اثر مرکب - نتایج شگفت انگیز آن در زندگی مطالعه مقاله

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

نحوه کسب درآمد از آمازون

توضیحات کوتاه :
اگر تا به حال به کسب درآمد آنلاین فکر کرده‌اید، مطمئناً در مورد آمازون چیزهایی به گوشتان رسیده است. آیا با انواع روش های کسب درآمد از سایت آمازون آشنایی دارید؟

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 10

 • 2.1k
 • 0
 • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
نحوه کسب درآمد از آمازون

 

خلاصه ای از مقاله

وبسایت آمازون به فکر سخت‌ترین بخش‌های مربوط به بازاریابی فروشندگان خود بوده است. به این علت که کار در آمازون فرآیند چندان آسان و ساده‌ای نیست، با وجود اینکه تعداد زیادی از افراد با فروش در آمازون به سود شش رقمی یا بیشتر از آن دست یافته‌اند اما تعداد کمی از اشخاص نیز در این راستا موفق نبوده‌اند. در اصل، میزان موفقیت شما در آمازون کاملاً به سخت کوشی و هوش شخص شما بستگی دارد. این مقاله ایده‌های بسیار خوبی از چگونگی فروش موفق در آمازون در اختیار شما قرار خواهد داد.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

 

انواع روش‌های کسب درآمد از سایت آمازون

اگر تا به حال به کسب در آمد آنلاین فکر کرده‌اید، مطمئناً در مورد وبسیات آمازون چیزهایی به گوشتان رسیده است. آمازون در اغلب کشورها دارای انبارهای مخصوص به خود است و در سال 2017 تنها در ایالات متحده بیش از 90 میلیارد دلار درآمد داشته است. صاحب بخش کوچکی از این در آمد بودن نیز می‌تواند برای یک شخص شگفت انگیز باشد.

فروش در آمازون به صورت یک کسب و کار ثابت و پایدار برای شما خواهد بود. آمازون همچنین به فکر سخت‌ترین بخش‌های مربوط به بازاریابی فروشندگان خود نیز بوده است. به این علت که کار در آمازون فرآیند چندان آسان و ساده‌ای نیست، با وجود اینکه تعداد زیادی از افراد با فروش در آمازون به سود شش رقمی یا بیشتر از آن دست یافته‌اند اما تعداد کمی از اشخاص نیز در این راستا موفق نبوده‌اند.

 

با آمازون درآمد دلاری داشته باشید

 

در اصل، میزان موفقیت شما در آمازون کاملاً به سخت کوشی و هوش شخص شما بستگی دارد. این مقاله ایده‌های بسیار خوبی از چگونگی فروش موفق در آمازون در اختیار شما قرار خواهد داد. این موارد را در لیست زیر مشاهده می‌نمایید:

 • مزایای فروش در آمازون
 • روش‌های مختلف فروش در آمازون
 • نحوه ثبت نام و فروش قطعی محصولات در وبسایت آمازون
 • نحوه مدیریت حساب توسط کاربران سایت آمازون
 • اشتباهات رایج فروش در آمازون

با استفاده از نکات بیان شده در این مقاله قادر خواهید بود در فروش آمازون خود موفق شوید.

چرا آمازون را برای فروش انتخاب می‌کنیم؟

چرا به جای سایت آمازون، وب سایت‌هایی از قبیل ebay یا Etsy را برای فروش محصولات خود انتخاب نکنیم؟ یا اینکه به چه علت از طریق وب سایت شخصی خودمان کالاهایمان را به فروش نمی‌رسانیم؟ در ادامه اشاره‌ای خواهیم داشت به بهترین دلایل برای انتخاب پلتفرم آمازون:

 • ترافیک بسیار زیاد آمازون

میلیون‌ها نفر از افراد، هنگامی برای اولین بار آمازون را کشف می‌کنند که به دنبال خرید کالای مورد نظر خود هستند. بنابراین در بسیاری از موارد شما می‌توانید بدون تلاش چندانی در بازاریابی، محصولات خود را به فروش برسانید.

 • اعتبار آمازون

اکثر مردم با وجود اینکه در اعتماد به خرید از انواع وب سایت‌ها دارای شک و تردید هستند اما به وبسایت آمازون اطمینان کامل دارند.

 

کمپانی آمازون

 

 • فروش در آمازون به عنوان تنها کانال موجود

با وجود اینکه داشتن یک وب سایت شخصی جهت تبلیغات در میزان فروش شما تأثیر خواهد گذاشت اما شما می‌توانید بدون داشتن وب سایت نیز محصول خود را تنها از طریق آمازون به فروش برسانید.

 • امکانات زیاد آمازون

کمپانی آمازون می‌تواند به راحتی میزان ترافیک را کنترل نماید و مکان انبار محصولات را با توجه به میزان فروش آن محصول در هر منطقه هماهنگ نماید. علاوه بر این، در صورتی که شما حالت FBA را برای فروش محصولات خود انتخاب نمایید، این کمپانی شخصاً حمل و نقل و تحویل کالای فروشی شما را بر عهده خواهد گرفت.

 • سیستم امنیتی قوی آمازون

آمازون سیستم ایمنی قوی جهت حفاظت از مبالغ پرداختی داشته و در خصوص حفظ  اطلاعات به شیوه‌ای کاملاً قدرتمند عمل می‌نماید و این مورد در خصوص نگرانی بسیاری از فروشندگان نکته بسیار ارزشمندی محسوب می‌شود.

با توجه به موارد عنوان شده، مطمئناً متوجه مزایای بسیار زیاد فروش در آمازون شده‌اید. در صورتی که هنوز هم نگران شروع کسب و کار از طریق آمازون هستید، همیشه می‌توانید فروش در آن را موازی با فروش خود از راه‌های دیگری امتحان نمایید.

5 روش اصلی فروش در آمازون:

کسب و کار در آمازون را می‌توان به 5 نوع مختلف فروش در این شرکت تقسیم کرد. با توجه به این تقسیم بندی ببینید که به کدام مورد بیشتر علاقه دارید.

 

مقاله پیشنهادی: پیش نیازهای ذهنی فروش در آمازون

 درآمد از سایت آمازون

 

1. dropshipping در آمازون

dropshipping جدیدترین و بهترین روش فروش که در کسب و کار آنلاین بسیار محبوب شده، یکی از امکانات بی شمار وب سایت آمازون است. شما می‌توانید dropshipping را از تعداد نسبتاً کم شروع کنید. این روش شما را از ارتباط با تولیدکنندگان بی نیاز می‌نماید. dropshipping به این شکل است که شما محصولاتی را که شخص دیگری تولید می‌نماید برای فروش ارائه می‌کنید.

در واقع هنگامی که کسی از شما خرید می‌کند، تولید کننده محصول خود را به آن شخص تحویل داده و شما میزانی از سود این فروش را دریافت خواهید کرد. آمازون مشتری‌ها را جذب می‌نماید، فروش شما از طریق سایت انجام می‌شود و شما بخشی از سود این پروسه را کسب خواهید کرد. عالی به نظر می‌رسد، این طور نیست؟ با وجود چالش‌های بزرگی که در روند dropshipping وجود دارد، بسیاری از افراد از این طریق، فروش موفقیت آمیزی را تجربه می‌کنند.

2. خرید و فروش هم زمان، روشی برای فروشندگی در آمازون

از زمان آغاز اینترنت، آربیتراژ وجود داشته است. آربیتراژ به مفهوم خرید و دوباره فروختن یک جنس است. افرادی که از طریق Amazona Arbitrage عمل می‌کنند، سعی می‌کنند با خرید از فروشگاه‌های خرده فروشی، موجودی انبار خود را افزایش دهند. آربیتراژ می‌تواند راهی عالی برای شروع کسب و کار باشد. نرم افزارهای بسیاری نیز برای کمک به شما در انجام این کار وجود دارد که شما می‌توانید از طریق آن‌ها بارکد یک کالا را اسکن نموده و اطلاعاتی در خصوص مبلغ فروش آن در آمازون دریافت نمایید.

 

نحوه کسب درآمد از آمازون

 

3. فروش به صورت عمده در سایت آمازون

این روش شبیه به آربیتراژ است، اما به شما اجازه می‌دهد تا فروش خود را در مقیاسی بسیار بزرگتر انجام دهید. به جای خرید از یک فروشگاه خرده فروشی که خود او محصولاتش را از یک تولید کننده خریداری کرده است، به طور مستقیم به سراغ تولید کننده بروید و به صورت عمده خریداری نمایید. در این حالت مبلغ کمتری بابت هر محصول پرداخت خواهید در حالی که هنگام فروش محصولتان، سود بیشتری دریافت خواهید کرد.

در این راه می‌توانید با خرده فروشی شروع کرده و پس از اینکه تجربه کافی را به دست آوردید و تصمیم گرفتید که تمرکز خود را بر روی چه محصولی قرار دهید، شروع به فروش عمده کالای مورد نظر خود نمایید. (حداقل در ابتدا) چالش در پیدا کردن یک تولیدکننده خوب برای خرید و توانایی خرید به صورت عمده است.

شما همچنین باید موجودی بیشتری در انبار خود داشته باشید، با این ریسک که بتوانید تمامی آن را به فروش برسانید. توجه داشته باشید که سایر افراد نیز قادر به عمده فروشی محصول شما هستند و شما باید در رقابت با آن‌ها مهارت لازم را به دست آورید.

4. فروش انحصاری محصولات در آمازون

تنها تفاوت فروش انحصاری یک محصول با فروش کالا به صورت عمده در این است که در حالت فروش انحصاری، شما مجاز به قرار دادن نام تجاری خود بر روی محصول هستید. داشتن یک نام تجاری در فروش بلند مدت به شما کمک خواهد کرد چون در حالی که دیگران ممکن است محصولی مشابه کالای شما را به فروش برسانند، شما برچسب منحصر به فرد خود را بر روی محصولتان خواهید داشت و این موضوع موجب می‌شود که شما به عنوان یک برند، شناخته شده و آن‌ها توانایی رقابت با شما را نداشته باشند.

 

با آمازون کسب درامد داشته باشید

 

5. تولیدکنندگی و فروش کالای دست ساز در وبسایت غول آسای آمازون

در این حالت شما می‌توانید کالای تولیدی خود را به فروش برسانید. این معمولاً به معنی کنترل بیشتر بر کیفیت محصول و سود حاشیه‌ای بیشتر اما هزینه‌های تولیدی بیشتر برای شما است. با این روش در صورتی که تقاضایی مبنی بر سایز بزرگتری از محصول خود داشته باشید، می‌توانید آن را در مقیاس بزرگتری تولید نمایید و عمدتاً از طریق آمازون به فروش برسانید.

این روش، زمانی مؤثر خواهد بود که قصد فروش کالای جدیدی که هنوز به بازار نیامده را داشته باشید. در این مقاله لیستی از انواع روش فروش در آمازون را مشاهده نمودید. اکنون با انتخاب روش مناسب خود می‌توانید فروش خود را آغاز نمایید.

 

شغل هر فرد، بخش مهمی از زندگی روزانه او را شامل می شود. بنابراین انتخاب شغلی که در کنار درآمدزایی 24 ساعته، شما را از انجام کارهای مورد علاقه تان مانند سفر کردن و... محروم نکند زندگی پربارتر و جذاب تری را برای شما می‌سازد. پیشنهاد ما به شما برای آشنایی بیشتر با چنین شغلی و راهنمایی که در مسیر بیزینس آنلاین آمازون شما را از همه نکات مطلع سازد، تماشای ویدیوهای معرفی این بیزینس غول آسا و جهانی است. همچنین نتایج شگفت انگیز دوره آربی مسیر را بهتر به شما نشان می‌دهد.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/how-to-earn-money-from-amazon
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط