فرصت درآمدزایی از سایت airbnb با اجاره خانه دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

موفقیت‌های نابغه میلیونر

توضیحات کوتاه :
همه‌ افراد در طول شبانه روز 24 ساعت زمان دارند که باید یک سری از کارها را انجام بدهند ولی نکته مهم این است که روتین زندگی و عادت‌های روزانه شما از چه چیزهایی تشکیل شده است.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 1.8k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
موفقیت‌های نابغه میلیونر

 

خلاصه ای از مقاله

زمانی که می‌خواهید در کاری موفق شوید باید یاد بگیرید که هر کاری را به صورت مداوم انجام دهید و به این روتین گفته می‌شود آن هم روتین یک انسان موفق. از خود بپرسید خواندن کتاب، تماشا ویدیوهای انگیزشی و... در روتین زندگی شما هستند؟ انجام این کارها باعث می‌شود روتین زندگی شما به سمت مثبت برود. پس فکر کنید. ثانیه به ثانیه برنامه روزانه خود را یادداشت نمایید و بررسی کنید کدام یک از کارها شما را به سمت موفقیت و دستیابی به اهدافتان راهنمایی می‌کند.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

قانون دوم: ساخت روتین یک نابغه‌ میلیونر

روتین تمام کارهای روزانه می‌باشد که یک نفر انجام می‌دهد. همه‌ افراد در طول شبانه روز 24 ساعت زمان دارند که باید یک سری از کارها را انجام بدهند ولی نکته مهم این است که روتین زندگی و عادت‌های روزانه شما از چه چیزهایی تشکیل شده است. مثلاً برنامه غذایی و ورزشی شما چگونه است، در طول روز مدیتیشن انجام می‌دهید یا خیر و... بهتر است تحقیق کنید و افراد موفق رشته کاری خود را پیدا کنید و زندگی آنها را بررسی نمایید. خود من در مورد 310 نفر از افراد موفق دنیا تحقیق کردم و کارهای روزانه آنها را یادداشت کردم. حتی صبحانه‌ای که می‌خورند. همه‌ این موارد تک‌به‌تک حائز اهمیت هستند. برای مثال وقتی شما غذای نامناسبی می‌خورید، انرژی خوبی هم وارد بدن شما نمی‌شود، نمی‌توانید خوب فکر کنید، بازدهی کار شما پایین می‌آید و باعث می‌شود دائم با خود بگویید که چرا وقت نمی‌کنید که کارهای خود را انجام بدهید یا چرا ایده‌های خوبی به ذهنتان نمی‌رسد.

 

موفقیت‌ های شغلی یک نابغه


پس شما باید خیلی از مسائل دیگر را هم درنظر بگیرید مثل غذا خوردن، ورزش کردن، مدیتیشن و... زمانی که شما در طول روز مدیتیشن انجام ندهید به آرامش فکری کامل نمی‌رسید. زمانی که می‌خواهید در کاری موفق شوید باید یاد بگیرید که هر کاری را به صورت مداوم انجام دهید و به این روتین گفته می‌شود آن هم روتین یک انسان موفق. از خود بپرسید خواندن کتاب، تماشا ویدیوهای انگیزشی و موفقیت مثل برنامه‌های الان وقتشه و برنامه‌های مشابه آن در روتین زندگی شما هستند؟ انجام این کارها باعث می‌شود روتین زندگی شما به سمت مثبت برود. پس فکر کنید. ثانیه به ثانیه برنامه روزانه خود را یادداشت نمایید و بررسی کنید کدام یک از کارها شما را به سمت موفقیت و دستیابی به اهدافتان راهنمایی می‌کند و آن‌هایی که در این مسیر نیستند را از لیست خود حذف کنید و دیگر آنها را انجام ندهید. در این قانون به 3 اصل مهم می‌رسیم که باید بررسی شوند.

اصل اول: تعریف هدف

چه هدفی برای زندگی خود دارید؟ تا الان هدفی نداشتید و بدون هدف زندگی کردید؟ اگر این‌گونه بودید، می‌توانید آن را اصلاح نمایید و اگر هم فردی هستید که قدم‌به‌قدم برای خود هدف تعیین می‌کنید الان وقت آن رسیده که مجدداً هدف‌های بزرگی را جسورانه برای خود تعریف کنید. پس هر هدفی که در رویا و آرزوی شما می‌باشد را یادداشت نمایید و اصلاً نترسید. شما می‌توانید به هدف خود برسید هر چقدر هم که بزرگ باشد.

اصل دوم: تغییر برای کسب موفقیت

باید خیلی از عادت‌ها و باورهای خود را تغییر دهید. ممکن است در ابتدا شخصیت قبلی یا کنونی شما یک گاردی نسبت به تغییر باورهای شما در مورد پول، انسان موفق شدن، نابغه میلیونر شدن و... نشان دهد و بگوید که شاید این‌ها دروغ باشند و قابل اجرا نیستند. پس ابتدا این تکنیک‌ها را به صورت تست اجرا کنید و بعد آنها را به عادت روزانه و در نهایت به روتین زندگی خود تبدیل کنید. بدانید که اولین بار که طعم موفقیت را بچشید بلافاصله شخصیت شما تغییر می‌کند، قبول می‌کند که شما به یک انسان موفق تبدیل شده‌اید و به عبارتی دیگر کلمه "نمی‌توانم" در ذهن شما تداعی نمی‌شود.

 

مقاله پیشنهادی: روش‌های شگفت انگیز تغییر سبک زندگی

موفقیتهای میلیونر نابغه

 

اصل سوم: اصل اکشن (اقدام) در مسیر پیشرفت

حال بعد از تعریف اهداف و تغییر و اصلاح باورها و عادت‌ها زمان آن رسیده که اقدام نمایید و نقشه‌هایی که برای رسیدن به اهداف خود یادداشت کردید را اجرا نمایید. در این اصل خیلی مهم است که شما از اصل اتوماسیون که همان کمک گرفتن از دیگران است کمک بگیرید تا شما را سریع‌تر به هدفتان برساند. فراموش نکنید که خیلی مهم است که شما چه زمانی به اهدافتان می‌رسید. به طور کلی در زندگی 4 دسته از افراد وجود دارند.

  • دسته اول: می‌دانند که چرا باید به هدف خود برسند ولی نمی‌دانند چگونه می‌توانند به هدف خود برسند.
  • دسته دوم: می‌دانند که چگونه باید به هدف خود برسند ولی نمی‌دانند که چرا باید به آن برسند. مانند افرادی که در ایران به دانشگاه می‌روند و به مدارک و مقاطع بالایی دست می‌یابند ولی نمی‌دانند که چرا این کار را انجام می‌دهند.
  • دسته سوم: نه می‌دانند چرا باید هدفی داشته باشند و نه می‌دانند چگونه می‌توانند به هدف برسند. یعنی هیچ هدف و تلاشی ندارند.
  • دسته چهارم: هم می‌دانند که چرا باید به هدف خود برسند و هم می‌دانند چگونه می‌توانند به هدف خود برسند. نام این دسته افراد نابغه میلیونر است.

قانون سوم: ساخت لوله‌های درآمد جانبی

این قانون به این معنا است که شما می‌توانید یک سرویس یا محصول فیزیکی تولید نمایید و آن را بفروشید. این کار می‌تواند شغل دوم باشد چون به زمان کمتری نیاز دارد. در این زمینه 3 دسته‌بندی را می‌توان بررسی کرد. دسته اول: اینکه یک سرویسی ارائه دهید و بفروشید. دسته دوم: یک محصول فیزیکی را بخرید و بفروشید یا خود تولید کنید و به فروش برسانید. دسته سوم: محصولات دانلودی و دیجیتالی تولید نمایید مانند فایل ویدیویی یا صوتی یا با واسطه‌ای بخرید و به فروش برسانید. حال اگر بخواهیم این 3 دسته‌بندی را بررسی کنیم می‌توان گفت که دسته اول گزینه خوبی نیست زیرا نیاز به زمان و انرژی زیادی دارد و زمانی که شما سرویسی ارائه می‌دهید نیاز به پشتیبانی زیادی دارد. مانند فروش سرویس‌ هاست و دامین. دسته دوم، محصول فیزیکی می‌باشد که من تجربه آن را دارم و به این شکل است که خود من محصولی را طراحی می‌‌نمودم و یا کسانی را استخدام می‌کردم که محصول را طراحی کنند. این محصول آنقدرها هم پیچیده نبود و می‌توانست یک قاب ساده گوشی تلفن همراه باشد. زمانی که تصمیم می‌گیرید محصولی را تولید نمایید، در این زمان یکی از بهترین گزینه سایت علی‌بابا دات کام است که در چین می‌باشد و کارخانه‌ها در آن سایت کار می‌کنند. شما سفارش کالا خود را در سایت می‌گذارید و یک قیمت یا کد از آن‌ها می‌گیرید.

 

مقاله پیشنهادی: ایده های افزایش درآمد

ساخت نگرش کسب درآمد

برای مثال یک قاب موبایل که برای شما حدود 10 سنت می‌باشد را می‌توانید در سایت آمازون حدود 5 دلار بفروشید و به همین راحتی یک بیزینس کوچک با سود خوب برای خود بسازید. گزینه و دسته بهتر، محصولات دیجیتالی مانند یک فایل ویدیویی، صوتی یا یک کتاب صوتی و از این قبیل می‌باشد که می‌توانید یک بار تولید نمایید و به میلیون‌ها نفر بفروشید. قرار نیست دقیقاً به شما گفته شود که کدام راه را انتخاب کنید ولی مهم این است که هیچ بهانه‌ای وجود ندارد که شما این درآمد جانبی را برای خود نسازید. آنچه اهمیت دارد این است که شما راه را پیدا کنید و در ذهن شما دیدگاه ساخت درآمد جانبی وجود داشته باشد. برای مثال فرض کنید دو نفر مهندس عمران هستند و هر دو مشغول به کار می‌باشند. نفر اول 70 ساعت در هفته کار می‌کند و نفر دوم 10 ساعت در هفته و درآمد هر دو آنها 50 میلیون در سال است. مسلماً نفر دوم پولدارتر است. قانون سوم هم همین می‌باشد. کسی درآمد بیشتری دارد و پولدارتر است که درآمد جانبی بیشتری دارد و در کنترل زمان قوی‌تر است. چون زمان بیشتری برای زندگی دارد و تنها 10 ساعت در هفته را کار می‌کند.

 

موفقیت های نابغه میلیونر و راه اندازی بیزینس پر سود

 

قانون چهارم: ارزش زمان را بالا ببرید

این به این معنا است که شما باید ساعت کاری خود را کاهش دهید و در عوض دستاورد کاری خود را بالا ببرید. یکی از راه‌های آن استفاده از روش اتوماسیون است که کارهای خود را اتوماتیک کنید. یکی دیگر از راه‌ها این است که روش یادگیری سریع را یاد بگیرید. قبل از هر کاری باید یاد بگیرید که چگونه از توانایی‌هایی که الان دارید استفاده کنید و خودتان را به بازار عرضه کنید. باید یاد بگیرید که چگونه خود را به عنوان یک فرد ارزشمند به بازار معرفی کنید. نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که حاضر نباشید برای هر میزان پول با هر فردی کار کنید. برای شروع یک کسب‌وکار موفق برای خودتان اعتبار بسازید. حاضر نباشید که هر کاری را انجام دهید تا به درآمد برسید. همیشه یک استاندارد در ذهن خود تعریف کنید تا جاهایی که لازم است شجاعانه نه بگویید.

دوست خوبم تلاش ما بر این است نقشی در موفقیت تو داشته باشیم. اگر شما دوست عزیز مشتاق یادگیری فروشندگی آنلاین در سایت آمازون هستید می‌توانید با مطالعه مطالبی که در صفحه دوره آربی ارائه شده است، مسیر درستی را انتخاب کنید. آموزش‌های دوره آربی شما را از صفر تا صد با نحوه فروش در آمازون آشنا می‌کند.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/millionaire-genius-successes
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط