افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

تکنیک های فروش در آمازون

توضیحات کوتاه :
سایت آمازون موفق ترین کسب و کار آنلاین در جهان است و حال نوبت آن رسیده است که نحوه فروش در آمازون با استفاده از سرویس FBA را کاملاً یاد بگیرید و به زندگی که  استحقاقش را دارید، دست یابید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 2.3k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
تکنیک های فروش در آمازون

 

خلاصه ای از مقاله

برای کارآفرینان فرصت‌هایی باورنکردنی ایجاد می‌کند تا بیزینسی آنلاین و کاملاً کاربردی شروع کنند که این بیزینس بسیار آسان صورت خواهد گرفت. چند نکته وجود دارد که برای فروش در آمازون باید به آنها توجه داشته باشید.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

فروش در آمازون با استفاده از FBA

نوبت آن رسیده است که نحوه فروش در آمازون با استفاده از سرویس FBA را کاملاً یاد بگیرید و به زندگی که استحقاقش را دارید، دست یابید. به کمک تجربیات افراد موفقی که خودشان یک فروشنده موفق در آمازون و بسیار قابل اعتماد هستند می‌خواهیم به شما یاد دهیم لازم است چه اقداماتی انجام دهید تا به نتایج مثبت برسید. آمازون برای کارآفرینان فرصت‌هایی باورنکردنی ایجاد می‌کند تا بیزینسی آنلاین و کاملاً کاربردی شروع کنند که این بیزینس بسیار آسان صورت خواهد گرفت. چند نکته وجود دارد که برای فروش در آمازون باید به آنها توجه داشته باشید.

 

فروش در آمازون

 

  • دسترسی به دو و نیم میلیون خریدار در ماه به معنای فروش بالای بیزینس شما خواهد بود.
  • اعتمادی که در طول 24 سال ایجاد شده است، خریداران را مطمئن می‌کند به شما نیز اعتماد کنند.
  • برنامه ارسال اتوماتیک توسط آمازون کلیه امور سخت و دشوار را برای شما انجام خواهد داد.
  • نرم افزارهایی که برای تخمین فروش در وب سایت ezzatkhah.com ارائه شده‌اند، پیش بینی فروش را برای شما فراهم خواهند کرد.
  • به مقیاس مشخصی برای بیزینس خود نیاز ندارید. کسب و کار شما می‌تواند در حدی که شما بخواهید کوچک یا بزرگ باشد!

اگر اولین باری است که با FBA مواجه می‌شوید، هیچ جای نگرانی نیست. در نظر داریم شما را به طور کامل با این روند آشنا کنیم. در هر زمان که سوالی برای شما پیش آمد یا به کمک در این زمینه احتیاج داشتید، می‌توانید از پیشتیبانی دوره آربی کمک بگیرید. سرویس FBA آمازون در اصل مخفف عبارت Fulfillment by Amazon و به معنای ارسال توسط آمازون می‌باشد. در برنامه FBA، آمازون کلیه مراحل سخت را خودش انجام خواهد داد.

انتخاب گزینه FBA آمازون، برای شروع بسیار منطقی می‌باشد. در واقع در صورتی که قصد فروش محصولی را دارید که صاحب آن هستید یا کالایی در خانه دارید که دیگر مورد استفاده شما نیست، می‌توانید به طور رایگان این کار را انجام دهید.

فروش محصول برند خصوصی در آمازون

محصول دارای برند خصوصی توسط یک تولید کننده ثالث، تولید می‌شود و تحت برند یک خرده فروش، به فروش می‌رسد. به عبارت دیگر، شما محصولی را که تولید شده و آماده می‌باشد با نام برند و لوگوی خود عرضه می‌کنید. در واقع فروشندگان موفق آمازون FBA، فروشندگان برند خصوصی هستند.

 

مقاله پیشنهادی: فروش محصولات در آمازون

تاکتیک های فروش در آمازون

 

اصول فروش در آمازون FBA

سرویس آمازون FBA موجب تحولاتی در زندگی افرادی گشته است که از این سرویس استفاده می‌کنند. امیدواریم در زندگی شما نیز تغییرات چشمگیری ایجاد کند. به دنبال هر چه هستید، رهایی از نگرانی‌های مالی یا کسب درآمد و پس‌انداز بیشتر، انجام صرفاً 4 ساعت کار در هفته یا توانایی ایجاد موقعیتی عالی که مستحقش هستید، به هر حال می‌خواهیم شما را در رسیدن به اهداف خود کمک نماییم.

تیم ezzatkhah.com به شما کمک خواهد کرد دانش لازم برای فروش در سایت آمازون را به دست آورید. آموزش‌های لازم به صورت گام به گام در دوره آربی ارائه شده است. با استفاده از این دوره می‌توانید نکات فروش در آمازون را فرا بگیرید و در صورت مواجهه با هرگونه سؤال می‌توانید از تیم پشتیبانی کمک بگیرید. تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام به صورت 24 ساعته در خدمت شما ایرانیان عزیز خواهد بود.

جف بیزوس، زمانی که اولین نامه سالانه آمازون را نوشت، 614 کارمند داشت که نسبت به سال قبل 158 نفر به تعداد کارمندان او اضافه شده بود. در حال حاضر شرکت آمازون 230000 کارمند در اختیار دارد و قصد دارد تا 18 ماه دیگر، 1000000 کارمند تمام وقت را به نیروی کار خود اضافه کند. یک اصل مهم در این روند کاری، استخدام همراه با عرضه سهام بوده است.

بیزوس در نامه 1997 نوشته است: "ما متعهد به استخدام و ابقای کارمندان با استعداد و متخصص هستیم و قصد داریم همین روند عرضه سهام به جای پول نقد را ادامه دهیم. کاملاً به این مسئله واقف هستیم که قسمت عمده موفقیت ما به دلیل توانایی در جذب و حفظ کارمندان با انگیزه است، هر کدام از آنها باید به گونه‌ای عمل کنند که گویی خودشان صاحب شرکت هستند."

برای شرکت آمازون سرعت بالا و هزینه کم بسیار اهمیت دارد و به همین دلیل سود زیادی کسب نمی‌کند و حتی در این راستا گاهی ضررهایی را متحمل می‌شود. بیزوس در نامه سال 2015 خود این گونه می‌نویسد:" هیچگاه ادعا نداریم که رویکرد ما کاملاً درست است.

این صرفاً روندی است که ما در پیش گرفته‌ایم. در طول دو دهه گذشته گروه بزرگی از افرادی که طرز تفکر مشابهی داشته‌اند را گرد هم جمع کرده‌ایم. این افراد غالباً رویکرد ما را انرژی بخش و هدفمند می‌دانند."

 

مقاله پیشنهادی: سایت آمارون فارسی

کمپانی آمازون

 

اصول شرکت آمازون

در شرکت آمازون تنها یک مجموعه از اهداف وجود ندارد. نکته اینجا است که باید به دنبال پیدا کردن نکاتی باشید که بیشترین اهمیت را دارا هستند، آن‌ها را تکرار کنید و اطمینان حاصل کنید که همه برای آن ارزش قائل می‌شوند.

بیزوس ادعا می‌کند که دو نوع تصمیم گیری وجود دارد: تصمیمات برگشت ناپذیر که او آنها را "تصمیمات نوع 1" می‌داند، در این نوع تصمیمات مدیران باید مشارکت داشته باشند. نوع دیگر که او "تصمیمات نوع 2" می‌نامد، تعداد زیادی از تاکتیک‌ها را شامل می‌شود که در صورت اشتباه بودن قابلیت برگشت از آنها وجود دارد.

بیزوس در نامه 2015 می‌نویسد:" تصمیمات نوع 2 باید به سرعت توسط فرد یا گروه‌های کوچک اتخاذ شوند. با رشد و توسعه سازمان، گرایش به اتخاذ تصمیمات سنگین‌تر نوع 1 در اکثر تصمیم‌گیری‌ها بیشتر خود‌نمایی می‌کند، حتی در خصوص بیشتر تصمیمات نوع 1 نیز همین روند صورت می‌گیرد.

" او می‌نویسد، نتیجه نهایی این روند، رکود و ریسک‌گریزی است. مبارزه با این رویکرد باعث شده است که آمازون حتی از گزینه‌هایی مثل پرایم ویدئو حمایت کند که از نظر آمازون دلیل اصلی موفقیت سرویس پرایم و در پی آن موفقیت آمازون بوده است. 

نوآوری آمازون در خرده فروشی

آمازون را می‌توان در خرده فروشی نوآور و پیشگام به شمار آورد. آمازون از زمان ظهور خود به عنوان فروشنده کتاب آنلاین در دهه 1990، روش خرید کالا و محصولات را تغییر داده است. دسترسی به آمازون بسیار گسترده و آسان شده است.  تقریباً 50 درصد از کاربران اینترنت در ایالات متحده عضویت پرایم را دارند. آمازون دات کام هر ماه بیش از 2 میلیارد بازدید کننده دارد.

شرکت آمازون فراتر از یک پلتفرم تجارت الکترونیک می‌باشد. خرید Whole Foods Market توسط آمازون، بیانگر توسعه آمازون به سمت حوزه خوار و بار و حضور در یک عرصه فیزیکی جدید و بزرگ‌تر می‌باشد. ابزار Echo که توسط آمازون ارائه شده است به طور کلی عرصه تجارت الکترونیک را تغییر داده است و تقریباً تجربه خرید بی دردسر را فراهم نموده است.

 

راه اندازی بیزینس پرسود آمازون

 

آمازون خود را به طور کامل در اختیار کاربران قرار داده است. در حال حاضر تعداد محصولاتی که نمی‌توان در آمازون یافت، بسیار اندک است. با ذخیره اطلاعات مشتریان در یک فایل، سفارش دادن تنها با یک کلیک یا با یک دستور صوتی بسیار آسان انجام می‌پذیرد. مهم‌تر از همه اینکه، ارسال دو روزه پرایم، دو مشکل عمده تجارت الکترونیک از جمله زمان طولانی مدت تحویل و هزینه ارسال را حل می‌کند.

حضور و تأثیر چشم گیر آمازون باعث شده است برای خرده فروشانی که به دنبال حجم ترافیک غیرقابل رقابت سایت هستند، پلتفرم جذابی ایجاد شود. بسیاری از مشتریان به دنبال تصمیم گیری برای فروشنده شدن در آمازون هستند. اگر به دنبال آن هستید که دریابید آیا آمازون کانال مناسبی برای فروش برند شما خواهد بود، لازم است به نکات ارائه شده توجه نمایید.

 

شغل ایده‌آل شما باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ آزادی از المان زمان و مکان برای شغلی که انتخاب می‌کنید، چقدر اهمیت دارد؟ شروع بیزینس‌های آنلاین آن هم در یک مارکت پلیس جهانی، یکی از شغل‌های محبوب جهان است چون فرد را محدود به زمان و مکان خاصی نمی‌کند و زمینه کسب درآمد دلاری را فراهم می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کسب و کار بزرگ و پرسود آمازون، پیشنهاد ما مشاهده ویدیوی معرفی این بیزینس و دنبال نمودن صفحه نتایج شگفت انگیز دوره آربی است.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/selling-on-amazon-techniques
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط