موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

ورود چهره های مشهور به کسب و کار آمازون

توضیحات کوتاه :
زمانی که می‌خواهیم کاری را شروع کنیم برای ما جالب است که ببینیم افراد معروفی هم در آن کار هستند یا خیر. آشنایی با افراد مشهوری که وارد آمازون شده‌اند تصمیم شما را برای فروش در آمازون جدی‌تر می‌کند.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 1.8k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
ورود چهره های مشهور به کسب و کار آمازون

 

خلاصه ای از مقاله

دلایل زیادی برای شروع کسب و کار آمازون وجود دارد. در این مقاله به افراد مشهوری می پردازیم که با وجود داشتن ثروت کلان باز هم فعالیت خود را در وبسایت آمازون آغاز نموده اند.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

ورود چهره‌های مشهور به کسب و کار آمازون

زمانی که می‌خواهیم کاری را شروع کنیم، حال هر چه که باشد، برای ما جالب خواهد بود که ببینیم افراد معروفی هم در آن کار هستند یا خیر. استاد عزت خواه در کسب و کار آمازون به نکته جالبی برخورد کرده‌اند که در این مقاله قصد داریم به آن بپردازیم.

مطمئناً از خواندن این مطلب شگفت زده شده و حس شما نسبت به کسب و کار آمازون بسیار محکم و قوی‌تر از قبل خواهد بود، چون خواهید دید که افراد سلبریتی هم در حال وارد شدن به این بازار هستند. پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

 

کسب درآمد دلاری از آمازون

 

فعالیت افراد مشهور در وبسایت آمازون

اگر وارد وبسایت آمازون شوید یا در گوگل عبارت «amazon celebrity store» را جست و جو کنید، صفحه‌ای برای شما باز خواهد شد که در آن چهره‌های بسیار آشنایی را مشاهده خواهید کرد از جمله بازیگران، ورزشکاران بسیار معروف و افرادی که در دنیای آمریکا می‌توان عنوان سلبریتی را به آنها داد.

از جمله این افراد می‌توان به جسیکا آلبا، سلنا گومز و پست ملون اشاره کرد. احتمالاً جسیکا آلبا را می‌شناسید و فیلم‌های او را تماشا کرده‌اید. او سریال‌های «fantastic» و «eye» را بازی کرده است.

جسیکا آلبا در آمازون صفحه‌ای ساخته است و محصولاتی را به مشتریان پیشنهاد و با برندهای آن محصولات همکاری می‌کند. این سناریوی اول است.

در سناریوی دوم، محصولات برند، متعلق به همین افراد مشهور است، چون ورزشکاران و بازیگران بعد از مدتی وارد بیزینس‌های جانبی می‌شوند که می‌خواهند برای خودشان تولید پول و درآمد کنند. جسیکا آلبا هم از این قاعده مستثنی نیست.

بسیاری از افراد شبیه به او، کرم‌های آرایشی یا وسایل ورزشی را به مشتریان توصیه می‌کنند. این محصولات یا از برند همان فرد معروف است یا از برندهای دیگر داخل آمازون و به این ترتیب همکاری به صورت «affiliate» صورت می‌گیرد. 

 

جسیکا آلبا

 

آیا افراد مشهور به درآمد آمازون نیاز دارند؟

استاد عزت خواه شخصاً خوشحالند وارد کسب وکاری شده‌اند که افراد سلبریتی هم در آن فعالیت دارند. چه کسی می‌داند که قرار است در آینده چه اتفاقات جالب دیگری روی بدهد؟

نکته جالب در مورد صفحه جسیکا آلبا این است که او شخصاً ویدئویی ساخته است و محصولاتی را که از برند «Honest» تبلیغ کرده است، به صورت عملی استفاده و به دیگران هم پیشنهاد می‌کند. یعنی کار آمازون آنقدر برای او پتانسیل داشته است که به عنوان یک بازیگر معروف هالیودی حاضر به انجام این کار شود.

حال شاید عده‌ای بپرسند که آیا جسیکا آلبا به درآمد آمازون نیاز دارد؟ در این جا باید به نکته جالبی اشاره کنیم. اگر در گوگل عبارت «Jessica Alba net worth» به معنی «ثروت خالص جسیکا آلبا» را جست و جو کنید، یا بیوگرافی او را در ویکی پدیا مطالعه کنید، متوجه می‌شوید که ثروت خالص او در سال 2016، 340 میلیون دلار بوده است.

او با چنین سرمایه‌ای هنوز به کسب و کار آمازون فکر می‌کند. به این خاطر که متوجه پتانسیل بالای این بیزینس شده است. سلنا گومز را هم احتمالاً همگی می‌شناسید. او با برند «پوما» همکاری کرده است. گومز، کفش، کیف و لباس‌های برند پوما را در فروشگاه خود قرار داده است و به این شکل با این برند همکاری می‌کند.

نفر سوم که استاد عزت خواه شخصاً طرفدار او هستند، پست ملون است که احتمالاً او را می‌شناسید. او یکی از رپرهای خوب و معروف آمریکایی است. وی در صفحه خود در آمازون در زمینه فروش هدفون همکاری می‌کند و به خاطر این موضوع، کم‌کم صفحات مربوط به هدفون در حال تقویت شدن است.

 

سلنا گومز

 

  • پست ملون سلبریتی فعال در آمازون

در مورد پست ملون باید بگوییم که وی متولد 1995 است و ثروت خالص او 14 میلیون دلار است و تنها چند سال است که وارد صنعت موسیقی شده است و خیلی هم خوب به جلو رفته است.

احتمالاً موزیک‌های او را شنیده‌اید که یکی از معروف‌ترین آن‌ها «Post Malone Rock Star 21 Savage» است.  به احتمال زیاد این آهنگ را می‌شناسید. به توصیه استاد عزت خواه برای این که با داستان زندگی پست ملون آشنا شوید، ویدئویی به نام «from soundCloud to success with post Malone» را تماشا کنید که داستان جالب موفقیت ملون را به  تصویر کشیده است.

پست ملون، خواننده معروف جهانی، با Soundcloud شروع کرده است، پلتفرمی که می‌توانید موزیک‌های خودتان را به صورت رایگان در آن قرار دهید. کم‌کم آهنگ‌های شما شنیده می‌شود و می‌توانید طرفدارانی پیدا کنید و وارد این صنعت شوید. فراموش نکنید که دنیا در حال تغییر است.

این که یک نفر بگوید من دیگر نمی‌توانم خواننده شوم، دیگر نمی‌توانم بازیگر شوم، یا این که مافیا وجود دارد و شرایط خاصی لازم است، باورهای نادرستی است. اگر هدف و رویای کسی رسیدن به موفقیت باشد، قطعاً می‌تواند. یک نمونه‌اش همین پست ملون است.

اگر مستند زندگی او را تماشا کنید متوجه می‌شوید که او از صفر مطلق شروع کرد. او آنقدر پول نداشته است که حتی یک خانه اجاره کند. بنابراین مجبور می‌شود به خانه دوستش برود.

ملون به این شکل وارد دنیای موسیقی می‌شود و از طریق SoundCloud معروف می‌شود و پیشرفت می‌کند. حتماً این ویدئویی که مربوط به زندگی پست ملون است را تماشا کنید. منظور ما از بیان این مطالب، اشاره به پتانسیل بالای آمازون است.  

 

پست ملون

 

چرا افراد مشهور پلتفرم آمازون را انتخاب می‌کنند؟

اگر الکسا یا رنکینگ وبسایت آمازون را بررسی کنید، متوجه می‌شوید که از لحاظ بازدید در کل دنیا 14 و در آمریکا 3 است. این وبسایت پربازدیدترین، معروف‌ترین و بزرگ‌ترین وبسایت فروش محصولات فیزیکی و بزرگترین مارکت پلیس به حساب می‌آید.

به همین علت حتی جسیکا آلبا و پست ملون با شرایط خاص خودشان، متوجه پتانسیل بالای وبسایت آمازون می‌شوند و چه بسا کم کم برندهای خودشان را از وبسایت های شخصی‌شان به داخل آمازون منتقل کنند، به این خاطر که ترافیک بسیار بالایی از بازدیدکننده داخل وبسایت آمازون است.

از طرفی آمازون هم هر روز در حال بزرگ شدن است. این که در آینده چه اتفاقی برای آمازون خواهد افتاد، موضوع بسیار جالبی است، به این خاطر که هر روز اتفاقات جدیدی در این سایت می افتد و ما به خاطر آن‌ها شگفت زده می‌شویم.

این موضوع می‌تواند کم کم یک جرقه باشد. استاد عزت خواه یک ایده 100 میلیارد تومانی به شما می‌دهند. تصور کنید که چنین ایده‌ای داخل ایران و با سایت‌های بومی پیاده سازی شود.

مثلاً خواننده‌ها، بازیگران و ورزشکاران معروف محصولاتی را که خودشان دوست دارند و استفاده می‌کنند را به دیگران پیشنهاد کنند، یک فروشگاه در برخی از مارکت پلیس‌های داخل ایران ایجاد کنند و در آنجا بفروشند.

 

وبسایت آمازون

 

راه دیگر این است که برند خودشان را بسازند یا اینفلوئنسرهایی که فالورهای زیادی دارند این کار را انجام دهند. این‌ها همگی ایده‌های فوق العاده خوبی برای بیزینس هستند که افراد معروف می‌توانند از راه آن میلیاردها تومان داخل ایران درآمد کسب کنند.

کسانی که به وب سایت آمازون دسترسی دارند یا خودشان فروشنده هستند می‌توانند ایده‌های این چنینی را ببینند و بفهمند که پتانسیل این کار آنقدر قوی است که افراد معروف آن را انجام می‌دهند. دانستن این موضوع واقعاً لذت بخش است. نکته دیگر این که همه این‌ها در مورد پلتفرم است.

مثلاً اگر آمازون را به عنوان یک پلتفرم فروش کالای فیزیکی در نظر بگیریم یا SoundCloud را برای آپلود کردن موزیک و آهنگ در نظر بگیریم، یا یوتیوب را برای انتشار ویدئو، خیلی می‌تواند ما را به فکر فرو ببرد.

خیلی از افراد از استاد عزت خواه می‌پرسند: «شما با این همه مشغله، داشتن کسب و کارهای مختلف و این که درآمد خوبی دارید، چرا اصلاً ویدئو می‌سازید و در یوتیوب قرار می‌دهید؟ آیا به دنبال درآمد یوتیوب و چند دلاری هستید که می‌دهد ؟»

استاد عزت خواه در پاسخ به این افراد می گویند: « من به خاطر علاقه‌ای که به این کار دارم آن را انجام می‌دهم.» برای اطمینان از گفته‌های ایشان دو مثال  برای شما می‌آوریم:

 

مقاله پیشنهادی: تغییر جهان با نو آوری های بیل گیتس

بیل گیتس

 

  • بیل گیتس: او یک سال پیش به صورت خیلی جدی کانال یوتیوب خود را به راه انداخت و فقط برای همین سایت ویدئو ساخت. او به خاطر علاقه‌ای که به این کار دارد آن را شروع کرد. او دوست دارد به عنوان یک سازنده با مخاطب خود به صورت مستقیم و بدون کادربندی و فریم صحبت کند و چیزی که دوست دارد را به آنها ارائه کند و حرف خود را منتقل کند. این کار برای او لذت بخش است. آیا بیل گیتس به دنبال درآمد یوتیوب است؟ اگر جواب شما مثبت است، واقعاً سخت در اشتباه هستید. او که اولین یا دومین فرد به لحاظ ثروت در کل دنیا است کانال یوتیوب دارد. چندی پیش، تعداد اعضای کانال وی به 1 میلیون نفر رسید و از این بابت بسیار خوشحال بود. بیل گیتس مدام در حال آپلود کردن ویدئوهای جدید است و در هفته دو الی سه ویدئو می‌سازد.

 

ویل اسمیت

 

  • ویل اسمیت: حتماً ویل اسمیت را می‌شناسید و فیلم‌هایش را دیده‌اید. او به شکل بسیار جدی و دیوانه وار عاشق پلتفرم یوتیوب شده است. وی از یک سال پیش مشغول ساختن محتوا برای یوتیوب شده است. تعداد اعضای کانال اسمیت به 7 میلیون نفر رسیده است. ویل در یکی از ویدئوهای خود گفته است که پلتفرم یوتیوب بسیار بهتر از سینما است. به گفته او: «بازیگران، بسیاری از کارها را نمی‌توانند در سینما انجام دهند. در سینما یک نفر کارگردان است، یک نفر فیلمنامه را می‌نویسد و من هم باید نقش خود را بازی کنم، اما در یوتیوب می‌توانم ایده‌های خود را پیاده کنم.» حتی ویل اسمیت هم عاشق ساختن ویدئو در یوتیوب است. پس لازم است دید خودمان را کمی تغییر دهیم. اگر دیدیم که شخصی در یوتیوب مشغول ساختن ویدئو است، الزما نیازی به پول آن ندارد و شغل اصلی او نیست، بلکه عشق وی به آن کار را نشان می‌دهد. مطمئناً اگر کاری که دوست دارید راشروع کنید، مثلاً اگر عاشق ویدئو ساختن باشید و در این سایت ویدئو قرار دهید متوجه می‌شوید که چقدر این کار لذت بخش است و چه حس خوبی از آن می‌گیرید. اگر در زمینه موسیقی فعالیت می‌کنید و موزیک خودتان را در SoundCloud قرار دهید یا اگر علاقه به عکاسی دارید، عکس‌های خودتان را در وبسایتی مانند Unsplash به اشتراک بگذارید، فوق العاده لذت بخش خواهد بود.

 

درامد بدون وقفه با فروشندگی در آمازون

 

وبسایت آمازون از پتانسیل بالایی برخوردار است. به نظر شما در آینده چه اتفاقاتی قرار است بیفتد؟ آیا به زودی شاهد ورود چهره‌های جدیدی به آن خواهیم بود و برندهای بزرگ بیشتری وارد این جریان می‌شوند؟

شخصی مانند جف بزوس پشتیبان این سایت است و هر روز به فکر بهتر کردن آن است. اگر شما از همین امروز وارد آمازون شوید تا دو یا سه سال آینده مطالب بسیار زیادی یاد گرفته‌اید و این بیزینسی است که در آینده هم وجود خواهد داشت.

گاهی اوقات ممکن است شما یک بیزینس را یاد بگیرید اما تا 4-5 سال آینده آن کسب و کار نابود شود، چون همه چیز در حال عوض شدن است، اما یک کسب و کار مانند آمازون بسیار قوی است و ما می دانیم که در آینده نیز همچنان پابرجا باقی خواهد ماند.

 

شغل ایده‌آل شما باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ آزادی از المان زمان و مکان برای شغلی که انتخاب می‌کنید، چقدر اهمیت دارد؟ شروع بیزینس‌های آنلاین آن هم در یک مارکت پلیس جهانی، یکی از شغل‌های محبوب جهان است چون فرد را محدود به زمان و مکان خاصی نمی‌کند و زمینه کسب درآمد دلاری را فراهم می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فروش تخصصی در آمازون، پیشنهاد ما مشاهده ویدیوی معرفی این بیزینس است.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/celebrities-join-amazon
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط