موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

اشتباهات جبران ناپذیر در بیزینس آمازون

توضیحات کوتاه :
اگر چهار نکته‌ای که در ادامه به آنها اشاره می‌شود را بدانید و آنها را یاد بگیرید، می‌توانید از بروز چهار مشکلی که ممکن است در کسب و کار آمازون با آنها رو به رو شوید جلوگیری نمایید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 1.4k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 4 دقیقه
اشتباهات جبران ناپذیر در بیزینس آمازون

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

 

خلاصه ای از مقاله

دقت داشته باشید که در بیزینس خود ابتدا بررسی‌های لازم را انجام دهید تا از اشتباهات جبران ناپذیر در این مسیر جلوگیری شود. نکته‌ای که باید بدانید این است که مسیر ساخت کسب و کار آمازون مثل یک پازل 1000 تکه می‌باشد که گاهی به تنهایی نمی توان از پس حل آن برآمد و نیاز است که یک مربی یا راهنما در کنار ما باشد تا بتوانیم از راهنمایی ها و تجربیات او استفاده نماییم.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

راه‌های جلوگیری از بروز مشکل در کسب و کار آمازون

اگر چهار نکته‌ای که در ادامه به آنها اشاره می‌شود را بدانید و آنها را یاد بگیرید، می‌توانید از بروز چهار مشکلی که ممکن است در کسب و کار آمازون با آنها رو به رو شوید جلوگیری نمایید. مورد اول این است که زمانی که می‌خواهید محصولی را از بنگلادش، چین، هند یا هر کشور دیگری به آمازون بفرستید، آن‌ها را باید به انبارهای آمازون در بازار مقصد خود بفرستید.

 

با فروش در آمازون میلیاردر شویم

 

برای مثال اگر قصد فروش محصولات خود را در ایالات متحده دارید، باید محصولات خود را به انبارهای آمازون در این بازار بفرستید. دقت داشته باشید که به سراغ کسی بروید که کار اصلی او دقیقاً ترخیص کالا با ارائه قیمت مناسب می‌باشد. مطمئناً خیلی از شرکت‌هایی که این کار را انجام می‌دهند، معمولاً شرکت‌های چینی، هندی یا بنگلادشی هستند و تسلط خوبی روی زبان انگلیسی ندارند. شما باید سعی کنید قیمت خوبی از آنها بگیرید و به هدف خود که رسیدن سالم اجناس از کشور مبدأ به کشور مقصد می‌باشد، دست پیدا کنید.

پس به دنبال حاشیه نباشید و به سراغ شرکت‌های معتبری بروید. در دوره آربی به صورت جامع در این زمینه صحبت شده و آموزش‌های لازم ارائه شده است. شما به کمک آموزش‌های دوره آربی یاد می‌گیرید که چگونه به طور مستقیم با خود کارخانه صحبت کنید تا آنها خودشان به این واسطه‌ها وصل شده و اجناس شما را برایتان ارسال نمایند.

 

اشتاباهاتی که نباید مرتکب شویم

 

راه و رسم خرید از تولیدکنندگان چینی علی بابا

نکته دوم این است که اگر شما اجناس خود را از چین می‌خرید، یک برچسب ساده یا حروف چاپی با عنوان Made in China را روی اجناس خود بزنید. اگر این کار را نکنید، یک اتفاق خیلی بد برای شما پیش خواهد آمد. این اتفاق برای یکی از کسانی که برای مشاوره به نزد استاد حسین عزت خواه رفته بود، پیش آمده و آمازون تمام اجناس آن شخص را قبول نکرده و پس فرستاده بود. چرا که مشخص نشده بود که آن محصولات در کدام کشور ساخته شده است.

این قانون انبارهای آمازون یا بسیاری از انبارهای بزرگ دیگر است که شما را ملزم می‌کند که مشخص نمایید چه کشوری محصولات شما را می‌سازد. پس فراموش نکنید که یک برچسب که مشخص می‌کند محصول در کدام کشور ساخته شده است را روی جعبه‌های بزرگ و تک به تک محصولاتی که می‌خواهید به انبارهای آمازون بفرستید، بچسبانید. بیشتر کارخانه‌ها تجربه کار کردن با آمازون را داشته و این کار را به صورت پیش فرض برای شما انجام می‌دهند.

اما دقت داشته باشید که در این زمینه از آن‌ها سؤال پرسید و کار را بررسی کنید. حتماً پیش از آنکه آنها محصولات را با کشتی یا هواپیما برای شما ارسال کنند، از آنها درخواست Photo Report نمایید. یعنی از آنها بخواهید یک سری عکس از محصولات گرفته و آنها را برای شما ارسال نمایند.

 

مقاله پیشنهادی: علی بابا و سازندگان چینی

چگونه می توان در آمازون موفق شد

 

چگونگی رونمایی از محصول در آمازون

مورد سوم به این نکته اشاره دارد که پیش از آنکه محصولی را خریداری نمایید، به آینده نیز نگاهی داشته و درباره چگونگی رونمایی از محصول خود و روش فروش آن فکر کنید. شما باید درباره همه چیز برنامه داشته باشید و پیش از آن تحقیق کرده و یاد بگیرید و سپس کار خود را آغاز کنید. چرا که قسمت رونمایی از محصول بسیار مهم می‌باشد. استاد حسین عزت خواه در دوره آربی زمان زیادی را روی این موضوع گذاشته و به جزئیات زیادی در این زمینه اشاره داشته‌اند.

نکته سوم این است که تعداد محصولی که برای دفعه اول می‌خرید، درست و حساب شده باشد. چرا که ممکن است یک شخص 200 عدد از یک محصول را خریداری کند. اما در مرحله رونمایی از محصول، فروختن یا ساخت کمپین متوجه شود که 200 عدد، تعداد بسیار کمی است.

شاید محصولی تعداد سرچ بالایی داشته و خیلی سریع خریداری شود. فرض کنید که شما در آمازون به یک رتبه خوب رسیده و محصول خود را در مدت زمان کوتاهی به فروش رساندید. اگر موجودی انبار شما صفر شده و برای سفارش بعدی جنسی در انبار نداشته باشید، از آمازون یک امتیاز منفی دریافت می‌کنید و رتبه خوبی که به دست آورده‌اید، به راحتی نابود می‌شود.

چرا که شما بعد از ارائه سفارش جدید باید حدود دو هفته تا یک ماه صبر کنید تا محصولات از چین به انبارهای آمازون ارسال شوند. بدین ترتیب زمانی که محصول شما به انبارهای آمازون رسید، باید کار خود را از نو شروع کنید و چه بسا که شما یک نمره منفی نیز از آمازون دریافت کرده‌اید. چرا که موجودی انبار شما صفر شده است و شما آن را پر نکرده‌اید.

چیزی که آمازون به آن اهمیت زیادی می‌دهد، مشتری است. به همین دلیل آمازون چنین فکر می‌کند که به شما رتبه خوبی داده است و خیلی از افراد از شما خرید کرده‌اند اما شما به عنوان یک کارخانه دار یا فروشنده مسئولیت پذیر نبوده‌اید و انبار خود را پر نکرده‌اید. پس دقت داشته باشید که چه تعداد محصول را برای چه مدت زمان خریداری می‌کنید و این تعداد کاملاً متفاوت است.

شاید شما برای یک محصول به 200 عدد از آن احتیاج دارید اما برای محصولی دیگر 2000 عدد لازم باشد. پس شما باید به عنوان یک فروشنده در این زمینه درک و حساب و کتاب خوبی داشته باشید.

 

موفقیت در آمازون بدون خطا

 

تبلیغات PPC در آمازون

نکته چهارم به تبلیغات PPC که همان تبلیغات در خود سایت آمازون می‌باشد، مربوط می‌شود. نکته‌ای که باید بدانید این است که زمانی که از محصول خود رونمایی کرده و قصد تبلیغ آن را دارید، بودجه‌ای که به این کار اختصاص می‌دهید، کم باشد. در ابتدا کار را با آزمون و خطا پیش ببرید و بعد از اینکه یک راه مطمئن را در تبلیغات کمیپن های PPC پیدا کردید، پول بیشتری را برای آن درنظر گرفته یا بودجه کلی خود را به آن اختصاص دهید. یکی از اشتباهاتی که خیلی از افراد مرتکب می‌شوند این است که پول زیادی را صرف کمپین‌های تبلیغاتی خود کرده و سرمایه خود را از دست می‌دهند.

پس دقت داشته باشید که در بیزینس خود ابتدا بررسی‌های لازم را انجام دهید و در ادامه هزینه زیادی را به آن اختصاص دهید. نکته‌ای که باید بدانید این است که مسیر ساخت کسب و کار آمازون مثل آن پازل 1000 تکه می‌باشد که خیلی از دوستان ممکن است علاقه مند باشند که کسی به عنوان یک دوست، یک همراه یا یک مدرس در کنار آنها باشد.

استاد حسین عزت خواه دوره آربی را به همین منظور ساخته و در اختیار علاقه مندان قرار داده‌اند. هر یک از شما که می‌خواهید این مسیر را به کمک استاد حسین عزت خواه پیش رفته و دوست دارید که ایشان قدم به قدم در کنار شما باشند، می‌توانید در دوره آربی که آموزش صفر تا صد فروش کالا در آمازون است، شرکت کنید. ممکن است این سؤال در ذهن شما شکل گرفته باشد که دوره آربی دقیقاً چه چیزهایی را شامل می‌شود؟

 

مقاله پیشنهادی: تبلیغات کسب و کار آنلاین | عزت خواه 

فروش در آمازون

 

دوره جامع آربی برای فروش در آمازون

در دوره آربی تک به تک مراحلی که شما برای ساخت یک برند به آن نیاز دارید به صورت ویدیوهای جداگانه در اختیار شما قرار می‌گیرند. این ویدیوها به صورت دانلودی بوده و شما می‌توانید بعد از شرکت در دوره آربی آن‌ها را دانلود نمایید. استاد حسین عزت خواه در ویدیوها به شما آموزش می‌دهند که محصول مناسبی پیدا کنید، به چه شکلی بهترین کارخانه را برای تولید محصول مورد نظر پیدا نموده و در ادامه محصول را به بازار مقصد مورد نظر خود ارسال نمایید. همچنین روش‌های مختلف سفارش، بیمه‌های موجود و روش‌های پرداخت به کارخانه‌ها نیز به طور دقیق آموزش داده شده‌اند.

به یاد داشته باشید که اشتباه شما در یکی از این مراحل می‌تواند چندین هزار دلار را از دست شما خارج کند. در نتیجه باید تمامی این مراحل را به درستی جلو ببرید تا دچار ضرر و زیانی نشوید. بعد از آن نیز، زمانی که محصولتان به انبارهای آمازون رسید، دیگر برای شروع فروش آماده هستید. شما در این مرحله نیز می‌توانید به کمک آموزش‌هایی که توسط استاد حسین عزت خواه ارائه می‌شود، تبلیغات PPC و ساخت کمپین‌های تبلیغاتی را نیز آغاز نموده و از محصول خود رونمایی کنید.

ساخت ایمیل‌های اتوماتیک، برقراری ارتباط با مشتریان و گرفتن نظرات مثبت از آنها و به طور کلی ادامه دادن این بیزینس نیز آموزش داده خواهد شد. این بیزینس مثل یک پازل هزار تکه است و در نتیجه نیاز است که یک راهنما در کنار شما وجود داشته باشد. چرا که اگر بخواهید این مسیر را تماماً با آزمون و خطا پیش بروید، احتمال شکست خوردن شما وجود خواهد داشت و این شکست‌های شما چند صد هزار دلاری خواهند بود.

تبدیل شدن به یک فروشنده برتر در آمازون

خیلی از افراد از استاد حسین عزت خواه می‌پرسند که آیا ما می‌توانیم خودمان این موارد را یاد بگیریم؟ به عقیده استاد شما می‌توانید اما اگر اشتباهی داشته یا شکست بخورید، نتیجه آن از دست دادن چند صد هزار دلار است. اگر می‌توانید با این موضوع کنار آمده و آن را بپذیرید، پس راه خود را ادامه داده و با مشکلات رو به رو شوید. اما اگر احساس می‌کنید که بهتر است در دوره‌ای شرکت کنید یا یک راهنما که این کار را انجام داده است، شما را راهنمایی کند، می‌توانید مطمئن باشید که ضریب اشتباهات شما کاهش یافته و شما به قله موفقیت نزدیک‌تر خواهید شد.

 

کسب درامد میلیاردی در آمازون

 

نکته‌ای که باید به آن اشاره کرد این است که دوره آربی بدون پشتیبانی مناسب ارزشی ندارد. به همین دلیل استاد حسین عزت خواه در سال‌های گذشته تمام تلاش خود را کرده‌اند تا یک تیم قدرتمند برای دوره آربی بسازند که پشتیبانی خوبی به شما همراهان گرامی ارائه دهند. استاد حسین عزت خواه و تمام اعضای تیم ایشان خالصانه در کنار شما می‌باشند تا شما بتوانید در این مسیر به موفقیت دست پیدا کنید. چرا که این مسیر مثل رسیدن به قله هیمالیا مسیر سختی است اما تبدیل شدن شما به یک فروشنده برتر در آمازون امری امکان پذیر می‌باشد.

اگر شما مراحل را یاد بگیرید و تکه‌های این پازل را با صبر و حوصله در کنار هم قرار دهید، می‌توانید به موفقیت دست پیدا کنید. آمازون کسب و کار بزرگی است. به همین علت استاد حسین عزت خواه تک به تک این مراحل را در هر ویدیو به صورت جداگانه آموزش می‌دهند. اگر اتفاق جدیدی نیز در آمازون رخ دهد، استاد حسین عزت خواه آموزش های دوره را به روز خواهند کرد. شما هرگونه سوالی که در زمینه دوره آربی، آمازون و علی بابا دارید، می‌توانید آن را با تیم پشتیبانی در میان بگذارید تا شما را به صورت تخصصی راهنمایی نمایند

شغل هر فرد، بخش مهمی از زندگی روزانه او را شامل می شود. بنابراین انتخاب شغلی که در کنار درآمدزایی 24 ساعته، شما را از انجام کارهای مورد علاقه تان مانند سفر کردن و... محروم نکند زندگی پربارتر و جذاب تری را برای شما می‌سازد. پیشنهاد ما به شما برای آشنایی بیشتر با چنین شغلی و راهنمایی که در مسیر بیزینس آنلاین آمازون شما را از همه نکات مطلع سازد، تماشای ویدیوهای معرفی این بیزینس غول آسا و جهانی است. همچنین نتایج شگفت انگیز دوره آربی مسیر را بهتر به شما نشان می‌دهد.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/mistakes-in-amazon-business
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط