چگونه میلیاردر شویم؟ بخش اول

  • 22 شهريور 1397
  • 8.6k
  • 28

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

درود به تو دوست خوبم. امیدوارم شاد و پیروز باشی.

رویای میلیاردر شدن

قسمت دهم برنامه بیزینس تایم برای همه افراد مناسب نیست. اگر از لحاظ مالی در زندگی خود رضایت دارید و به دنبال افزایش درآمد نیستید، شاید این ویدیو برای شما خسته کننده باشد. زیرا این ویدیو بسیار جدی می‌باشد و مطالب مهمی در آن بیان می‌گردد. به همین دلیل کمی طولانی می‌باشد. این ویدیو برای کسانی است که واقعاً مصمم هستند و رویای میلیاردر شدن را دارند. این رویا با روحیه این دسته از افراد سازگار است. به شما پیشنهاد می‌شود یک کاغذ و قلم تهیه کنید و نکات را یادداشت نمایید.

 

رویای میلیاردر شدن

 

میلیاردر خودساخته

همه ما به دنبال پولدار شدن می‌باشیم. اما واقعاً چه کسی قرار است که میلیاردر شود؟ چه ویژگی‌هایی را باید دارا بود و چه اقداماتی را باید انجام داد تا این هدف محقق گردد و بتوان به یک میلیاردر خودساخته تبدیل شد؟ این ویدیو آنقدر ارزشمند است که شاید بتواند زندگی شما را تغییر دهد. همچنین باعث گردد که شما رویای میلیاردر شدن را محقق سازید. برای اطلاع از نکات لازم در این خصوص با ما همراه باشید.

چگونه در کسب و کار یا بیزینس خود فاکتور زمان را کاهش دهید و آنها را اتوماتیک سازید؟

در دنیا افراد برای ارزش، پول خرج می‌کنند نه اینکه درنظر بگیرند فردی چند ساعت برای آنها کار کرده است. در دقیقه 2 ویدیو این موضوع با مثال بیان می‌گردد و راهکارهایی در این خصوص ارائه می‌گردد.

چگونه دیگران را قانع و متقاعد کنیم؟

کسانی می‌توانند به درآمدهای بالایی دست یابند، که بتوانند مشتری خود را متقاعد سازند. این توانایی را داشته باشند که به آنها توضیح دهند محصول خوب و با کیفیتی را ارائه می‌دهند. در دقیقه 6 ویدیو این مقوله مطرح شده است و شما را از جزئیات این توانایی آگاه می‌سازد.

شناخت مشتری، گامی موثر در کسب و کار و بیزینس

باید به خوبی بدانید و درک کنید که مشتری و مخاطب محصول شما چه افرادی هستند. دنیای ذهنی و نیازهای او را متوجه شوید. در دقیقه 9 ویدیو شما با این نکته بهتر آشنا می‌گردید.

اعتقاد به اصل فراوانی و اهمیت تیم سازی در زندگی و کسب و کار

اگر این نگرش را به درستی در زندگی و بیزینس خود درک نموده، به کار ببرید و به اصل فراوانی ایمان بیاورید، به سمت استخدام افراد یا یافتن یک هم مسیر در ساخت بیزینس خود حرکت خواهید کرد. در دقیقه 11 ویدیو این موضوعی به روشنی برای شما مطرح گردیده است.

قانون double (2 برابر) در کسب و کار و افزایش درآمد

این قانون یکی از قانون‌های مهم در زندگی و کسب و کار می‌باشد. شما برای پیشرفت خود باید آن را اجرا نمایید. در دقیقه 16 ویدیو این قانون همراه با توضیحات کاملی بیان شده است تا شما را در این خصوص راهنمایی نماید.

مدیریت انرژی برای تحقق اهداف

همه افراد نیازمند دریافت انرژی هستند تا بتوانند اهداف و رویاهای خود را دنبال نمایند. هدف و رویا می‌تواند به شما انرژی دهد ولی مسلماً شما به انرژی فیزیکی نیز نیاز دارید. ورزش و تغذیه سالم بسیار حائز اهمیت می‌باشد. در دقیقه 19 ویدیو درباره نکات مربوط به این موضوع صحبت شده است. شما از جزئیات و راهکارهای لازم در این خصوص بهره مند می شوید. اکنون بررسی نمایید از بین نکات مطرح شده، چند مورد از آنها را در شخصیت خود دارید و آنها را اجرا می‌نمایید؟ توجه به این نکات و تقویت آنها در شخصیت خود، مطمئناً شما را در مسیر زندگی بسیار یاری می‌کند. باعث می گردد زندگی بهتری برای خود بسازید. در قسمت‌های بعدی برنامه های بیزینس تایم ادامه این نکات بیان می‌گردد. زیرا توجه به آنها بسیار مهم بوده و می‌تواند مسیر زندگی و کسب و کار شما را تغییر دهد.

در قسمت بعدی برنامه بیزینس تایم با ما همراه باشید، تا در خصوص میلیاردر شدن بیشتر بدانید.

نظرات کاربران

28 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط