تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

در مدار پولدار شدن

توضیحات کوتاه :
ثروت از مفاهیم عامی است که در حوزه موضوعات مختلف تعابیر گوناگونی دارد. از نگاهی متفاوت، در اختیار داشتن هر چیز ارزشمندی که در جهت ارتقاء انسان به کار رود ثروت نامیده می‌شود.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

3

تعداد امتیازها: 2

  • 3.4k
  • 1
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
در مدار پولدار شدن

 

خلاصه ای از مقاله

ثروت از مفاهیم اقتصادی است. ثروت را می‌توان شاخص تعیین جایگاه اقتصادی فرد دانست که کیفیت و کمیت آن در تعیین طبقات اقتصادی حائز اهمیت می‌باشد. از این‌رو کسب ثروت یکی از آرزوهای بزرگی است که اکثر افراد به آن فکر می‌کنند. یک ضرب‌المثل انگلیسی می‌گوید پول از عسل هم شیرین‌تر است. برخی بر این باورند که پول به انسان شخصیت می‌دهد و برخی پول را با قدرت برابر می‌دانند.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

مدار ثروت

ثروت از مفاهیم عامی است که در حوزه موضوعات مختلف تعابیر گوناگونی دارد. از نگاهی متفاوت، در اختیار داشتن هر چیز ارزشمندی که در جهت ارتقاء انسان به کار رود ثروت نامیده می‌شود. در هر حوزه‌ای که بنگریم ثروت‌های فراوانی را می‌توانیم در کنار خود پیدا کنیم. نخستین و مهم‌ترین آنها داشتن خانواده‌ای خوب و همدل است. استعداد و مهارت، کسب علم، نعمت سلامتی هر کدام ثروت‌های ما هستند. اما به‌طور خاص، ثروت از مفاهیم اقتصادی است. ثروت را می‌توان شاخص تعیین جایگاه اقتصادی فرد دانست که کیفیت و کمیت آن در تعیین طبقات اقتصادی حائز اهمیت می‌باشد. از این‌رو کسب ثروت یکی از آرزوهای بزرگی است که اکثر افراد به آن فکر می‌کنند.

 

بیزینس خودتان را حرفه‌ای‌تر مدیریت کنید

 

یک ضرب‌المثل انگلیسی می‌گوید پول از عسل هم شیرین‌تر است. برخی بر این باورند که پول به انسان شخصیت می‌دهد و برخی پول را با قدرت برابر می‌دانند. همه این باورها احتمالاً در دنیای کنونی حقیقت دارند. زمانی اکثر مردم بر این گمان بودند که از راه‌های درست و منطقی نمی‌توان کسب ثروت نمود. بر اثر آموزش‌های غلط تنها ایده‌ای که داشتند این بود که فقط باید سخت کار کنند تا درآمد داشته باشند. اما عصر جدید با موج تغییراتی که به همراه خود داشته است این نگرش را نیز تغییر داده است. طبق نگرش جدید می‌توان با استفاده بهینه از امکانات، استعدادها و ایده‌پردازی، آسان‌ترین راه‌ها را برای خلق ثروت انتخاب نمود. در صورتی که تمایل دارید پولدار شوید و ثروت را به سمت خود جذب کنید، باید در مدار آن قرار بگیرید. فرکانس شما باید با این هدف هم راستا شود و در نتیجه راه‌هایی برای شما گشوده خواهد شد تا به هدف خود نائل گردید. برخی باورهای غلط موجب می‌شوند افراد از قرار گرفتن در مدار کسب ثروت خودداری کنند. باید این باورها را تغییر داد و در صدد کشف فرکانس‌های جدید ثروت بود.

سه باور  اشتباه در مورد کسب ثروت

1. پولدار شدن سخت است

افراد بسیاری گمان می‌کنند که کسب ثروت کار سختی است. سال‌ها باید سخت و طاقت‌فرسا تلاش نمود تا به ثروت دست یافت. این باور کاملاً اشتباه است. در صورتی که زمان و انرژی خود را صرف کارهای سخت کنید، نه تنها زمان را از دست داده‌اید بلکه در طول زمان فرسوده شده‌اید و هیچ لذتی از زندگی خود نبرده‌اید. افراد موفق هوشمندانه فکر می‌کنند و راه‌هایی را انتخاب می‌کنند که با صرف کمترین زمان و انرژی به ثروت دست یابند. کارهایی را انتخاب کنید که فارغ از دو فاکتور زمان و مکان باشند. در این صورت مجبور نخواهید شد در ساعات و مکان‌های معین و از پیش تعیین شده به انجام آن‌ها بپردازید.

 

مقاله پیشنهادی: 5 راه پولدار شدن که تاکنون تجربه نکرده اید

در مدار پولدار شدن

 

2. عشق به پول ریشه تمام بدی‌ها است

برخی بر این باورند که از راه درست و سالم هیچ‌کس نمی‌تواند به ثروت هنگفت دست پیدا کند. این عقیده نیز به اشتباه در ذهن افراد جا گرفته است. افراد موفق بسیاری را می‌توان نام برد که با استفاده از استعداد، توانایی، خلاقیت و ایده‌پردازی‌های خود به این مهم دست یافته‌اند. اجازه ندهید باورهای اشتباه سایر افراد، احساس شما را خراب کند. این احساس با فکر مولد خود، در شما باوری ایجاد می‌کند که در نتیجه پولدار شدن را راهی سخت می‌پندارید و در مداری قرار خواهید گرفت که فقط شرایط و موارد سخت مورد توجه شما قرار خواهد گرفت.

3. تصویر فردی ضعیف از خود در راه ثروت دارید

همه افراد توانایی‌های بالقوه‌ای دارند. اما باید در جهت رشد و ارتقاء آنها تلاش نمایند. هر فرد تا جایی رشد خواهد کرد که تصویر ذهنیش به آن اجازه می‌دهد. در صورتی که تمایل دارید درآمدی چند رقمی داشته باشید باید در ابتدا باور داشته باشید که این آرزویی محال نیست. خود را نالایق ندانید. ارزش منحصربه‌فرد خود را کشف کنید و بر آن باور داشته باشید.

چگونه در مدار پولدار شدن قرار بگیریم

به منظور قرار گرفتن در مدار کسب ثروت لازم است به خود این اطمینان را بدهید که تحت هر شرایط و اتفاقی دست از تلاش برندارید. تعهد شما نسبت به هدف، از مهم‌ترین گام‌ها می‌باشد. زیرا در طول راه مسلماً با موانع و چالش‌های بی‌شماری مواجه خواهید شد. در صورتی که تعهدی برای رسالت خود نداشته باشید در همان پله‌های اول و با بروز کوچکترین مشکلات اعتمادبه‌نفس خود را از دست می‌دهید و از ادامه مسیر باز می‌مانید. عزم راسخ به شما کمک خواهد کرد باورهای اشتباه را به تدریج تغییر دهید. با ایجاد تغییرات فرکانس شما به ثبات می‌رسد و مدار ثروت را پیدا خواهیدکرد. کسب ثروت نیز به تمرین‌های مداوم نیاز دارد. میلیونرهای خودساخته از ابتدا روی پله آخر قرار نگرفته‌اند. این افراد اصولی دارند از جمله، ساخت باورهای ذهنی درست و یادگیری استراتژی‌ها، مدیریت پول و ... . 

وضعیت کنونی ما، آیینه گذشته است

وضعیتی که امروز داریم، افکار گذشته ما را منعکس می‌کند. بهتر است باورهای اشتباه خود را یکبار برای همیشه تغییر دهیم و بدون نگرانی ثروت را به سمت خود جذب نماییم. آنچه را که دوست دارید در ذهن خود تجسم کنید. شرایط ایده‌آل مالی شما چگونه خواهد بود. ازتصویرسازی هراسی نداشته باشید. هر آنچه در ذهن شما جریان بگیرد به ضمیر ناخودآگاه شما منتقل خواهد شد. احساسات خود را جدی بگیرید و برای آنها ارزش قائل شوید. در صورتی که دوست دارید زندگی لوکس و ثروتمندانه‌ای داشته باشید، به محله‌های افراد ثروتمند بروید و در خیابان‌هایی قدم بزنید که ماشین‌های لوکس در آن تردد دارند. به فروشگاه‌های برند بروید و از پرسیدن قیمت کالاهای لوکس و گران‌قیمت هراس نداشته باشید. طبق قانون جذب به هر چه فکر کنید، برای شما اتفاق خواهد افتاد. شاید در مراحل اولیه سخت و دور از انتظار باشد، اما وقایع چنان رقم خواهد خورد که شما را در مسیر خواسته‌هایتان قرار خواهد داد.

 

مقاله پیشنهادی: راز ثروتمند شدن وارن بافت (بخش اول)

در مدار پولدار شدن

 

درهای جذب ثروت را برای خود باز کنید

برخی بر این باورند که مردم با پول درآوردن موفق نمی‌شوند. بلکه این افراد موفق هستند که می‌توانند پولدار شوند و آن را به سوی خود جذب کنند. همه افرادی که توانسته‌اند ثروتمند شوند، از ابتدا این ثروت و موفقیت را در اختیار نداشته‌اند. بلکه زمانی در ذهن آنها جرقه‌ای ایجاد شده است و با استفاده از نبوغ و پشتکار خود در راه کسب ثروت موفق شده‌اند. جف بیزوس، بنیانگذار آمازون که در حال حاضر یکی از ثروتمندترین افراد است، زمانی که در پارکینگ خانه خود اقدام به فروش آنلاین کتاب کرد، تنها با توجه و بررسی رشد سریع اینترنت راه موفقیت خود را آغاز نمود. اگر او نیز از این راهی که برایش نمایان شده بود چشم‌پوشی می‌کرد، در حال حاضر در این جایگاه قرار نداشت. هر اتفاقی را به چشم یک فرصت بنگرید و حداکثر استفاده را از آن داشته باشید. 

ثروت برای شما قدرت نیز به همراه دارد  

طبق باوری قدیمی کسی که به نوازنده پول می‌دهد، تصمیم می‌گیرد چه آهنگی نواخته شود. در رویاهایی که برای ثروتمند شدن دارید، به خاطر داشته باشید که ثروت برای شما قدرت را به همراه خواهد داشت. این نوع افکار و نگرش‌ها موجب خواهد شد عزم خود را بیشتر کنید و در این راه گام بردارید.

 

بهترین روش کسب درآمد در مدار پولدار شدن

 

پول، پول می‌آورد

ثروتی را که به دست آورده‌اید باید مدیریت نمایید و از آنها در جهت موفقیت‌های روز افزون خود استفاده نمایید. شاید در ابتدا یاد گرفتن این استراتژی کمی سخت به نظر برسد اما قابل یادگیری خواهد بود. پول همیشه تمایل دارد در حرکت و جریان باشد. بنابراین پول و سرمایه باید همیشه در گردش باشد اما باید این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که به این منظور بدون تحقیق و بررسی هر ریسکی را قبول نکنید.

دوست خوبم تلاش ما بر این است نقشی در موفقیت تو داشته باشیم. اگر شما دوست عزیز مشتاق یادگیری فروشندگی آنلاین در سایت آمازون هستید می‌توانید با مطالعه مطالبی که در صفحه دوره آربی ارائه شده است، مسیر درستی را انتخاب کنید. آموزش‌های دوره آربی شما را از صفر تا صد با نحوه فروش در آمازون آشنا می‌کند.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/in-the-orbit-of-getting-rich
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 1 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
رامین
رامین گفته:
۰ | ۰

یکی از بهترین جمله های این مقاله این بود که گفته بود که بسیاری از باور دارندکه کسب ثروت کار سختی است و باید چندیدن سال در یک کار سخت کار کنی.در صورت ی که این باور کاملا اشتباه است اگر عمرمان را در کار سخت تلف کنیم نتنها فرسوده شده ایم بلکه عمرمان را هم تلف کرده ایم.به نظر من این جمله خیلی در زندگی الان ما و مردم نمود پیدا کرده الان من با هر کسی که صحبت می کنم همه می گن که اره بابا باید پدرت در بیاد تا بتونی تو یه کاری پولدار بشی و به همین خاطر هست که اینهمه در کار های سخت صبح تا شب دارندکار می کنندو اصلا هم به جایی نمی رسند و حتی حاضر نیستند که به این موضوع فکر کنند که می شودکار ساده تری هم پیدا کرد و با همان کار ثرووتمند شد.البته من خودم در یک خانواده فقیر به دنیا اومدم و کلی باور ها و افکار منفی داشتم اما اما اینقدر موضوعات موفقیت و افراد موفق رو دنبال کردم که دیگه به راحتی باور کردم که من هم صد در صد در اینده یکی از انسان های موفق خواهم بود فقط این ترس لعنتی جلوم رو گرفته و هر کاری می کنم نمیزاره که حرکت کنم.

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما رامین عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

از اینکه نظر خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک گذاشتید از شما سپاسگزاریم. بله دلیل بسیاری از شکست های ما ریشه در باورها و نگرش های اشتباه ما دارد و افراد منفی گرا نیز در این خصوص تاثیرگذار هستند. ولی ما باید با ساخت نگرش های درست و دنبال کردن روتین زندگی افراد موفق برای خود باورهای صحیح بسازیم حتی اگر اطرافیان یا خانواده ما چنین باورهایی را نداشته باشند. از صمیم قلب امیدواریم شما نیز به اهداف خود برسید و ما را از موفقیت های خود مطلع سازید. تماشا قسمت 54 برنامه الان وقتشه به شما در زمینه غلبه بر ترستان کمک خواهد کرد.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط