مصاحبه با بیل گیتس (نوآوری با هدف خلق دنیای بهتر)

  • 25 ارديبهشت 1398
  • 3827
  • 6

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

باورهای بیل گیتس درباره موضوع شگفت انگیز نوآوری

بیل گیتس که بیش از همه با نام شرکت بزرگ مایکروسافت در جهان شناخته می‌شود، در کنار اینکه در گروه افراد ثروتمند جهان قرار دارد، اقدامات انسان دوستانه‌ای نیز انجام داده است. او در این مصاحبه در خصوص ماشین‌های برقی صحبت می‌کند و توضیحاتی را ارائه می‌دهد که شنیدنی می‌باشد. او علاوه بر مایکروسافت در زمینه‌های دیگر نیز فعالیت‌ها و تجربه‌هایی دارد که در این مصاحبه بیان می‌کند.

نظر بیل گیتس بنیانگذار مایکروسافت درباره پیشرفت هوش مصنوعی

او در این مصاحبه نظر خود را در خصوص هوش مصنوعی با مثالی از پیچیدگی بدن انسان مطرح می‌کند. مواردی که توضیح می‌دهد ما را با نگاه به جنبه‌های دیگر این موضوع آشنا می‌سازد. جنبه‌هایی که نشان دهنده توجه به موضوع مهمی می‌باشد و آن سلامت و افزایش طول عمر با کیفیت انسان است. او نظر و عقیده خود را در خصوص کارهای انسان دوستانه که با انجام آنها جهان به جای بهتری برای زندگی تبدیل می‌گردد و راهکارهای ساده آن نیز بیان می کند.

 

آموزش فروش در آمازون


تمام تلاش ما از آماده سازی مجموعه برنامه‌های هیروتایم کمک به اصلاح باورهایی می‌باشد که شاید در طولانی مدت در ما نهادیته شده است. چنانچه با آشنایی با افراد موفق جهان این عقاید اصلاح و بروز گردد، نتایج بهتری را در زندگی روزمره ما رقم خواهد زد و به دنبال آن شاهد پیشرفت‌های بیشتری در جهان پیرامون خود خواهیم بود.

مصاحبه با بیل گیتس (نوآوری با هدف خلق دنیای بهتر)

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

3.67

تعداد امتیازها: 3

نظرات کاربران

6 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط