افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود ویدئو رایگان

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

در مسیر رسیدن به موفقیت

توضیحات کوتاه :
خیلی حائز اهمیت است که شما در مسیر خود از یک راهنما کمک بگیرید چون می‌توانید از تجربیات او بهره‌مند شوید و همه موارد را امتحان نکنید. من خودم خاطره خوبی از تست کردن همه راه‌ها ندارم.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 2

  • 1.9k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
در مسیر رسیدن به موفقیت

 

خلاصه ای از مقاله

خیلی از اوقات شما به اهداف خود می‌رسید ولی نگه‌داشتن اهداف و موفقیت در اوج خیلی سخت‌تر از این است که شما به موفقیت‌ها و اهداف دسترسی پیدا نمایید. برای مثال زمانی که از نظر مالی بازنشسته شدید، بدانید که در آن زمان چه هدف‌هایی را برای خود تعریف کنید، چه اهدافی هنوز می‌تواند برای شما جذاب باشد و به چه شکل باید در مورد زندگی فکر کنید. زیرا خیلی از افراد بعد از اینکه موفق می‌شوند به خصوص از لحاظ مالی، متاسفانه دچار دلزدگی و افسردگی می‌شوند به خاطر اینکه دیگر هدف خاصی ندارند و به هر آنچه که می‌خواستند، رسیدند. پس شما باید برنامه فوق‌العاده خوبی برای بعد از موفقیت خود داشته باشید.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

آسان نمودن مسیر موفقیت

خیلی حائز اهمیت است که شما در مسیر خود از یک راهنما کمک بگیرید چون می‌توانید از تجربیات او بهره‌مند شوید و همه موارد را امتحان نکنید. من خودم خاطره خوبی از تست کردن همه راه‌ها ندارم. در زمینه کمپین‌های تبلیغاتی، چندسال پیش برای تبلیغاتی که در روزنامه تورنتو استار داشتم باید هر هفته هزاران دلار پرداخت می‌کردم تا امتحان کنم و متوجه شوم که کدام یک از کمپین‌های تبلیغاتی بهتر جواب می‌دهد. این هزینه‌ها باعث می شود انرژی شما کاهش یابد و مقدار زیادی از بودجه شما صرف این آزمون و خطاها بشود. اما اگر یک نفر باشد که راه را به شما نشان دهد و تجربیات خود را در اختیار شما بگذارد، شما می‌توانید خیلی سریع‌تر به مقصد برسید. خیلی اهمیت دارد شما چه زمانی به استقلال مالی می‌رسید.

 

مسیر رسیدن به بیزینس موفق


 زمانی که به استقلال مالی می‌رسید، می‌تواند 5 سال دیگر باشد یا 50 سالگی شما باشد. پس خیلی مهم است که شما چه زمانی به اهداف خود می‌رسید و زمانی که شما موفق شدید، زندگی و لایف‌استایل شما باید به چه شکل باشد. این موضوع خیلی حائز اهمیت است. خیلی از اوقات شما به اهداف خود می‌رسید ولی نگه‌داشتن اهداف و موفقیت در اوج خیلی سخت‌تر از این است که شما به موفقیت‌ها و اهداف دسترسی پیدا نمایید. برای مثال زمانی که از نظر مالی بازنشسته شدید، بدانید که در آن زمان چه هدف‌هایی را برای خود تعریف کنید، چه اهدافی هنوز می‌تواند برای شما جذاب باشد و به چه شکل باید در مورد زندگی فکر کنید. زیرا خیلی از افراد بعد از اینکه موفق می‌شوند به خصوص از لحاظ مالی، متاسفانه دچار دلزدگی و افسردگی می‌شوند به خاطر اینکه دیگر هدف خاصی ندارند و به هر آنچه که می‌خواستند، رسیدند. پس شما باید برنامه فوق‌العاده خوبی برای بعد از موفقیت خود داشته باشید.

مصمم بودن به تحقق اهداف، کلید رسیدن به پیروزی

کسب موفقیت نیاز به افراد جدی دارد که برای رسیدن به اهدف و آرزوهای خود اشتیاق سوزان دارند. من از کلمات آرزو می‌کنم، ای کاش اتفاق بیفتد، ای کاش من هم بتوانم و... بیزارم. فردی که قدم در مسیر موفقیت و تحقق اهداف می‌گذارد باید واقعاً مصمم باشد و به خود قول بدهد به همه آن چیزی که می‌خواهد، دست یابد. ساخت یک کسب‌وکار و ساخت شیوه جدید فکر کردن کار آسانی نمی‌باشد. ممکن است که هر یک از شما در شرایط و محیط نامناسبی بزرگ شده باشید، باورهای محدود کننده‌ای در ذهن شما باشد اما باید تصمیم بگیرید و بگویید که الان قصد دارید که تغییر کنید، می‌خواهید به آدم جدیدی تبدیل شوید و این کار را فقط برای خودتان انجام می‌دهید نه برای فرد دیگری. اولین نفری که این کار را برای او انجام می‌دهید خود شما هستید!

 

مقاله پیشنهادی: برای رسیدن به موفقیت چه گام هایی برداریم

در مسیر رسیدن به موفقیت

 

برای رسیدن به رویاهای خود متعهد باشید

اگر قرار است که قولی بدهید و متعهد شوید باید به خود قول دهید و متعهد شوید. اگر در مسیر دچار سختی شدید، لازم شد باورهایی را تغییر دهید، عادت‌هایی را ترک کنید و... باید این کارها را انجام دهید و تصمیم خود را بگیرید. موفقیت چیزی نیست که یک شبه حاصل گردد یا فرد دیگری آن را به شما هدیه دهد. شما خود باید آن را بسازید و شما فقط با یک تصمیم جسورانه می‌توانید آن را بسازید. تصمیم بگیرید، با خود عهد ببندید، نامه‌ای به خود بنویسید، خواسته‌های خود را در آن یادداشت نمایید و آن را امضا کنید. هر چیزی که می‌خواهد باشد. این شور و اشتیاق شما است و شما باید با خود یک عهد محکم ببندید که تا آخرین قدم با انرژی، قدرت و ایمان ادامه دهید. همین الان تصمیم بگیرید که مشکلات خود را حل کنید، با قدرت به سمت رویاهای خود حرکت کنید، به سمتی بروید که دیگر معضل پول را در زندگی خود نداشته باشید و به رفاه مالی برسید. از شما می‌خواهم همین الان بین موفقیت و ادامه دادن زندگی خود به حالت عادی تصمیم بگیرید. مهم‌ترین لحظه سرنوشت‌ساز زندگی، لحظه تصمیم‌گیری است. ممکن است فردی تصمیم بگیرد که موفق شود. در حالی که فرد دیگری تصمیم می‌گیرد که یک گوشه‌ای از زندگی بایستد و منتظر بماند تا زندگی او را به سمتی ببرد.

تصمیم گیری، لحظه سرنوشت ساز زندگی

شما باید برای تغییر مصمم باشید و اجازه ندهید که رویاهایتان فقط رویا بمانند. باید بتواند تصمیمات درستی بگیرید چه در زمینه بیزینس چه در زندگی شخصی. چشمان خود را 10 ثانیه ببندید و به آرزو و رویاهای خود فکر کنید. حتی اگر جرات این کار را نداشتید یا اینکه چند سال است که آنها را فراموش کردید، اکنون این کار را انجام دهید. همین الان تصمیم بگیرید که آیا آنقدر جسور هستید که به آرزوهای خود فکر کنید و به آنها برسید؟ فردی به رویاهای خود می‌رسد که اهل اقدام کردن باشد. پس تصمیم بگیرید و همین الان اقدام نماید چون اگر کاری را به تأخیر بیندازید، حس‌وحال و آرزوهایتان را فراموش می‌کنید و درگیر روزمرگی می‌شوید.
زمانی که من این راه را شروع کردم، در این مسیر خیلی تنها بودم. به این علت که راهنمایی نداشتم که به من آموزش‌های لازم را بدهد و مجبور شدم خیلی موارد را خودم امتحان کنم، محصولات مختلفی را تست کنم و با کارخانه‌های زیادی وارد مذاکره شوم. با افراد موفق زیادی در این زمینه صحبت کردم ولی بزرگترین مشکل این بود که اصولاً سن این افراد خیلی بیشتر از من بود و پیشنهادها و نصحیت‌هایی که به من می‌کردند در دنیای اینترنت و کسب‌وکاری که مدنظر من بود جایی نداشتند. چون آنها به روش‌های سنتی توانسته بودند موفق بشوند. من همیشه به دنبال فرمولی بودم که هر المانی در آن فرمول قرار بدهم، بتوانم پاسخ درستی دریافت کنم. برای مثال اگر خواستم که در جنبه روابط اجتماعی در زندگی موفق بشوم، درست عمل کند یا اگر در ارتباط با فروش محصول فیزیکی، دیجیتال، اپ موبایل یا هر چیز دیگری این فرمول جوابگو باشد.

 

مسیر کسب درآمد بدون وقفه

 

همگام شدن با تغییرات مثبت

من اعتقاد دارم اگر شما امروز یاد بگیرید که فقط یک محصول خاص را بفروشید، در زمان کوتاهی با شکست مواجه می‌شوید. چون شما فقط بلد هستید که همان محصول را به فروش برسانید و الان با این سرعتی که همه چیز در حال تغییر است مسلماً شما باید روش را یاد بگیرید. لایف‌استایل و روش فکر کردن به سبک یک نابغه میلیونر را یاد بگیرید تا بتوانید همیشه موفق و آسوده خاطر باشید. ممکن است 6 ماه دیگر آن محصول حذف شود و شما دیگر نمی‌دانید چه محصولی را انتخاب کنید، در چه بستری آن را به فروش برسانید، چه کمپین‌های تبلیغاتی برای آن بسازید و... همیشه دنبال فرمولی باشید که هر چیزی را که در آن قرار دهید، بتوانید به جواب درستی برسید. هر روز همه چیز در حال تغییر است و می‌تواند زنگ خطری باشد. شاید شما الان در حال انجام کاری هستید، از درآمد خود راضی هستید و به دنبال درآمد بیشتر نیستید. ولی اگر کسب‌وکار خود را به سمت آنلاین نبرید، زنگ خطری برای شما وجود خواهد داشت که در زمان کوتاهی با مشکل روبه‌رو شوید. بیزینس آنلاین صرفاً این نیست که یک محصول یا سرویسی را در اینترنت بفروشید. حتی فردی که برای مثال دندانپزشک است الان نیاز دارد که با اینترنت کار کند. حتی در کوچکترین کاری که قصد انجام آن را دارد باید مارکتینگ آنلاین داشته باشد. برای مثال لازم است یاد بگیرد که چه کمپین تبلیغاتی بسازد زیرا نمی‌تواند هر هفته یا هر ماه به کمپانی‌هایی تبلیغاتی پول زیادی بدهید تا برای او کمپین‌های مختلف بسازند. شاید آنها هم درست درک نکنند چون آنها پزشک نیستند و مخاطب و مشتری‌های آن فرد که بیماران هستند را نمی‌شناسند. پس فوق‌العاده مهم است که شما در بیزینس آنلاین تمام قوانین را بلد باشید و بدانید که در دنیای اینترنت چه خبر است و اگر خیلی باهوش باشید می‌توانید آن را از المان زمان و مکان جدا کنید.

امیدواریم با ارائه این مطالب به پیشبرد اهداف شما کمک شایانی کرده باشیم. اگر شما دوست عزیز و همراه گرامی سایت عزت خواه دات کام مشتاق هستید در زندگی شخصی و کاری عملکرد بهتری داشته باشید، یک پیشنهاد ارزشمند برای شما داریم و آن مطالعه مقاله آشنایی با دوره پاراسل زندگی و تماشای ویدیو معرفی این دوره است. در پاراسل زندگی با روشی کاربردی برای ساخت یک زندگی ایده‌آل با شما همراه خواهیم بود.

 

 

برای مطالعه بخش قبلی مطلب، مقاله قدم به قدم برای ایجاد بستر فروش آنلاین را بخوانید.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/on-the-path-to-success
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط