تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

کارمندان موفق استارت آپ ها چه ویژگی دارند

توضیحات کوتاه :
مؤسسه استارت‌آپ، یک دوره هشت هفته‌ای ایده آل است و به افرادی که قصد دارند شغل خود را تغییر دهند و به جهان استارت‌آپ وارد شوند، کمک می‌کند. در سال 2012 تأسیس و اکنون در 5 نقطه از جهان حضور دارد.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

1

تعداد امتیازها: 1

  • 1.5k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
کارمندان موفق استارت آپ ها چه ویژگی دارند

 

خلاصه ای از مقاله

در این مقاله به 6 ویژگی لازم برای کارکنان استارت‌آپ که حقیقتاً برای موفقیت در کسب و کار ضروری می‌باشند اشاره خواهد شد. همچنین یک مورد که داشتن آن در کارکنان از اهمیت بالایی برخوردار نیست را نیز عنوان خواهیم کرد.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

داشتن یک استارت‌آپ موفق

مؤسسه استارت‌آپ، یک دوره هشت هفته‌ای ایده آل است که به افرادی که قصد دارند شغل خود را تغییر داده و به جهان استارت‌آپ وارد شوند، کمک می‌کند. این مؤسسه در سال 2012 تأسیس شد و در حال حاضر در 5 نقطه از جهان حضور دارد. این مؤسسه تاکنون توانسته است صدها نفر از کسانی که به دنبال دستیابی به موقعیت‌های شغلی هستند را در سرتاسر جهان آموزش دهد. برخی از آنها استارت‌آپ خود را به وجود آورده‌اند، برخی دیگر به شرکت‌های عظیمی مثل گوگل پیوستند و تعداد زیادی از آنها نیز در حال کار بر روی استارت‌آپ های خودشان هستند.

 

کارآفرینان باورهای ذهنی خود را می سازند

 

بعد از کمک به رشد دو استارت‌آپ، لیزا اشماخر به عنوان مدیر، به برنامه مؤسسه استارت‌آپ در شیکاگو پیوست. به عنوان مدیر این مؤسسه او به ده‌ها فرد حرفه‌ای در زمینه آماده سازی استارت‌آپ‌های خود کمک کرد. او بعد از اینکه دانشجویان مؤسسه استارت‌آپ را به بازار کار متصل کرد و بازدید از صدها استارت‌آپ، توانست به دیدگاه منحصر به فردی در زمینه چگونگی دستیابی به موفقیت در استارت‌آپ دست پیدا کند.

در ادامه به 6 ویژگی لازم برای کارکنان استارت‌آپ که حقیقتاً برای موفقیت در کسب و کار ضروری می‌باشند اشاره خواهد شد. همچنین یک مورد که داشتن آن در کارکنان از اهمیت بالایی برخوردار نیست را نیز عنوان خواهیم کرد.

شجاعت و استقامت

داشتن شجاعت و استقامت ویژگی شماره یک است. داشتن این ویژگی در هر کار دیگری نیز ضروری است. شما پشت سر هم شکست می‌خورید و سرخورده‌تر می‌شوید. کسانی بهتر می‌شوند که ناامید نشده و با تحمل سختی‌ها خود را بهتر کرده و پیشرفت می‌کنند.

میل شدید به یادگیری

حقیقت این است که اکثر مؤسسان و رهبران یک استارت‌آپ همیشه به دنبال یک طرز فکر درست هستند. آن‌ها همیشه به دنبال کسانی هستند که می‌توانند یک سطح ابتدایی از مهارت‌های تاکتیکی را به همراه خود بیاورند. مطمئناً در حال حاضر هم چنین افرادی را در اختیار دارند اما مسئله مهم‌تر داشتن تمایل به یادگیری در این افراد است. اما آنها در حقیقت به دنبال کسانی هستند که به طور پیوسته در حال یادگیری هستند و به طور غریزی راه‌هایی برای ایجاد ارزش، غنی‌ترکردن فرهنگ سازمان و داشتن فکر آینده‌نگر را پیدا می‌کنند. کسانی که پیش بینی کرده و می‌توانند در خصوص اینکه در ادامه چه کاری انجام دهیم، نظراتی را ارائه دهند.

این افراد در ابهامات رشد می‌کنند

کارکنان شرکت ممکن است برای مواجهه با ابهام در فرآیندها و روش‌ها که در اغلب استارت‌آپ‌ها مشهوداست، آمادگی نداشته نباشند. این بدین معنا نیست که شما نمی‌توانید تغییر مورد نظر خود را ایجاد کنید چرا که شما کاملاً می‌توانید این کار را انجام دهید. اما شما نیاز به راهنمایی دارید. شما نیاز دارید تا با کسی حرف بزنید و یک استارت‌آپ زمانی شروع می‌شود که شما به عنوان یک مدیر استارت‌آپ، فرآیند خود را خلق کنید. شما ممکن است متوجه شوید که خیلی از فرآیندهایی که پیش می‌برید، فرآیند درستی نبوده‌اند و مسیر خود را تغییر دهید.

 

مقاله پیشنهادی: گام های اساسی برای راه اندازی یک استارت آپ

ویزگی کارآفرینان موفق

 

شور و شوق

مسیر استارت‌آپ، مسیر دشواری است. اگر شما به اندازه کافی به آن علاقه ندارید، وارد این مسیر نشوید. شور و شوق به شکل‌های متفاوتی به وجود می‌آید. همه ما به عنوان یک کارمند مجبور نیستیم که در خصوص تولید محصول شور و اشتیاق داشته باشیم. نیازی نداریم نسبت به یکدیگر عشق و علاقه داشته باشیم. اما باید به کار کردن در شرکت علاقه داشته باشیم. این مورد در رویکرد یک فرد به زندگی مشخص می‌شود چرا که هیچ کس نمی‌تواند این را به ما یاد بدهد و هیچ کس هم نمی‌تواند این شور و شوق را به شما بدهد.

شما باید به دنبال چیزی باشید که با آن چشمانتان از خوشحالی برق می زند. چشمان شما به دنبال چه چیزی هستند و چرا؟ برای رسیدن به آن خواسته تا به حال چه کارهایی انجام داده‌اید؟ آیا تنها نسبت به خواسته‌های خود شور و اشتیاق دارید یا برای دستیابی به آنها اقداماتی هم انجام داده‌اید؟

لیزا همچنین یک ویژگی دیگر که تصور می‌شود کارمندان استارت‌آپ باید داشته باشند را نیز عنوان می‌کند. اما خود او با این ویژگی موافق نیست و تصور می‌کند بی دلیل بزرگ جلوه داده می‌شود:

ریسک پذیر بودن

دقت داشته باشید که به چه شکلی درباره ارزش ریسک کردن فکر می‌کنید. بهترین استارت‌آپ ها، آن‌هایی هستند که به سرعت رو به جلو حرکت می‌کنند. ممکن است راههای دست‌یابی به هدف برای آنها واضح نبوده باشد، اما هدف آنها همیشه واضح و ثابت بوده است. ریسک پذیری اغلب به کارمندان یک استارت‌آپ کمک می‌کند تا به خلاقیت فوق العاده ای دست پیدا کرده و در مسیرهای مختلفی پیش بروند. اگر اقدامات صورت گرفته با هدف اصلی و اولویت بندی‌ها هم راستا نباشند، شما دچار مشکل خواهید شد. حفظ تمرکز روی خطراتی که ارزش دارند، یک راه سخت‌تر و ضروری برای رسیدن به موفقیت است. زندگی کارکنان شما با استارت‌آپ شما در هم آمیخته شده است. به همین دلیل شما باید در خصوص ریسک‌هایی که انجام می‌دهید، دقت و تمرکز لازم را داشته باشید.

سؤالی که اکثر کارآفرینان بلندپرواز از لیزا می پرسند این است: من برای اینکه کاری را با موفقیت انجام دهم به چه چیزهایی نیاز دارم؟ برای یاری گرفتن باید به کجا مراجعه کنم؟ چه منابعی برای این کار وجود دارد؟ چه کسی می‌تواند به من راهنمایی‌های لازم را بدهد؟ در ادامه به برخی از نکات کلیدی پاسخ‌هایی که آنها داده‌اند، اشاره خواهیم کرد.

 

استارت آپ های موفق

 

  • رویای خود را دنبال کنید

همه کارآفرینان موفق یک ایده در ذهن داشتند که آن را دنبال کرده‌اند. آن‌ها فرصتی که نیاز داشتند تا به یک نیاز مشتریان یا بازار پاسخ دهند را پیدا کرده‌اند. آیا شما هم رؤیایی در ذهن دارید؟ داشتن رؤیا یک عامل کلیدی است. برای اینکه بتوانید شروع کنید، باید رؤیایی داشته باشید. اگر ایده‌ای دارید که می دانید می‌تواند تغییر بزرگی به وجود بیاورد، همین الآن اقدام کنید و به دنبال آن بروید.

  • از خود گذشتگی داشته باشید

کسانی که کاری را آغاز کرده و توانسته‌اند بیزینس خود را توسعه دهند، خیلی از خواسته‌های شخصی خود را فدا کرده‌اند تا به موفقیت فعلی دست پیدا کرده‌اند. این از خود گذشتگی در زمان، روابط و دیگر فرصت‌های پیش رو صورت می‌گیرد. شما حاضرید برای رسیدن به موفقیت چه چیزهایی را فدا کنید؟ اگر شما حمایت و پشتیبانی لازم را از سمت خانواده خود داشته باشید، می‌توانید جزء یکی از افراد موفق باشید.

کارآفرینان موفق هیچگاه تسلیم نشده‌اند. آن‌ها هیچ وقت دست از تلاش نکشیده‌اند. آن‌ها به هر شکلی موانع را برداشته و با گذر از آنها به اهداف خود دست پیدا کرده‌اند. هیچ چیزی در مسیر آنها مثل یک رؤیا باقی نمانده است. داشتن چنین روحیه‌ای یک ویژگی بسیار مهم است که در همه مدیران موفق دیده می‌شود.

  • کارکنان مناسب را استخدام نمایید

افراد پیروز می‌دانند که کارمندان خوبی را پیدا کرده، انتخاب نموده و استخدام کنند. سپس در مراحل بعدی آنها را آموزش داده، تشویق و ترغیب کرده و حفظ نمایند. آن‌ها به شکل هوشمندانه‌ای افراد ناکارآمد را حذف می‌کنند. کارآفرینان موفق افراد کارآمد را بیشتر استخدام کرده و بدین ترتیب کیفیت کار تیم را بالاتر می‌برند.

  • مشتری خود را بشناسید

کارآفرینان بزرگ برای مشتریان خود ارزش قائل بوده و تمام سعی خود را برای جلب رضایت آن‌ها به کار می‌برند. همین امر سبب شده است که اکثر آنها تا دیر وقت کار کرده تا بتوانند ذهن و قلب مشتریان خود را تصاحب کنند.

 

شروع کسب درآمد با کارآفرینی

 

استارت‌آپ های موفق می‌دانند که ارزش‌ها و رفتارهایی که به اشتراک می‌گذارند، در هم آمیخته می‌شوند و موفق شرکت را در آینده سبب می‌شوند. به همین دلیل هم یک فرهنگ مثبت را ایجاد می‌کنند تا به کارکنان خود انگیزه دهند.

  • همچون یک معلم به دیگران کمک کنید

افراد موفق همیشه تجربیات و مهارت‌ها خود را با دیگران در میان گذاشته و سعی می‌کنند آنها را در مسیرشان یاری دهند.

  • ارتباطات خود را همیشه حفظ کنید

استارت‌آپ های موفق همگی ارتباط خود را با کارمندان خود، فروشندگان، سرمایه گذاران و مشتریان حفظ می‌کنند تا بتوانند جریان موجود در کسب و کار خود را کنترل کنند.

داشتن یک ذهنیت درست برای ساخت تجربه‌ای از زندگی که با پذیرش همه اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی آن، شما را به موفقیت برساند، چه‌قدر برای شما حائز اهمیت است؟ اگر علاقه‌مند هستید در خصوص راهنمایی که شما را برای تجربه یک زندگی موفق آماده می‌کند، بیشتر بدانید، مطالعه مقاله معرفی دوره شگفت انگیز پاراسل زندگی را از دست ندهید.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/what-are-the-features-of-successful-startup-workers
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط