وبسایت عزت خواه در حال به روز رسانی میباشد ، در صورت کاهش سرعت لطفا صبور باشید ، با تشکر از همکاری شما صفحه اصلی

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

ساخت باور و افکار قدرتمند

توضیحات کوتاه :
شاید تا به حال در زندگی هدف و مقصدی را تعریف کرده باشید و بعد از تعریف هدف به سمت آن حرکت کرده باشید ولی در این مسیر با مشکلاتی مواجه شده باشید که قبلاً به آنها فکر نکرده‌اید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 2.6k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
ساخت باور و افکار قدرتمند

 

خلاصه ای از مقاله

الان وقت آن رسیده است که یک شیوه جدید زندگی را برای خود انتخاب کرده و اجرا نمایید. واقعاً امکان‌پذیر است فقط باید تصمیم بگیرید، اصول و تکنیک‌های این مقاله  را اجرا کرده و اقدام نمایید تا به اهداف و آرزوهای خود برسید.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

انتخاب شیوه‌ای جدید برای زندگی

افراد زیادی در زندگی وجود دارند که شما باید با آنها ملاقات کنید، کتاب‌هایی وجود دارند که باید آنها را بخوانید، کارهای زیادی باید یاد بگیرید، ورزش‌های زیادی وجود دارند که باید آنها را امتحان کنید و... شما برای این کارها نیاز به زمان و پول دارید. کسانی که از دوره پاراسل زندگی فارغ‌التحصیل می‌شوند و توانسته‌اند تمامی آن قدم‌ها را در زندگی بردارند به میلیون‌ها پول می‌رسند پس مشکل مالی ندارند و به رفاه کامل مالی می‌رسند. تاکید من روی المان زمان است که در کمتر از 6 سال به بازنشستگی مالی برسید. دوستان من شما باید در زندگی هر لحظه احساس خوشبختی داشته باشید، از زندگی لذت ببرید و شگرگزار باشید. الان وقت آن رسیده که یک شیوه جدید زندگی را برای خود انتخاب کرده و اجرا نمایید. واقعاً امکان‌پذیر است فقط باید تصمیم بگیرید، اصول و تکنیک‌ها را اجرا کرده و اقدام نمایید تا به اهداف و آرزوهای خود برسید.

 

مدیریت بهتر بیزینس با ساخت افکار قدرتمند

 

نظام باورهای خود را بسازید

شاید تا به حال در زندگی هدف و مقصدی را تعریف کرده باشید و بعد از تعریف هدف به سمت آن حرکت کرده باشید ولی در این مسیر با مشکلاتی مواجه شده باشید که قبلاً به آنها فکر نکرده‌اید. زمانی که هدفی را تعیین می‌کنید دیگر فقط این شما نیستید که می‌خواهید به آن برسید این باورها، نگرش‌ها و لایف‌استایل شما است که تعیین می‌کند شما آمادگی پذیرش رسیدن به آن اهداف را دارید یا خیر. اگر می‌خواهید میلیاردر شوید ابتدا باید در ذهن خود میلیاردر شوید و بررسی کنید که پتانسیل آن را دارید یا خیر. کسی می‌تواند موفق شود که نظام باورهای خود را ساخته است. کسی که توانسته لایف‌استایل یک انسان موفق را در زندگی خود پیاده کند. شاید شنیده باشید که کسانی کسب‌وکاری را شروع می‌کنند و بعد از 6 ماه یا 1 سال مجبور می‌شوند شغل خود را عوض کنند یا حتی ممکن است ورشکسته بشوند. یا کسانی که فروشگاه اینترنتی راه می‌اندازند از هر 10 مورد آنها 9 مورد به درآمد نمی‌رسند. از خود بپرسید چرا این گونه است؟

تلاش هدفمند در مسیر موفقیت

تلاش و زحمت بی‌وقفه همیشه به منزله موفق شدن نیست. برای مثال از بین 500 نفری که برای فوتبالیست شدن تمرین می‌کنند کمتر از 20 نفر آنها انتخاب شده و فوتبالیست می‌شوند یا در کسب‌وکار آنلاین برای آن 9 نفر چه اتفاقی می‌افتد؟ آن 9 نفر هم وبسایت ساختند، همه مراحل را گذراندند، روش‌های مارکتینگ را اجرا کردند و یا حتی هزینه‌های زیادی برای تبلیغ، مشاوره و طراحی سایت صرف کردند ولی چرا نتوانستند موفق شوند؟! زمانی که می‌خواهید به هدفی برسید تا وقتی که آن را تعریف نکردید می‌توانید آن را تغییر بدهید، مسئول این هستید که چه راهی را می‌خواهید انتخاب کنید یا اصلاً قصد دارید چه هدفی را برای خود تعریف کنید. اما به محض اینکه آن را تعریف کردید و برای خود نقطه مقصدی در نظر گرفتید از اینجا به بعد این دیگر شما نیستید که می‌خواهید به هدف برسید یا نرسید، درون و باور شما است که این تمایل را دارد. اگر از قبل آن را ساخته‌اید و ذهن و نگرش درستی برای خود تعریف کرده‌اید و لایف‌استایل یک انسان موفق در آن زمینه را داشته باشید به هدف خود می‌رسید. ولی اگر از این لحاظ آماده نباشید به اهدافتان نمی‌رسید. در سینما خیلی این اتفاق می‌افتد. زمانی که یک بازیگر از درون آماده است که نقشی را بازی کند به بهترین شکل آن را انجام می‌دهد و سوپراستار می‌شود ولی اگر با پول وارد این حرفه شده باشد، بعد از اینکه آن فیلم تمام شد آن فرد هم تمام می‌شود.

 

مقاله پیشنهادی: حرکت در مسیر موفقیت

ساخت باور و افکار قدرتمند

 

چرا بعضی از افراد با وجود تلاش‌های بسیار موفق نمی‌شوند؟

اگر می‌خواهید به کسی کمک کنید به او ماهیگیری یاد بدهید زیرا اگر ماهی را به او بدهید، روزی اگر شما نبودید آن شخص واقعاً درمانده می‌شود چون محتاج و وابسته به شما شده است. قبل از تعریف اهداف، ابتدا باید لایف‌استایل یک انسان موفق را بسازید و باورها و طرز نگرش خود را درست نمایید. من می‌توانم به شما  چالشی را یاد بدهم که هر کاری را که شروع کردید بعد از گذراندن دوره پاراسل زندگی  بتوانید جز 10 درصد بهترین‌های همان رشته بشوید. چون ذهن و درون شما کاملاً آماده است و هر موضوعی را که می‌خواهید شروع کنید اصول موفقیت را می‌دانید. فاصله بین انسان موفق و کسی که در زندگی خود شکست‌خورده است در لحظه تصمیم‌گیری می‌باشد.

اهمیت باور و نگرش

به مثال‌هایی که گفتم خوب دقت کنید اینکه چرا افرادی با وجود تلاش و هزینه‌های بسیار نتوانستند موفق بشوند؟ آیا کار کمتری انجام داده بودند؟ در جواب می‌گویم نه همه این‌ها به نظام باورها و نگرش‌های آنها بر می‌گردد. من به شخصه تمام این تکنیک‌ها و اصول را در زمینه‌های مختلفی امتحان کردم. زمانی که شما لایف‌استایل درستی نداشته باشید اگر هزاران هدف هم برای خود تعریف کنید موفق نمی‌شوید. افراد موفق و قهرمان هم در طول شبانه روز 24 ساعت زمان دارند و حتی ممکن است با میزان تلاش کمتری نسبت به میزان تلاش شما موفق‌تر بشوند. آن افراد هم در طول شبانه‌روز باید بخوابند، استراحت کنند، غذا بخورند و... پس آنها هم همان 24 ساعت را زمان دارند پس به چه شکل می‌توانند به درآمد خیلی بالایی برسند، کالایی تولید کنند که فروش بالایی داشته باشد و... .

آزادی از المان زمان و مکان در کسب و کار

دوستان، اصولی که در دوره پاراسل زندگی به آنها اشاره می‌شود را اگر اجرا کنید مطمئناً می‌توانید موفق شوید. برای مثال من در 3 فصل از دوره پاراسل زندگی به طور کامل به موضوع کسب‌وکار می‌پردازم. اینکه چه کسب‌وکاری را انتخاب کنید که بتوانید در زمان کم به درآمد بالایی برسید و کسب‌وکاری را انتخاب کنید که از المان زمان و مکان جدا باشد و شما را به درآمد خوبی برساند. اطراف شما کسانی هستند که هر کاری را که شروع می‌کنند در آن موفق می‌شوند. رمز این افراد چه چیزی است و روتین زندگی آنها چیست؟ این روتین است که زندگی را می‌سازد. همه ما انسان هستیم و در طول روز 24 ساعت زمان داریم ولی بعضی افراد به شیوه‌ای زندگی می‌کنند که هر کاری را که شروع می‌کنند به نحو احسن به اتمام می‌رسانند.

جسورانه برای زندگی خود تصمیم بگیرید

از شما می‌خواهم که جسور باشید و تصمیم بگیرید. بعد از اینکه اهداف خود را تعریف کردید و آنها را روی کاغذ نوشتید با خود بگویید باید به این اهداف برسم. بگذارید تجربه‌ای را برایتان تعریف کنم. یکی از شاگردان من در ورزش کیک بوکسینک از من می‌خواست تکنیک‌هایی را به او آموزش بدهم که در مسابقه آنها را اجرا کند و بتواند در سریع‌ترین حالت ممکن برنده بشود. نکته این است که در خیلی از ورزش‌های رزمی یا استقامتی شما نیاز دارید که بدن خیلی قوی داشته باشید و بدن شما آماده باشد تا بعد از آن بتوانید تکنیک‌ها را اجرا نمایید. اگر بدن آماده‌ای نداشته باشید حتی فرصت نمی‌کنید از همه آن تکنیک‌ها استفاده نمایید. شاگرد من در جلسات تمرین غیبت‌های زیادی داشت. من به او گفتم اگر به این شکل ادامه بدهید ممکن است با مشکل مواجه گردد ولی این انتخاب خودت است و من اصلاً نمی‌خواهم تو را مجبور کنم که قهرمان شوی چون اگر می‌خواهی قهرمان شوی، کسی که باید بجنگد خودتو هستی. پس خودت تصمیم بگیری که می‌خواهی قهرمان باشی یا بازنده. من در نهایت می‌توانم به تو خیلی خوب توضیح بدهم که قهرمان شدن چگونه است ولی هیچ‌گاه تو را مجبور نمی‌کنم که باید حتماً قهرمان مسابقه شوی. این انتخاب هر فرد است که برای خود تعریف نماید که برنده شدن و قهرمان شدن رویای زندگی او هست یا خیر.

برنده شدن را انتخاب کنید

روز مسابقه فرا رسید بین رانت اول و دوم 30 ثانیه استراحت بود و نفس او شدیداً گرفته بود. به من گفت استاد الان به من تکنیکی را یاد بدهید که من بتوانم از آن استفاده کنم و در مسابقه برنده شوم. به او گفتم مهم نیست که خسته هستی اگر یک‌و‌نیم دقیقه‌ای که باید در رانت بعدی مبارزه کنی را خوب بازی کردی برنده می‌شوی. لحظه سرنوشت‌ساز شما دقیقاً همین یک دقیقه‌ای است که پیش‌رو داری پس بهترین خودت را اجرا کن و تصمیم بگیری که برنده این مسابقه باشی یا مسابقه را ببازی. اگر تصمیم بگیری که برنده شوی می‌توانی با تمام انرژی مبارزه کنی و برنده مسابقه شوی.

 

با ساخت باوری قدرتمند 24 ساعته کسب درآمد کنیم

 

ترس را کنار بگذارید و برای تحقق اهداف خود متعهد باشید

حال از شما دوستان هم می‌خواهم همین کار را انجام دهید. هیچ‌کسی اهمیت نمی‌دهد که شما 20 سال پیش چه کارهایی انجام دادید یا حتی چه آرزوهایی داشتید. الان اگر خودتان تصمیم نگیرید ممکن است 20 سال آینده شما هم به همین طریق سپری شود. پس الان برای مهم‌ترین بخش زندگی خود که تصمیم‌گیری است اقدام کنید. چشمان خود را ببندید و تصور کنید همین الان یک میلیارد سرمایه دارید. در این لحظه دقیقاً دوست دارید چطور زندگی کنید، چه کاری انجام دهید، به چه سطحی از آرامش برسید و... . یک کاغذ تهیه کنید و رویا و آرزو خود را یادداشت نمایید. ترس را کنار بگذارید و با خود عهد ببندید که باید موفق شوید و به تمام اهداف و هر آنچه که می‌خواهید برسید. الان وقت آن رسیده که آنها را به دست آورید و متعهد شوید. این مأموریت زندگی شما می‌باشد که اهداف خود را خلق کنید، به خاطر آنها مبارزه کنید، باورها و لایف‌استایل خود را تغییر دهید و به خودتان قول بدهید که به تمام این اهداف و آرزوها می‌رسید. جسور باشید و برای رویاهای خود اقدام کنید. پس همین الان تصمیم بگیرید که به رویاها و آرزوهای خود برسید و به آن شکلی زندگی کنید که دوست دارید. برای رسیدن به اهداف خود خودخواه باشید، آن‌ها را بنویسید و برای رسیدن به آنها زمان تعیین کنید و مصمم بگویید که باید به آنها برسید.

امیدواریم با ارائه این مطالب به پیشبرد اهداف شما کمک شایانی کرده باشیم. اگر شما دوست عزیز و همراه گرامی سایت عزت خواه دات کام مشتاق هستید در زندگی شخصی و کاری عملکرد بهتری داشته باشید، یک پیشنهاد ارزشمند برای شما داریم و آن مطالعه مقاله آشنایی با دوره پاراسل زندگی و تماشای ویدیو معرفی این دوره است. در پاراسل زندگی با روشی کاربردی برای ساخت یک زندگی ایده‌آل با شما همراه خواهیم بود.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/build-strong-beliefs-and-thoughts
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط