شبکه های اجتماعی

aparat

دوره ی آربی اکسترا ، (آربی به همراه پاراسل زندگی)

 • 9919
 • 11

تیم عزت خوه دات کام همواره در کنار دانشجویان دوره آربی اکسترا می باشند. توجه نمایید دوره آربی اکسترا بدون مشاوره و پشتیبانی تیم عزت خواه دات کام و کارشناسان مجرب این دوره قابل اجراء نمی باشد.


با آربی اکسترا ، می توانید هم صاحب دوره ی ارزشمند آربی شوید و هم در دوره ی پاراسل زندگی شرکت کنید و با استفاده از پاراسل زندگی ، باورها و شیوه ی فکر و لایف استایل یک نابغه ی میلیونر را بسازید و سپس کسب و کار فوق العاده آمازون را یاد بگیرید و سریع همه مراحل را اجرا کنید و ماشین پولسازی اتوماتیک خود را بسازید و تبدیل بشوید به یک فروشنده تمام عیار وبسایت آمازون !!!

این اتفاق برای اولین بار در وبسایت عزت خواه برای مدت محدودی رقم خورده که دانشجویان بتوانند در دوره با قیمت مناسبتری شرکت کنند.

 

 

در قسمت زیر اطلاعات مختصری پیرامون آربی و پاراسل زندگی آمده است :

با شرکت در دوره ی Reseller Bestseller  یا به عبارت دیگر آربی چه اتفاقی برای شما می افتد ؟

 1. شما قدم به قدم یاد می گیرید امپراطوری سیستم کسب درآمد اتوماتیک خود را بسازید
 2. در 24 ساعت ، 7 روز هفته کسب درآمد کنید
 3. در ابتدای مسیر فقط و فقط برای هر محصول حداکثر 3 هفته زمان بگذارید و بعد از آن با کارکردن روزانه 30 دقیقه به کسب درآمد خود ادامه دهید
 4. به اسقلال مالی برسید و زندگی بدون دغدغه مالی را تجربه کنید
 5. مطمئن ترین و بهترین کسب و کار آنلاین را کاملا یاد می گیرید
 6. مدیر بیزینس خود می شوید و هیچوقت از کسی دستور نمی گیرید و یا نگران نمی شوید که روزی اخراج شوید
 7. به آزادی زمانی می رسید ، چون برای کنترل این کسب و کار بعد از ماه اول ، فقط روزانه 30 دقیقه وقت نیاز دارید
 8. به آزادی مکانی می رسید ، چون کل کسب و کار به صورت اتوماتیک انجام می شود و نیازمند حضور فیزیکی شما در مکان یا دفترکار خاصی نیست
 9. از هر کشوری که زندگی می کنید یا به آن مسافرت کرده اید ، بیزینس خود را کنترل می کنید.
 10. تا بی نهایت می توانید بیزینس و اندازه کسب و کار خود را گسترش دهید ، چون برای فروش بیشتر در آمازون هیچ محدودیت یا مافیایی وجود ندارد
 11. صاحب امن ترین بیزینس دنیا می شوید ، چرا که هیچوقت رکود بازار نقشی در میزان فروش شما ندارد ، چون روزانه بیش از 14 میلیون دلار در آمازون اتفاق می افتد و همیشه شما بیش از آنچه تصور کنید ، مشتری دارید

 

چه مواردی را در دوره آربی یاد می گیرید ؟

 1. ساخت اکانت فروشنده در آمازون
 2. انتخاب دسته بندی محصول برای فروش
 3. پیدا کردن بهترین و پرفروشترین محصول
 4. آموزش نرم افزارهای مورد نیاز برای آنالیز اطلاعات فروشنده ها در آمازون
 5. آموزش تکنیک 999
 6. معرفی بهترین محصولات پرسود
 7. ساخت اکانت در علیبابا
 8. تماس با کارخانه ها و آموزش مذاکره
 9. گرفتن بهترین قیمت و نحوه سفارش و واریز پول به چین
 10. انتخاب نام برند
 11. نحوه سفارش و ساخت لوگو اختصاصی با استفاده از ایلاسریتور
 12. ساخت اکانت فیسبوک و آموزش نحوه پیدا کردن اولین 5 هزار عضو
 13. گرفتن اولین سمپل و نمونه محصول از چین
 14. سفارش تعداد بالا محصولات در علیبابا
 15. لیست کردن محصول و ساخت صفحه محصول در آمازون
 16. ارسال کل محصولات به انبارهای آمازون
 17. بستن قرارداد با آمازون به عنوان وندور ( تامین کننده انحصاری )
 18. آموزش ساخت کمپین های تبلیغاتی در آمازون
 19. بررسی و آنالیز اسپانسرشیپ آمازون
 20. هدایت خریداران از فیسبوک به آمازون
 21. آموزش گرفتن 100 ریویو ( نظر مثبت ) در آمازون
 22. تبدیل شدن به بهترین فروشنده و ...

ویدئوی معرفی دوره آربی

 

 

ارزش مالی دوره ی آربی چقدر است ؟

دسترسی به آموزش های قدم به قدم تمامی مراحل از ساخت اکانت فروشندگی ، نحوه پیدا کردن محصول ، پیدا کردن کارخانه مناسب ، نحوه سفارش دادن ، تامین محصول ، ارسال به انبارهای آمازون و .... ( ارزش این قسمت حدودا 999 دلار آمریکا ، معادل 4 میلیون تومان است )
آموزش نرم افزارهای به روز تحلیلگر اطلاعات آمازون برای پیدا کردن محصول پرفروش و آینده دار ( ارزش این قسمت 599 دلار معادل 2.5 میلیون تومان است )
نحوه پیدا کردن کارخانه معتبر و آموزش راه های جلوگیری از کلاهبرداران چینی ( ارزش این قسمت 599 دلار معادل 2.5 میلیون تومان است )
آموزش نحوه برند ساختن و نرم افزار های گرافیکی ( ارزش این قسمت 100 دلار معادل 400 هزارتومان است )
آموزش نحوه ساخت بهترین کمپین های تبلیغاتی در آمازون و جلوگیری از اتلاف هزینه های بالا در تبلیغات ( ارزش این قسمت 999 دلار معادل 4 میلیون تومان است )

و اما برای تو دوست خوبم ، هدایای بی نظیر و ارزشمندی در دوره ی آربی در نظر گرفتم ، که فقط چند مورد آنها را بررسی می کنیم

اولین هدیه : آموزش کامل تبدیل شدن به وندور آمازون ( به ارزش مالی 999 دلار معادل 4 میلیون تومان )

دومین هدیه : آموزش گرفتن 100 REVIEW اول در کمترین زمان ممکن و ورود به لیست فروشندگان معتبر آمازون ( به ارزش 699 دلار معادل 2.8 میلیون تومان )

سومین هدیه : کدتخفیف نرم افزار تحلیلگر آمازون ( به ارزش بیش از 299 دلار معادل 1.2 میلیون تومان )

 

ارزش ریالی دوره آربی حدودا بیش از 3300 دلار معادل 14 میلیون تومان است

 

ویدئوی معرفی دوره پاراسل زندگی

 

 

فایل های تصویری شامل چه موضوعات و مباحثی است ؟

دسترسی به ویدئوهای آموزشی دوره ی آنلاین پاراسل زندگی (بیش از 40 ساعت آموزش تصویری) به ارزش بیش از 15 میلیون تومان

فایل های تصویری شامل چه موضوعات و مباحثی است ؟

در فصل اول به بررسی جز به جز باورهای یک میلیونرنابغه پرداخته ایم ، نابغه ی میلیونر کسی است که کلیه ی تصمیمات و انتخاب هایش بر اساس دو فاکتور زمان و مکان انجام می شود. در دوره پاراسل زندگی روش تردستی در شیوه ی زندگی کردن را یاد می گیریم ، روشی که با روشی که با انجام دادن کاری که هم اکنون دارید بتوانید ساعات کاری خودتون در طول روز را به زیر 1 ساعت برسانید و اما در مورد درآمد ، اگر شغلتان پتانسیل رشد داشته باشد ، درآمدتان را تا 10 برابر افزایش دهید. بی شک الان می پرسید ، آیا شغل من پتانسیل رشد دارد ؟

در این دوره  به شما معیارهایی برای انتخاب شغل و کسب و کار معرفی می کنم که از قدم اول راه را صحیح بردارید و در جنبه ی دیگر بر طبق تجربه ام با دانشجویان دوره های قبل حدود نیمی از مشاغل قدرت تغییر و اصلاح دارند فقط کافیست به بهترین نحو راه را عوض کنید تا به نتیجه ی فوق العاده برسید. ( ارزش مالی : بیش از 2 میلیون و 497 هزار تومان )

اگر وارد این دوره شده اید ، شانس این است که راهی بسازید که مجبور نباشید تا 50 یا 60 سالگی پشت میز بنشینید و مانند ربات کار کنید ، فراموش نکنید گفتم راه را باید بسازید.

برای موفقیت در زمان فوق العاده کوتاه مغز ما و ضمیرناخودآگاه ما نیاز به یک الگو و پترن دارد که در قسمت دوم دوره ، الگو یک نابغه میلیونر را در ذهنمان بارگذاری می کنیم. یاد میگیریم که شغل و کسب و کار را به حالتی بسازیم که از فاکتور زمان و مکان جدا شود ، هر برای کسب درآمد نیاز نباشد حتما کار کنیم و یا در محلی مانند آفیس یا شرکت حاضر شویم. ( ارزش مالی : بیش از 1 میلیون و 297 هزار تومان )

بعد از اینکه کسب و کار را راه اندازی کردیم به مدیریت می رسیم و تکنیک قیچی کردن کارها را بررسی می کنیم تا بتوانیم در کمتر از یک از شر 80 درصد از کارها خلاص شویم ، فرض بگیر اگر در روز 10 ساعت باید کار کنی ، تبدیل بشود به 2 ساعت کار ، فوق العادس ، نه ؟

به نظرم عالیه ، چون الان میتونی در 8 ساعت باقیمانده دوباره الگو و پترن را اجرا کنی و به راحتی درآمدت و بازده کاریت را 5 برابر کنی ، فرمول سادس ، اما به شرط اینکه این تکنیک ها را بدونی و سریع اجرا کنی ( ارزش مالی : بیش از 2 میلیون و 497 هزار تومان )

تا الان شده کاری را بخواهی یاد بگیری اما بفهمی زمان زیادی لازم دارد و قیدش را میزنی که یاد بگیری ؟ خب راه حل همینجاست ... با تکنیک فوق العاده ساخت فیلتر ذهنی به راحتی می تونی سرعتت در یادگیری را 10 برابر بیشتر کنی ، دوست من اگر برای یادگیری یک کسب و کار یک سال زمان لازم داری با اجرای این تکنیک بی شک در کمتر از 2 ماه در اون کار استاد می شی !!! عالیه حالا کم کم داری متوجه می شی چرا بعضی از کارآفرین ها در 2 سال رشد میلیاردی می کنند و یک شغل کوچک را تبدیل می کنند به یک امپراطوری !!! ( ارزش مالی : بیش از 2 میلیون و 997 هزار تومان )

خب دوست خوبم در ادامه میرسیم به بحث جذاب کسب درآمد یک انسان میلیونر نابغه ، در این قسمت آموزش قدم به قدم کسب و کار میلیاردی آنلاین را بهت می دم و اصول مدیریت یک بیزینس آنلاین و اتوماتیک محور. در این فصل از اولین قدم یعنی ایده پردازی شروع می کنیم و سپس به راه اندازی کسب و کار به شیوه ی میلیونر نابغه می رسیم . من تجربه ی مدیریت چندین کسب و کار میلیاردی آنلاین در کانادا و آمریکا را به عهده داشتم ، با هم تک تک اونها را بررسی می کنیم و تو میتونی اصول را حتی با کپی پیست کردن در کسب و کار خودت اجرا کنی و در سریع ترین زمان (کمتر از 2 سال ) ارزش کسب و کارت را به بیش از 3 میلیارد تبدیل کنی ، فقط باید جسور باشی و واقعا همه ی اصول را اجرا کنی !

در این قسمت به هدف بزرگتر می رسیم ، یعنی بازنشستگی مالی در کمتر از 6 سال !!! یعنی بعد از 6 سال دیگر برای پول کار نکنیم . زمانی که الگو و پترن نابغه ی میلیونر را تکرار کنی به این مرحله می رسی اما به نکته ی مهمتری میرسیم که الان که موفق شدیم ، چگونه باید اوضاع را مدیریت کنیم و چگونه از نو هدف گذاری کنیم ؟ مفصل به بحث اصول هدف گذاری برای زندگی بعد از موفقیت پی پردازیم و کاملا بهت یاد میدهم که چگونه همیشه خودت را خوشحال و پرانرژی و با انگیزه نگه داری ... ( ارزش مالی : بیش از 9 میلیون و 497 هزار تومان )

 

دوست خوبم ارزش دوره پاراسل زندگی بیش از 15 میلیون تومان هست همراه با چندین هدیه به ارزش بیش از 6 میلیون تومان

 

هر دو دوره را می توانید با قیمت فوق العاده 3 میلیون و 790 هزار تومان تهیه کنید

 

اگر توانایی پرداخت کل شهریه دوره آربی اکسترا را به صورت یکبار پرداخت ندارید ، می توانید به صورت اقساط ، شهریه را طی 3 ماه پرداخت نمایید و آموزش ها را در طول 3 ماه دریافت نمایید

هزینه دوره به صورت یکبار پرداخت : 942 دلار معادل 3 میلیون و 790 هزار تومان

هزینه دوره به صورت اقساط 3 ماهه : 1065 دلار معادل 4 میلیون و 290 هزار تومان - مبلغ هر قسط : حدودا یک میلیون و پانصد هزار تومان می باشد.

برای پرداخت به صورت قسطی بر روی این لینک کلیک نمایید.

 

اگر از داخل ایران هستید ، برای پرداخت شهریه کامل بر روی گزینه سبز رنگ زیر " خرید نسخه دیجیتالی " کلیک نمایید.

** توجه: چنانچه در اتصال به درگاه بانک دچار مشکل شدید، می توانید وجه مورد نظر را کارت به کارت نمایید و سپس تصویر قبض انتقال را از طریق ایمیل یا چت آنلاین ارسال نمایید تا اقدامات بعدی صورت گیرد.
شماره کارت: 8564 6349 3376 6104


تیم عزت خوه دات کام همواره در کنار دانشجویان دوره آربی اکسترا می باشند. توجه نمایید دوره آربی اکسترا بدون مشاوره و پشتیبانی تیم عزت خواه دات کام و کارشناسان مجرب این دوره قابل اجراء نمی باشد.

خرید محصول دوره ی آربی اکسترا ، (آربی به همراه پاراسل زندگی)

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 5% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
Mehdi در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام عرض می کنم خدمت شما استاد بزرگوار.
من از دانشجویان شما در دوره آربی اکسترا هستم. الان که دارم این نظر را می نویسم در بهترین دوران زندگیم به سر می برم. من هنوز اواسط دوره پاراسل زندگی هستم. اینقدر حرف های شما و همچنین نتیجه عملکرد به آنها روی من و خانواده ام تاثیر مثبت داشته که فرصت را غنیمت شمرده تا از این طریق از شما کمال تشکر را داشته باشم.
از همینجا صمیمانه دست های شما را می فشارم به پاس زحمات ارزشمند جنابعالی در این دوره ارزشمند.
به امید روزی که شما را از نزدیک ملاقات کنم.

من این محصول را در تاریخ 1397/09/13 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما مهدی عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

باعث افتخار و دلگرمی ما می باشد که شاهد رضایت شما هستیم. بله دوست عزیز دوره پاراسل زندگی شما را با لایف استیلی آشنا می سازد که از اجرای آن و مشاهده تاثیرات آن در زندگی لذت می برید و به مرور نتایج آن را در کارها و امورات مختلف زندگی خود مشاهد ه می کنید. از این طریق کیفیت زندگی شما بهبود یافته، سپس با ذهن و باوری صحیح وارد دوره آربی می شوید و بیزینس خود را آغاز می کنید. از رضایت و خشنودی شما همواره بر خود می‌بالیم و علاقه مندیم که همیشه شما را در اوج پیروزی‌هایتان ببینیم.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

Mehdi در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

نظر : salam be ostade geranghadr, jenabe aghaye ezzatkhah va teame ghodratmande poshtibani .
nahayate sepas va ghadr danio az ostade azizam daram va az samime ghalbam arezooye moafaghiat baraye shoma va hamkaraton daram..

من این محصول را در تاریخ 1397/09/13 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما مهدی عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

وظیفه خود می دانیم مراتب قدردانی و سپاس را به خاطر ابراز لطف و محبت خالصانه به مجموعه عزت خواه دات کام به شما همراه و دانشجوی گرامی دوره آربی اکسترا اعلام نماییم. از ابراز لطف و رضایت شما سپاسگزاریم و برای شما در تمام عرصه‎های زندگی آرزوی موفقیت و بهروزی می‌نماییم.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

Mohamad در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۰۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام به جناب عزت خواه عزیز و تیم پشتیبانی.
ممنون از دوره خوب آربی
Man az London hastam va faghat mikhastam begam ke doreye RB khayli Aliiiiiii hast va
mamnoon baraye tozihatee daghigh va khobetan.
va mamnon az team poshtiiibani ke khayli khob be
javabha residegi mikonand, Ayyyyy vallllllll

من این محصول را در تاریخ 1397/07/03 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما محمد عزیز 
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار خوشحال و خرسندیم که دوره آربی برای شما مفید واقع شده است و ما شاهد رضایت کامل شما در این خصوص هستیم. رضایت شما انگیزه و انرژی ما را در مسیر خدمت رسانی هرچه مطلوب تر به شما عزیزان چندین برابر می سازد. بسیار مفتخریم که تلاش همکاران ما در مجموعه عزت خواه دات کام مورد توجه و پسند شما قرار گرفته است. آنچه که ما را در تلاش روزافزون برای ارائه خدمات به کاربران و دانشجویان گرامی یاری می رساند، آگاهی از این نکته است که این مجموعه سهمی در ایجاد تغییر مثبت در زندگی شما همراهان عزیز داشته است. نظرات مثبت و سازنده شما، ما را در ارائه خدمات بهتر در رسیدن به رضایت دانشجویان و کاربران گرامی یاری می رساند.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

Farahnaz در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

mamnoonam .pishapish barayeh hamyari va rahnamaee ke teyeh in doreh ba ma daneshjooyan darid samimane dastetoon ra mifesharam .man farah az englis hastam .vaghtetoon be kheyr va be omide roozhayeh roshan
kheyli khoshalam az ashnaeetoon va omidvaram hamingoone dar in rah pirooze meydan bashid
sepassssssss az lotfetoon

من این محصول را در تاریخ 1397/07/25 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما فرحناز عزیز 
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار مفتخریم که تلاش همکاران ما در مجموعه عزت خواه دات کام مورد توجه و پسند شما قرار گرفته است. آنچه که ما را در تلاش روزافزون برای ارائه خدمات به کاربران و دانشجویان گرامی یاری می رساند، آگاهی از این نکته است که این مجموعه سهمی در ایجاد تغییر مثبت در زندگی شما همراهان عزیز داشته است. نظرات مثبت و سازنده شما، ما را در ارائه خدمات بهتر در رسیدن به رضایت دانشجویان و کاربران گرامی یاری می رساند.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

Farahnaz در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

mamnoon az shoma ke ba hosele va ehteram hamishe barkhord mikonid
vaghean aghayeh ezzatkhah tim besyar helpfully ra sakhteh. dorood be hamegiyeh shoma azizan
farahnaz-englis

من این محصول را در تاریخ 1397/07/25 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما فرحناز عزیز 
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

شایسته است به پاس ابراز لطف و محبتتان به مجموعه عزت خواه دات کام نهایت سپاس و قدردانی را به شما ابراز داریم. پاسخ گویی و خدمت رسانی مطلوب به تمام دانشجویان و کاربران سایت عزت خواه دات کام در راستای نیل به اهداف ما می‌باشد و بسیار مفتخریم که در این مسیر، از همراهی ارزشمند شما عزیزان برخورداریم.

شادو سربلند باشید.

پاسخ

حمیدرضا در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام به همه دوستان.من بالاخره بعد از 15 روز موفق شدم این دوره رو تهیه کنم و هیجان بسیار زیادی برای شروع دارم . فعلا درحال دانلود فایل ها هستم سعی میکنم تجربیات خودمو از این دوره در همین جا برای دوستان بذارم. باز هم از مجموعه عزت خواه دات کام برای همه چی تشکر میکنم. به امید موفقیت همه

من این محصول را در تاریخ 1397/07/13 خریده ام

سحر غالب/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما حمیدرضا عزیز     
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سحر غالب هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

تیم عزت خواه دات کام امیدوار است که شما با پیش روی گام به گام با دوره آربی و برنامه ریزی و دقت لازم در انجام امور پیشنهاد شده در این دوره، به موفقیت بسیار دست پیدا نمایید.

موفق و سربلند باشید.

پاسخ

دانیال در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام خدمت استاد گرانقدر جناب عزت خواه و همچنین تیم پشتیبانی توانمند ایشون علی الخصوص جناب یزدانیان عزیز.
من حدود یک ماهه که دوره آربی اکسترا رو تهیه کردم و 70 درصد دوره آموزشی فروش در آمازون رو پیش رفتم . تا به اینجای کار یکی از مراحل شاید سخت برای ما ایرانی ها افتتاح حساب بانکی بود که خدا رو شکر با توکل به خدا و پشتیبانی مجموعه توانمند شما تونستم انجامش بدم و از این بابت بسیار تشکر فراوان دارم.
امیدوارم هر روز و از هر جهت کمپانی عزت خواه دات کام، این برند بینظیر، بزرگ و بزرگتر بشه و ما بیشتر افتخار کنیم به این برند. واقعا بینظیرید شما، در هیچکدام از این مراحل بنده رو تنها نذاشتید و حتی در روز عاشورا که روز تعطیل هستش بنده رو راهنمایی کردید. من معتقدم هزینه ای که بابت این دوره کردم حتی گوشه ای از تجربیات استاد و پشتیبانی های مجموعه قدرتمند شما نیست و من بسیار راضیم از اینکه با مجموعه عزت خواه دات کام همراه شدم.
من به خودم تعهدی دادم که دستاورد بزرگی رو با یاری خدا در این زمینه ایجاد کنم و خواهم کرد و فکر میکنم این بزرگترین هدیه بنده برای تشکر از مجموعه عزت خواه دات کام باشه.
یه روزی میام کانادا و حضوری از خود استاد هم تشکر میکنم. امیدوارم این پیامم رو استاد هم مطالعه بفرمایند.
بابت همه چیز تا به اینجای کار متشکرم.

من این محصول را در تاریخ 1397/05/30 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دانیال عزیز     
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

بسیار مفتخریم که تلاش همکاران ما در مجموعه عزت خواه دات کام مورد توجه و پسند شما قرار گرفته است. آنچه که ما را در تلاش روزافزون برای ارائه خدمات به کاربران و دانشجویان گرامی یاری می رساند، آگاهی از این نکته است که این مجموعه سهمی در ایجاد تغییر مثبت در زندگی شما همراهان عزیز داشته است. نظرات مثبت و سازنده شما، ما را در ارائه خدمات بهتر در رسیدن به رضایت دانشجویان و کاربران گرامی یاری می رساند. بله دوست عزیز حتما استاد نیز نظر شما را مطالعه می نمایند و مطمئنا از خبر مسرت بخش موفقیت شما بسیار خوشحال خواهند شد.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

دانیال در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۰۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و درود خدمت استاد عزیزم جناب عزت خواه و مجموعه توانمند و با وجدان شما که همیشه و در هر مرحله پشتیبان ما هستن. من حدود یک هفته س دوره آربی اکسترا رو تهیه کردم و اول قسمت آربی رو شروع کردم و تقریبا 20 درصد راه رو فعلا رفتم. اما آنچنان باوری حتی در این مرحله برای من ایجاد شده که بسیار انرژی دارم برای ادامه راه و ایمان دارم که موفق میشم. خواستم از استاد عزیز بابت گردآوری این پکیج فوق العاده و همچنین پشتیبانان توانمند که در لحظه پاسخ میدهند و همچنین چت آنلاین که تا همین الان که ساعت حدودا 3 بامداد است پاسخگوی بنده هستن تشکر ویژه کنم و این قول رو بدم که با موفقیتم هدیه ویژه ای به شما بدهم.
سپاس

من این محصول را در تاریخ 1397/05/30 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دانیال عزیز    
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

تلاش‌های شما در مسیر موفقیت و ابراز لطف و رضایت شما همواره در مجموعه عزت خواه دات کام به یادگار می‌ماند. بسیار خوشحال و خرسندیم که شما توانسته‌اید به بهترین نحو از مطالب گفته شده توسط استاد بهره ببرید. تلاش ما در تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام یاری رساندن به دانشجویان و کاربران برای رسیدن به موفقیت بیشتر می‌باشد تا رضایت شما خوشحالی را به مجموعه عزت خواه دات کام به ارمغان بیاورد.  خبر شادمانه موفقیت شما مایه مباهات ما است و ما منتظر خبر موفقیت ها و دستاوردهای بیشمار شما هستیم. به امید آنکه بیش از پیش موفق و موید باشید.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

دانیال در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۰۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

دانیال از ایران هستم - از بندر انزلی
من واقعا از همه چیز راضی هستم
خیلی خوشحال هستم که با مجموعه ی با وجدانی مثل شما آشنا شدم خیلی پشتیبانی قوی ای دارید بر خلاف بعضی موسسات
دوست دارم از استاد و همگی از جانب من تشکر کنید
سپاس

من این محصول را در تاریخ 1397/05/30 خریده ام

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما دانیال عزیز     
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

تشکر و تقدیر برای شما که همواره لطفتان را به ما ارزانی دارید. از ابراز لطف و رضایت شما بی نهایت تشکر می‌نماییم. پاسخ گویی و خدمت رسانی مطلوب به تمام دانشجویان و کاربران سایت عزت خواه دات کام در راستای نیل به اهداف ما می‌باشد. بسیار خوشحالیم که شما از انتخاب خود در این مسیر رضایت دارید و شادی حاصل از این رضایت را به مجموعه عزت خواه دات کام نیز به ارمغان آوردید.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

فربد در تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام ببخشید دوره ها برای نوروز پیش رو تخففیف می خورند یا خیر
ممنون

آراد زمانی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۱۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما فربدعزیز   
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
آراد زمانی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

قراردادن تخفیف در مناسبت های خاص و اعیاد جهت خریداری محصولات سایت، تنها توسط ادمین سایت انجام و صرفاً از طریق ارسال ایمیل ارائه میگردد.
جهت مطلع شدن، به صورت دوره ای، ایمیل خودتان را چک نمایید.

در صورت داشتن هر گونه سوال و یا ابهام، با عزت خواه دات کام در ارتباط باشید.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

محمد در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام.ببخشید در این دوره ، هر دو دوره ی آربی و پاراسل زندگی هر دوتا به طور کامل هست یا خلاصه؟

سهیلا بدیعی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما محمد عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
سهیلا بدیعی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

دوره ی آربی اکسترا ، (آربی به همراه پاراسل زندگی)

با آربی اکسترا ، می توانید هم صاحب دوره ی ارزشمند آربی شوید و هم در دوره ی پاراسل زندگی شرکت کنید و با استفاده از پاراسل زندگی ، باورها و شیوه ی فکر و لایف استایل یک نابغه ی میلیونر را بسازید و سپس کسب و کار فوق العاده آمازون را یاد بگیرید و سریع همه مراحل را اجرا کنید و ماشین پولسازی اتوماتیک خود را بسازید و تبدیل بشوید به یک فروشنده تمام عیار وبسایت آمازون !!!

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط