افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود ویدئو رایگان

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

هر روز موفق شوید

توضیحات کوتاه :
افراد همیشه به دنبال این هستند که بدانند چگونه می‌توانند هر روز موفق باشند. بررسی زندگی افراد موفق و الگو گرفتن از آنها می‌تواند خیلی در این مسیر به شما کمک کند.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 1.4k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
هر روز موفق شوید

 

خلاصه ای از مقاله

مدیران و کارآفرینان بیشماری از نظر کارهایی که هر روز انجام می‌دهند و به موفقیت آنها کمک کرده است مورد بررسی قرار گرفته اند. اکثر آنها روتین روزانه ساده‌ای دارند که در گذر زمان متوجه موفقیت آمیز بودن آن شده‌اند. در این مقاله 10 نقل قول از کسانی که در زندگی خود به موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا کرده‌اند را برای شما عنوان خواهیم کرد.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

دستیابی به موفقیت در زندگی

افراد همیشه به دنبال این هستند که بدانند چگونه می‌توانند هر روز موفق باشند. به منظور پیدا کردن پاسخ این سؤال نیاز است که برخی از کارهایی که افراد موفق در طول روز انجام می‌دهند را مطالعه نماییم. تا به حال به این فکر کرده‌اید که چرا گاهی اوقات، پیش رفتن همانند یک مبارزه به نظر می‌رسد؟ حقیقت این است که اگر می‌خواهید موفق باشید، باید نظم و سازماندهی بالایی نیز داشته باشید.

مدیران و کارآفرینان بیشماری از نظر کارهایی که هر روز انجام می‌دهند و به موفقیت آنها کمک کرده است مورد بررسی قرار گرفته اند. اکثر آنها روتین روزانه ساده‌ای دارند که در گذر زمان متوجه موفقیت آمیز بودن آن شده‌اند. در ادامه 10 نقل قول از کسانی که در زندگی خود به موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا کرده‌اند را برای شما عنوان خواهیم کرد. این افراد به عادت‌هایی که در مسیر بیزینس و زندگی، آن‌ها را به جلو سوق داده اند، اشاره کرده‌اند.

 

کسب و کار خود را به راه بیندازید

 

مطالعه داشته باشید

«من معمولاً بعد از صرف شام، یک ساعت را به مطالعه درباره صنعت کاری خود، اتفاقات اخیر و فرهنگ عامیانه اختصاص می‌دهم. مطالعه خود را با خواندن ایمیل‌های روزانه آغاز کرده و سپس به سراغ منابع دیگر می‌روم. بعد از آن نوشته‌هایی که آنها را دوست داشتم و ممکن است بعداً دوباره به سراغ آنها بروم را نشانه گذاری کرده و برچسب می‌زنم. هر زمان که امکانش وجود داشت این نوشته‌ها را برای گروه یا دوستانم به اشتراک می‌گذارم و دلیل خود را برای این به اشتراک گذاری توضیح می‌دهم. در کمترین حالت، این فرآیند کمک می‌کند تا قسمت‌های برجسته پست را به خاطر بیاورم.

همچنین به من فرصت می‌دهد تا بفهمم که آنها از چه نظرهایی با ایده اصلی من نسبت به هر چیزی در تناسب است. در حقیقت این نسخه فکری من از چیزی است که آلوین تافلر نوشته است. او دیدگاه ما انسان‌ها نسبت به جهان را به یک کابینت پر، درون مغزمان تشبیه کرده است، هر زمان که اطلاعات جدیدی را دریافت می‌کنیم، آن‌ها را درون آن فهرست کرده و آپلود می‌کنیم. سپس این اطلاعات جهان بینی ما را شکل می‌دهند. فهمیدن اینکه این روند و اتفاقات به ظاهر غیرمرتبط چگونه روی کار شما اثر می‌گذارند، به شما قدرت و فرصت فوق العاده‌ای می‌دهد.»
پی. جی. ورسفلد مدیر تولید FTSY، یک پلتفرم هوش مصنوعی برای پیدا کردن کفش مناسب برای افراد

دفتر خاطرات خود را حفظ کنید اما از آن به شکل درستی استفاده کنید

«خیلی از افراد از دفتر خاطرات خود برای ثبت رویدادها یا نوشتن دلنوشته های خود استفاده می‌کنند. اما شما می‌توانید خیلی بیشتر از اینها با دفتر خاطرات خودT کار انجام دهید و نتایج فوری آن را در زندگی خود احساس کنید. از دفتر خاطرات تان برای نوشتن آنچه که دوست دارید در زندگی باشید، استفاده کنید. من سالها است که برای ثبت زندگی، برنامه ریزی برای رویاها و هدف از دفتر خاطرات استفاده می‌کنم. این کار یکی از مهم‌ترین عادت‌های روزانه‌ای است که باعث موفقیت من شده است.

با نوشتن خاطرات، شما می‌توانید ایده‌های خود را به دست آورده و آنها را به واقعیت تبدیل کنید. زمانی که کلمات و تصاویر را روی کاغذ می‌آورید، در حقیقت یک ایده یا فکر را متبلور کرده‌اید. شما می‌توانید از قدرت کاغذ و قلم برای خلق هر چیزی که می‌خواهید استفاده نمایید. نوشتن خاطرات یکی از بهترین روش‌های مراقبت از خود است. زمانی که شما به طور مداوم در دفتر خاطرات خود یادداشت می‌نویسید، مجبور می‌شوید درباره زندگی، مسیر و بیزینس خود سوالاتی را بپرسید.»
دکتر استاسیا پیرس، نویسنده، مربی زندگی و مؤسس Lifecoach2women.com

برای داشتن فکر قوی باید بدن قوی نیز داشت

«برای کارآفرین موفق بودن، تنها داشتن سلامت ذهن کافی نیست، شما باید از آمادگی جسمانی بالا نیز برخوردار باشید. من رژیم روزانه خود را از سال 2013 آغاز کردم که به صورت گام به گام آن را توسعه داده‌ام. من با CrossFit (ورزش با شدت بالا) شروع کرده و سپس برنامه خود را گسترش دادم. ذهن خود را خالی کنید و هر روز خود را با تمرینات سخت روزانه به چالش بکشید تا برای چالش‌های مربوط به کار خود نیز آماده شوید. ذهن سالم در بدن سالم است».
جیمز پارلی، عضو هیئت مدیره Paw Pods، تابوت‌های سازگار با محیط زیست که از مواد 100 درصد تجزیه پذیر ساخته شده‌اند

 

مقاله پیشنهادی: تفاوت طرز فکر افراد موفق و افراد معمولی

هر روز موفق شوید

 

ترس‌های خود را حذف کنید

«طبق تجربه شخصی من، بزرگ‌ترین مانعی که بر سر راه افراد قرار می‌گیرد، ترس از شکست، ترس از سرزنش شدن، ترس از پذیرفتن مسئولیت‌ها و ترس‌های این چنینی است. این ترس ریشه در تجربه‌های قبلی این افراد در کار تحت نظر یک مدیریت دیگر، همکاران دیگر یا حتی اعضای خانواده دارد. چیزی که من از کار در کنار این افراد یاد گرفته‌ام این است که اگر به آنها بگویم: «من در این کار در کنار شما هستم و من حاضر هستم بیشترین میزان مسئولیت کار را بپذیرم»، آنگاه می‌توانیم بر ترس‌های خود غلبه کرده و بسیار کارآمدتر باشیم.
استفانی اسمیت، میکروب شناس و سهامدار در Cyantific Skin Care که از جلبک‌های سبزآبی به عنوان یک منبع طبیعی و پایدار استفاده می‌کنند

بدون هیچ وسیله ارتباطی زمانی را به خود اختصاص دهید

«دور بودن از دنیای دیجیتال برای داشتن سلامتی، بهره وری و انگیزه بسیار ضروری است. قدم زدن در امتداد ساحل در آخر شب‌ها بدون همراه داشتن گوشی موبایل، یک راه مناسب برای ورزش کردن، هضم روزی که پشت سر گذاشته‌ام، برنامه ریزی برای روز بعد و لذت بردن از طبیعت است.»
تروی آندرسون، سهامدار در Sound Oasis، سازنده سیستم صدا درمانی و ماسک‌های خواب الکترونیکی که به افراد کمک می‌کنند تا آرامش پیدا کرده و بخواند

مغرور نباشید

«رهبران موفق همگی می‌دانند که در همه چیز بهترین نیستند و متوجه شده‌اند که بزرگ‌ترین دارایی آنها رمزگشایی از اطلاعات ارزشمند و چگونگی استفاده سریع از این اطلاعات در عمل می‌باشد. صاحبان کسب و کار باید بتوانند تصمیمات سخت‌گیرانه ای اتخاذ کنند اما برای این کار به اطلاعات واقعی نیازمند می‌باشند. رهبرانی که به حرف‌های تیم خود گوش می‌دهند در مقایسه با رهبرانی که باور دارند همیشه راهی که می‌روند درست است، از رقبا سبقت گرفته و عملکرد بهتری دارند»
کیم لندی، مؤسس نام تجاری ModerneChild در زمینه مد و لوازم جانبی

 

افراد موفق

 

هرگز تسلیم نشوید

« جمله مورد علاقه من«هرگز تسلیم نشو!» است. شاید بی اهمیت به نظر برسد اما خیلی از اوقات اگر من «نه» را می‌پذیرفتم، نمی‌توانستم در مسیر خود حرکت کنم. این یک نمونه دلچسب از شجاعت، تهاجم مؤدبانه و ترس مجزا شده است. گاهی اوقات فقط لازم است که از یک زاویه دیگر به مشکل نگاه کنید. من معمولاً مثل خراب کردن یک دیوار که باید از زوایای مختلف، ابزارهای متفاوت و زور بازو استفاده شود، به راه حل مورد نظر خود دست پیدا می‌کنم. گاهی به جوابی که به دنبال آن هستید، دست پیدا می‌کنید و خیلی اوقات از طریق فرآیند متوجه می‌شوید که باید رویکرد خود را اصلاح کنید. اما هدف نهایی همیشه ثابت است.»
جودی اسکات، یکی ازمؤسسان Green Goo

افراد مثبت را در اطراف خود نگه دارید

«رسانه‌های اجتماعی به مکان مناسبی برای افراد نفرت‌پراکن تبدیل شده‌اند. به افراد منفی اجازه ندهید تا شما را به عقب برگردانند. باید بدانید که انرژی منفی به طور کلی از سمت افراد ناراضی یا دشمنان شما به سمت شما می‌آیند. سعی کنید افراد بلند پرواز و مثبت نگر را در اطراف خود نگه دارید. تمرکز روی نکات منفی بسیار راحت است اما عکس آن به این راحتی نیست.»
لیزا استیل، نویسنده کتاب Gardening with Chickens و Let's Hatch Chicks و سازنده وبسایت Fresh Eggs Daily

گوش کنید و یاد بگیرید

«به همکاران، کارمندان و مشتریان خود گوش دهید. شما همیشه از گوش دادن به دیگران یاد خواهید گرفت. به نظر من با گوش دادن حتی روابط هم بهبود پیدا می‌کنند چرا که افراد احساس می‌کنند که شما به آنها اهمیت می‌دهید. با گوش دادن خیلی از تنش‌ها از بین می‌روند. حتی اگر نتواند مشکلی را حل کند، می‌تواند باعث شود احساسات منفی از بین بروند. چرا که افراد به عنوان یک مشتری ناراضی و یک کارمند یا همکاری که دچار استرس شده اند، می‌توانند احساسات خود را بیان کنند.»
کلوین هو، سهامدار Pixie Mood، لوازم جانبی سازگار با طبیعت

 

فروش در آمازون

 

تلاش کنید سازماندهی داشته باشید

«درست کردن لیست و داشتن اهداف روزانه کمک می‌کند تا بتوانیم هر روز تمرکز لازم را داشته باشیم. زمانی که شما کسب و کار خود را به راه می‌اندازید، همواره در روز چالش‌های بسیاری وجود دارد که با آنها رو به رو می‌شوید. داشتن سازماندهی و هدفگذاری در کارها سبب شده است تا ما در مسیر اهداف خود گام برداشته و در آخر به آنها دست پیدا کنیم. همچنین ما جلسات برنامه ریزی را برای تعیین چشم انداز و اهداف خود تا 12 ماه آینده را نیز در برنامه داریم. این کار به ما کمک می‌کند تا روی تصویر بزرگ رشد یک کسب و کار جدید تمرکز کرده و موفقیت‌ها و شکست‌های خود در طول سال را تعیین نماییم.»  
ملیسیا بلو، سهامدار Meli's Monster Cookies

امیدواریم با ارائه این مطالب به پیشبرد اهداف شما کمک شایانی کرده باشیم. اگر شما دوست عزیز و همراه گرامی سایت عزت خواه دات کام مشتاق هستید در زندگی شخصی و کاری عملکرد بهتری داشته باشید، یک پیشنهاد ارزشمند برای شما داریم و آن مطالعه مقاله آشنایی با دوره پاراسل زندگی و تماشای ویدیو معرفی این دوره است. در پاراسل زندگی با روشی کاربردی برای ساخت یک زندگی ایده‌آل با شما همراه خواهیم بود.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/be-successful-everyday
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط