خلاصه ای از مقاله

 در این دنیای پیچیده راه‌های زیادی برای کسب ثروت وجود دارد که یکی از بهترین آنها فروش در آمازون است. فروش در آمازون نیاز به دانستن نکات کلیدی زیادی دارد که اگر آن‌ها را کامل به‌کار گیرید، به موفقیت دست خواهید یافت. اما پرسش این است که چگونه با فروش در آمازون تبدیل به یک میلیارد شویم؟ در این مقاله به این سوال پاسخ خواهیم داد.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

کسب ثروت با فروش در آمازون

رویای ثروتمند شدن را بسیاری از افراد در سر می‌پرورانند. در این دنیای پیچیده راه‌های زیادی برای کسب ثروت وجود دارد که یکی از بهترین آنها فروش در آمازون است. فروش در آمازون نیاز به دانستن نکات کلیدی زیادی دارد که اگر آن‌ها را کامل به‌کار گیرید، به موفقیت دست خواهید یافت. اما پرسش این است که چگونه با فروش در آمازون تبدیل به یک میلیارد شویم؟

 

فروش در آمازون

 

برای شروع بیزینس آمازون آماده اید؟

اولین چیزی که نیاز دارید عشق و علاقه است. باید انگیزه داشته باشید. می‌خواهید موفق شوید؟ پس باید شجاع باشید. بدون جرأت و شجاعت، محکوم به شکست خواهید بود. از خود بپرسید: آیا من واقعاً آمادگی صرف زمان و انرژی در کسب و کار آمازون را دارم؟ و حتی بیش از آن: آیا من آمادگی دارم که از وقت آزاد خود بگذرم تا در نهایت به یک کسب‌وکار چند میلیون دلاری دست‌یابم؟ اگر در هنگام پاسخگویی به این پرسش‌ها دچار شک و تردید بشوید، پس یعنی شما هنوز آمادگی ندارید. ممکن است نیاز داشته باشید که علاوه بر شغلی که هم اکنون دارید، به صورت هفتگی بیست ساعت یا بیشتر را صرف کسب و کار در آمازون نمایید تا این کسب‌وکار را از یک شغل جانبی به یک حرفه اصلی تبدیل نمایید.

 

نگاهی به فروش در آمازون و بهترین روش کسب درآمد

 

ریسک‌های آمازون

علاوه بر آمادگی احساسی و ذهنی، باید از لحاظ منطقی نیز آماده این کار باشید. به این معنا که پیش از صرف زمان و هزینه در این کسب‌وکار جدید، باید ریسک‌های موجود در آن را پیش‌بینی نمایید. شما که در اینجا و در حال خواندن این مقاله هستید، احتمالاً از هوش بالایی برخوردار می‌باشید. افراد باهوش پیش از ورود به هر حوزه‌ای که با ریسک همراه است، ابتدا آن ریسک‌ها را پیش‌بینی می‌نمایند. دو حوزه‌ای که باید به آنها دقت نمایید مسائل مالی و دانش می‌باشد. در مورد مسائل مالی که مسلماً باید سرمایه کافی برای پرداخت هزینه‌های ارسال، مرجوعی کالا و پس‌دادن پول مشتری و شاید بودجه‌ای برای مسائل غیرمترقبه در اختیار داشته باشید. در مورد دانش، باید در مورد نحوه عملکرد بازار، تقاضا و نحوه اداره کسب‌وکار به صورت روزانه اطلاعات کسب نمایید. 

انتخاب محصول در آمازون

یافتن دسته‌بندی مناسب، کلید موفقیت کسب‌وکار است. هرچه تعداد محصولات انتخابی شما کمتر باشد، در حوزه انتخابی خود باتجربه‌تر خواهید شد. حال چگونه محصولی انتخاب نماییم که کیفیت، تقاضا و محبوبیت بالایی داشته باشد؟ تحقیق کنید. از ابزارهایی مانند جانگل اسکات استفاده کنید تا کالاهای پرفروش را بیابید. یا به جای اقدام به فروش در حوزه‌ای که قبلاً فروش خوبی دارد، می‌توانید یک ایده جدید وارد آن حوزه نمایید تا از رقبای خود پیشی بگیرید. ریسک این کار بالاتر است اما موفقیت آن هم به همان اندازه بیشتر خواهد بود. 

پیروی از افراد موفق در آمازون

اگر می‌خواهید در آمازون به فروشنده موفقی تبدیل شوید، باید به توصیه‌های افراد موفق در این زمینه عمل نمایید. اگر این کار را انجام ندهید محکوم به شکست خواهید شد. این افراد آنچه را که از طریق موفقیت‌ها و شکست‌های پیشین آموخته‌اند در اختیار شما قرار داده‌اند به این امید که شما دیگر آن اشتباهات را تکرار ننمایید. نادیده گرفتن این تجربیات به مثابه خودکشی در کسب‌وکار است. بنابراین انتخاب بهترین محصول از طریق ابزارهای جستجو کافی نیست. باید ببینید فروشندگان موفق در آمازون چه محصولاتی را به فروش می‌رسانند و از آنها پیروی نمایید. می‌توانید از روش‌های آنها برای انتخاب محصول نیز استفاده نمایید.

مقاله پیشنهادی: نتایج دوره آربی

تأمین کننده مناسب در چین انتخاب نمایید

انتخاب تأمین‌کننده مناسب کار دشوار و پیچیده‌ای است. اما احتمالاً یکی از مهم‌ترین تصمیماتی است که در رشد کسب‌وکار شما نقش بسزایی دارد. به تأمین‌کننده خود به چشم شریک تجاری بنگرید. اگر خوب نباشد، شرایط برای شما بسیار دشوار خواهد شد. باید بتوانید با هم به خوبی ارتباط برقرار نمایید و به صورت کلی رابطه خوبی با هم داشته باشید. می‌توان گفت که آبروی کسب‌وکار شما به گونه‌ای در دستان آن تأمین‌کننده است. پس ارزش دارد که زمان زیادی را صرف یافتن یک تأمین کننده مناسب نمایید. بسته به اینکه شما کسب‌وکار خود را چگونه اداره می‌نمایید، می‌توانید از بین چهار نوع تأمین‌کننده انتخاب نمایید:

  • تأمین‌کننده‌های دراپ شیپ (Drop Ship): آنها محصول شما را تولید و ارسال می‌نمایند.
  • عمده فروش‌ها: محصول خود را به صورت عمده و با قیمت کمتری برای هر محصول خریداری نمایید.
  • نقد کننده: این افراد موجودی اضافی، مرجوعی و مانده انبار را از شما می‌گیرند و دوباره به فروش می‌رسانند.
  • سازنده: می‌توانید خودتان مستقیماً از آنها خرید، انبار و ارسال نمایید یا از طریق FBA اقدام نمایید.

 

مقاله پیشنهادی: علی بابا و سازندگان چینی

فروش در آمازون

 

هنگامی که به‌دنبال تأمین‌کننده مناسب چه از طریق SaleHoo یا هر روش دیگری هستید، این موارد را در نظر داشته باشید:

  • محصول را به چه سرعتی به دست شما می‌رسانند؟
  • روش ارسال آنها چگونه است؟
  • آیا محصولات ارسالی را رهگیری می‌نمایند و چگونه این کار را انجام می‌دهند؟
  • قوانین مربوط به بازگشت کالای آنها چگونه است؟
  • آیا دیگر فروشندگان آمازون کار کردن با این تأمین کننده را پیشنهاد می‌نمایند یا خیر؟
  • اما باز هم باید زمان زیادی را صرف یافتن یک تأمین کننده مناسب نمایید. از این کار پشیمان نخواهید شد. می‌توانید در عرض 12 ماه به یک فروشنده موفق و پرسود تبدیل شوید. بسیاری از افراد این کار را انجام داده‌اند. برای این کار یک روش گام به گام و اثبات شده وجود دارد. 

گام اول: تلاش برای افزایش فروش در آمازون

تا زمانی که اولین سود خود را دریافت نکرده‌اید، خود را فروشنده ندانید. باید تلاش بسیار زیادی برای رسیدن به اولین فروش صرف نمایید. سپس، به مدت حدود سه یا چهار ماه پس از اولین فروش نیز همچنان به تلاش ادامه دهید. به فروش تنها یک محصول در محدوده قیمت 20 تا 50 دلار ادامه دهید (دسته محصول نیز مهم است). تلاش کنید که به 20 فروش در روز و 50 بازخورد کل برسید. هرچه فروش بیشتری داشته باشید و هرچه بازخوردهای بیشتری دریافت کنید، رتبه کلمات کلیدی شما در آمازون و گوگل بالاتر خواهد رفت. اما اگر تلاش بسیار زیادی صرف نموده‌اید و همچنان ثمری نداشته است ناامید نشوید. قاعده کلی این است که 20 درصد تلاش به 80 درصد بازدهی می‌انجامد، یعنی درواقع 80 درصد تلاش‌های شما به بازدهی منجر نمی‌شود. اگر برای رشد کسب‌وکارتان نیاز به صرف هزینه بیشتری دارید،  اشکالی ندارد که این کار را انجام دهید؛ حتی اشکالی ندارد که تمام سرمایه خود را صرف نمایید. در اولین مرحله کار، مهم‌ترین نکته این است که موتور کار به راه افتد.

 

مقاله پیشنهادی: روش فروش در آمازون

کسب درآمد از آمازون

 

گام دوم: موجودی اجناس خود را در انبار آمازون افزایش دهید

زمانی که به 20 تا 50 فروش در روز و 50 بازخورد برسید، می‌توانید به مرحله بعد یعنی رشد، دست‌یابید. در این نقطه، باید بیشتر از آنچه که هزینه می‌کنید درآمد داشته باشید. در اینجا می‌توانید آغاز به فروش محصول دوم خود نمایید. البته این اقدام باید به‌درستی صورت بگیرد. محصول دوم باید با محصول اول در رابطه مستقیم باشد تا بتواند مشتریان آن را برای خود جذب نماید. داشتن محصول دوم به شما در آمازون قدرت بیشتری می‌دهد که همراه با رتبه بالاتر کلمات کلیدی است. همچنین در این صورت، امکان خریدهای ترکیبی نیز برای شما فعال خواهد شد. یک نکته مهم این است که خدمات مشتریان اهمیت کلیدی در کسب‌وکار دارد. کسب‌وکارهایی که خدمات مشتریان عالی ارائه می‌دهند در نهایت برنده‌اند. بنابراین، اطمینان حاصل کنید که هرکسی که مسئول خدمات مشتریان برای کسب‌وکار شما است این کار را به نحو احسن انجام دهد. 

گام سوم: موفقیت در آمازون

پس از قرار دادن محصول دوم در آمازون، رشد شما ادامه می‌یابد. پس از آن می‌توانید محصول سوم، چهارم و پنجم را نیز اضافه نمایید که همگی باید به هم مرتبط باشند و به درد مشتریان اولیه شما بخورند. اکنون می‌توانید محصولات خود را تغییر داده و در اندازه، شکل و رنگ‌های مختلف تولید نمایید. با جمع آوری آدرس ایمیل و ایجاد یک لیست از آنها آغاز نمایید. صفحات مجازی شما باید بسیار روان و خوب کارکنند. با مخاطبان و مشتریان خود ارتباط داشته باشید. رابطه‌ای بر مبنای اعتماد با مشتریان بنا نهید تا مطمئن شوید به مدت طولانی به شما وفادار خواهند بود. در این مرحله، هدف این است که به 100 تا 150 فروش روزانه دست یابید. ممکن است این کار دشوار به نظر رسد، اما وقتی به این مرحله رسیدید، دیگر سختی‌های آن را از یاد خواهید برد. وقتی به این هدف برسید، می‌توانید از درآمد خود استفاده نمایید (تا قبل از این مرحله نمی‌توانید به درآمد خود دست بزنید). این سه مرحله باید به طور طبیعی 12 ماه طول بکشد. تصور کنید: می‌توانید همین زمان در سال آینده در مرحله 3 باشید.

تا به حال به خرید محصولات فیزیکی از کارخانه‌های چینی با قیمت بسیار مناسب و فروش آن در یک مارکت پلیس بزرگ و جهانی مانند آمازون فکر کرده‌اید؟ بیزینسی که با آزادی از المان زمان و مکان مسیر یک کسب درآمد 24 ساعته و دلاری را برای شما فراهم می‌کند. هر چند کار آسانی به نظر نمی‌رسد اما اگر راهنمای جامع و گام‌به‌گام در این خصوص وجود داشته باشد، مسیر خیلی آسان‌تر و سریع‌تر طی می‌شود. تماشای ویدیوهای معرفی کسب و کار آمازون شاید نقطه عطف زندگی و کسب و کار شما باشد. پس این پیشنهاد را از دست ندهید.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/take-a-look-at-selling-on-amazon
نگاهی به فروش در آمازون

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

4

تعداد امتیازها: 4

نظرات کاربران

0 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط