چگونه استوار و محکم بر روی مراحل تغییر بمانیم ؟

  • 2 آبان 1395
  • 4160
  • 0

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

چرا تغییر سخت است؟

ورود تو دوست خوبم را به برنامه الان وقتشه تبریک می گویم. در این قسمت از برنامه الان وقتشه قصد دارم درباره موضوع استوار ماندن بر روی مراحل تغییر صحبت کنم. زمانی که تغییر را شروع می کنیم، اولین قدم ها آسان به نظر می رسد چون به اندازه کافی اشتیاق داریم اما بعد از چند روز کم کم سست می شویم و دست از تغییر می کشیم.

 

نحوه استوار ماندن بر روی مراحل تغییر در دوره پاراسل زندگی

 

در این ویدئو به شما فرمول فوق العاده ای را می گویم که می توانید مدیریت ذهن خود را بیاموزید، استوار و محکم بر روی خط تغییر بمانید و تا آخرین قدم بدون وقفه ادامه بدهید تا تغییر جدید از شما انسان جدیدی بسازد و در نهایت به موفقیت برسید. اما قبل از این که شروع کنیم ، دو دسته افراد را به تو دوست خوبم معرفی می کنم که در تغییر کردن ناکام می مانند :

گروه اول: انسان‌هایی که در برابر تغییر مقاومت می‌کنند

گروه دوم : افرادی که بر روی هدف خود تمرکز ندارند

برای اینکه به هدف خود برسید نیاز به تغییر دارید. اکنون باید بدانید که به چه شکل باید بر روی پروسه‌ تغییر ثابت قدم باشید و تغییر را شروع کنید. در ابتدا  آیا اهدافتان را می‌دانید؟ آن‌ها را یادداشت کرده‌اید؟ می‌دانید نوشتن آرمان‌ها چه تأثیر شگفت انگیزی بر روند موفقیت شما خواهد داشت؟ در این ویدئو موارد بالا را بررسی کرده ایم و در ادامه به 5 کلید طلایی می رسیم که بی شک زندگی شما را در مرحله تغییر ، دگرگون خواهد کرد. این ویدئو را به دقت ببینید و برای دوستانی که فکر می کنید نیاز به آرامش بیشتری در زندگی دارند ارسال کنید، این برنامه برای ادامه نیاز به پشتیبانی شما دوست عزیز دارد ، باور داریم که دنیا را می توان جای بهتری برای زندگی کردن ، ساخت. این ویدیو به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است...

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط

logo-samandehi