مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

بازاریابی آفلاین کسب و کارهای خانگی

توضیحات کوتاه :
اگر شما یک کسب‌وکار خانگی دارید، دنبال راه‌هایی هستید که کسب‌وکار خود را بازاریابی کرده و آن را به مشتریان بالقوه معرفی کنید. گرچه بازاریابی آنلاین بهتر است اما بازاریابی آفلاین هم منسوخ نیست. 

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

1

تعداد امتیازها: 1

  • 1.4k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
بازاریابی آفلاین کسب و کارهای خانگی

 

خلاصه‌ای از مقاله:

هرچند بسیاری از کسب‌وکارها از بازاریابی آنلاین استفاده نمی‌کنند، که به ضرر آنها است، اما برخی دیگر نیز با نادیده گرفتن ظرفیت‌های بازاریابی آفلاین، فرصت‌های زیادی را از دست می‌دهند. در این مقاله راههایی را معرفی می‌کنیم که از طریق بازاریابی آفلاین، کسب‌وکار خانگی خود را به دیگران معرفی کنید.


آنچه در این مقاله می‌خوانید: 

روشهای بازرایابی کسب‌وکار خانگی

اگر شما یک کسب‌وکار خانگی دارید، به احتمال زیاد به دنبال راه‌هایی هستید که کسب‌وکار خود را بازاریابی کرده و آن را به مشتریان بالقوه معرفی کنید. امروزه اینترنت باعث شده است که بازاریابی بیزینس‌ها بسیار ساده‌تر، سریع‌تر و مقرون به صرفه‌تر شود. همچنین با استفاده از بازاریابی اینترنتی می‌توانید کسب‌وکار خود را در معرض دید افراد بسیار زیادی قرار دهید. اما این به آن معنا نیست که بازاریابی آفلاین از بین رفته یا منسوخ شده است. 

 

راه اندازی کسب و کار میلیاردی

 

کارت بیزینس خود را توزیع کنید

کارت‌های بیزینس بسیار ارزان قیمت و تأثیرگذار هستند. اما بسیاری از صاحبان کسب‌وکار در استفاده از آنها حساسیت به خرج می‌دهند. این کارتها باعث می‌شوند که شما حرفه‌ای به نظر برسید و می‌توانید در هر مکان و زمانی آنها را در اختیار دیگران قرار دهید. درست است که کارتهای بیزینس در نهایت سر از سطل زباله در می‌آورند اما می‌توان از طریق برخی راه‌حل‌ها اطمینان حاصل کرد که کارت شما دور انداخته نشود. یک راه این است که روی کارت یک ایده جذاب قرار دهید. مثلاً به جای اینکه نام، ایمیل یا تلفن را قرار دهید، اطلاعاتی قرار دهید که مردم تمایل داشته باشند نگه دارند. مثلاً اگر بنگاه املاک دارید، می‌توانید فرمول محاسبه قیمت خانه را روی کارت چاپ کنید. یا اگر فروشگاه اینترنتی دارید، یک کوپن تخفیف در پشت کارت قرار دهید. اگر مربی ورزشی هستید چند نکته جالب را روی کارت چاپ کنید. 

نکته مهم دیگر برای توزیع کارت بیزینس، نحوه ارائه دادن آن است. به جای روش مرسوم و قدیمی "این کارت من است. لطفاً با من تماس بگیرید"، یک راه برای کمک کردن به طرف مقابل پیشنهاد دهید. ابتدا مشکلات و نیازهای او را شناسایی کنید، سپس بر اساس آن نیاز، کارت خود را به او ارائه دهید. به عنوان مثال اگر مشاوره شغلی دارید، به طرف مقابل بگویید: نوشتن رزومه بسیار سخت است. من به خیلی از افراد در این زمینه کمک کرده‌ام و خوشحال می‌شوم استراتژی‌های خود را با شما در میان بگذارم. این کارتها مقرون به صرفه هستند و حتی خود شما هم می‌توانید آنها را در منزل طراحی کنید. 

 

مقاله پیشنهادی: قوانین موفقیت در کسب و کار

 کسب و کارهای خانگی

 

بازاریابی آفلاین از طریق شبکه ارتباطات حرفه ای

بسیاری از افراد از ایجاد شبکه حرفه‌ای در اطراف خود خودداری می‌کنند چون می‌تواند ترسناک باشد و باعث شود شما مثل یک فروشنده به نظر برسید. اما اگر شبکه‌سازی را به خوبی انجام دهید، بهترین راه برای گسترش کسب‌وکار خانگی است. شبکه‌سازی نه تنها ارتباط مستقیم شما با مشتری بالقوه را تسهیل می‌کند، بلکه باعث می‌شود مردم کسب‌وکار خانگی شما را به یکدیگر پیشنهاد دهند. این کار بسیار مفید است چون مردم دوست دارند از خدمات افرادی استفاده کنند که قبلاً خودشان یا فرد دیگری که می‌شناسند از آنها استفاده کرده‌اند.

هرچند شما می‌توانید در جلسات شبکه سازی حرفه‌ای شرکت کنید، اما می‌توانید در هر مکانی که بازار هدف شما قرار دارد این کار را انجام دهید. راز شبکه‌سازی موفق این است که صحبت‌های خود را بر نیازهای فرد مقابل بنا کنید. مثل بقیه شکل‌های بازاریابی، مشتریان بالقوه اهمیتی نمی‌دهند که شما چقدر خوب هستید، بلکه برای آنها مهم است که شما چگونه می‌توانید به آنها کمک کنید. برای رسیدن به این هدف، از آنها سوالاتی بپرسید تا متوجه شوید نیازها، خواسته‌ها وچالش‌های آنها چیست. سپس در زمان مناسب، کارت بیزینس خود را به آنها بدهید و پیشنهاد کمک خود را به آنها ارائه دهید. 

 

مقاله پیشنهادی: آشنایی با اصول راه اندازی کسب و کار 

بازاریابی آفلاین

 

کوپن‌های تخفیف برای بازاریابی آفلاین

چه کسی است که دوست نداشته باشد در مخارج خود صرفه‌جویی کند؟ کوپن‌های تخفیف یک راه عالی برای جذب مشتری به سمت کسب‌وکار خانگی هستند. این موضوع به ویژه برای آن دسته از مشتریانی اهمیت دارد که هنوز با کسب‌وکار شما آشنا نیستند. ممکن است اگر شما قیمتهای تخفیفی ارائه دهید، افراد تمایل بیشتری داشته باشند تا خدمات شما را امتحان کنند. مانند کارتهای بیزینس، شما می‌توانید کوپن‌های تخفیف را به کسانی بدهید که خدمات شما برای آنها مفید هستند. یک راه دیگر این است که آنها را به مشتریان کنونی خود بدهید و از آنها بخواهید که این کوپن‌ها را به افرادی بدهند که ممکن است به خدمات شما نیاز داشته باشند. 

پخش تراکت و آگهی‌های کاغذی

ممکن است این کار بسیار قدیمی به نظر برسد اما با این کار شما نام خود و کسب‌وکارتان را در ذهن مردم حک می‌کنید. شما می‌توانید به راحتی این آگهی‌ها را در منزل طراحی و چاپ کنید. برای اینکه به مشتریان کمک کنید با شما ارتباط برقرار کنند می‌توانید یک مزیت ویژه مانند مشاوره رایگان، کوپن تخفیف یا هر چیز مناسب دیگری ارائه دهید. پس از چاپ کردن می‌توانید آنها را در فروشگاهها، کتابخانه‌ها یا هر جایی که این تراکت‌ها را قبول می‌کنند بگذارید. 

 

مقاله پیشنهادی: چگونه یک کسب و کار پر سود را شروع کنیم ؟ 

بازاریابی کسب و کارهای خانگی

 

بازاریابی آفلاین با چاپ مقاله در نشریات 

اگر شما بتوانید مقاله‌ای را در یک نشریه محلی چاپ کنید می‌توانید اعتبار خود را افزایش دهید و مشتریان بیشتری را به کسب‌وکار خانگی خود جلب نمایید. اگر بتوانید در نشریات تخصصی که به حرفه شما نزدیک هستند مقاله چاپ کنید، بهتر است چون خوانندگان این نشریات در واقع مشتریان هدف شما هستند. 

بازاریابی آفلاین از طریق سمینارها و سخنرانی‌ها

شما می‌توانید با سخنرانی در میان عموم مردم، خود را به عنوان یک کارشناس معرفی کنید و اعتبار کسب‌وکار خانگی خود را افزایش دهید. همچنین می‌توانید توانایی‌ها و محصولات و خدمات خود را در معرض عموم قرار دهید و برای خود مشتری جذب نمایید. اگر بخواهید خودتان یک سمینار راه‌اندازی کنید ممکن است کار سخت و پرهزینه‌ای باشد. اما راههای زیادی وجود دارد که از طریق آن تخصص خود را با دیگران به اشتراک بگذارید بدون اینکه نیاز به تلاش یا صرف هزینه بالایی داشته باشید. در حقیقت حتی ممکن است برای آن نیز دستمزد دریافت کنید. یک راه این است که با مؤسسات آموزش بزرگسالان تماس بگیرید. بسیاری از این مؤسسات به سخنرانانی نیاز دارند تا جلسات آنها را برگزار کنند. در شهر و منطقه خود جستجو کنید و ببینید که از چه طریقی می‌توانید این کار را انجام دهید. مطمئناً راههای خوبی را خواهید یافت. 

 

فروش در آمازون

 

رویدادها و نمایشگاههای بازرگانی

رویدادها و نمایشگاه‌های بازرگانی فرصتی عالی برای ارائه کالاها و خدمات کسب و کارهای خانگی هستند اما فرصتهای زیادی برای شبکه‌سازی نیز در اختیار شما قرار می‌دهند. حتی اگر مردم کالای شما را در آن زمان خریداری نکنند، این بهترین موقعیت است تا توانایی‌های خود را به دیگران نشان دهید و اطلاعات خود را از طریق کارتهای بیزینس، تراکت، بروشور، ویدیو و دیگر ابزارهای بازاریابی به مشتریان بالقوه ارائه دهید. 

بسیاری از کسب‌وکارهای خانگی برای بازاریابی خدمات خود تنها بر اینترنت تکیه می‌کنند. اما شما نباید استراتژی‌های بازاریابی آفلاین که می‌توانند به همان اندازه مقرون به صرفه و مؤثر باشند را نادیده بگیرید.

هدف ما از ارائه این مطالب کمک به شما دوست عزیز است تا با استفاده از موارد مطرح شده، در زندگی شخصی یا حرفه‌ای خود یک گام جلوتر بروید. اگر مشتاق هستید در کنار یک زندگی آرام، شغلی فارغ از مکان و زمان را هم تجربه کنید، برای کسب اطلاعات لازم درمورد فروشندگی در وبسایت آمازون با ما در آموزش فروش در آمازون همراه باشید. همچنین با دنبال نمودن صفحه نتایج شگفت‌انگیز دوره آربی از تجربیات دانشجویاتن این دوره بهره ببرید.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/offline-marketing-home-businesses
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط