آموزش خرید از آمازون ، خرید ارزان و باکیفیت مشاهده ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

راز زندگی موفق

توضیحات کوتاه :
 در شروع هر کار یکی از راه‌ها این می‌باشد که به سراغ افرادی که این کار را انجام داده‌اند بروید و  اطلاعات دریافت نمایید. این نکته را در نظر داشته باشید که همیشه از افراد متخصص سؤال بپرسید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 1.6k
  • 1
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
راز زندگی موفق

 

خلاصه ای از مقاله

مطمئناً شما در طول عمر خود روزهایی را تجربه کردید که فوق‌العاده شاد بودید و لذت بردید. در این مقاله قصد داریم نکاتی را برای شما بیان کنیم تا هر روز زندگی خود را به روزهای شادتری تبدیل نمایید و احساس بهتری در زندگی داشته باشید.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

چگونه در زندگی موفق شویم؟

مطمئناً شما در طول عمر خود روزهایی را تجربه کردید که فوق‌العاده شاد بودید و لذت بردید. قصد داریم نکاتی را برای شما بیان کنیم تا هر روز زندگی خود را به روزهای شادتری تبدیل نمایید و احساس بهتری در زندگی داشته باشید. در شروع هر کار، مسیر و تصمیم‌گیری یکی از راه‌ها این می‌باشد که به سراغ افرادی که این کار را انجام داده‌اند، بروید و از آنها اطلاعات دریافت نمایید. این نکته را در نظر داشته باشید که همیشه از افراد متخصصی سؤال بپرسید که تجربه موفقی در آن کار دارند. شاید خیلی از افراد خود را متخصص بدانند ولی با شکست‌های زیادی مواجه شده‌اند. اگر به راهنمایی‌های آنها گوش دهید، چون کنترل صددرصد ذهن خود را ندارید ناخودآگاه تحت تأثیر قرار می‌گیرید و در مسیری قدم برمی‌دارید که نتیجه همان افراد شکست خورده را کسب خواهید کرد.

 

مقاله پیشنهادی: 10 راه شگفت انگیز برای دستیابی به زندگی بهتر

راز زندگی موفق

 

عامل موفقیت در زندگی

خیلی حائز اهمیت است که برای کسب اطلاعات در هر زمینه فقط به سراغ افراد متخصصی که موفق شده‌اند بروید. اگر به‌دنبال این هستید که 50 میلیون درآمد داشته باشید، باید فردی را پیدا کنید که توانسته است 100 میلیون کسب‌درآمد داشته باشد. این فردی است که مسیر و راهنمایی‌های او می‌تواند به شما کمک کند. اگر در این خصوص به سراغ فردی بروید که 5 میلیون درآمد داشته، این فرد نمی‌تواند به شما مسیری را نشان دهد که 50 میلیون درآمد داشته باشید. این نکته در همه زمینه و مسیرها صدق می‌کند و باید به سراغ افرادی بروید که در آن زمینه موفق بودند. امروزه متاسفانه در فضاهای مجازی خیلی از افراد در زمینه‌هایی نظر می‌دهند که در آن هیچ تخصصی ندارند یا اگر هم تخصص دارند فقط بازنده هستند و تجربه این افراد به شما کمکی نمی‌کند. 

فاکتورهای موفقیت در زندگی

اکنون شاید این سؤال در ذهن شما ایجاد گردد، اینکه گفته می‌شود باید از تجربه شکست افراد استفاده کنیم تا آنها را تکرار نکنیم، صحیح نمی‌باشد؟ تجربه این افراد می‌تواند تا حدودی به شما کمک کند ولی باید بدانید که حرف‌های این افراد روی شما تأثیر خواهد گذاشت. به شما پیشنهاد می‌شود ابتدا به سراغ همه افراد موفق در زمینه مورد نظر خود بروید، کتاب‌های آنها را مطالعه نمایید، در سمینارهای آنها شرکت کنید و... اگر همه این کارها را انجام دادید و باز هم به نتیجه‌ای نرسیدید به سراغ کسانی بروید که با شکست مواجه شدند، مسیر آنها را بررسی کنید و دقیقاً برعکس آنها عمل کنید. 

 

ساخت ذهنیت و لایف استایل یک کارآفرین


اما بدانید باز هم ذهن شما ناخودآگاه تأثیر می‌پذیرد، هم از تجربه موفق و هم از تجربه شکست. کنترل این موضوع که تنها حرف‌ها و تجربه‌های خوب را جذب کنید کمی سخت می‌باشد. پس بهترین انتخاب این می‌باشد که همیشه از افراد متخصص و موفق کمک بگیرید. در مسیری که طی می‌کنید با افرادی مواجه می شوید که حتی ممکن است قصد آنها کمک باشد ولی در حق شما بدی می‌کنند. صرفاً بیان شکست‌ها و تجربه‌ها، چیزی را برای شما عوض نمی‌کند. پس فقط افراد موفقی که در زمینه موردنظر شما تجربه بالایی دارند را دنبال نمایید که مسیر آنها به شما کمک خواهد کرد.

تقویت روحیه یادگیری

هیچ وقت یادگیری را متوقف نکنید. اگر یادگیری را متوقف نمایید به زودی باید شاهد شکست خود باشید. چون انسان همیشه در زندگی یا در حال پیشرفت می‌باشد یا پسرفت و هیچ‌وقت مسیر صافی وجود ندارد. اگر متوجه شدید که خط زندگی شما به صورت صاف در حال ادامه می‌باشد، پیشرفت خاصی ندارید و اتفاقی رخ نمی‌دهد، مطمئن باشید که به زودی با شکست روبه‌رو می‌شوید چون یادگیری را فراموش کرده و کنار گذاشتید. بیشتر افراد زمانی که از دانشگاه فارغ‌التحصیل می‌شوند و شغلی را پیدا می‌کنند، یادگیری را کنار می‌گذارند. ولی شما باید برای حفظ موفقیت خود تلاش کنید و آن چیزی که به دست آورده‌اید را رشد دهید. پس همیشه یه فکر افزایش یادگیری خود باشید. اگر در طول روز 7 یا 8 ساعت کار می‌کنید باید حداقل یک ساعت را به یادگیری مطالب و مهارت‌های جدید اختصاص دهید و هیچ‌وقت در این زمینه خود را متوقف نکنید چون باعث شکست بزرگی در زندگی شما خواهد شد. اگر کارفرمای شما بیان می کند که الان همه چیز خوب است و از شما راضی می‌باشد فریب نخورید و همیشه تشنه یادگیری باشید. اگر 30 سال به یک سبک زندگی خود را ادامه دادید، بدانید که ممکن است راه بهتری نیز وجود داشته باشد پس به دنبال راه بهتری بروید. اگر چنین نگرش و رفتاری داشته باشید، مطمئن باشید که شاهد پیشرفت‌های بی‌شماری خواهید بود.

راز زندگی چیست؟

همیشه به ارزش‌گذاری علاقه‌مند باشید. در هر زمینه‌ای که فعالیت می‌کنید به فکر این باشید که یک ارزش به آن اضافه کنید و فقط به دنبال کپی‌برداری نباشید. حتی اگر به سراغ افراد موفق می‌روید و متوجه می‌شوید که آنها اقداماتی در یک زمینه انجام دادند و موفق شدند، همیشه به این فکر کنید که شما الان چه کاری می‌توانید انجام دهید و چه تغییری می‌توانید ایجاد کنید تا یک ارزش جدید به آن سیستم اضافه کنید. اگر یک روش مطالعه را یاد می‌گیرید، گمان نکنید که درست‌ترین روش است و به این فکر کنید که الان به چه شکل می‌توانید آن را بهتر سازید. اگر کارمند هستید فقط به سپری کردن تایم کاری خود فکر نکنید و همیشه به این فکر کنید که به چه شکل می‌توانید به نتیجه بهتری برسید، سیستم را عوض کنید و به دستاورد بهتری دست یابید. حتی اگر رئیس شما این موارد را در نظر نمی‌گیرد، شما به او توجه نکنید چون شما باید مسیر خود را تا جایی که می‌توانید موفق‌تر ادامه دهید و به کار خود ارزش اضافه کنید. 

 

مقاله پیشنهادی: کشف رازهای موفقیت در زندگی

راز موفقیت و کامیابی

 

زندگی موفق چه زندگی است؟

همیشه قدم‌های بزرگ در زندگی زمانی برداشته می‌شود که شما یک ارزش به زندگی و کارهای خود اضافه کنید و خلاقیت را در اقدامات خود به کار ببرید. چون انسان‌ها در کارهایی موفق می‌شوند که به آن علاقه دارند نه صرفاً در کارهایی که از کپی‌برداری استفاده کرده اند. اگر به شما گفته شود که یک روش بیزینس سود بسیار خوبی به شما می‌رساند، اگر جز شور و اشتیاق شما نباشد مطمئناً بعد از مدتی از ادامه آن کار دست می‌کشید ولی زمانی که به انجام کاری عمیقاً علاقه داشته باشید و آن کار در مسیر سود دهی به شما نیز باشد، می‌توانید بینهایت پیشرفت کنید و لایف‌استایل و زندگی جدیدی را خلق کنید. 
پس به دنبال ساخت لایف‌استایل زندگی خودتان باشید چیزی که با چرخ دنده‌های ذهنی شما متناسب باشد نه اینکه صرفاً از افراد موفق کپی‌برداری کنید. می‌توانید الگو را از آنها دریافت کنید و بعد با خودتان فکر کنید که الان به چه شکل می‌توانید ارزشی به این مسیر و لایف‌استایل اضافه کنید و این کار می‌تواند شما را بینهایت خوشبخت و شاد سازد. اگر بتوانید شاد زندگی کنید، شما کل زندگی را برنده شدید. تمام روزهایی که از صمیم قلب خوشحال هستید و دنیا را زیبا می‌بینید، روزهایی هستند که شما زنده هستید نه صرفاً روزهایی که شما فقط زندگی کردید.

حذف آدم های منفی و بازنده از زندگی

افراد بازنده زندگی خود را حذف کنید. اگر اطرافیان شما کسانی هستند که دائم از شرایط شکایت می‌کنند، آن‌ها را حذف کنید. شما ناخودآگاه از آن‌ها تأثیر می‌‌پذیرید، از همان افرادی که آنها را دوست دارید یا با آنها رفاقت چندین ساله دارید اما متوجه نیستید که این افراد در مسیری که حرکت کرده اند یک بازنده بوده و اکنون بر شما تأثیر می‌گذارند. قرار نیست در برابر این افراد رفتار نادرستی نشان دهید، ولی باید به روشی از تأثیر آنها بر خود جلوگیری کنید. زیرا شاید در مسیری که شما در حال دستیابی به موفقیت هستید، به شما پیشنهادها و نصیحت‌هایی ارائه دهند که مانع موفقیت شما گردد. پس اینکه شما افراد بازنده را کنار خود نگه دارید، محبت کردن نیست بلکه بزرگترین خیانت به خود شما می‌باشد. زیرا اگر شما حس خوبی به زندگی نداشته باشید و خودتان را یک بازنده بدانید، هیچ‌وقت نمی‌توانید به کسی کمک کنید حتی به بهترین دوست و نزدیکان خود.

ویژگی زندگی خوب

شما زمانی می‌توانید تأثیر مثبتی در کائنات بگذارید و کار مفیدی برای دنیا انجام دهید که در زندگی خود به موفقیت رسیده باشید. موفقیت احساس رضایت درونی از خود می‌باشد و هر فردی هدف و رویای خود را دارد. زمانی که شما از خودتان رضایت کامل داشته باشید، همان زمانی است که شما می‌توانید به بقیه افراد هم کمک کنید. ولی اگر خودتان در مسیری هستید که احساس می‌کنید مسیر طولانی برای رسیدن به موفقیت در پیش دارید باید کمی بیشتر دقت کنید چون اگر کمی اشتباه کنید، امکان اینکه خودتان نیز به موفقیت نرسید، وجود خواهد داشت.
امروزه فضای مجازی بخش بزرگی از زندگی افراد را در برگرفته است. در این فضا افرادی را می‌بینید که حرف‌های منفی می‌زنند یا حتی فحاشی می‌کنند و انرژی خوبی به افراد منتقل نمی‌کنند. یکی از کارهای اشتباه این است که فقط از کنار این افراد بگذرید. اینکه اجازه ندهید هر فردی با هر انرژی وارد زندگی شما شود، بسیار حائز اهمیت می‌باشد. باور داشته باشید که بسیار مهم است که شما در طول روز چه افرادی را می‌بینید و با چه کسانی در ارتباط هستید. پس باید به زندگی خود و افرادی که وارد زندگی خود می‌کنید، توجه داشته باشید زیرا رعایت این موارد بی‌شک شما را به یک زندگی شادتر هدایت خواهد کرد.

شغل ایده‌آل شما باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ آزادی از المان زمان و مکان برای شغلی که انتخاب می‌کنید، چقدر اهمیت دارد؟ شروع بیزینس‌های آنلاین آن هم در یک مارکت پلیس جهانی، یکی از شغل‌های محبوب جهان است چون فرد را محدود به زمان و مکان خاصی نمی‌کند و زمینه کسب درآمد دلاری را فراهم می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کسب و کار بزرگ و پرسود آمازون، پیشنهاد ما مشاهده ویدیوی معرفی این بیزینس است.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/the-secret-of-a-successful-life
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 1 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
شاهین گفته:
۰ | ۰

سلام
من عامل موفقیت های خودم رو پشتیبانی وحمایت خونوادم می دونم. خیلی به من کمک کردند.

امیر کرندی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

داشتن خانواده ای حمایتگر نعمت بزرگی است. قدر این نعمت را بیشتر بدانید و از وجود آنها بهترین بهره ها را ببرید.

پاسخ

مطالب مرتبط