موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

فروش در آمازون و راهنمای گام به گام آن

توضیحات کوتاه :
اگر در زندگی خود رویا داشته باشید، چنان انرژی به شما خواهد داد که پول و سرمایه این انرژی را برای شما فراهم نمی‌کند. اگر رویایی ندارید، حتماً در ذهن و قلب خود رویایی بسازید.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 1.6k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
فروش در آمازون و راهنمای گام به گام آن

 

خلاصه ای از مقاله

هدف و رویای شما چیزی است که به شما انرژی می‌دهد پس باید آن را در قلب و ذهن خود داشته باشید. یک رویا برای خود بسازید و به خوبی از آن مراقبت کنید. این رویا می‌تواند مالی نیز باشد هیچ اشکالی ندارد. ممکن است رویای شما تبدیل شدن به یک فروشنده موفق در آمازون باشد. تبدیل شدن به فروشنده‌ای موفق در آمازون مستلزم رعایت نکات بسیاری می‌باشد که یکی از این نکات تبلیغات صحیح می‌باشد. در این مقاله قصد داریم در این خصوص صحبت نماییم.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

نقش رویاها در زندگی انسان

اگر در زندگی خود رویا داشته باشید، چنان انرژی به شما خواهد داد که پول و سرمایه این انرژی را برای شما فراهم نمی‌کند. اگر رویایی ندارید، حتماً در ذهن و قلب خود رویایی بسازید. ساخت این رویا به شما انرژی می‌دهد و باعث می‌گردد که بتوانید ماشین زندگی خود را روشن کنید و به مقصد برسید. مسیر زندگی پر از پیچ‌وخم است. شاید اکنون شما در کویر این مسیر قرار داشته باشید ولی بی شک یک آبشار بسیار زیبا نیز در انتظار شما خواهد بود. برای رسیدن به رویا و هدف خود تمام تلاش خود را به کار بگیرید. به خود قول دهید که به رویاهایتان می‌رسید. به هر چیزی که در ذهن شما می‌باشد و باعث افزایش شورواشتیاق شما می‌گردد. هدف و رویای شما چیزی است که به شما انرژی می‌دهد پس باید آن را در قلب و ذهن خود داشته باشید. یک رویا برای خود بسازید و به خوبی از آن مراقبت کنید. این رویا می‌تواند مالی نیز باشد هیچ اشکالی ندارد. ممکن است رویای شما تبدیل شدن به یک فروشنده موفق در آمازون باشد. تبدیل شدن به فروشنده‌ای موفق در آمازون مستلزم رعایت نکات بسیاری می‌باشد که یکی از این نکات تبلیغات صحیح می‌باشد. در این مقاله قصد داریم در این خصوص صحبت نماییم.

 

کسب درآمد به دلار از ایران

 

تبلیغات، در مسیر کسب و کار آمازون

روش تبلیغ در آمازون تنها شامل روش PPC نمی‌شود. شما از طریق سوشال مدیا، فیسبوک، اینستاگرام و... نیز می‌توانید تبلیغات را انجام دهید. اما یکی از قوی‌ترین تبلیغات این می‌باشد که از خود آمازون این کار را انجام دهید زیرا باعث می‌گردد مشتری هدفمند شده به سمت شما هدایت شود. شما می‌توانید هزینه‌های متفاوتی را به تبلیغات اختصاص دهید ولی در این مقاله قصد داریم در خصوص روش‌هایی صحبت کنیم که شما با بودجه نسبتاً کم نیز بتوانید تبلیغات خود در آمازون را انجام دهید.

اهمیت کلید واژها در تبلیغات آمازون

اصل مهم در تبلیغات، انتخاب کلید واژه‌های صحیح می‌باشد. در عنوان هر محصول تعدادی از کلمات به کار می‌رود که باید بدانید کلمات مهم این عنوان چه کلمه‌هایی هستند و مطمئن شوید که آنها را درست انتخاب نمودید. تعدادی نرم‌افزار وجود دارد که به شما کمک می‌کنند تا کلیدواژه‌ها را پیدا کنید و سپس کمپین‌های تبلیغاتی خود را بسازید. در قسمت هشتم از مجموعه برنامه‌های بیزینس تایم می‌توانید در خصوص این نرم‌افزارها مطلع گردید و روش‌های درست و نکات لازم در خصوص انتخاب کلید واژه‌های صحیح را یاد بگیرید.

روش‌های ساخت کمپین‌های تبلیغاتی در آمازون

برای ساخت کمپین‌های تبلیغاتی در آمازون 2 روش وجود دارد.

 

مقاله پیشنهادی: پیش نیازهای ذهنی فروش در آمازون

راهنمای فروش در آمازون

 

1. روش تبلیغات Automatic

در این روش می‌توانید با مراجعه به صفحه ساخت کمپین‌های تبلیغاتی گزینه اتوماتیک را انتخاب نمایید و به صورت اتوماتیک کلید واژه‌ها برای شما پیدا می‌گردد. می‌توانید ابتدا این کمپین را بسازید و بعد از مدتی نتایج آن را بررسی نمایید تا بهتر بتوانید در خصوص ساخت کمپین‌های تبلیغاتی تصمیم‌گیری نمایید. در این صفحه می‌توانید هزینه تبلیغات خود را نیز تعیین نمایید و یا از پیشنهادات آمازون در این خصوص مطلع گردید.

2. روش تبلیغات manual

در این روش نیز مانند روش قبل به صفحه مورد نظر مراجعه نمایید ولی این‌بار گزینه manual را برای ساخت کمپین انتخاب نمایید. در این حالت هم می‌توانید برای انتخاب کلیدواژه‌ها از پیشنهاداتی که برای شما ارائه گردیده است، استفاده نمایید و هم می‌توانید کلید واژه‌های موردنظر خود را که قبلاً بررسی و پیدا نمودید به این قسمت اضافه کنید. شما باید کلید واژه‌های مرتبطی را پیدا نمایید که به ذهن دیگر فروشندگان خطور نکرده باشد. پس انتخاب کلید واژه‌ها بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

روشی برای اطلاع از تکرار کلید واژه‌های مورد نظر شما برای تبلیغات آمازون

می‌توانید در گوگل Word Frequency Counter را سرچ نمایید. در این وبسایت می‌توانید تعدادی از کلمات را وارد نمایید و تعداد تکرار هر کلمه به شما نمایش داده می‌شود. می‌توانید با بررسی این کلمات و تکرار آنها در مورد آنها فکر کنید و برای محصول خود عنوان مناسب بنویسید. اگر بعد از پرداخت هزینه تبلیغات چند روزی گذشت و فروشی را تجربه نکردید، مطلع باشید که این پروسه مقداری زمان بر است و چند روزی صبر کنید. اگر توانایی شما برای پرداخت هزینه تبلیغات محدود است، در ابتدا هزینه خیلی زیادی برای امتحان و تست اختصاص ندهید. ولی اگر از نظر مالی برای پرداخت این هزینه‌ها مشکلی ندارید می‌توانید هزینه‌های بیشتر برای تبلیغات بهتر اختصاص دهید. بعد از مدتی می‌توانید نتایج حاصل از کلید واژه‌هایی که استفاده نمودید را آنالیز نمایید و به جمع‌بندی نهایی برسید. با بررسی نتایج، متوجه خواهید شد که چه کلیدواژه‌هایی منجر به فروش شده است. آن‌ها را در نظر بگیرید و از آنها بهره ببرید و آنهایی که منجر به فروش نشده است را مدنظر قرار ندهید. با گذشت زمان و یادگیری مسیر تبلیغات می‌توانید هر بار کمپین‌های خود را بهینه‌سازی نموده و با هزینه کمتر برای ساخت آنها اقدام نمایید.

 

مقاله پیشنهادی: جدیدترین تکنیک های فروش در آمازون (2019)

راهنمای گام به گام فروش در آمازون

 

آیا برای فروش در آمازون به تبلیغات مداوم نیاز است؟

یکی از جنبه‌های مثبت FBA در آمازون این می‌باشد که شما مسلماً فروش طبیعی نیز خواهید داشت. ولی در ابتدای شروع این کسب‌وکار شما نیاز دارید که موتور ماشین پیش راننده این بیزینس را روشن کنید و این کار با تبلیغات صحیح حاصل می‌گردد. بعد از اینکه فروش را تجربه نمودید براساس الگوریتم آمازون، شما به صفحات اولیه نزدیک خواهید شد. بعد از مدتی می‌توانید این موارد را متعادل سازی کنید. برای مثال 50 درصد فروش شما از طریق تبلیغات و 50 درصد دیگر به صورت طبیعی حاصل گردد. بعد از طی نمودن این مراحل زمانی که بتوانید وارد صفحات اولیه کلید واژه‌های اصلی خود شوید، به مرور باعث می‌گردد درصد زیادی از فروشتان به‌صورت طبیعی اتفاق بیفتد و دیگر لازم نباشد هزینه‌ها و مبالغ بسیار زیادی را برای تبلیغات صرف نمایید تا جبران هزینه‌های تبلیغات اولیه شما نیز گردد.

 

چگونه در کار و زندگی موفق شویم؟

 

روش‌های حرفه‌ای بسیاری برای پیدا نمودن کلیدواژه‌ها وجود دارد و اگر فردی این کار را به خوبی انجام ندهد و هوشمندانه اقدام نکند، نتایج خوبی دریافت نخواهد کرد و ممکن است باعث گردد که سرمایه بسیاری را در این مسیر از دست بدهد. بهترین روش‌های پیدا نمودن کلید واژه‌ها و ساخت کمپین‌های تبلیغاتی در دوره آربی آموزش داده شده است. روش‌های مختلف برای یافتن بهترین کلیدواژه‌ها مطرح گردیده است و همچنین بهترین کلیدواژه‌هایی که از آنها نتایج خوبی حاصل شده است، آنالیز شده و ساخت کمپین‌های بهینه‌سازی شده بیان گردیده است. چنانچه به این بیزینس آنلاین علاقه دارید می‌توانید قدم در مسیر این بیزینس بگذارید و بیزینس خود را به سوددهی برسانید چرا که این بیزینس پتانسیل بالایی دارد. اگر از ساخت کمپین‌های تبلیغاتی نتیجه دلخواه را نگرفتید، حتماً از خودتان بپرسید که نقص کار شما چه چیزی بوده است و آن را برطرف نمایید. زیرا در مسیر بیزینس باید با مشکلات روبه‌رو شوید و آنها را حل نمایید. لازم به ذکر است که این سیستم، سیستم درستی می‌باشد ولی شاید افرادی به راه و روش درست این سیستم آگاه نباشند و به دلیل عدم آگاهی و اطلاع از نرم‌افزارهای کمک‌کننده، نتایج خوبی دریافت نکنند. به عنوان یک بیزینس من همیشه از خود بپرسید که چگونه می‌توانید فروش خود را بهتر و بیشتر کنید و در جهت فروش بیشتر قدم بردارید. در مسیر این کسب‌وکار صبور باشید و روحیه یادگیری و رویارویی با مشکلات را در خود تقویت کنید تا به دستاوردهای دلخواه خود دست یابید.

شغل ایده‌آل شما باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ آزادی از المان زمان و مکان برای شغلی که انتخاب می‌کنید، چقدر اهمیت دارد؟ شروع بیزینس‌های آنلاین آن هم در یک مارکت پلیس جهانی، یکی از شغل‌های محبوب جهان است چون فرد را محدود به زمان و مکان خاصی نمی‌کند و زمینه کسب درآمد دلاری را فراهم می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کسب و کار بزرگ و پرسود آمازون، پیشنهاد ما مشاهده ویدیوی معرفی این بیزینس است.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/sell-on-amazon-and-a-step-by-step-guide
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط