تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

قرار گرفتن در مدار موفقیت

توضیحات کوتاه :
قوانین جذاب خداوند در همه عالم هستی جاری است و یکی از شگفت‌انگیزترین آن‌ها قانون مدارها می‌باشد. همه ما انسان‌ها با توجه به نوع افکار و انرژی خاص خودمان در یک یا چندین مدار قرار می‌گیریم.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 5.1k
  • 1
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
قرار گرفتن در مدار موفقیت

 

خلاصه ای از مقاله

همه ما فرکانسی از موفقیت را داریم و تا زمانی که فرکانس مربوط به خود را پیدا نکنیم به آن دست نمی‌یابیم. این موضوع یعنی دقیقاً همان احساسی که ما نسبت به خودمان داریم که آیا در زمان و مکان درستی واقع شده‌ایم؟ اگر شرایط فعلی باب میل ما نیست این فقط شرایط ما است نه شرایط حاکم بر جهان هستی. هر آنچه ما درحال تجربه آن هستیم به‌خاطر باورهایی است که تا به الان در ما شکل گرفته و این باورها ما را در مدار خاصی قرار داده است.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

چگونه در مدار موفقیت قرار بگیریم؟

قوانین جذاب خداوند در همه عالم هستی جاری است و یکی از شگفت‌انگیزترین آن‌ها قانون مدارها می‌باشد. همه ما انسان‌ها با توجه به نوع افکار و انرژی خاص خودمان در یک یا چندین مدار قرار می‌گیریم. یکی از این مدارها، مدار موفقیت است که قرار گرفتن در این مدار تصادفی نیست. همه ما فرکانسی از موفقیت را داریم و تا زمانی که فرکانس مربوط به خود را پیدا نکنیم به آن دست نمی‌یابیم. این موضوع یعنی دقیقاً همان احساسی که ما نسبت به خودمان داریم که آیا در زمان و مکان درستی واقع شده‌ایم؟ اگر شرایط فعلی باب میل ما نیست این فقط شرایط ما است نه شرایط حاکم بر جهان هستی. هر آنچه ما درحال تجربه آن هستیم به‌خاطر باورهایی است که تا به الان در ما شکل گرفته و این باورها ما را در مدار خاصی قرار داده است. باید بتوانیم شرایط کنونی را تغییر دهیم، باورهای جدید ما را در فرکانس جدیدی قرار خواهد داد. باید سعی کنیم خودمان را در مدار افراد موفق قرار دهیم. وقتی می‌گوییم در مدار افراد موفق قرار بگیریم منظورمان این است که تصور کنیم ما فردی هستیم با تمام ویژگی‌های یک فرد موفق و تعاریفی که خودمان از موفقیت داریم.

 

مقاله پیشنهادی: رابطه قانون جذب و موفقیت

قرار گرفتن در مدار موفقیت

 

تعیین مسیر به سمت مدار موفقیت

به دنبال چرای بزرگ زندگی خود باشید. لیستی از خواسته‌هایتان تهیه کنید و اصلی‌ترین آن را مشخص کنید. به‌دنبال اهداف کوتاه‌مدت و بلندمدت خود بگردید . سعی کنید فراتر از اهداف شغلی و حرفه‌ای بروید. چیزهایی را که دوست دارید در این مسیر یاد بگیرید و تجربه کنید، مشخص کنید. هدف‌های بزرگتر را به هدف‌های جزئی‌تر تقسیم کنید. مثلاً اگر می‌خواهید یک پزشک موفق شوید ابتدا باید موفق به قبولی در یک دانشگاه خوب شوید. برای رسیدن به هر یک از ریز هدف‌ها محدوده زمانی مشخص کنید و سعی کنید در همان مدت زمان تعیین شده به آنها برسید و انگیزه خود را برای رفتن به پله بعدی دو برابر کنید.

 

قرار گرفتن در مدار موفقیت و راه‌اندازی بیزینس پر سود آمازون

 

موفقیت تصادفی نیست. در صورت داشتن تلاش و پشتکار مطمئنا در مدار موفقیت قرار خواهید گرفت. اما باید بدانید در این مسیر با مشکلات و موانعی مواجه خواهید شد. افراد موفق می‌دانند که مسئول زندگی خودشان هستند و مهم نیست نقطه شروع آنها کجا است یا ضعف‌ها و شکست‌هایشان چیست. وقتی بدانید که مسئول آنچه در زندگی اتفاق می‌افتد هستید قاعدتاً هم باعث ترس و هم هیجان‌انگیز خواهد بود. اما این احساس هیجان در صورت فائق آمدن بر مشکلات سبب انگیزه مضاعف شما در رسیدن به کامیابی خواهد شد.  

توجه کنید که فقط یکبار زندگی می‌کنید پس باید سعی کنید زمان را به بطالت و بیهوده نگذرانید و سعی کنید به بهترین نحو آن را مدیریت کنید. انجام ندادن یک کار تا لحظه نود فقط موجب استرس و در نهایت لغو آن خواهد شد. با مدیریت زمان قادر خواهید بود به بهترین نحو به انجام آن کار بپردازید. در این خصوص می‌توانید از روش‌های زیر استفاده نمایید:

مقاله پیشنهادی: از اصول مدیریت زمان چه می دانید؟

از برنامه ریزی روزانه، ماهانه و سالانه استفاده کنید

برای مدیریت بهتر زمان از یادآورهای الکترونیک استفاده کنید. از چک لیست روزانه استفاده کنید که باعث ساماندهی و ایجاد انگیزه برای انجام سایر کارها خواهد شد.

همه یادگیری‌ها در محیط‌های رسمی اتفاق نمی‌افتد. جهان هستی سراسر درس است سعی کنید محیط اطرافتان را به خوبی آنالیز کنید. هرچه بیشتر در مورد محیط اطرافتان بدانید مسائل بیشتری توجه شما را جلب خواهد کرد. اگر در یادگیری با شکست مواجه شوید، فرصت‌های بیکرانی را از دست می‌دهید که باعث احساس شکست و سرخوردگی می‌گردد. بنابراین باید از تمام فرصت‌ها استفاده کنید و در هر زمان و مکان به‌دنبال یادگیری مطالب جدید باشید. با نگاه به گذشته و نحوه عملکرد افراد موفق می‌توان بسیاری از راهکارها را به آسانی به‌دست آورد و در مسیر خود به‌کار بست.  

 

مقاله پیشنهادی: تاثیر یادگیری در موفقیت

رسیدن به موفقیت

 

بسیاری از مردم تصور می‌کنند پیروزی از آن کسانی است که همیشه و از ابتدا در صدر بوده‌اند. اگر هر کسی روی اهدافی که تعیین کرده است تمرکز کند به خواسته‌های خود دست می‌یابد. صبر و شکیبایی در این مسیر نقشی کلیدی ایفا می‌کند. همه افرادی که به کامیابی‌ دست یافته‌اند راه را یک شبه نرفته و شاید مدت مدیدی درصدد انجام طرح‌ها و برنامه‌ریزی‌هایی به سمت هدف متعالی خود بوده‌اند. چه بسا در این راه با موانع روبرو شده‌اند اما با صبر و پشتکار از پس آنها برآمده و همین امر سبب انگیزه مضاعف آنها برای پیمودن درجات بعدی موفقیت شده است. پس لازم است در راه قرار گرفتن در مدار موفقیت علاوه بر موارد لازم دیگر، صبر و پشتکار را نیز ضمیمه فعالیت‌های خود کنید تا به هدف نهایی دست یابید.

هر آنچه در زندگی انسان اتفاق می‌افتاد تا حد زیادی در نتیجه نحوه تفکرات و عملکرد اوست. بنابراین باید این قدرت را داشته باشیم که در صورت بروز هرگونه اتفاق ناخواسته‌ای مسئولیت آن را بپذیریم و درصدد جبران برآییم. اجازه ندهیم یک اتفاق ما را از ادامه راه بازدارد. بنابراین می‌توان گفت شکست راه رسیدن به پیروزی است. انسان‌های موفق خوب می‌دانند که هر شکست موجب ایجاد انگیزه و شکوفایی خلاقیت فرد می‌شود تا از پس مشکلات برآید. چه بسا در این مواجهه به راهکارهایی می‌رسد که موجب پیشرفت چند پله‌ای او می‌شود. اگر تاریخ را بررسی کنیم به موارد متعددی از بزرگانی می‌رسیم که در راه موفقیت شکست‌هایی را تجربه کرده ولی هرگز از آنها نترسیده و آنها را سرمشق خود برای رسیدن به پیروزی‌های بزرگتر قرارداده‌اند.

امیدواریم با ارائه این مطالب به پیشبرد اهداف شما کمک شایانی کرده باشیم. اگر شما دوست عزیز و همراه گرامی سایت عزت خواه دات کام مشتاق هستید در زندگی شخصی و کاری عملکرد بهتری داشته باشید، یک پیشنهاد ارزشمند برای شما داریم و آن مطالعه مقاله آشنایی با دوره پاراسل زندگی و تماشای ویدیو معرفی این دوره است. در پاراسل زندگی با روشی کاربردی برای ساخت یک زندگی ایده‌آل با شما همراه خواهیم بود.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/being-in-the-circuit-of-success
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 1 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
حمید گفته:
۰ | ۱

سلام
سخت ترین مرحله پیدا کردن همین فرکانسه است.

زهرا رحیمی پشتیبان عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۱

درود به شما حمید عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

نکته بینی و حسن نظر شما قابل تحسین است و از اینکه با دقت هر چه تمام تر ما را دنبال کرده و نظرات خود را با ما در میان می گذارید، از شما سپاسگزاریم.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط