مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

ساخت نگرش یک میلیونر در 6 گام - عزت خواه دات کام

توضیحات کوتاه :
نگرش یک میلیونر، عامل اصلی موفقیت اوست. سبک زندگی ما از نگرش ما نشات می‌گیرد. پس ابتدا باید برروی نگرش و طرز فکر خود کار کنیم تا بتوانیم در مسیر موفقیت و ثروتمند شدن گام برداریم.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

3

تعداد امتیازها: 2

  • 1.8k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
ساخت نگرش یک میلیونر در 6 گام - عزت خواه دات کام

 

خلاصه‌ای از مقاله:

نگرش یک میلیونر چگونه است؟ همه ما رویای ثروتمندبودن و زندگی به سبک میلیونرها را دوست داریم. به‌هرحال، برای اکثر افراد این خواسته در حد یک رویا باقی می‌ماند. اما چرا؟ در حقیقت، می‌توان دلیل اصلی را عدم تمرکز و برنامه‌ریزی برای رسیدن به این هدف دانست. احتمالا این گروه از افراد نسبت به وضعیت‌ و شرایطشان احساس شادی و رضایت ندارند اما احساس امنیت می‌کنند. همین حس امنیت بزرگترین دشمن رشد و پیشرفت است.

 

آنچه در این مقاله می‌خوانید: 

 

چطور می‌توان نگرش یک میلیونر را ساخت؟

نگرش یک میلیونر یکی از علت های اصلی موفقیت اوست. سبک زندگی ما از نگرش و طرز فکر ما نشات می‌گیرد. اگر افراد میلیونر می‌توانند زندگی دلخواه و راحتی را تجربه کنند به دلیل نوع رفتار، عملکرد و نگرش آن‌ها به زندگی است.

این تکنیک‌ها به شما کمک می‌کند با نگرش افراد میلیونر آشنا شوید و زندگی به سبک ثروتمندان را تجربه کنید.

 

چگونه می توان بیزینس موفقی را راه اندازی کرد

 

1. بر خواسته‌ها و اهدافتان متمرکز شوید

برخی افراد آنقدر ترسو هستند که توانایی و ظرفیت دنبال کردن خواسته‌هایشان را ندارند. اگر هدفی دارید و می‌خواهید به چیزی برسید به خودتان نگوئید: "فکر می‌کنم، هرگز نمی‌توانم این کار را انجام دهم" بلکه با اعتماد به نفس بگوئید: "من می‌توانم این کار را انجام دهم و با موفقیت انجام خواهم داد"

افراد موفق، وارد زمین بازی می‌شوند نه این که از مبارزه اجتناب کنند. البته نباید این موضوع با غرور و خودخواهی اشتباه شود بلکه باید قاطعیت و جرات ورزی بیشتری داشته باشید و نسبت به خودتان صادق و روراست باشید، این است نگرش یک میلیونر.

اگر ظرفی پر از طلا روی میز است، چرا شما نباید خودتان را صاحب آن بدانید. شما مستحق به دست آوردن این فرصت هستید.

 

مقاله پیشنهادی: میلیونر خود ساخته 

ساخت نگرش یک میلیونر در 6 گام

 

2. نگرش یک میلیونر بر هدف محوری است

در اکثر موارد رسیدن به چیزی که برای آن هدفگذاری و برنامه‌ای ندارید، غیرممکن است. فقط برندگان بخت‌آزمایی میلیونرهای یک‌شبه هستند. اگر اهدافی برای خودتان مشخص کنید، درنهایت به آن‌ها خواهید رسید. سعی نکنید به سرعت و یک باره پولدار شوید، مسیر کسب ثروت را باید آرام و پیوسته طی کرد.

تصور‌ کنید می‌خواهید یک میلیون دلار به‌دست‌آورید. خب، چه نوع اهدافی را باید مشخص کنید تا به این خواسته برسید. این هدف باید به اهداف کوچک‌تری تقسیم شود. هدف شما در سال اول باید پس‌انداز 10 هزار دلار در حساب بانکی‌تان باشد. گرچه آسان نیست اما امکان‌پذیر است.

اکنون باید دنبال راه‌هایی برای محقق ساختن این هدف کوچکتر باشید. در صورت امکان با رئیس‌تان برای افزایش حقوق مذاکره داشته باشید، اگر شغل بهتر با حقوق و مزایای بهتری سراغ دارید، سراغ همان شغل بروید.

شاید در شغلی فعلی، در یک دایره امن قرار داشته باشید اما بدانید این احساس امنیت مانع رشد و پیشرفت شما خواهد بود. شاید مهارت و استعدادهایی دارید که با استفاده از آن‌ها می‌توانید خارج از زمان کاری درآمدزایی داشته باشید.

شاید طراحی وبسایت، برگزاری کلاس‌های آموزشی آنلاین یا حتی طراحی مد و لباس از ایده‌های کسب‌درآمد شما باشند. اگر این ایده‌ها هنوز به کسب مبلغ موردنظر شما کمکی نمی‌کنند سراغ ایده‌های دیگر بروید.

  • آیا یک سری وسایل قدیمی انباشته دارید که مورد استفاده شما نیستند اما کسی به آن‌ها احتیاج دارد و حاضر باشد بهایشان را بپردازد؟
  • آیا لازم است هر روز 10 دلار صرف ناهار کنید درحالی‌که می‌توانید با هزینه کمتری خودتان آن را در منزل تهیه کنید؟

اگر قصد دارید نگرش یک میلیونر را دنبال کنید و یکی از افراد موفق میلیونر باشید باید با همین موارد کوچک شروع کنید. 

 

مقاله پیشنهادی: ویژگی افراد میلیونر چیست ؟ 

نگرش یک میلیونر و ثروتمند شدن

 

3. پولتان را خرج نکنید، سرمایه‌گذاری کنید

افراد ثروتمند، نگرش یک میلیونر را دنبال نموده اند که به ثروت رسیده اند. آنها عموماً افرادی صرفه‌جو هستند زیرا می‌دانند ارزش واقعی پول در سرمایه‌گذاری آن است. اگر بتوانید کسب و کاری راه اندازی کنید که خود شما رئیس خودتان باشید، شانه به شانه میلیونر شدن حرکت می‌کنید.

کار کردن برای به‌دست‌آوردن پول را متوقف کنید و چاره‌ای بیندیشید تا پول برای شما کار کند. به جای خرید یک iPad گران قیمت، پول آن را در بازار بورس سرمایه‌گذاری کنید.

اگر سهام درستی انتخاب کنید این میزان سرمایه شما، در طول سال به‌راحتی چند برابر خواهد شد. راه‌های سرمایه‌گذاری تنها به بازار بورس یا خرید املاک ختم نمی‌شود، سرمایه‌گذاری روی دانش، تحصیلات، مهارت و توانایی‌های شما نیز نتیجه مثبتی در آینده خواهند داشت.

4. هرگز یادگیری را متوقف نکنید

بهترین گزینه برای سرمایه‌گذاری خود شما هستید. بیشتر افراد تصور می‌کنند با به پایان رسیدن تحصیلات دانشگاهی و آکادمیک دوره یادگیری آن‌ها نیز به پایان می‌رسد. شاید برای آن‌ها اینطور باشد اما نه برای شما که می‌خواهید موفق شوید و رویای میلیونر شدن دارید.

افراد موفق، دائماً در حال یادگیری و به روز شدن هستند. وارن بافت می‌گوید پیش از بیست سالگی حداقل 100 کتاب در حوزه سرمایه‌گذاری مطالعه کرده است.

افراد بسیاری بعد از دوران درس و مدرسه هرگز سراغ مطالعه نمی‌روند. شما دوست دارید جزء کدام گروه باشید؟ در حوزه‌های متفاوت از رویکردهای اقتصادی تا چگونگی فعالیت در بازار بورس دنبال یادگیری باشد.

یادگرفتن مهارت‌های جدید را فراموش نکنید. شاید تصور کنید این مهارت هیچ وقت به درد شما نمی‌خورد اما در شرایطی شما را شگفت‌زده خواهد کرد. نگرش یک میلیونر بر یادگیری مداوم است.

 

مقاله پیشنهادی: چگونه با فروش در آمازون از ایران میلیونر شویم؟ 

نگرش یک میلیونر

 

5. مانند میلیونرهای موفق بزرگ بیندیشید - نگرش یک میلیونر

گرچه در ابتدا توصیه شد با اهداف جزئی‌تر شروع کنید اما باید بدانید پروراندن اهداف بزرگ لازمه موفقیت و به ویژه موفقیت‌های مالی شما هستند. در صورتی‌که ایده راه‌اندازی یک کسب و کار دارید، همان باید ایده نهایی شما باشد. اگر قصد میلیونر شدن دارید هدف نهایی شما همان باید باشد.

مطمئناً در ابتدای راه نمی‌توانید به هدف نهایی برسید. اگر هدف شما از راه‌اندازی کسب و کاری، کسب درآمد یک میلیون دلار در سال است اما فقط 200 هزار دلار درآمد داشته‌اید نباید نگران یا شرمنده باشید. شما در مسیر پیشرفت و رسیدن به هدف قرار دارید.

6. از توجه دیگران به موفقیت‌هایتان لذت ببرید

هنگامی که در مسیر موفقیت قرار گرفتید توجه دیگران به سمت شما جلب خواهد شد. شاید این توجه مستقیماً به خود شما نباشد و مثلاً نام برند یا نوع محصول و خدمات شما مورد توجه قرار گیرد. این یعنی شما آنقدر جرأت و جسارت داشته‌اید که مورد توجه دیگران قرار گرفته‌اید.

اگر کسب‌ و کاری را راه‌اندازی کردید با روزنامه‌های محلی ارتباط برقرار کنید. مطمئناً آن‌ها از این رفتار و نوشتن داستان موفقیت شما استقبال خواهند کرد. به خاطر داشته باشید سرنوشت شما در دست خودتان است، پس برای ساختن آن از هیچ تلاشی دریغ نکنید. نگرش یک میلیونر را باید ساخت.

 

تا به حال به خرید محصولات فیزیکی از کارخانه های چینی با قیمت بسیار مناسب و فروش آن در یک مارکت پلیس بزرگ و جهانی مانند آمازون فکر کرده اید؟ بیزینسی که با آزادی از المان زمان و مکان مسیر یک کسب درآمد 24 ساعته و دلاری را برای شما فراهم می کند. هر چند کار آسانی به نظر نمی رسد اما اگر راهنمای جامع و گام به گام در این خصوص وجود داشته باشد، مسیر خیلی آسان تر و سریع تر طی می شود. تماشای ویدیوهای معرفی بیزینس آمازونو نتایج شگفت انگیز دوره آربی  شاید نقطه عطف زندگی و کسب و کار شما باشد. پس این پیشنهاد را از دست ندهید.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/build-millionaire-mindset
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط