Alexa Certify

ثروت آنلاین

  • 1528
  • 0

ثروت آنلاین چیست؟

وقتی برای اولین بار با عنوان ثروت آنلاین مواجه می شوید چه چیزی در ذهنتان تداعی می گردد؟ کمی فکر کنید. به چه چیزی می گوییم ثروت آنلاین؟ این نوع از ثروت چگونه به دست می آید؟ چه تفاوتی با بقیه مفاهیم مشابه دارد؟

 

با دوره پاراسل استاد حسین عزت خواه به موفقیت برسید

 

ثروت چیست؟

شاید تا چند دهه قبل ثروت تنها شامل مواد و اشیای فیزیکی می شد که یک فرد در طول حیات خود مالک آنها بود و از آنها بهره می گرفت. مثل خانه، اتومبیل، طلا، پول، باغ و هرچیزی که قابل لمس بود و برای ادامه زندگی فرد آسایش و آرامش زیادی به همراه می آورد. هنوز هم این مفاهیم در این زمره جای دارند و شخصی که دارای این موارد می‌باشد، ثروتمند تلقی می شود. ولی امروزه و در دوره کنونی با توجه به توسعه مفاهیم غیرمادی و انتزاعی، دیگر ثروت در آن تعریف قدیمی خلاصه نمی شود. امروزه فکر، تجارب، موفقیت‌های کاری و شخصی و حتی آموزش‌هایی که در زمینه‌های مختلف با آنها روبرو می‌شود، ثروت شخص به حساب می آید.

 

ثروت آنلاین

 

وقتی در مورد ثروت آنلاین صحبت می کنیم منظورمان چیست؟

همانطور که از واژه آنلاین بر می آید، هر چیزی که قابلیت جستجو پذیری فوری در قالب لینک های موجود را داشته باشد آنلاین نامیده می شود. اصل واژه آنلاین برای مفاهیم دنیای اطلاعات فعلی ایجاد شد. اما امروزه از واژه آنلاین برای هر موضوع دیگری که دسترسی سریع و فوری به آن فراهم باشد، استفاده می گردد. بنابراین ثروت آنلاین، آن چیزی است که به سرعت قابل جستجو و در دسترس باشد. مهم‌ترین نوع آن را می توان مفاهیمی تعریف کرد که در دنیای وب و اینترنت تولید و بارگذاری می گردند. این نوع از مفاهیم، هم از جنبه ارزش ایجاد شده معنوی می تواند در این تعریف جای گیرد و هم از جنبه فروش و کسب درآمد. تمامی محتواهای تولید شده اعم از متن ها، فیلم‌ها، تصاویر، دوره های آموزشی، سرگرمی و... به نوعی در این زمره قرار می گیرند. چرا که در هر لحظه هریک از ما قادر هستیم با یک جستجوی ساده به انبوهی از آنها دسترسی داشته و از آن بهره گیریم. چنانچه برای بهره گیری از این مفاهیم مبلغی را نیز پرداخت کنیم، این فرآیند به ایجاد نتیجه ای ارزشمند برای تولید کننده محتوا نیز منجر می شود. پس کسب و کار اینترنتی خود، پر رنگ ترین و مهمترین مفهوم در این خصوص، محسوب می شود.

 

ثروت آنلاین

 

چه افرادی پتانسیل تبدیل شدن به یک ثروتمند آنلاین را دارند؟

هر یک از ما، در هر گوشه‌ای از جهان، تنها با داشتن یک ایده و اسباب لازم برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی، می توانیم یک ثروتمند آنلاین شده و همینطور اثر ارزشمند موجود در مفاهیم خود را در سرتاسر دنیا به گردش درآوریم.

 

ثروت آنلاین

 

وقتی خوب دقیق می شویم و به اطرافمان نگاه می کنیم، مفاهیم زیادی می یابیم که پتانسیل تبدیل شدن به ثروت آنلاین را دارند. مانند چه چیزهایی؟ مانند همین متنی که نگارش شده است. کافیست توجه کنیم. آیا در زمینه ای، تخصص خاصی دارید؟ آیا این تخصص قابلیت انتقال به سایر افراد را دارد؟ آیا می‌توانید آن را به متن، فیلم، صدا و یا هر مفهوم قابل انتقال دیگر، تبدیل کنید؟ اگر پاسخ شما آری است، شما قابیلت تبدیل شدن به یک ثروتمند آنلاین را دارید. پس همین الان تصمیم بگیرید و اقدام کنید.

 

ثروت آنلاین

 

راز ثروتمند شدن

در دنیای امروزه همه ما به دنبال کسب و کارهایی هستیم که فارغ از المان زمان و مکان برای ما درآمد‌زایی داشته باشند. بیزینس‌های پرطرفدار کسب‌و‌کارهایی هستند که تنها با دسترسی به اینترنت از هر گوشه جهان درآمد‌زایی دارند. تنها لازم است به استعداد و مهارت‌های خود نگاهی داشته باشید یا اگر احساس می‌کنید دانش شما به اندازه کافی نیست مهارت‌های مورد نیاز را یاد بگیرید. به طور مثال، فروشندگی در آمازون یکی از بیزینس‌های آنلاین است که درآمد دلاری را برای فروشندگان به همراه دارد. اما موفقیت در فروش کالای فیزیکی در سایت آمازون همچون سایر مشاغل محتاج یادگیری اصول ابتدایی است. پس از آشنایی با این اصول فروشنده می‌تواند از هر جایی به صورت آنلاین فعالیت کند و درآمد دلاری داشته باشد.


سپاس از همراهی شما، همیشه مثل امروز موفق باشید.

بعد از مطالعه این مقاله با ارسال نظر خود در همین قسمت موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

دوستدار شما حسین عزت خواه مدرس موفقیت و کارآفرینی و آموزش فروش در آمازون

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/online-wealth

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط