افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود ویدئو رایگان

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

پیش نیازهای فروش در وبسایت آمازون | عزت خواه دات کام

توضیحات کوتاه :
برای فروشنده شدن در وبسایت آمازون نیاز است که مقدماتی فراهم گردد و با تحقیق و بررسی همه جوانب کار را سنجید و بعد وارد این بازار بزرگ جهانی شد.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

3.67

تعداد امتیازها: 3

  • 2.3k
  • 1
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
پیش نیازهای فروش در وبسایت آمازون | عزت خواه دات کام

 

خلاصه ای از مقاله

کمپانی آمازون بدون شک یکی از سودآورترین شرکتهای دنیا است و دلیل آن هم مشخص است: کمپانی آمازون قابل اعتماد، امن و معتبر است و به مشتریان این امکان را می‌دهد که تقریباً هرآنچه که می‌خواهند را خریداری نمایند. از سوی دیگر، بسیاری از مردم نیز یاد گرفته‌اند که با فروش در آمازون کسب درآمد کنند. شما نیز می‌توانید به این جمع بپیوندید. در دوره آربی آموزش فروش در آمازون، تمامی مراحل بیزینس آمازون ذکر شده‌اند و در این مقاله به پیش نیازها و روش‌های مختلف کسب درآمد از آمازون می‌پردازیم.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

کسب درآمد از وبسایت آمازون با فروش محصول

وقتی صحبت از کسب درآمد از کمپانی آمازون با فروش محصول می‌شود، افراد به دو دسته تقسیم می‌شوند:

  • افرادی که یک کسب وکار تثبیت شده و محصولی مشخص برای فروش دارند.
  • افرادی که هیچ محصولی ندارند و می‌خواهند از صفر شروع کنند. 

 

 

اگر شما یک کسب‌ و کار آمازون تثبیت شده و یک محصول آماده برای فروش دارید، یک مزیت بزرگ دارید چون نیازی ندارید به دنبال سازنده محصول بگردید. اما باید مطمئن شوید که وبسایت آمازون پلتفرم مناسبی برای فروش محصول شما است و باید تحقیق بازار انجام دهید. برخی از محصولات به دلیل تفاوتهای فرهنگی ممکن است در بازارهای بین‌المللی مشتری نداشته باشند. همچنین باید اطمینان حاصل کنید که شرکت آمازون محصول شما را برای فروش در پلتفرم خود می‌پذیرد.

 

مقاله پیشنهادی: بهترین ایده های کسب و کار آنلاین

فروش در آمازون

 

اگر می‌خواهید بیزینس فروش در آمازون را از صفر شروع کنید و هیچ محصولی برای فروش در وبسایت آمازون ندارید، باید در مورد محصولات مختلف تحقیق کنید و بهترین محصولی که برای شما مناسب باشد را انتخاب کنید. بهترین کار این است که از خدمات FBA استفاده کنید تا تمامی کارهای مربوط به بسته بندی، ارسال، خدمات مشتریان و بسیاری موارد دیگر را به خود آمازون بسپارید. شما برای استفاده از این خدمات باید ماهانه مبلغی را به کمپانی آمازون پرداخت نمایید.

انتخاب محصولات برای فروش در آمازون

این بخش از فرایند فروش در آمازون، یکی از مهمترین مراحل است که باید وقت زیادی را صرف آن کنید. برای انتخاب محصول مناسب، باید این سه پرسش را مطرح کنید:

  • آیا برای محصول تقاضا وجود دارد؟ همانطور که هر فروشنده آنلاین می‌داند، تولید و فروش محصول در آمازون که هیچ‌کس آن را نمی‌خواهد اصلاً منطقی نیست. شما برای پیدا کردن محصولات پر تقاضا می‌توانید از نرم‌افزارهای تحلیل آمازون استفاده کنید که در دوره آربی نحوه استفاده از آنها آموزش داده شده است. شما برای تعیین پرتقاضا بودن یک محصول باید معیارهای مختلفی را در نظر بگیرید که این نرم افزارها به سادگی برای شما نمایش می‌دهند. 
  • قیمت و حاشیه سود چقدر است؟ برای تخمین هزینه‌های تولید، ارسال و هزینه‌هایی که وبسایت آمازون از شما دریافت می‌کند، باید از خود این سؤال را بپرسید: آیا فروش این محصول در آمازون سودآور است. برای برخی از فروشندگان، فروش در آمازون سودآور است. برای برخی دیگر نیز خیر. این امر به محصولتان بستگی دارد و به همین دلیل است که باید سودآوری محصول خود را به دقت تعیین کنید.

شما باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

  • در مورد قیمت محصول خود واقع‌بین باشید. بسیاری از فروش‌ها در آمازون از سرچ‌های ارگانیک ناشی می‌شوند. محصولاتی که قیمت بالایی دارند توسط مشتریان بالقوه دیده نمی‌شوند. بنابراین مطمئن شوید که قیمت‌گذاری محصول شما رقابتی اما سودآور باشد. 
  • در مورد هزینه تولید واقع‌بین باشید. ساخت محصول شما چقدر هزینه دارد؟ اگر می‌خواهید هزار دلار در هفته از آمازون درآمد داشته باشید، اما هزینه تولید آن 600 دلار در هفته است و برای انجام کارها باید 60 ساعت در هفته وقت صرف کنید، این یعنی ساعتی 6 دلار و 50 سنت درآمد دارید. پس باید تمامی این موارد را از قبل به طور کامل مشخص کنید.

 

مقاله پیشنهادی: روش های جذب مشتری و افزایش فروش

پیش نیازهای فروش در وبسایت آمازون

 

هزینه‌های فروش در وبسایت آمازون

یکی دیگر از هزینه‌هایی که باید قبل از انتخاب محصول در نظر بگیرید، هزینه‌هایی است که وبسایت آمازون به طور ماهانه از شما دریافت می‌کند. هزینه‌های آمازون شامل هزینه ماهانه آمازون برای FBA (40 دلار در ماه)، هزینه‌های تولید و ارسال، کمیسیون‌ها و referral fee آمازون، هزینه‌های بازگشت محصول که خودتان تعیین می‌کنید و تبلیغات PPC برای ارسال ترافیک به صفحه محصول.

تمامی این هزینه‌ها را باید در نظر بگیرید و به طور دائم آنها را رصد کنید. قیمت‌گذاری محصول خود را به گونه‌ای انجام دهید که با در نظر گرفتن این هزینه‌ها، برای شما سودآوری داشته باشد.

بررسی رقبا در آمازون

شما باید رقبای خود که محصول مشابه در وبسایت آمازون را به فروش می‌رسانند به دقت رصد نمایید. باید مشخص کنید که آیا می‌توانید با آنها رقابت کنید یا خیر. به عنوان مثال شما نباید با برندهای معروف مانند سونی یا نایکی وارد رقابت شوید چون مسلماً از لحاظ کیفیت، قیمت و محبوبیت نمی‌توانید به آنها برسید.

ثبت نام به عنوان فروشنده در وبسایت آمازون

برای ثبت نام به عنوان فروشنده در آمازون، باید وارد صفحه sellercentral شوید و مراحل ثبت نام را مرحله به مرحله انجام دهید. برای این کار نیاز به مدارکی دارید که قبل از ثبت نام باید آنها را تهیه کنید. پس از ثبت نام باید لیستینگ محصول خود را در آمازون ایجاد کنید.

عنوان محصول، توضیحات محصول، عکس‌ها و بسیاری از موارد را باید در این صفحه آپلود نمایید. پس از ثبت محصول خود در وبسایت آمازون باید به دنبال گرفتن اولین نظرات و تبلیغ محصول خود در آن باشید. تمامی این موارد در دوره آربی آموزش داده شده‌اند. همچنین برای فروش در آمازون از ایران نیز نکات مهمی آموزش داده شده است.

 

مقاله پیشنهادی: نتایج دوره آربی

کمپانی آمازون

 

کسب درآمد از کمپانی آمازون بدون فروش محصول

برای کسب درآمد از آمازون راه‌های زیادی وجود دارد. یکی از این راه‌ها Amazon's Affiliate Program است. برای این کار شما نیاز به یک وبلاگ یا اپ موبایل دارید. اگر شما وبسایتی دارید که بازدیدکننده بالایی دارد می‌توانید از آن در این زمینه استفاده زیادی ببرید. پیوستن به برنامه همکاری شرکت آمازون کاملاً رایگان است و نیازی به پرداخت هیچ هزینه‌ای ندارید. همچنین انجام آن بسیار ساده است و در سه مرحله انجام می‌گیرد.

ابتدا در صفحه Amazon Affiliate Program آمازون ثبت نام می‌کنید. شما نام، آدرس و شماره حساب خود وارد می‌کنید. سپس وبسایت خود را وارد می‌کنید. پس از آن پروفایل خود را کامل می‌کنید، در مورد سایت خود توضیحاتی می‌نویسید و در مرحله بعد، نحوه جذب ترافیک وبسایت خود را انتخاب می‌کنید. پس از اتمام مراحل ثبت نام، از آمازون لینک دریافت می‌کنید تا در سایت خود قرار دهید.

اما باید به خاطر داشته باشید که برای کسب درآمد از کمپانی آمازون به این شیوه، تنها شش ماه زمان دارید و اگر نتوانید در این مدت کسب درآمد کنید، حساب شما بسته می‌شود. به همین دلیل است که قبل از ثبت نام در وبسیات آمازون باید ترافیک وبسایت خود را به میزان قابل قبولی برسانید.

شما به این شیوه، لینک محصولاتی که در آمازون به فروش می‌رسند و به محتوای سایت شما مرتبط هستند را دریافت می‌کنید و در سایت خود قرار می‌دهید. وقتی کاربران سایت شما روی این لینک کلیک کنند، آمازون به شما هزینه‌ای پرداخت می‌کند.

 

 

کسب درآمد از آمازون یکی از بهترین راه‌های کسب درآمد آنلاین و غیرفعال است که می‌تواند شما را از المان زمان و مکان مستقل سازد. در این مقاله به طور خلاصه مراحل فروش در آمازون را ذکر کردیم و در دوره آربی این مراحل به طور مفصل شرح داده شده‌اند.

 

شغل ایده آل شما باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ آزادی از المان زمان و مکان برای شغلی که انتخاب می کنید، چقدر اهمیت دارد؟ شروع بیزینس های آنلاین آن هم در یک مارکت پلیس جهانی، یکی از شغل های محبوب جهان است چون فرد را محدود به زمان و مکان خاصی نمی کند و زمینه کسب درآمد دلاری را فراهم می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بیزینس بزرگ و پرسود آمازون، پیشنهاد ما مشاهده ویدیوی معرفی این بیزینس است.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/sell-on-amazon-requirements
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 1 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
آذر گفته:
۱ | ۰

از شنیدنش هم شوکه شدم و هم خوشحال. با آرزوی سلامتی و موفقیت برای شما.

زهرا رحیمی پشتیبان عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما آذر عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

به رسم ادب و احترام، از حضور پررنگ و پر مهر شما تشکر و قدردانی می نماییم.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط