مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

راه های افزایش انفجاری فروش در آمازون

توضیحات کوتاه :
شما باید بهترین محصولات را برای فروش در آمازون انتخاب کنید. بهترین محصولات آنهایی هستند که قیمت مناسبی داشته، فروش بالایی دارند و رقابت در آنها کمتر است.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 10

  • 2.6k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
راه های افزایش انفجاری فروش در آمازون

 

 

جهت مشاهده کامل ویدئو و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

 

خلاصه ای از مقاله

زمانی که شما می‌خواهید اطلاعاتی در خصوص پیدا کردن بهترین محصول برای فروش را به تنهایی به دست بیاورید، هزینه‌های کار برای شما خیلی بیشتر خواهد بود. چرا که در این حالت شما باید 10 عدد از محصول خود را برای فروش بگذارید تا در نهایت متوجه شوید که تنها 1 عدد از آن به فروش می‌رسد. اما اکنون شما می‌توانید به کمک آمازون این بررسی‌ها را درباره محصولی که حتی مال خودتان نیست هم انجام دهید و از آن ایده بگیرید.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

استفاده از آمازون برای تحلیل محصولات

امروزه نرم افزارهایی وجود دارند که شما می‌توانید به کمک آنها بهترین محصولات را پیدا کنید. بهترین محصولات آنهایی هستند که قیمت مناسبی داشته، فروش بالایی دارند و رقابت در آنها کمتر است. احتمالاً این محصولات وزن کمتری داشته و برای فروش مناسب می‌باشند. در نتیجه شما می‌توانید درصد فروش بیشتری داشته باشید.

این نرم افزارها در پیدا کردن یک محصول مناسب بسیار به شما کمک خواهند کرد. به همین دلیل به اعتقاد استاد حسین عزت خواه آمازون نه تنها می‌تواند برای کسی که اجناس خود را از طریق آمازون به فروش می‌رساند مناسب باشد. بلکه برای هر کسی که از طریق هر پلتفرمی محصول خود را می‌فروشد نیز مناسب است. استاد حسین عزت خواه حدود هفت ماه پیش با برندی که خوراکی‌های خشک را به فروش می‌رساند همکاری کردند.

 

فروش در آمازون

 

به کمک ایشان مالک این برند توانست انبار خود را در آمازون ایجاد کرده و کمپین‌های تبلیغاتی به مبلغ 5000 دلار بسازند. بعد از اتمام تمامی این کارها مالک این برند به نزد استاد حسین عزت خواه رفته و عنوان کرده‌اند که به کمک تحلیل‌هایی که در داخل آمازون وجود داشت، توانست حدود 25 درصد فروش خود را افزایش دهد. چرا که این فرد با مبحثی آشنا شد که به او نشان می‌داد که مشتری به دنبال چه چیزی است.

زمانی که شما می‌خواهید چنین اطلاعاتی را خودتان به تنهایی به دست بیاورید، هزینه‌های کار برای شما خیلی بیشتر خواهد بود. چرا که در این حالت شما باید 10 عدد از محصول خود را برای فروش بگذارید تا در نهایت متوجه شوید که تنها 1 عدد از آن به فروش می‌رسد. اما اکنون شما می‌توانید به کمک آمازون این بررسی‌ها را درباره محصولی که حتی مال خودتان نیست هم انجام دهید و از آن ایده بگیرید.

 

 فروش در آمازون

 

پیدا کردن محصول مناسب برای فروش به کمک آمازون

شما حتی اگر یک مغازه فیزیکی دارید و می‌خواهید برای آن اجناس مناسبی را خریداری کنید و آن را برای فروش بگذارید، می‌توانید اجناسی را بخرید که فروش بالایی دارند. این امکان چند سال پیش وجود نداشت. شما به صورت تصادفی اجناسی را از چین، هند یا بنگلادش خریداری می‌کردید و در مغازه خود قرار می‌دادید و بعد از گذشت مثلاً 6 ماه متوجه می‌شدید که کدام محصول فروش خوبی دارد و کدام محصول ندارد.

اما آمازون در زمان حال می‌تواند به یک فروشنده کمک کند. شما در هر پلتفرمی هم که فروشنده باشید، اگر یاد بگیرید که سیستم آمازون به چه شکلی کار می‌کند و داده‌ها را آنالیز کنید، می‌توانید حدس بزنید که چه محصولاتی در بازار فروش خوبی دارند. در نتیجه شما در هر پلتفرمی که هستید، حتی اگر Shopify، eBay، وبسایت خودتان یا حتی مغازه فیزیکی نیز باشد، می‌توانید از این اطلاعات استفاده کنید.

خیلی از دانشجویان دوره آربی که بیزینس خود را در ایران یا هر کشور دیگری در جهان دارند، این موضوع را به خوبی درک می‌کنند. خیلی از آنها تماس گرفته و عنوان می‌کنند که ما با استفاده از اطلاعات آمازون دسته بندی محصولات خود را در فروشگاه یا مغازه‌ای که داریم تغییر می‌دهیم و میزان فروش ما در همین راستا بالاتر رفته است. چرا که آنها دیگر مجبور به تست کردن نمی‌باشند.

 

مقاله پیشنهادی: موانع انتخاب محصول برای فروش در آمازون

راه های افزایش فروش در آمازون

 

اهمیت آنالیز درست در رسیدن به موفقیت در بیزینس آمازون

امروز دیگر کسی نمی‌تواند قدرت آمازون را نادیده بگیرد یا آن را قبول نداشته باشد. دلیل این گفته بسیار ساده است. فرض کنید که شما وارد اینترنت شوید و بخواهید یک موتور جستجوگر قوی مثل گوگل را انکار کنید و بگویید که من به گوگل احتیاجی ندارم. آمازون نیز به همین شکل است. آمازون ویکی پدیای محصولات است. این محصولات تنها محصولات فیزیکی را شامل نمی‌شود. آمازون در کتاب، کتاب الکترونیکی و خیلی از دسته بندی‌های دیگر نیز رخنه کرده است.

اگر کسی نتواند از آمازون استفاده کند، فرصت بزرگی را از دست داده است. چرا که آمازون در خیلی از موارد می‌تواند به یک فرد کمک کند. شما اگر یک نویسنده هستید، می‌توانید به کمک آمازون خیلی بهتر متوجه شوید که چه کتابی را بنویسید که بازار آن را بپذیرد. این اتفاق خیلی جالب است. در گذشته یک نویسنده باید ده جلد کتاب می‌نوشت تا در نهایت برای مثال به عنوان یک رمان نویس متوجه شود که کدام موضوع را بیشتر مردم دوست داشته‌اند و بازخورد بهتری را از آنها دریافت کرده است.

اما اکنون شرایط تغییر کرده است. شما حتی اگر اولین کتاب خود را هم می‌نویسید، می‌توانید اولین کتاب خود را خیلی بهتر شروع نمایید. چرا که شما این امکان را دارید که نیاز و سلیقه بازار را بفهمید و این نکته خیلی مهمی است.

 

فروش در کمپانی آمازون

 

برای مثال آیا می‌دانید که چرا کمپانی فیسبوک خیلی سریع رشد کرده است؟ تبلیغات در فیسبوک به شدت هوشمند است و تنها دلیل موفقیت فیسبوک تبلیغاتی است که درون خود دارد. اگر شما فیسبوک را به عنوان یک رسانه اجتماعی یا پلتفرم خیلی خوبی می‌شناسید باید بدانید که فیسبوک تمام خدماتی که به کاربران خود ارائه می‌دهد، رایگان است. پس در چنین حالتی منبع درآمد آن دقیقاً از کجا می‌باشد؟ چرا ارزش سهام این برنامه تا این اندازه بالا رفته است؟

دلیل آن بسیار ساده است. فردی که در فیسبوک تبلیغ می‌کند، می‌تواند مشخص کند که برای مثال می‌خواهد تنها برای خانم‌های بین 25 تا 28 سال ساکن در یک شهر مشخص تبلیغ کند. بدین ترتیب زمانی که محصول مورد نظر برای مثال لوازم آرایشی است، دیگر آن تبلیغ برای مردان یا پسران نمایش داده نمی‌شود. چرا که مشخصاً آنها این محصول را نمی‌خرند و درصد خرید آنها در مقایسه با خانم‌ها 1 به 1000 می‌باشد. پس در چنین حالتی فرد می‌تواند به طور دقیق تعیین کند و فیلتر بسازد. به همین دلیل است که خیلی از شرکت‌ها میلیون‌ها دلار پول به فیسبوک می‌دهند. چرا که آنها می‌توانند به کمک فیسبوک تبلیغات خود را دقیقاً به دست کسی که می‌خواهد، برسانند. برای مثال تبلیغات لوازم آرایشی را به دست دختران و خانم‌ها برسانند. اما شرایط تبلیغات بیلبورد به چه شکلی است؟

 

راه های افزایش فروش

 

آمازون، ویکی پدیا محصولات

زمانی که شما روی بیلیوردی در بهترین خیابان شهر تبلیغات انجام می‌دهید و ده‌ها هزار ماشین از آن خیابان رد می‌شوند، می‌توانید تعیین کنید که تنها خانم‌های 25 تا 40 سال آن را ببینند؟ مسلماً جواب منفی است. پس با گذر کردن هر ماشین در حقیقت شما در حال هدر دادن پول خود می‌باشید. تبلیغات تلویزیون، رادیو، مجلات و روزنامه‌ها نیز دقیقاً به همین شکل است. تا چند سال دیگر همه این موارد حذف خواهند شد. اکنون تبلیغاتی روی کار آماده است که مستقیماً به دست مشتری می‌رسند. پس این نکته خیلی مهم است که در نظر داشته باشید که چه محصولی را انتخاب می‌کنید.

شاید برایتان جالب باشد که زمانی که افراد محصولات را در یک دسته بندی مشخص انتخاب می‌کردند، به کارخانه چینی رفته و کاتالوگ مربوط به محصول را ورق می‌زدند و مشخص می‌کردند که کدام محصول خوب است یا جنس بهتری دارد. اما در نهایت اگر 20 عدد از آن محصول را سفارش می‌دادند تنها 2 یا 3 عدد از آنها را می‌توانستند به فروش برسانند. اشتباه این افراد این بود که فکر می‌کردند چون خودشان از آن محصول خوششان آمده است، پس تمام دنیا نیز از آن خوششان خواهد آمد. بیزینس به این شکل نیست.

شما باید تحقیق کرده و آمار و داده را بررسی کنید و در آخر تصمیم نهایی خود را بگیرید. به همین دلیل به شما می‌گوییم که آمازون نه تنها برای داشتن فروش در آن مناسب است، بلکه می‌تواند یک ویکی پدیا برای محصولات مختلف نیز باشد. هیچ کس نمی‌تواند بگوید که من بدون آمازون می‌توانم در فروش محصول موفق شوم. شما هر مغازه یا فروشگاه اینترنتی را هم که برای خودتان داشته باشید، اگر از منابعی مثل آمازون، eBay یا Etsy استفاده نمایید، به طور قطع می‌توانید درصد فروش خود را افزایش دهید. چرا که شما توانایی حدس زدن بازار را به دست آورده‌اید.

 

مقاله پیشنهادی: چه محصولاتی را در آمازون بفروشیم؟ (بخش اول)

 فروش در وبسایت آمازون

 

آموزش فروش در آمازون

اگر شما نیز جزء کسانی هستید که دوست دارید فروش در آمازون را تجربه کنید، باید بدانید که در دوره آربی آموزش‌های لازم پیرامون پیدا کردن محصول مناسب و پر فروش توسط استاد حسین عزت خواه ارائه شده است. با استفاده از نرم افزارهای آنالیز صحیح و استفاده از یک راهنمای جامع، افرادی که دوست دارند کسب و کار آمازون را شروع کنند، می‌توانند محصولات بهتری را برای فروش انتخاب کنند.

بدین ترتیب می‌توانند در بیزینس‌ها و محصولات اول خود نیز به موفقیت دست پیدا کنند. چرا که چندین سال پیش که افرادی مثل استاد حسین عزت خواه کار خود را در آمازون آغاز کرده بودند، در چندین محصول ابتدایی خود ضرر می‌کردند، چرا که آنها مجبور بودند موارد زیادی را تست و بررسی نمایند.

 

فروش در آمازون

 

اما در حال حاضر با استفاده از ابزارهایی، کار بسیار راحت‌تر شده است و شما می‌توانید با استفاده از تجربیات افرادی مثل استاد حسین عزت خواه مسیر هموارتری را در پیش داشته باشید. چرا که چنین افرادی به شما می‌گویند که به سمت کدام محصولات بروید که دردسر کمتری دارند یا کدام محصولات می‌توانند پتانسیل فروش بالاتری داشته باشند. شرایط فیزیکی محصولات، شرایط و هزینه‌های انبارداری و تمامی موارد و نکاتی که به شما کمک می‌کنند تا بیزینس خوبی داشته باشید را به شما آموزش می‌دهند.

کسانی که خودشان یک مغازه فیزیکی، یک وبسایت عادی دارند نیز می‌توانند به خوبی از دوره آربی استفاده نمایند. دوره آربی می‌تواند مسیر را به شما نشان دهد. تمرکز استاد حسین عزت خواه در دوره آربی روی این موضوع بوده است که فرمول‌های آمازون را به افرادی که می‌خواهند این کسب و کار را آغاز کنند ارائه دهند تا آنها بتوانند، به اهداف خود دست یابند.

تا به حال به خرید محصولات فیزیکی از کارخانه‌های چینی با قیمت بسیار مناسب و فروش آن در یک مارکت پلیس بزرگ و جهانی مانند آمازون فکر کرده‌اید؟ بیزینسی که با آزادی از المان زمان و مکان مسیر یک کسب درآمد 24 ساعته و دلاری را برای شما فراهم می‌کند. هر چند کار آسانی به نظر نمی‌رسد اما اگر راهنمای جامع و گام‌به‌گام در این خصوص وجود داشته باشد، مسیر خیلی آسان‌تر و سریع‌تر طی می‌شود. تماشای ویدیوهای معرفی کسب و کار آمازون و مشاهده نتایج شگفت‌انگیز دوره آربی شاید نقطه عطف زندگی و کسب و کار شما باشد. پس این پیشنهاد را از دست ندهید.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/boost-sales-on-amazon
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط