ساخت امپراطوری زندگی من - بخش چهارم

  • 24 خرداد 1397
  • 776
  • 2

ارزش زندگی شما چقدر است؟

جهت مطالعه بخش سوم این مقاله (ساخت امپراطوری زندگی من) کلیک نمایید.

جهت مطالعه بخش دوم این مقاله (ساخت امپراطوری زندگی من) کلیک نمایید.

جهت مطالعه بخش اول این مقاله (ساخت امپراطوری زندگی من) کلیک نمایید.

بعد از گذشت چند ماه، دیگر بیشتر ازقبل از تک تک ثانیه‌هایی که می‌گذشت استفاده می‌کرد چون دیگر ارزش آنها را به خوبی درک کرده بود. تا اینکه روز عمل جراحی او فرا رسید و همراه چندنفر از دوستانش به بیمارستان رفت و آنها آنقدر شاد بودند و می‌خندیدند که اگر کسی آنها را می‌دید با خود می‌گفت هیچ کدام آن‌ها بیمار نیستند. با حس و حال فوق العاده ای به اتاق عمل رفت و منتظر بود این عمل جراحی تمام شود و از بیمارستان مرخص شود و نسبت به ساخت تمام آن چیزهایی که از آن لحظه روی کاغذ یادداشت کرده بود، اقدام نماید. بعد از عمل، زمانی که چشمان خود را باز کرد اولین کاری که انجام داد این بود که از خدا به خاطر نعمت فوق العاده ارزشمند سلامتی که دوباره به دست آورده بود تشکر کرد. چیزی که ارزش خیلی بالایی دارد و با هیچ چیزی قابل مقایسه و تعویض نیست. او عقیده داشت بالاترین دستاورد زندگی هر انسان این است که سلامت باشد.

 

در آمد بی‌وقفه

 

شروع به حرف زدن با پرستار کرد و از او پرسید چه حسی و حالی دارد که هر روز به افراد مختلفی کمک می‌کند و بعد از آن درباره آنچه در آن روزها روی کاغذ نوشته بود با پرستار صحبت کرد. شاید آن پرستار در آن زمان تنها فردی بود که باورها و رویاها را خوب درک کرد، خوب به حرف‌های او گوش داد و تأیید کرد. پرستار به او گفت تو جز افراد انگشت شماری هستی که بعد از اینکه به هوش ‌آمدی خیلی خوش اخلاق و سرحال بودی و حتی به من هم انگیزه دادی که تمام آرزو و اهدافم را روی کاغذ بنویسم و به سمت آنها حرکت کنم.

 

شروع تغییرات

 

او حس و حال خوبی داشت چون توانسته بود بزرگترین دستاورد زندگی خود را به دست آورد و آن قدرت سلامتی بود. در آن لحظه بود که فهمید در نقطه اول همه چیز در دستان خداوند است و در نقطه دوم امپراطوری زندگی در دستان خود انسان‌ها می‌باشد و این انتخاب هر انسانی است که در شرایط مختلف زندگی چه اقدامی را انتخاب می‌کند. انگیزه و انرژی فوق العاده ای برای ساخت تمام چیزهایی که درآن روزها یادداشت کرده بود به دست آورده بود و بیش از پیش تشنه موفقیت شده بود زیرا در یکی از بزرگترین مبارزه‌های زندگی خود پیروز شده بود. شروع کرد به تحقیق و بررسی تا بتواند زندگی خود را از همه لحاظ از جمله کسب و کار، ایجاد ارتباط با دیگران و... بهتر سازد. به این نتیجه رسید که همه افراد موفق دنیا که به دستاوردهای زیادی دست یافته اند به یک لایف استایل و شیوه نگاه کردن به زندگی رسیده‌اند که آنها را موفق کرده و متمایز ساخته است و این نقطه دقیقاً همان جایی است که انسان تصمیم می‌گیرد که روی کاغذ چه چیزهایی را یادداشت کند، وصیت نامه یا رویاها.

بزرگترین هدف او این شد که یک امپراطوری بسازد که به وسیله آن بتواند به همه انرژی بدهد و کمک بکند. همه انسان‌ها رویاهایی دارند که از فکر کردن به آن‌ها هم به حس و حال فوق العاده ای می‌رسند چه برسد به زمانی که به آن‌ها دست یابند. او دوست داشت به انسان‌هایی که روی آن کاغذ رویاهایشان را یادداشت کرده‌اند کمک کند و با خود فکر کرد که اگر کسی در زندگی او بود که به او انگیزه می‌داد و به او تکنیک‌هایی را معرفی می‌کرد که راحت‌تر بتواند از بعضی از مشکلات بگذرد، چقدر مسیری که در آن قدم گذاشته بود آسان تر سپری می شد.

از طرف دیگری عقیده داشت اگر انسان بخواهد گیاه شناس موفقی بشود باید برگ‌ها و گیاهان زیادی را مطالعه کرده و ببیند. یعنی اتفاقات کوچک و بزرگ زیادی باید در زندگی رخ دهد تا انسان بتواند لایف استایل صحیح را بسازد و تصمیم بگیرد که قصد دارد مسیر موفقیت را خود به تنهایی  طی کند یا کسی همراه او باشد.

اتفاقات زیادی که در زندگی او رخ داد باعث شد او به این تصمیم برسد که با تمام افرادی که رویایی در ذهن دارند و باور دارند که می‌توانند به رویاهای خود برسند همگام شود.


سپاس از همراهی شما، همیشه مثل امروز موفق باشید.

بعد از مطالعه این مقاله با ارسال نظر خود در همین قسمت موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

دوستدار شما حسین عزت خواه مدرس موفقیت و کارآفرینی و آموزش فروش در آمازون

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
شورش در تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

عالی و فوق العاده بود.

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما شورش عزیز   
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

از رضایت و خشنودی شما همواره بر خود می‌بالیم و علاقه مندیم که همیشه شما را در اوج پیروزی‌هایتان ببینیم.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

mohsen در تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

بسیار عالی و تاثیر گذار بود

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما محسن عزیز   
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

از رضایت و خشنودی شما همواره بر خود می‌بالیم و علاقه مندیم که همیشه شما را در اوج پیروزی‌هایتان ببینیم.

شاد و سربلند باشید.

 

پاسخ

مطالب مرتبط