مقابله با ترس

  • 19 اسفند 1396
  • 6677
  • 6

مبارزه با منشأ ترس

درود به تو دوست خوبم. امیدوارم شاد و سلامت باشید. تا به حال فکر کرده‌اید چرا برخی از افراد در زندگی خود به هر چه می‌خواهند نمی‌رسند؟ حتی در زندگی خود موفق نخواهند شد؟ آیا می دانید که چه چیزی باعث این امر می‌شود؟ شما جزئی از آن دسته هستید؟ در این قسمت از برنامه الان وقتشه به این موضوع خواهیم پرداخت و متوجه خواهید شد چه عاداتی را باید بسازید که به یک انسان موفق تبدیل گردید. من فکر می‌کنم یک فایر وال یا یک دیوار جلوی افراد را در زندگی خواهد گرفت و مانع از پیشرفت آن‌ها خواهد شد. شما چه فکر می‌کنید؟ آیا موافق این موضوع هستید؟ گاهی اوقات رویای شما خیلی بزرگ نیست و این موارد نیازهای اولیه و یا حتی بخشی از روابط شما است. در نظرسنجی که هفته پیش انجام دادم و این سؤال را مطرح نمودم که بزرگ‌ترین چیزی که نمی‌گذارد به هدف خود برسید چیست؟ نزدیک 90 درصد پاسخ‌ها این بود: تررررررس.

 

بزرگترین چیزی که نمی‌گذارد به هدف خود برسید چیست؟

 

چگونه هدف خود را پیدا کنیم؟

همین‌الان چشم‌های خود را ببندید و به این سؤال فکر کنید، اگر پاسخ شما نیز ترس است در ادامه با من همراه باشید. زیرا این ترس قبل از برداشتن اولین قدم است و ترس از شکست می‌باشد. گاهی درهایی در زندگی شما وجود دارد که همین ترس از شکست باعث می‌گردد که حاضر نشوید درها را باز کنید و به موقعیتی که در پشت آن قرار دارد دست یابید. اما این موارد و این شکست جزئی از این قضیه است. قبل از اینکه راه از بین بردن این ترس را بیان کنم؛ باید به یک مورد دیگر بپردازم.. آیا زمانی را برای خودتان اختصاص می‌دهید؟ آیا برای بالاتر بردن سطح شخصیتی خود زمان کافی را صرف خواهید کرد؟ نه دوست من، پاسخ این سؤال برای بسیاری از دوستان منفی است. زیرا این زمان را با نگاه کردن به دیگران و با دنباله رو دیگران شدن؛ حتی با صرف کردن وقت خود در فضاهای مجازی که هیچ سودی برای آن‌ها ندارند صرف می‌کنند. پس همین الان تصمیم بگیرید که نکات این ویدیو را اجرا کنید و از دسته این افراد خارج شوید. فقط کافی است تصمیم بگیرید و خود را از بودن درحوزه این افراد خارج کنید و وقت خود را برای رشد شخصی خودتان صرف نمایید و قدرت زندگی خود را بالا ببرید.

چگونه رفتار قاطعانه داشته باشیم؟

دوست من، اکنون می‌خواهید که رهبر زندگی خود باشید؟ پس با دانلود این ویدیو قدم به قدم موارد را اجرا کرده و از همین الان متفاوت با دیگران عمل کنید و رهبر زندگی خود باشید. دوستان من برای ادامه این بحث از شما دعوت می‌کنم با من همراه باشید و ویدیوی زیر را دانلود نمایید و با دقت تماشا کنید، این ویدیو به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است...

سپاس از همراهی شما، همیشه مثل امروز موفق باشید.

بعد از تماشا ویدیو لطفا نظر خود را در همین قسمت کامنت بگذارید و موفقیت خود را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

دوستدار شما حسین عزت خواه مدرس موفقیت و کارآفرینی و آموزش فروش در آمازون

نظرات کاربران

6 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط