی مالی خود به صورت بلند مدت فکر کنید. دقت داشته باشید که در اینجا به هیچ عنوان بحث شانس و اقبال مطرح نمی‌باشد. موضوعی که مورد نظر می‌باشد بررسی احتمالات است.

 

ویژگی افراد میلیونر چیست؟

 

موفقیت در کسب و کار با قانون احتمالات

  • سناریوی اول: تصور کنید که شما هیچ تجربه‌ای در زمینه بازی دارت ندارید. حال شما را به یک اتاق تاریک می‌برند و از شما می‌خواهند در یک نقطه ایستاده و با چشمان بسته به سمت صفحه دارت پرتاب کنید. حتی در این شرایط نیز اگر تعداد تیری که به سمت صفحه دارت پرتاب می‌کنید، زیاد باشد احتمال اینکه بتوانید به هدف بزنید، وجود دارد. اگر شما به انجام این تمرین ادامه دهید، می‌توانید در نهایت بهتر شده و پرتاب‌های دقیق‌تری داشته باشید. در نتیجه، با توجه به قانون احتمالات حتی این احتمال وجود دارد که بتوانید به خال بزنید. این تشبیه نشان می‌دهد چرا افرادی که کار خود را با سطح بالایی از اشتیاق آغاز می‌کنند در نهایت موفق می‌شوند. دلیل این است که آنها بدون وقفه تلاش می‌کنند. در نتیجه با توجه به قانون احتمالات، آن‌ها در نهایت موفق می‌شوند. این موضوع هیچ ارتباطی با شانس و اقبال ندارد. آن‌ها با کاری که انجام می‌دهند یا کاری که در آن شکست می‌خورند، شانس را برای خود به وجود می‌آورند.
  • سناریوی دوم: اکنون تصور کنید که شرایط متفاوت باشد. فرض کنید شما بازی دارت را به صورت حرفه‌ای دنبال می‌کنید و هر روز برای بهتر شدن تلاش می‌کنید. علاوه بر این به طور کامل استراحت کرده‌اید و از نظر جسمی و ذهنی آماده می‌باشید. چراغ‌های اتاق روشن است و فاصله شما از صفحه دارت نیز استاندارد می‌باشد. در این شرایط که همه چیز تحت کنترل می‌باشد، احتمال اینکه بتوانید به خال بزنید به طرز عجیبی کاهش پیدا می‌کند. مطمئناً زمانی هم که بتوانید به خال بزنید، همه به شما می‌گویند که این اتفاق به صورت شانسی افتاده است و شما را فرد خوش شانسی می‌دانند. اما شما باید شانس و اقبال خودتان را بسازید. در طول زندگی، شما باید به صورت مداوم درباره همه چیزهایی که می‌توانید در هر زمینه‌ای انجام دهید، فکر کنید. با این کار، احتمال موفقیت در رسیدن به اهداف خود را افزایش می‌دهید. شما نباید همه چیز را به شانس و اقبال بسپارید بلکه باید از اینکه تنها امید داشته و آرزو کنید یا اینکه فقط به شانس تکیه کنید، اجتناب نمایید. کاری که شما باید انجام دهید این است که کنترل شرایط را در دست بگیرید و مسئولیت‌پذیر باشید.

 

ویژگی افراد میلیونر چیست؟

 

مسئولیت کارهای خود را به عهده بگیرید تا موفق شوید

شما زمانی می‌توانید به موفقیت مالی دست پیدا کنید که بپذیرید هر چیزی که شما به آن تبدیل می‌شوید، تنها به خودتان بستگی دارد. شما مسئولیت همه چیز را برعهده دارید. هیچ فرد دیگری کارهایی که مربوط به شما هستند را برای شما انجام نمی‌دهد. پس همیشه به خودتان بگویید: «اگر قرار است این اتفاق بیافتد، همه چیز تنها به من بستگی دارد!» خوشبختانه رشد اطلاعات و تکنولوژی، فرصت‌های بسیار بیشتری نسبت به گذشته در اختیار همگان قرار داده است. این فرصت‌ها هر روز بیشتر شده و نوآوری‌های جدیدی به آنها افزوده می‌شود. شما می‌توانید از تمامی این فرصت‌ها در راستای رسیدن به اهدافی که برای خود تعیین کرده‌اید، استفاده نمایید. پس می‌توان گفت که از همین لحظه، شغل شما باید پیدا کردن این فرصت‌ها باشد نه چیز دیگری! فراموش نکنید که حتی اگر نتوانستید این فرصت‌ها را پیدا کنید، خودتان آن‌ها را برای خود ایجاد کنید.

 

ویژگی افراد میلیونر چیست؟

 

ویژگی مشترک میلیونرها چیست

یکی از دستاوردهای تحقیقاتی که روی میلیونرهای خودساخته صورت گرفته است، این می‌باشد که متوجه شده‌اند که بیشتر آنها کار خود را با حداقل سرمایه یا بدون هیچ سرمایه‌ای آغاز کرده‌اند. اکثر این افراد کار خود را با پس انداز کردن به صورت دقیق و در طولانی مدت شروع کرده‌اند. آن‌ها این کار را تا زمانی ادامه داده‌اند که به سرمایه کافی برای شروع یک کارآفرینی یا کسب و کار کوچک دست یافته باشند. خیلی از شرکت‌های بسیار بزرگ جهان، مثل کمپانی Hewlett-Packard، شرکت اپل یا حتی شرکت آمازون کار خود را از یک آشپزخانه کوچک یا گاراژ خانه خود شروع کرده‌اند. دکتر توماس استنلی بعد از مصاحبه‌هایی که با میلیونرهای خودساخته داشته به یک ویژگی مشترک در میان آنها رسیده است. مهم‌ترین ویژگی که همه میلیونرهای خودساخته درون خود دارند و با آن خودشان را تعریف می‌کنند، سخت کوشی است. چنین افرادی خیلی سخت‌تر از نصف بیشتر انسان‌های حاضر بر کره زمین تلاش می‌کنند. آن‌ها کار خود را زودتر آغاز کرده، سخت‌تر کار می‌کنند و دیرتر از دیگران کار را تعطیل می‌کنند. مطابق با تحقیقات و مطالعات زیادی که انجام شده است، میلیونرهای خودساخته به طور میانگین 59 ساعت در هفته کار می‌کنند. برخی از آنها حتی از این زمان نیز بیشتر کار می‌کنند، به ویژه زمانی که کار را تازه شروع کرده باشند.

 

چگونه با فروش کالا در آمازون میلیاردر شویم؟

 

برای ثروتمند شدن تصمیم بگیرید

مهم‌ترین فرمول ثروتمند شدن این است که به شکل جدی تصمیم خود را بگیرید. یعنی اگر شما نیز می‌خواهید به فردی شبیه به آنها تبدیل شوید و همانند آنها موفقیت‌های چشمگیری را داشته باشید، می‌توانید از همین لحظه شروع کنید و مثل آنها رفتار کنید. تمام تلاش خود را به کار گرفته و با تمام قوا پیش بروید. این دقیقاً همان کاری است که آنها نیز انجام داده‌اند. آن‌ها برای رسیدن به جایگاهی که دارند به سختی کار کرده‌اند و شاید از بسیاری از  خواسته‌های خود گذشته‌اند. پس شما نیز تصمیم بگیرید که این ویژگی بسیار مهم را درون خودتان زنده یا در صورتی که دارید، آن را رشد و گسترش دهید. به این ترتیب خیلی سریع به هر چیزی که در زندگی دنبال می‌کرده‌اید، دست پیدا خواهید کرد. فراموش نکنید که همه ما می‌توانیم موفق باشیم و به اهداف خود در زندگی برسیم.

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/traits-of-milioniares
ویژگی افراد میلیونر چیست؟ | عزت خواه دات کام

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

1

تعداد امتیازها: 1

نظرات کاربران

10 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط