مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

آموزش جامع فروش در آمازون برای مبتدی ها

توضیحات کوتاه :
فروش در آمازون یکی از بهترین گزینه‌ها برای کسب درآمد می‌باشد. فرقی ندارد که قصد داشته باشید درآمد اضافی در کنار شغل اصلیتان کسب کنید یا  آن را به عنوان کسب و کار اصلی خود داشته باشید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 2k
  • 1
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
آموزش جامع فروش در آمازون برای مبتدی ها

 

خلاصه ای از مقاله

در این مقاله قصد داریم نکاتی را برای فروش در آمازون برای شما بیان نماییم. ماروین یکی از فروشندگان آمازون است که در اینجا قصد داریم داستان زندگی او را برای شما بیان کنیم.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

نکات فروش در آمازون

فروش در آمازون یکی از بهترین گزینه‌ها برای کسب درآمد می‌باشد. فرقی ندارد که قصد داشته باشید کمی درآمد اضافی در کنار شغل اصلیتان کسب کنید یا بخواهید کل درآمد خود را بر پایه فروش در آمازون بنا نهید، ما در این مقاله قصد داریم نکاتی را برای فروش در آمازون برای شما بیان نماییم. ماروین یکی از فروشندگان آمازون است که در اینجا قصد داریم داستان زندگی او را برای شما بیان کنیم.

 

فروش در آمازون

 

ماروین فروش در آمازون را پنج ماه پیش آغاز کرد. برخلاف شروع سخت بیزینس، او اکنون توانسته زندگی خانواده خود را در مدت زمان کوتاهی دگرگون کند. از دید اطرافیان، ماروین خیلی خوشبخت بود. او یک شغل خوب داشت. خانواده‌اش به هیچ چیز نیاز نداشتند. اما در باطن، چیزی کم بود. او نمی‌خواست شغلی ثابت داشته باشد و تا سن 65 سالگی هر روز سرکار برود. بنابراین او به دنبال راهی رفت تا از این سیستم فرار کند و بتواند به درآمد خود بیافزاید بدون اینکه بخواهد زیاد کار کند.

او به دنبال کاری بود که درآمد منفعل داشته باشد، یعنی نیاز به کاری که فارغ از دردسرهای روتین و معمول باشد. پدرش چند ماه پس از بازنشستگی از دنیا رفت و این زنگ خطری برای ماروین بود. او دریافت که اغلب افراد یاد گرفته‌اند کاری را انجام دهند بدون اینکه اهمیت داشته باشد آیا این به این کار علاقه دارند یا خیر. تا سن 60 سالگی کار می‌کنیم و وقتی به این سن جادویی رسیدیم، سعی می‌کنیم از زندگی لذت ببریم و وقت خود را با خانواده بگذرانیم. اما آیا این تنها گزینه‌ای است که در پیش رو داریم؟

آیا امکان دارد که همزمان هم درآمد کسب کرد و هم از زندگی لذت برد؟

پس از فوت پدر، او تصمیم گرفت در آمازون فروشنده شود تا بتواند از زندگی لذت ببرد و با خانواده خود وقت بگذراند. زمانی که او کارش را آغاز کرد، تنها به دنبال 500 هزار دلار درآمد اضافی در ماه بود. اما هرگز تصورش را نمی‌کرد که در آینده نزدیک چه درهایی به روی او باز خواهد شد. یافتن کالا برای فروش کار دشواری بود اما ماروین یک روش خاص یافت که گسترش بیزینس را برای او راحت‌تر می‌کرد. او با 500 دلار شروع کرد. در عرض 4 ماه، آن 500 دلار به درآمد ماهانه 10 هزار دلار رسید.

 

 

فروش در آمازون

 

بیزینس خود را با مقادیر کم آغاز کنید

همه فروشندگان آمازون به اعداد بزرگ علاقمند هستند. رتبه خوب و سود بالا. همه به دنبال این موارد هستند. اما ماروین رویکرد متفاوتی داشت. او کسب و کار خود را روی محصولاتی بنا نهاد که رتبه پایینی داشتند با سود حداقل 2 دلاری و بازگشت سرمایه 20 درصدی. او وقت خود را با دنبال کردن اعداد بزرگ هدر نداد و وقتی که می‌خواست موجودی خود را سریع به فروش برساند به سود کمتر راضی می‌شد. این کار ممکن است هدر دادن زمان به نظر برسد اما با تجربه‌ای که در تجارت داشت، ماروین نمی‌توانست از آن بگذرد.

او به دنبال کالاهایی بود که در عرض یک ماه به فروش بروند و به دنبال کسب درآمد سریع هرچند با سود کم بود. اگر بتوانید محصولاتی پیدا کنید که بازگشت سرمایه 50 تا 100 درصدی داشته باشند بسیار عالی است. اما حقیقت این است که رسیدن به این میزان از بازگشت سرمایه به صورت مداوم کار آسانی نیست. اگر با مفهوم بازار سهام آشنایی ندارید، باید بدانید که رسیدن به سود 10 درصدی در طول یک سال خیلی عالی محسوب می‌شود. اما اگر بتوانید در عرض یک ماه بازگشت سرمایه داشته باشید، می‌توانید برای خود کسب و کاری بسازید که هر ماه به طور ثابت به میزان 20 درصد یا بیشتر رشد کند.

مطمئناً همه ما دوست داریم که به سود بیش از 75 درصد برسیم اما برای بسیاری افراد رسیدن به این میزان سود و به صورت مداوم دشوار است. محصولاتی که حاشیه سود کمتری دارند راحت‌تر یافت می‌شوند، می‌توان آنها را با قیمت‌های مناسب‌تر و در مقادیر بالاتر یافت. بنابراین معیارهای خود برای انتخاب محصول را پایین بیاورید و همچنان هم در فروش موفق باشید.

یافتن دسته بندی محصول مناسب برای فروش در آمازون

در وبسایت آمازون بیش از 360 میلیون محصول عرضه می‌شود. این عدد همچنان در حال افزایش است. اما هنوز هم در این عرصه برای شما پتانسیل وجود دارد. با محصولاتی آغاز کنید که در مورد آنها اطلاعات دارید. برای ماروین این محصول خواروبار بود. او در این مورد اطلاعات زیادی داشت. می‌دانست از کجا قیمت مناسب بگیرد. بنابراین وقتی با اصول کار در آمازون آشنا شد، یافتن محصول برای او کار دشواری نبود.

یافتن دسته بندی مناسب تنها مختص محصولات برند خصوصی نیست. این بخشی مهم از خرده فروشی و آربیتراژ آنلاین نیز هست. به دسته بندی‌هایی فکر کنید که هنوز به دنبال آنها نرفته‌اید. دسته‌های مختلف را امتحان کنید تا بالاخره به انتخاب مناسب برسید. مثلاً اگر به بازی‌های ویدیویی علاقه دارید، می‌توانید فروش آنها را در آمازون تجربه کنید.

 

مقاله پیشنهادی: کسب درآمد از آمازون با انتخاب پر فروش ترین محصولات

 

آموزش جامع فروش در آمازون

 

 

برای موفقیت در بیزینس، با مدیران و کارمندان رابطه برقرار کنید

برای یافتن کالای مناسب با قیمت خوب می توانید با کارمندان آن شرکت رابطه دوستانه برقرار کنید. البته پاسخی که از مدیران دریافت می‌کنید بسیار زیاد بستگی به مکان و نوع فروشگاه دارد. ماروین با بسیاری از مدیران فروشگاه‌ها رابطه دوستانه‌ای برقرار کرده و اکنون آنها از مراجعه ماروین به فروشگاهشان خوشحال می‌شوند. آنها حتی به او پیشنهادهای ویژه با قیمت پایین‌تر ارائه می‌کنند.

چگونه می‌توان رابطه دوستانه برقرار کرد؟

در اینجا چند نکته را ذکر می‌کنیم تا بتوانید با استفاده از آنها پایه و اساس یک رابطه دوستانه را با فروش بنا نهید.

صادق باشید: وقتی از شما می‌پرسند چرا می‌خواهید این همه جنس را خریداری کنید، صادقانه پاسخ آنها را بدهید. نیازی نیست همه جزییات کار را به آنها بگویید. وقتی کارمندان اینگونه کنجکاو می‌شوند که درباره کار شما بدانند، شما می توانید از این فرصت استفاده کرده و رابطه دوستانه خود را با آنها آغاز کنید. می‌توانید جواب‌هایی مثل این موارد را به کارمندان بدهید: «من یک فروشگاه کوچک آنلاین دارم. کالاهایی را به فروش می‌رسانم که در برخی مناطق یافت نمی‌شوند و اگر به فروش نرسند آنها را به خیریه اهدا می‌کنم.» بسیاری از مردم خوشحال می‌شوند که شما را در رسیدن به موفقیت یاری کنند. 

لیستی از همه اسامی تهیه کنید: وقتی شما در فروشگاهها به دنبال محصول هستید، ممکن است نام افرادی که با آنها آشنا شده‌اید را به راحتی فراموش کنید. وقتی در یک فروشگاه با کسی برخورد می‌کنید که می‌تواند به شما کمک کند، نام و اطلاعات او را یادداشت کنید. مردم دوست دارند که نامشان را از زبان دیگران بشنوند و وقتی که می‌بینند شما نام آنها را به خاطر دارید، بیشتر به ایجاد رابطه دوستانه با شما ترغیب می‌شوند.

تنها به دنبال دوستی با افراد مهم نباشید: درست است که داشتن رابطه در میان مدیران و سرپرستان بسیار مهم است اما کارمندانی که زیر دست این افراد کار می‌کنند را نیز دست کم نگیرید. صندوقداران، مأموران انبار و حتی نظافت‌چی‌ها می‌توانند به شما کمک کنند.

 

 

 

آموزش جامع فروش در آمازون برای مبتدی ها

 

برای یافتن کالای مناسب استراتژی داشته باشید

اگر یافتن کالای مناسب برای شما دشوار است، می‌توانید از این موارد پیروی کنید:

  1. به یک فروشگاه بروید و به دنبال محصولی بگردید که سود 20 درصدی به همراه داشته باشد.
  2. وقتی محصول را پیدا کردید، به یک فروشگاه دیگر زنگ بزنید و بپرسید که آیا آن محصول را دارد یا خیر.
  3. اگر فروشگاه محصول شما را ندارد، نگران نشوید. چه بهتر، نیازی به مراجعه به آن فروشگاه ندارید.
  4. اگر آن محصول را دارند، نام فروشگاه را یادداشت کنید تا بعداً مراجعه کنید.

 

فروشندگی در آمازون

 

چگونه لیست کالاهای مورد نظر خود در آمازون را ثبت کنیم؟

هر بار که ماروین کالایی را پیدا می‌کند که می‌تواند به دفعات آن را خریداری کند، لیستی از آن محصولات را در موبایل خود تهیه می‌کند. او هر جا که باشد به این لیست دسترسی دارد. این کار، در یافتن محصول به شما کمک شایانی می‌کند. می‌توانید برای خود هدف تعیین کنید و فقط کالاهایی را در لیست وارد کنید که مثلاً سود 10 هزار دلاری ماهانه برای شما دارند. این‌ها مواردی بودند که در یافتن کالای مناسب برای فروش در آمازون به شما کمک می‌کنند. اما برای یافتن جزییات بیشتر درباره فروش در آمازون می‌توانید ویدیوهای دوره ارزشمند آربی را مشاهده نمایید.

دوست خوبم تلاش ما بر این است نقشی در موفقیت تو داشته باشیم. اگر شما دوست عزیز مشتاق یادگیری فروشندگی آنلاین در سایت آمازون هستید می‌توانید با مطالعه مطالبی که در صفحه دوره آربی ارائه شده است، مسیر درستی را انتخاب کنید. آموزش های دوره آربی شما را از صفر تا صد با نحوه فروش در آمازون آشنا می‌کند

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/sell-on-amazon-beginner-course
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 1 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
مسعود
مسعود گفته:
۰ | ۰

باسلام وخداقوت به شما:ممنون بابت مطالب آموزنده وارزشمندتون .اگر امکانش هست درباره پیدا کردن محصول برای فروش مطالب دیگری درسایت قراربدین .باسپاس

سهیلا بدیعی پشتیبانی عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

در سایت ما مطالب و ویدئوهای رایگان زیادی در خصوص آشنایی با بیزینس آمازون وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید ولی توجه داشته باشید، افرادی که قصد دارند بیزینس آمازون را کاملا تخصصی و جدی شروع کرده و پیش ببرند، به خصوص در مرحله انتخاب محصول، نیازمند آموزش ها جامع، گام به گام و تخصصی هستند که در دوره آربی ارائه می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره تماس های موجود در صفحه تماس با ما با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط