موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

رابطه قانون جذب و موفقیت

توضیحات کوتاه :
در طبیعت یک قانون جالب وجود دارد به‌نام قانون جذب که بر طبق آن تمامی ذرات از اتم و مولکول گرفته تا انسان‌ها به سمت یکدیگر جذب می‌شوند. ذرات مشابه با روابط مشابه به یکدیگر جذب می‌شوند.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 1.5k
  • 1
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
رابطه قانون جذب و موفقیت

 

خلاصه ای از مقاله:

کاربرد قانون جذب در رسیدن به موفقیت یکی از جالبترین ایده‌های مطرح شده در زمینه موفقیت است. در این مقاله به معرفی این قانون و نقش آن در موفقیت می‌پردازیم.

 

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قانون جذب در طبیعت
قانون جذب و موفقیت
رابطه قانون جذب و تمایل برای موفق شدن
جذبه فردی چیست؟

قانون جذب در طبیعت

در طبیعت یک قانون جالب وجود دارد به نام قانون جذب که بر طبق آن تمامی ذرات از اتم و مولکول گرفته تا انسان‌ها به سمت یکدیگر جذب می‌شوند. ذرات مشابه با روابط مشابه به یکدیگر جذب می‌شوند. عکس این قانون نیز صادق است که در واقع یک جنبه دیگر از قانون جذب است. نام این قانون دافعه است که بر اساس آن ذراتی که متفاوت، متضاد و نامشابه باشند یکدیگر را دفع می‌کنند. قانون جذب یک قانون جهانی است که در تمامی حوزه‌های مادی و معنوی کاربرد دارد. این قانون در تمامی جنبه‌های هستی حاضر است و ذرات را به هم متصل می‌نماید.

 

با ساخت باورهای خود در رسیدن به موفقیت رقابت کنید

 

قانون جذب و موفقیت

با درنظر گرفتن مواردی که درباره قانون جذب در طبیعت ذکر کردیم، ممکن است از خود بپرسید که رابطه این قانون با موفقیت چیست؟ اهمیت قانون جذب در موفقیت این است که بر طبق این قانون، ما جذب اشیا، افراد و شرایطی می‌شویم که در راستای خواسته‌ها، آرزوها و اراده ما هستند. درست مانند اتم‌هایی که در راستای یکدیگر هستند، شما نیز مانند اتمی متشکل از خواسته درونی به افراد و شرایطی جذب می‌شوید که شما را در رسیدن به هدفتان یاری می‌کنند. شما با افرادی که در راستای خط فکری شما هستند، آشنا می‌شوید و جذب آنها می‌گردید. این قانون یک قانون عجیب ماورای طبیعی نیست بلکه کاملاً در چهارچوب قوانین طبیعت قرار دارد.

 

رابطه قانون جذب وموفقیت

 

زندگی یک مفهوم پیچیده است که در آن افراد نمی‌توانند به صورت مستقل از یکدیگر زندگی کنند. ما برای ادامه زندگی به یکدیگر وابسته هستیم. برای دستیابی به اهداف خود، باید با دیگران ارتباط برقرار کنیم و در راستای اهدافمان با افراد، شرایط و اشیا تعامل داشته باشیم. بنابراین باید مراقب باشیم که چه نوع اهدافی را برای خود تعیین می‌کنیم، چه خواسته‌هایی در ذهن داریم و چگونه آنها را بروز می‌دهیم. نیروی خواست درونی یک نیروی اساسی و حیاتی است که موجودات را به حرکت وامی‌دارد. هر چه این نیرو بیشتر باشد، انرژی شما برای انجام کارها بیشتر است. اما علاوه بر ایجاد انرژی و انگیزه برای دستیابی به اهداف، این نیروی درونی باعث می‌شود که ما این انرژی را به اطرافیان خود نیز انتقال دهیم. ما این انرژی درونی را مانند امواج مغناطیسی به تمام جهات ساطع می‌کنیم و بر تمامی افرادی که در اطرافمان هستند اثر می‌گذاریم. آیا تا به حال با یک فرد موفق ملاقات کرده‌اید؟ اگر این افراد را از نزدیک دیده باشید، متوجه یک نکته ظریف و جادویی در مورد آنها می‌شوید. چیزی که حس می‌کنید شما را به سمت آن فرد جذب می‌کند. این افراد دارای نیروی درونی قدرتمندی هستند که بر اطرافیان آنها نیز تأثیر می‌گذارد. آنها دارای قدرت اراده قوی هستند که مرکز و کانون این قدرت جذب کننده را تشکیل می‌دهد.

 

رابطه قانون جذب و موفقیت

 

مقاله پیشنهادی: ترفندهای استفاده از قانون جذب

همانگونه که می‌دانید، بدون داشتن تمایل و خواست واقعی برای رسیدن به موفقیت، هیچ‌کس نمی‌تواند به اهداف خود دست‌یابد. اما رابطه این تمایل با قانون جذب چیست؟ در واقع قانون جذب توسط این خواسته به حرکت و قعالیت در می‌آید. شما با داشتن یک خواسته درونی، با ایجاد تصاویر ذهنی از موفقیت و با فکر کردن در مورد هدف، نوعی از انرژی را در خود به‌وجود می‌آورید و انرژی‌های مشابه را به خود جذب می‌کنید. با توجه به دلایل ذکر شده، شما باید خیلی مراقب افکار و احساسات خود باشید. همانگونه که برای دستیابی به اهداف نیاز داریم که بسیاری از کارها را انجام دهیم، از انجام بسیاری از کارها نیز باید خودداری کنیم. یکی از مهمترین نیروهای منفی ذهنی ترس است. منظور از ترس، ترس فیزیکی نیست بلکه آن نیروی ذهنی ظریفی است که خود را به شکل تفکر منفی نشان می‌دهد. در این شرایط، شما همه چیز را با عینک بدبینی می‌نگرید و همه چیز به نظرتان بیهوده می‌آید. در این صورت، تفکر "من می‌توانم" از بین می‌رود. این نوع تفکرات مانند علف هرزی هستند که شما باید از ذهن خود پاکسازی کنید. این نوع افکار به عنوان موانعی در مقابل یک ذهنیت متعادل و پیشرو قرار می‌گیرند.

 

رابطه قانون جذب و موفقیت

 

بنابراین باید با بیدار کردن نیروی اراده و اشتیاق در خود، این افکار منفی را در خود از بین ببرید چون همانطور که تفکر مثبت می‌تواند قانون جذب را فعال کند، تفکر منفی نیز همین توانایی را دارد. همانطور که شما تصویر ذهنی از اهداف خود می‌سازید، از ترس‌ها نیز می‌توانید تصویر ذهنی بسازید. مطمئناً ضرب‌المثل "از هرچه بترسی تجربه می‌کنی" را شنیده‌اید. بنابراین با دانستن خطرات افکار منفی، حتماً سعی کنید که آنها را از خود دور کنید و تا برطرف کردن کامل آنها از تلاش دست نکشید. ارتعاشات ذهنی خود را بالا ببرید. با تقویت افکار مثبت، افکار منفی را به بیرون برانید.

 

رابطه قانون جذب و موفقیت

 

مقاله پیشنهادی: قدرت تصویرسازی ذهنی

جذبه فردی چیست؟

منظور از جذبه فردی، توانایی افراد در ایجاد یک حالت ذهنی خاص در افراد دیگر است. برخی افراد این توانایی را آنقدر در خود تقویت کرده‌اند که می‌توانند در مدت زمان کوتاهی، یک همخوانی و هارمونی را در فرد مقابل خود ایجاد کنند. بسیاری از افراد مفهوم جذبه فردی را قبول دارند اما نمی دانندکه این جذبه از کجا نشأت می‌گیرد. این جذبه در واقع حاصل نیرویی ذهنی است که باعث می‌شود افراد دیگر، ارتعاشات ذهنی فرد را دریافت کنند. مهم‌ترین عاملی که به این جذبه منجر می‌شود، اشتیاق است. اشتیاق و علاقه باعث جلب توجه افراد می‌شود. اما اشتیاق باید چیزی بیش از اعتقاد راسخ و صادقانه به یک هدف باشد.

 

بهترین روش کسب درآمد دلاری چیست؟

 

در واقع اشتیاق باید پویا، زنده و قابل‌انتقال به دیگران باشد. اشتیاق بیشتر به جنبه عاطفی ذهن انسان مرتبط است تا جنبه منطقی. بنابراین اگر فردی به‌دنبال جذبه فردی است، بیشتر باید روی این جنبه از احساسات خود کار کند. اگر می‌خواهید افراد را به سمت خود جذب کنید، باید به آنها نشان دهید که دارای شورواشتیاق درونی هستید و آن را از طریق انرژی و ارتعاشات ذهنی به افراد دیگر منتقل کنید. قانون جذب همان قانون مغناطیسی طبیعت است که انرژی‌های یکسان به سمت یکدیگر جذب می‌کند. بنابراین با پر کردن ذهن خود از افکار مثبت، رویای موفقیت و ثروتمندی، کائنات را در جهت رسیدن به آنچه که می‌خواهید با انرژی خود در یک راستا قرار دهید.

اگر انتخاب راه و روش درست زندگی و مدیریت آن جزء اولویت‌های شما می باشد، باید برای انتخاب بهترین و صحیح‌ترین راه، ارزش قائل شوید و مسیری را پیش بگیرید تا وقتی، بعد از گذشت زمان به آن نگاه می‌کنید، با تمام وجود سرشار از حس خوب شوید. پیشنهاد ویژه ما برای یادگیری سبک درست زندگی، آشنایی با دوره پاراسل زندگی می‌باشد.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/law-of-attraction-success-relationship
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 1 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
اسد گفته:
۰ | ۰

سلام خسته نباشید. قانون جذب رو من حدود پانزده سال بهش ایمان دارم و تاثیرش رو تو زندگیم می بینم تا الان هر چیزی رو اراده کردم بهش رسیدم حس خیلی خوبی به آدم می ده واقعا به آزمایش کردنش می ارزه.

زهرا رحیمی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما اسد عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

ممنون بابت حضور آکنده از لطف و مهربانیتان در مجموعه عزت خواه دات کام.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط