تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

موفقیت نزدیک است

توضیحات کوتاه :
 از تجربیات چالش‌انگیز و ناامیدکننده نهراسید زیرا هر چالش یا شکست در صورت بهره‌گیری و عبرت درست از آن می‌تواند قطعات پازل موفقیت شما را جور کند.  موفقیت نزدیک است تنها اگر از شکست نترسید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 2.7k
  • 1
  • مدت زمان مطالعه 1 دقیقه
موفقیت نزدیک است

 

خلاصه ای از مقاله

گاهی شاید احساس کنید که امید و آرزوهایتان برای دستیابی به موفقیت چنان دور از ذهن است که ترجیح می‌دهید آنها را رها کنید و کنار بگذارید. شاید شما شرایط غیرمنصفانه‌ای را در این راه تجربه کرده باشید و ممکن است بدرفتاری‌هایی دیده باشید. اما به‌یاد داشته باشید اگر تنها یک زمان وجود داشته باشد که شما در راه موفقیت از ناامیدی اجتناب کنید یا بر آن غلبه کنید دقیقاً همان زمانی است که ناامید شده‌اید. زیرا بسیاری از موفقیت‌های بزرگ پس از غلبه بر ناامیدی‌های بزرگ به وجود آمده‌اند.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

آیا به موفقیت نزدیک شده ایم؟

زمانی یک مرد جوان از هنری فورد پرسید: "چگونه می‌توانم سرشناس و موفق باشم؟" به نظر می‌رسد، فورد پاسخ داد: "تصمیم بگیرید که چه می‌خواهید، پس برای دستیابی به آن بجنگید. هرگز از مسیر خود جدا نباشید مهم نیست چقدر طول می‌کشد و یا راه چقدر سخت است، تا زمانی که به هدف خود نرسیده‌اید از پا ننشینید". موفقیت کجاست؟ آیا موفقیت نزدیک است؟ در حقیقت، گاهی شاید احساس کنید که امید و آرزوهایتان برای دستیابی به موفقیت چنان دور از ذهن است که ترجیح می‌دهید آنها را رها کنید و کنار بگذارید. شاید شما شرایط غیرمنصفانه‌ای را در این راه تجربه کرده باشید و ممکن است بدرفتاری‌هایی دیده باشید. اما به‌یاد داشته باشید اگر تنها یک زمان وجود داشته باشد که شما در راه موفقیت از ناامیدی اجتناب کنید یا بر آن غلبه کنید دقیقاً همان زمانی است که ناامید شده‌اید. زیرا بسیاری از موفقیت‌های بزرگ پس از غلبه بر ناامیدی‌های بزرگ به وجود آمده‌اند. مثل معروف فارسی "در نا امیدی بسی امید است، پایان شب سیه سپید است" دقیقاً بیان همین مطلب در راه تلاش برای موفقیت و غلبه بر ناامیدی می‌باشد.

 

چگونه در کسب درآمد بالا موفق شویم؟

 

هرگز تسلیم نشوید!

صرف‌نظر از آنچه که تاکنون در مسیر موفقیت شما رخ داده است، فراموش نکنید که هر صبح تولدی دوباره است پس حاضر به رها کردن مسیرتان نباشید. از تجربیات چالش‌انگیز و ناامیدکننده نهراسید زیرا هر چالش یا شکست در صورت بهره‌گیری و عبرت درست از آن می‌تواند قطعات پازل موفقیت شما را جور کند. موفقیت نزدیک است تنها اگر از چالش و شکست نترسید.

 

مقاله پیشنهادی: 8 نکته شگفت انگیزی که قبل از تسلیم شدن باید به خاطر بیاورید

موفقیت نزدیک است

 

از اشتباهات خود درس بگیرید

زندگی درکل، تنها تجربه‌ای از پیروزی‌ها و شکست‌ها می‌باشد و در نهایت هر دوی آنها در صورت استفاده درست می‌توانند در تعالی‌تان به شما کمک کنند. پس به اشتباهات دیروزتان تنها در صورتی که بخواهید درسی برای عدم تکرار آنها بگیرید فکر کنید و بیش از حد خود را برای ارتکاب آنها سرزنش نکنید. گذشته مثل یک آهنربا است که همیشه سعی در به‌عقب‌کشیدن ما دارد پس سعی کنید هیچگاه اسیر گذشته نگردید زیرا زمان حال را که سرمایه شما برای دستیابی به موفقیت در آینده است از دست خواهید داد. هر روز که از خواب برمی‌خیزید یک روز جدید است و در حقیقت تنها زمان و بهترین زمانی است که شما برای دستیابی به موفقیت در اختیار دارید پس به خوبی از آن استفاده کنید.

تبدیل شکست به موفقیت

از یک یک چیز مطمئن باشید و آن اینکه شما فقط با نشستن و انجام ندادن هیچ کاری موفق نخواهید شد. هنگامی که یک عملی را انجام می‌دهید، ممکن است یک بار، دو بار یا حتی بارها شکست بخورید، اما اگر از آنها درس بگیرید و به راهتان ادامه دهید این شکست‌ها تنها شما را به موفقیت نزدیک‌تر می‌سازند. موفقیت همیشه با انجام کار و حرکت مرتبط است. افرادی که موفق هستند کسانی نیستند که اشتباه نمی‌کنند بلکه آنها کسانی هستند که شکست می‌خورند ولی از آنها درس می‌گیرند و به‌پیش می‌روند. در نهایت شیرین‌ترین پیروزی، پیروزی است که بسیار سخت به‌دست آمده باشد بنابراین هنگامی که پس از گذشتن از موانع بسیار دستاوردی را کسب می‌نمایید لذت بسیار زیادی برای شما خواهد داشت. در نتیجه هیچ‌گاه ناامید نشوید و با وجود تمامی موانع و مشکلات رو‌به جلو حرکت نمایید.

مقاله پیشنهادی: تنها راه تبدیل شکست به موفقیت

با حسین عزت خواه، فروش در آمازون و کسب درآمد از آمازون، کسب ثروت، کسب درآمد آنلاین، کسب درآمد میلیاردی و ثروتمند شدن را فرا گیرید.

امیدواریم با ارائه این مطالب به پیشبرد اهداف شما کمک شایانی کرده باشیم. اگر شما دوست عزیز و همراه گرامی سایت عزت خواه دات کام مشتاق هستید در زندگی شخصی و کاری عملکرد بهتری داشته باشید، یک پیشنهاد ارزشمند برای شما داریم و آن مطالعه مقاله آشنایی با دوره پاراسل زندگی و تماشای ویدیو معرفی این دوره است. در پاراسل زندگی با روشی کاربردی برای ساخت یک زندگی ایده‌آل با شما همراه خواهیم بود.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/success-is-near
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 1 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
میلاد گفته:
۰ | ۰

گاهی تسلیم شدن و جا زدن کمک می کنه که از مسیر غلط خارج بشی ومسیر درست را یاد بگیری

امیر کرندی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما میلاد عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
امیر کرندی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

همراهی شما انرژی ما را برای ادامه این مسیر بیشتر می نماید. سپاس از حضور پر مهرتان.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط