موفقیت در آمازون

  • 1423
  • 0

برترین فروشگاه اینترنتی در جهان

در حال حاضر بهترین و پر فروش ترین فروشگاه اینترنتی در سراسر جهان وبسایت آمازون می باشد. این شرکت به راحتی این مقام را کسب نکرده و موفقیت های خود را مدیون زحمات زیاد بنیان گذار خود می باشد. جف بیزوس مالک شرکت آمازون همواره به کارمندان خود توصیه هایی را ارائه می دهد که آن ها را به مسئولیت پذیرترین حالت ممکن در می آورد. او در یکی از جلسات خود با کارمندان اعلام کرد: همیشه کاری را انجام دهید که به آن علاقه دارید و به دنبال مد روز نباشید. این مسئله به قدری عجیب و پیچیده است که در سال 1999 افراد زیادی کسب و کار خوب خود را رها کرده و به بیزنس های آنلاین روی آوردند. کارکنان شرکت آمازون همواره باید خلاق و با حس اعتماد به نفس بالا در کار حاضر شوند. رمز موفقیت در آمازون از زبان موسس این شرکت این گونه بیان می گردد و به همین دلیل تعداد کارکنان شرکت آمازون به هشتصد هزار نفر نیز رسیده است.

 

آموزش فروش در آمازون با دوره آربی استاد حسین عزت‌خواه

 

سیاست‌های آمازون بر چه اساس هستند؟

سیاست آمازون بر اساس خرید با قیمت مناسب تعریف شده است. این شرکت در روزهای مختلف و به مناسبت های مختلف تخفیف های ویژه ای ارائه می دهد که باعث سرازیر شدن خریداران از کشورهای مختلف به این وبسایت می گردد. موفقیت در آمازون حتی برای مشتری نیز قابل لمس است. مردم ازسراسر جهان به دلیل قیمت های مناسب و سرویس دهی بی نظیر به سایت آمازون سر می زنند و محصولات خود را خریداری می نمایند.

 

موفقیت در آمازون

 

موفقیت‌های روزافزون آمازون

هنگامی که در سال 2006 تولید کنندگان از سراسر جهان در وبسایت آمازون کار خود را آغاز کردند، هیچ گاه انتظار پیشرفت و کسب درآمد تا حد زیاد را از این شرکت نداشتند. اما پس از مدتی میلیون ها فروشنده از سراسر جهان به منظور کسب درآمد از آمازون در این شرکت ثبت نام کردند و شاهد موفقیت های روز افزون خود بودند. برخی از تولید کنندگان چینی محصولات خود را با قیمت پایین در اختیار فروشندگان آمازون قرار داده و به کسب درآمد مشغول هستند و برخی دیگر به صورت مستقیم محصولات تولیدی خود را در وبسایت آمازون قرار می دهند. طی انجام یک تحقیق گسترده از فروشندگان آمازون مشخص گردید که بیش از 56 درصد از آن ها به صورت فعال و گسترده در این سایت مشغول به کار هستند و تنها در ایالات متحده آمریکا نزدیک به دو میلیون فروشنده مشغول به کار هستند. موفقیت در آمازون از هر نظر ملموس می باشد و فروشندگان سعی دارند به هر نحو از این وبسایت کسب درآمد نمایند. شما نیز می توانید از طریق این لینک و با خریداری دوره آربی به صورت فروشنده در آمازون فعالیت نمایید.


سپاس از همراهی شما، همیشه مثل امروز موفق باشید.

بعد از مطالعه این مقاله با ارسال نظر خود در همین قسمت موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

دوستدار شما حسین عزت خواه مدرس موفقیت و کارآفرینی و آموزش فروش در آمازون

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/success-on-amazon

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط