چرا افراد موفق بعد از اولین دستاورد ، احتمال شکست بالایی دارند ؟

  • 2 آبان 1395
  • 3918
  • 0

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

شکست؛ احتمال بزرگی که انسان‌های موفق به سراغش می‌روند

ورود تو دوست خوبم را به برنامه الان وقتشه تبریک می گویم. در این قسمت از برنامه الان وقتشه قصد دارم درباره موضوع احتمال شکست افراد موفق صحبت کنم. به جرأت می‌توان گفت که این موضوع مسئله‌ای است که در صحبت‌های سخنرانان در وب فارسی کمتر به آن اشاره شده است یا شاید حتی به طور کل در مورد آن بحثی نشده باشد. به همین علت این موضوع بسیار مهم است. دوست دارم این ویدئو را با دقت کامل تماشا کنی و به نکات گفته شده در آن فکر کنی و در زندگیت به کار ببری. نکته این است که چرا افراد موفق بعد از به دست آوردن تعدادی دستاورد اولیه با شکست مواجه می‌شوند و از مسیر موفقیت و کسب ثروت کنار می‌روند. برای مثال اگر دقت کنی بازیگرها، نویسندگان، ورزشکاران و غیره بعد از مدتی دیگر شبیه سابق موفق نیستند. علت این اتفاق چیست؟

 

چگونه میتوان از احتمال شکست پس از اولین موفقیت جلوگیری کرد؟

 

به حقیقت پیوستن رویاهای بزرگ تو

چنانچه تو انسان موفقی هستی و با خودت فکر می‌کنی که به خواسته‌ها و اهدافت رسیده‌ای؛ این ویدئو دقیقا مخصوص تو است که چرا در آینده ممکن است از مسیر موفقیت خود خارج شوی و اینکه چه کارهایی را نباید انجام دهی که موقعیت خودت را از دست بدهی. در صورتی که هنوز هم فکر نمی‌کنی انسان موفقی باشی، در پروسه خلق اهدافت هستی یا قرار بر این است که به اهدافت دست پیدا کنی این برنامه بسیار برای تو مفید خواهد بود زیرا در آینده‌ای نزدیک با مشکلاتی که گفته شد روبرو خواهی شد. من، حسین عزت‌خواه، اعتقاد دارم هر انسانی می‌تواند رویایی که در ذهن دارد را به حقیقت تبدیل نماید. در صورتی که تو هم مثل من فکر می‌کنی با من همراه شو.

راز انسان‌های موفق

داستان از جایی شروع ‌می‌شود که تو تعدادی دستاورد کسب می‌کنی و در زمینه مورد نظرت به موفقیت می‌رسی ولی پس از مدتی احساس می‌کنی که همانند سابق نمی‌توانی انسان موفقی باشی. یا اینکه چرا خبری از آن فروش‌های میلیونی نیست. دلیل این موضوع را با هم بررسی خواهیم کرد. اگر همچنان تمایل داری نسب به جزئیات این موضوع بیشتر مطلع گردی و تکنیک و راهکارهای لازم را یاد بگیری تا زندگی شادتر و موفق‌تری را تجربه نمایی از تو دعوت می‌کنم با من همراه باشی، ویدیو زیر را دانلود نمایی و با دقت تماشا کنی. این ویدیو به صورت رایگان در اختیار تو قرار گرفته است...

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط

logo-samandehi