سه ذهنیت، که برای فروش در آمازون نیاز دارید

  • 24 مهر 1397
  • 5.9k
  • 17

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

درود به تو دوست خوبم. امیدوارم شاد و پیروز باشی و با تماشا این ویدیو زندگی و کسب و کار خود را رونق ببخشی و ما را از احساس رضایت خود شادمان سازی. همراهی تو افتخار بزرگی است که به آن می‌بالیم.

ذهنیت های یک کارآفرین موفق در بیزینس آمازون

در قسمت چهاردهم برنامه بیزینس تایم قصد داریم به بررسی 3 ذهنیتی که یک کارآفرین برای راه اندازی کسب و کار آمازون نیاز دارد، بپردازیم. مطمئناً آگاهی از این موضوع برای موفقیت در مسیر کسب و کار بسیار حائز اهمیت می‌باشد. در این خصوص نکاتی مطرح می‌گردد، با ما همراه باشید.

 

ذهنیت‌های یک کارآفرین

 

تعیین هدف راه اندازی کسب و کار

عدم اطلاع از این موضوع باعث می‌شود شما در ابتدا یا اواسط کار با شکست مواجه شوید. در دقیقه 1 ویدیو استاد عزت خواه در این خصوص نکات مهمی را بیان می‌کنند.

قرار گرفتن در مسیر کسب و کار جدید

ممکن است شما به کسب و کاری علاقه داشته باشید ولی شناختی نسبت به آن نداشته باشید و برای یادگیری آن، خود در مسیر قدم بگذارید. در دقیقه 4 ویدیو نکاتی در این خصوص مطرح می‌گردد.

کمک گرفتن از یک راهنما و فرد با تجربه در مسیر کسب و کار آمازون

مسیر کسب درآمد و فروش در آمازون مراحل و نکات بسیار زیادی دارد که طبیعتاً وجود راهنما در این مسیر بسیار حائز اهمیت است. در این مسیر مواردی باید رعایت گردد که در صورت عدم توجه به آنها ممکن است یک فرد سرمایه بسیار زیادی را به علت عدم آگاهی از مراحل و نکات لازم از دست بدهد. دوره آربی آموزش کامل و جامع فروش کالا در آمازون می‌باشد که می‌توان به عنوان یک راهنما از آن کمک گرفت. در دقیقه 6 ویدیو این موضوع به خوبی بیان شده و توضیح داده می‌شود.

ساخت و تقویت روحیه یادگیری برای موفقیت در کسب و کار

در عصر کنونی تمامی بیزینس ها دائماً در حال تغییر هستند. بیزینس های جدید و بروز جایگزین بیزینس های قدیمی می شوند. بنابراین برای پیشرفت در این مسیر باید روحیه یادگیری اصول و تکنیک‌های جدید را در خود تقویت کنید. در دقیقه 10 ویدیو نکات مفیدی درباره این ذهنیت مطرح می‌گردد که می‌تواند بسیار برای شما مفید واقع گردد. اگر همچنان تمایل دارید که در خصوص این 3 ذهنیت مهم در مسیر کارآفرینی آگاه گردید، تماشا این ویدیو می‌تواند به شما کمک بسیاری کند. زیرا در کنار داشتن سرمایه و شرایط ایده آل برای شروع یک کسب و کار، ساخت باورها و ذهنیت‌های لازم و صحیح نیز بسیار اهمیت دارد تا با کمک از آنها بتوانید شاهد پیشرفت‌های بیشتری باشید. همیشه تلاش کنید که زندگی خود را بهبود بخشید و مطالعه و یادگیری را جزء اولویت‌های مسیر زندگی و بیزینس خود قرار دهید تا به آن چیزی که آرزو دارید و شایسته آن هستید دست یابید. چرا که لازمه رسیدن به اهداف و رویاها در مسیر زندگی این است که باورها و ذهنیت‌های درست و سازنده درون شما شکل گرفته باشد.

نظرات کاربران

17 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط