کمپانی آمازون چیست؟

  • 3010
  • 0

آمازون چگونه آغاز به کار کرد؟

اولین موج فروشگاههای آمازون به گونه ای تقریباً سنتی ایجاد شد. بیش از 30 فروشگاه موقتی در اواخر سال گذشته در کل کشور ایجاد شد. این فروشگاه ها محصولات الکترونیک آمازون یعنی Kindle, Echo, Fire TV, Fire Tablets و Dash buttons را ارائه می دادند. مرحله بعد گسترش کتابفروشی های بسیار تخصصی آمازون بود. این کتابفروشی ها کتابهایی را به نمایش می گذاشتند که رتبه مشتری آنها بالاتر از 4 ستاره بود. همچنین بخش هایی از نظرات وبسایت نیز در سه تا هشت بخش به نمایش می گذاشتند. اما آنچه که انتظارات را بالا برد سومین فاز تجربه فروش این شرکت بود. Amazon Go یک مفهوم فروشگاه 24 ساعته است که شرکت در دسامبر آن را اعلام کرد (در اوایل سال 2017 در سیاتل آغاز به کار کرد). خریدار در قسمت ورودی فروشگاه، یک کد را در موبایل خود وارد می کند و اینگونه می تواند هر محصولی که می خواهد انتخاب کند. این محصولات به سبد دیجیتال او اضافه می شود. پس از ترک فروشگاه توسط مشتری، عملیات پرداخت به صورت خودکار و توسط حساب شخصی وی انجام می شود. این امکان برای عدم نیاز به حضور در صف خرید یا پرداخت توسط حافظه مجازی، یادگیری ماشینی، ویس کنترل و دانش لجیستیک آمازون امکان پذیر شده است. این مورد یکی از چند نمونه فناوری تولید شده توسط آمازون است که می تواند به دیگر کسب و کارها فروخته شود.

 

کمپانی آمازون چیست و چگونه از این وبسایت کسب درآمد کنیم؟

 

پروژه آمازون

در نهایت و بسیار بی سروصداتر از بقیه، یک مفهوم فروشگاه خواروبار نیز در حال آماده سازی است. هرچند هیچکس درون آمازون نمی خواهد درباره این موضوع صحبت کند، اما مدارک ارائه شده توسط ادارات ساختمان های محلی در حومه های سانیویل در سانفرانسیسکو، سیاتل و سن کارلوس نشان می دهند که این شرکت در حال ایجاد فروشگاههایی در این مناطق است (ساخت و ساز درسیاتل، که زمانی در آن منطقه یک رستوران چینی قرار داشت، در یک شاهراه اصلی تجاری در محله در حال پیشرفت بالارد، در حال اتمام است). مدارک نشان از سیستمی دارند که قرار است سرویس خواروبار فروشی AmazonFresh را گسترش دهد. مشتریان سبدهای دیجیتال خود را از راه دور پر می کنند و آنلاین پرداخت می کنند. سپس در یک مهلت 2 ساعته، برنامه ریزی می کنند تا محصولات خود را به صورت فیزیکی تحویل بگیرند. مشتریان برای تحویل خرید خود می توانند با ماشین به محل پارک مشخص شده با هشت محل پارک بروند و کالاهای خود را در همانجا تحویل بگیرند یا پیاده به داخل فروشگاه رفته و خرید خود را تحویل بگیرند. این فروشگاهها قرار نیست نحوه معمول خرید و دریافت خواروبار در آمریکا را تغییر دهد. اما آمازون همیشه و همواره در حال بهبود خدماتش بوده است. از وقتی AmazonFresh در سال 2007 شروع به کارکرد، خدمات آن تدریجاً به چندین شهر مختلف گسترش یافته است. محله آمازون همچنان درحال تغییر است.

 

کمپانی آمازون

 

انبارهای آمازون چگونه کار می کنند؟

مرکز انبار و تحویل آمازون که به تازگی در کنار یک پایگاه نظامی باز شده است، شبیه به یک انبار عادی است با چند کامیون بیکار که در طول ساختمان به خط شده اند و منتظر بار زدن و خالی کردن محصولات هستند. اما آنچه که درداخل ساختمان قرار دارد نشان دهنده انقلابی است که آمازون در طبقه بندی، بسته بندی و ارسال سفارشات ایجاد کرده است. عملیات با یک "تونل رویا" شروع می شود که شامل یک نوار نقاله است که بالای آن پر از دوربین و اسکنر است. وقتی یک جعبه از کامیون پایین می آید، از آن عکس گرفته می شود و تمامی اضلاع آن اسکن می شوند. الگوریتم های تشخیص تصویر نیز هر بسته را بر اساس متغیرهایی مانند نوع، اندازه، یا وزن محصول دسته بندی می کنند. آنچه که در مراکز ارسال معمولی در شرکت های دیگر حدود یک ساعت وقت کارگران با اسکنر بارکد را میگیرد، در اینجا نیم ساعت بیشتر طول نمی کشد.

حمل و نقل محصولات در آمازون چگونه انجام میشود؟

جعبه ها ازاینجا به انبار یک میلیون فوت مربعی انتقال می یابند. این کار گاهی توسط کامیون های بدون راننده انجام می شود. این ساختمان بزرگترین محموله های ارسالی توسط آمازون را بر عهده دارد. به همین دلیل است که یک روبات زرد 6 تنی عظیم نیز در طبقه اصلی قرار دارد. این ربات یک بازوی 6 محوره دارد که می تواند یک اتومبیل را به راحتی بلند کند. اما کارش تنها انتقال صفحه های بزرگ به بلندی 4 فوت و با بار پوشک بچه و فنجان های قهوه Keurig به طبقه دوم است. در طبقه دوم، این محموله ها منتظر ارسال می شوند. بازوی ربات عملیات روتین و اغلب در سکوت را با دیگر ربات های آمازون انجام می دهد. این ربات نماینده نسل بعدی خرید 775 میلیون دلاری سیستم های Kiva توسط آمازون در سال 2012 است و سال گذشته وارد جریان کار مرکز ارسال شد.


با حسین عزت خواه، فروش در آمازون و کسب درآمد از آمازون، کسب ثروت، کسب درآمد آنلاین، کسب درآمد میلیاردی و ثروتمند شدن را فرا گیرید.

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/what-is-amazon-company

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط

logo-samandehi