افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود ویدئو رایگان

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

کسب درآمد دلاری از اینترنت

توضیحات کوتاه :
در مسیر کسب‌وکار آنلاین آمازون مهم‌ترین گام، انتخاب درست یک محصول است. اگر شما محصول درستی را انتخاب کنید، به آسانی می‌توانید به یک فروشنده برتر که فروش خیلی خوبی دارد، تبدیل شوید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 3k
  • 1
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
کسب درآمد دلاری از اینترنت

 

 

 

خلاصه ای از مقاله

یکی از بزرگ‌ترین اصل‌ها در هر کسب‌وکاری حتی کسب‌وکارهای فیزیکی، مثل کسانی که یک مغازه یا فروشگاه دارند، انتخاب محصولی است که به فروش و به‌دنبال آن به کسب‌درآمد منجر شود. اینکه شما صرفاً وارد یک بیزینس شوید یا هر محصولی را برای فروش قرار دهید، به هیچ عنوان به این معنا نیست که شما می‌توانید کسب‌درآمد کنید. این کار را نمی‌توان یک بیزینس واقعی دانست. کسی که بتواند بازار را حدس بزند و بفهمد که چه محصولی را در چه زمانی، با چه تعدادی در بازار عرضه کند که بتواند منجر به سود دهی شود را می‌توان به عنوان یک بیزنس‌من دانست.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

انتخاب محصول، گام اول در مسیر کسب و کار سمت آمازون

در مسیر کسب‌وکار آنلاین آمازون مهم‌ترین گام، انتخاب درست یک محصول است. اگر شما محصول درستی را انتخاب کنید، مسیر خیلی راحت‌تری را در پیش دارید و به آسانی می‌توانید به یک فروشنده برتر که فروش خیلی خوبی دارد، تبدیل شوید. اما در صورتی که محصول خود را درست انتخاب نکنید، نمی‌توان گفت که موفق نمی‌شوید، اما می‌توان گفت که راه خیلی سختی را در پیش دارید. پس بسیار مهم است که از همان ابتدا محصول درستی را انتخاب کنید. در این مقاله قصد داریم به شما بگوییم که چگونه می‌توانید محصولی را پیدا کنید که حداقل فروش ماهیانه آن 10 هزار دلار باشد. اگر این مبلغ برای شما جذاب است پس با ما همراه باشید. همانطور که می‌دانید یکی از بزرگ‌ترین اصل‌ها در هر کسب‌وکاری حتی کسب‌وکارهای فیزیکی، مثل کسانی که یک مغازه یا فروشگاه دارند، انتخاب محصولی است که به فروش و به‌دنبال آن به کسب‌درآمد منجر شود. اینکه شما صرفاً وارد یک بیزینس شوید یا هر محصولی را برای فروش قرار دهید، به هیچ عنوان به این معنا نیست که شما می‌توانید کسب‌درآمد کنید. این کار را نمی‌توان یک بیزینس واقعی دانست. کسی که بتواند بازار را حدس بزند و بفهمد که چه محصولی را در چه زمانی، با چه تعدادی در بازار عرضه کند که بتواند منجر به سود دهی شود را می‌توان به عنوان یک بیزنس‌من دانست.

 

 

خیلی از افراد کسب‌وکاری را راه‌اندازی می‌کنند و فروشگاه یا مغازه‌های مختلفی را تأسیس می‌کنند اما در نهایت ورشکسته می‌شوند. در دنیای آنلاین هم دقیقاً به همین شکل است، با این تفاوت که شما دیگر فروشگاه یا مغازه‌ای را تأسیس نمی‌کنید. اما به هر حال اگر شما محصولی را انتخاب کنید که نتوانید آن را در آمازون به فروش برسانید، مجدداً با شکست مواجه می‌شوید و نمی‌توانید در این بیزنس موفق شوید. پس یکی از مهم‌ترین اصل‌ها برای شروع کسب‌وکار در آمازون انتخاب یک محصول درست است. باید محصولی را انتخاب کنید که بازار فروش برای آن وجود داشته باشد. فرض می‌کنیم شما خودتان محصولی را تولید نمی‌کنید و الان صددرصد قدرت انتخاب دارید و می‌توانید محصول مورد نظر خود را به راحتی انتخاب کنید. پس باید محصولی را انتخاب کنید که به بهترین حالت به فروش برسد. باید این کار را با هوشمندی کامل انجام بدهید.

تحلیل محصولات سایت آمازون با نرم افزاهای آنالیز

تا چندین سال پیش مسیر کسب‌وکار آمازون خیلی دشوارتر بود و باید بیشتر بر اساس حدسیات پیش می‌رفتید و اطلاعات، آمار و داده‌ای در این زمینه وجود نداشت. پس باید صرفاً حدس می‌زدید که چه محصولی را در چه تعدادی برای فروش در بازار عرضه کنید و اطلاع دقیقی از شرایط حاکم بر بازار نداشتید. اما اکنون با پیشرفت تکنولوژی و نرم‌افزارها، شرکت‌هایی هستند که سرویس‌های مناسبی را به شما ارائه می‌دهند. شما می‌توانید از طریق آنها در آمازون جستجو کنید و اطلاعات لازم را به صورت دسته‌بندی شده دریافت کنید. در نهایت هم می‌توانید تصمیم هوشمندانه‌تری را گرفته و با دید بازتری پیش بروید. ما قصد داریم در اینجا به این نرم‌افزارها اشاره کنیم. نکته‌ای که حتماً باید به آن اشاره کرد این است که تمامی این اعداد تخمینی هستند چرا که آمازون هیچ‌وقت اطلاعات خود را فاش نمی‌کند. تمامی این اطلاعات با توجه به الگوریتم‌هایی که نوشته شده‌اند، به دست می‌آیند. میزان جستجو، میزان فروش یا رتبه محصول در سایت عواملی هستند که بر اساس آنها، اعداد داده شده تخمین‌زده می‌شوند. نمونه آنالیز یک محصول را می‌توانید در قسمت هفتم برنامه بیزینس تایم مشاهده نمایید که استاد حسین عزت خواه به‌طور دقیق و رایگان توضیحات جامعی را در اختیار شما قرار می‌دهند. ممکن است در نگاه اول تصور کنید اینکه شخصی بتواند از طریق فروش چنین محصولات کوچکی، کسب‌درآمد کند، کاملاً غیرممکن است. اما در حال حاضر می‌بینید که چنین نیست. به همین دلیل نیز برای انتخاب محصول تاکید زیادی می‌شود.

 

مقاله پیشنهادی: نرم افزار تحلیل گر برای فروش در آمازون

موفقیت در بیزینس

 

چگونگی موفقیت در بیزینس

ممکن است این سؤال برای شما به وجود بیاید که چگونه درباره محصولاتی که انتخاب کرده‌ایم اطلاعات بیشتری به دست بیاوریم؟ شما باید به دنبال بررسی این نکته باشید که یک محصول فروش خوبی دارد یا یک فروشنده مشخص آن را به شکل خوبی به فروش می‌رساند. شما باید محصولی را انتخاب کنید که فروش خوبی داشته باشد. چرا که ممکن است یک فروشنده تبلیغات خیلی خوبی داشته باشد یا محصولی که به فروش می‌رساند خیلی منحصر به فرد است. هر زمان که شما در یک بیزینس به نیازی پاسخ دادید یا مشکلی را حل کردید، مطمئن باشید می‌توانید درآمد خوبی داشته باشید. در قسمت هفتم برنامه بیزینس تایم چندین محصول بررسی شده‌اند که با مشاهده آن می‌توانید در زمینه انتخاب محصول به دید بهتری دست پیدا کنید. مسئله بعدی بهتر کردن یک محصول است. سعی کنید محصول خود را بهبود ببخشید. برای موفقیت در بیزینس، شما باید مثل یک نابغه عمل کنید. شما باید به‌عنوان یک میلیونر نابغه سعی کنید که یک ارزش به محصول خود اضافه کنید تا نسبت به محصولاتی که از قبل وجود داشته‌اند، بهتر باشد. همانطور که استاد حسین عزت خواه پیش‌تر در برنامه الان وقتشه خود عنوان کرده‌اند که سعی کنید دائما از خودتان بپرسید که من چگونه می‌توانم بیزنس خود را بهتر کنم؟ چگونه می‌توانم زندگی بهتری بسازم یا به فرد بهتری تبدیل بشوم؟ اگر این سؤال را در زمینه کسب‌وکاری که می‌خواهید در آمازون به راه بیندازید هم از خودتان بپرسید، مطمئن باشید می‌توانید موفق شوید.

مقاله پیشنهادی: کسب درآمد ارزی – ایده های جذاب کسب درآمد دلاری از اینترنت

دوره جامع آربی، آموزش فروش کالا در وبسایت غول آسای آمازون

بیزینس آمازون مثل کسب‌وکارهای دیگر نیاز به یادگیری دارد. شاید برای یادگیری کامل یک بیزینس شما مجبور باشید چندین سال به دانشگاه بروید و مدرک بگیرید. بعد از آن باید مدتی را به‌عنوان کارآموزی سپری کنید و سپس به شرکتی برای کار بروید تا در آخر بتوانید شرکتی را تأسیس کرده و مدیر خود شوید. این پروسه ممکن است چندین سال طول بکشد. بیزینس آمازون هم از این قاعده مستثنی نیست. شما باید تجربه کنید و خیلی از تکنیک‌ها را یاد بگیرید. وارد شدن در مسیر آمازون و یاد گرفتن موارد مربوط به آن کمی پیچیده است و ممکن است فرد طی آن دچار مشکلاتی شود. متاسفانه تا کنون دوره آموزشی کامل برای آمازون وجود نداشته است اما اکنون دوره فوق‌العاده آربی در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است. در این دوره کار در آمازون به صورت جامع به دانشجویان آموزش داده می‌شود. ممکن است این سؤال به ذهن شما خطور کرده باشد که در این دوره چه مواردی آموزش داده می‌شود؟ آیا همه موضوعات را شامل می‌شود؟ مواردی که می‌توانید بدون اینکه در مسیر گم شوید یا در این جنگل بی‌انتها اطلاعات اینترنتی سرگردان بمانید، یاد بگیرید بدین شرح است. در این دوره فروش کالا در آمازون گام‌به‌گام آموزش داده شده است. برای کسانی که به آموزش زبان نیاز دارند، نرم‌افزارهای کمکی معرفی می‌شود. در ادامه روش انتخاب یک محصول و برقراری ارتباط با تولیدکنندگان هم عنوان می‌شود.

 

مقاله پیشنهادی: نتایج دوره آربی

کسب و کار آنلاین آمازون

 

روش طراحی لوگو و ثبت نام تجاری

در دوره آربی چگونگی ساخت نام تجاری و طراحی لوگو نیز به شما آموزش داده می‌شود. حتی روش کار با برنامه Illustrator و Photoshop هم به صورت مقدماتی به کسانی که خودشان قصد طراحی لوگو را دارند، آموزش داده می‌شود. ساخت حساب در فیسبوک برای بزرگ‌تر کردن نام تجاری خود، سفارش نمونه محصول از کارخانه‌های علی‌بابا در چین، طراحی کاور فیسبوک و موارد و نکات بسیار زیاد دیگری، جزء آموزش‌های دوره آربی می‌باشد. علی‌بابا و روش کار با آن هم به صورت جامع برای شرکت کنندگان این دوره توضیح داده شده است. تهیه لیستینگ محصول در آمازون و موارد مربوط به آن مثل کلمات کلیدی، عنوان، عکس و توضیحات لازم در خصوص بارکد هم آموزش داده شده است.

 

 

شاید برایتان جالب باشد که بدانید حتی آموزش عکاسی به شکل مقدماتی و با جزئیات کامل نیز در این دوره ارائه گردیده است. استاد حسین عزت خواه روش‌های ساخت کمپین‌های تبلیغاتی را هم در اختیار شرکت‌کنندگان قرار داده‌اند تا بدین ترتیب بتوانند فروش بهتر و بیشتری داشته باشند. در انتها باید گفت که شما نمی‌توانید ساده‌تر از این آمازون را یاد بگیرید چرا که به تمامی نکات لازم در این خصوص پرداخته شده است و دیگر هیچ جای مبهمی باقی نمی‌ماند. مهم‌تر از همه یک تیم پشتیبانی بسیار قوی و متخصص برای آربی وجود دارد که به شما این اجازه را می‌دهد که بعد از عضویت در این دوره تنها با ارسال تیکت سؤالات خود را عنوان کنید. آنها در کوتاه‌ترین زمان ممکن شما را راهنمایی خواهند کرد تا یک فروش بی‌نظیر در آمازون را تجربه نمایید.

شغل ایده‌آل شما باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ آزادی از المان زمان و مکان برای شغلی که انتخاب می‌کنید، چقدر اهمیت دارد؟ شروع بیزینس‌های آنلاین آن هم در یک مارکت پلیس جهانی، یکی از شغل‌های محبوب جهان است چون فرد را محدود به زمان و مکان خاصی نمی‌کند و زمینه کسب درآمد دلاری را فراهم می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کسبوکار بزرگ و پرسود آمازون، پیشنهاد ما مشاهده ویدیوی معرفی این بیزینس است.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/earning-money-in-dollars-throw-internet
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 1 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
رامین
رامین گفته:
۰ | ۱

واقعا داشتن دآمد ماهانه ده هزار دلار در ماه باور نکردنیه. یه سوال داشتم و اونم اینکه آیا رسیدن به یه همچین درآمدی در آمازون امکان پذیره و اینکه چرا این راز بزرگ کسب درامد و به استقلال مالی رسیدن رو استاد حسین عزت خواه برای همه توضیح میده. در حالی که بیشتر افراد اگه یه روش کسب درآمد رو بلد باشن که هم آسون باشه و هم پر سود هیچ وقت دربارش با کسی صحبت نمیکنن و اگر هم کسی از اونها سووالی بپرسه اصلا حاضر به جواب گویی نیستند. البته خود استاد در وبینار کسب درآمازون توضیح داده بودند که به اصل فراوانی باور دارند و کمبود در جهان رو باورد ندارند که به نظر من یکی از باور های قدرتمند کنند همین باوره که باعث میشه آدم با خیال راحت دست به عمل بزنه و نترسه. باز هم ممنون از سایت خوبتون.

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما رامین عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

کسب درآمد در آمازون بسیار انعطاف پذیر بوده و با به کار گیری روش های صحیح می توان شاهد درآمدهای قابل توجه بود. با تماشای قسمت هفتم بیزینس تایم، می توانید این موضوع را بهتر درک کنید. همانطور که خودتان هم مطرح کردید استاد عزت خواه به اصل فراوانی عمیقا ایمان دارند و عقیده ایشان این است که هر فردی با تلاش و باورهای درست جایگاه خود را در جهان رقم می زند. بنابراین از اینکه دانش خود را با دیگران به اشتراک بگذارند، انرژی دریافت می کنند که نتایج آن را در زندگی و کسب و کار خود می بینند.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط