تعهد آمازون به کاهش انتشار کربن در ناوگان حمل و نقل مطالعه خبر

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

راه های پولدار شدن به سبک ثروتمندان

توضیحات کوتاه :
فرصت های مناسب برای پولسازی در زندگی هر شخصی چندان دور نیستند. این موضوع بسیار اهمیت دارد که چگونه به موقع این فرصت ها را دریابیم و بهترین نحو از آنها استفاده کنیم.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 2.6k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
راه های پولدار شدن به سبک ثروتمندان

 

خلاصه ای از مقاله

دست یابی به حجم بالایی از ثروت حداقل در صورت در اختیار داشتن منابع، داشتن انگیزه و البته داشتن شانس کافی امکان پذیر خواهد بود. امروزه خلاقیت، انعطاف پذیری و هوشمندی به موفقیت جوانان در عرصه کسب و کار کمک کرده است. در برخی موارد، آن‌ها با کسب درآمدهای بسیار بالا، تعریف موفقیت را نیز تغییر داده‌اند. در این مقاله دو نفر از کسانی که در سن جوانی میلیونر شده‌اند، برای ما از راز موفقیتشان می گویند.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

جوانی بهترین فرصت پولسازی

شاید از نظر عده‌ای، میلیونر شدن تا 30 سالگی، کار چندان راحتی نیست، مگر این که شخص به طور اتفاقی پول هنگفتی به دست آورده باشد. تاکنون مطالب زیادی درباره نحوه کسب ثروت از طریق پس انداز و سرمایه گذاری هوشمند شنیده‌ایم. با این حال، تنها در صورتی که مبلغ زیادی پول نقد کنار نگذاشته باشید، دست یابی به ثروت خالص هفت رقمی در سن پایین، بیشتر شبیه یک رویا خواهد بود.

دست یابی به این حجم از ثروت حداقل در صورت در اختیار داشتن منابع، داشتن انگیزه و البته داشتن شانس کافی امکان پذیر خواهد بود. امروزه خلاقیت، انعطاف پذیری و هوشمندی به موفقیت جوانان در عرصه کسب و کار کمک کرده است. در برخی موارد، آن‌ها با کسب درآمدهای بسیار بالا، تعریف موفقیت را نیز تغییر داده‌اند. در این مقاله دو نفر از کسانی که در سن جوانی میلیونر شده‌اند، برای ما از راز موفقیتشان می گویند.

 

راه های پولدار شدن و ساخت لایف استایل یک کارآفرین

 

شغل دوم ایده آل خود را پیدا کنید

در جامعه آمریکا، کارآفرینی، از اهمیت زیادی برخوردار است. با این حال، اغلب افراد، اطلاعات چندانی در این باره نداشته و این کار را انجام نشدنی تلقی می‌کنند. دانستن اصول کارآفرینی و استفاده از استراتژی‌های کارآمد، می‌تواند به افراد در این راه کمک کند.
گرانت سابیتر 32 ساله، مؤسس Millennial Money، خود نیز کم و بیش با این مساله مواجه بوده است. او زمانی که اولین پروژه آزادش را شروع کرد، متوجه مساله مهمی شد. او در این باره می‌گوید: "من به طور تمام وقت در یک آژانس بازاریابی دیجیتال کار می‌کردم. تنها سه ماه از آمدن من به آنجا می‌گذشت که به موفقیت بزرگی دست یافتم. ما سرگرم کار ساخت وب سایت برای یک شرکت حقوقی کوچک در شیکاگو بودیم و قرار بود بابت آن 500 دلار دریافت کنیم.

من سخت به دنبال مشتری برای خودم بودم، اما وقتی 60 روز بعد توانستم به یک شرکت حقوقی بزرگتر، وب سایتی به ارزش 50000 دلار بفروشم، تازه متوجه شدم که پتانسیل زیادی برای کسب درآمد دارم".

از آن زمان به بعد، سابیتر، بیشتر وقت آزاد خود را صرف ایجاد بیزینس شخصی خود کرد. او در این باره می‌گوید: "در طول یک سال توانستم 300000 دلار درآمد کسب کنم. به همین خاطر از کار قبلی‌ام استعفا دادم و تمام وقت، مشغول شغل جدیدم شد". او به جوانانی که فکر می‌کنند همین شغلی که دارند برایشان کافی است، توصیه می‌کند دنبال چند منبع درآمد برای خود باشند. او معتقد است برای جست و جوی شغل دوم به دنبال موردی باشند که بیشترین درآمد را برایشان به همراه دارد.

 

مقاله پیشنهادی: کریس گاردنر از فقر تا ثروت میلیاردی

 

راه های پولدار شدن به سبک ثروتمندان

 

زمان سرمایه شماست

اگر فکر می‌کنید هشت ساعت کار روتین، باعث خستگی شما می‌شود، وقت آن رسیده تا درباره وقتی که صرف می‌کنید و پتانسیل درآمدزایی آنها، تجدید نظر کنید. سابیتر نیز وقتی چنین شرایطی را در کار خود دید، تصمیم گرفت از کار قبلی استعفا دهد و بیزینس جدیدش را شروع کند. او در این باره می‌گوید: "من بزرگترین درس را از کتاب "پول یا زندگی" نوشته ویکی رابین آموختم. به نظرم این بهترین کتابی است که تاکنون با موضوع پول نوشته شده است.

او در بخشی از کتاب گفته است وقتی هدفتان از کارکردن صرفاً گرفتن حقوق در آخر ماه است، در واقع دارید بخش بزرگی از عمرتان را با پول معاوضه می‌کنید. خواندن این مطلب، تلنگری به سابیتر بود. او خیلی سریع توانست ذهنیت خود را درباره کسب درآمد تغییر دهد: " از آن به بعد تصمیم گرفتم بیشتر برای وقتم ارزش قائل باشم، بنابراین سعی کردم به نسبت وقتی که در اختیار دارم، پول دربیاورم". او معتقد است که هرکس باید بداند که برای داشتن زندگی ایده آل، به چقدر پول نیاز دارد و به اندازه آن تلاش کند. در این صورت می‌تواند بقیه وقت آزاد خود را صرف کارهایی کند که دوست دارد.

مقاله پیشنهادی: مهمترین فرمول ثروتمند شدن - ایجاد تغییر بزرگ در زندگی

ارزش افزایی، رمز پولسازی

کسب درآمدهای بالا، اغلب منوط به شناخت حوزه‌ای است که می‌خواهید در آن اثرگذار باشید. همچنین تلقی و برداشت دیگران و بازخورد آنها در این زمینه اهمیت دارد. به عبارت دیگر، جوان بودن واشتیاق برای پولدار شدن به خودی خود کافی نیست.

به گفته دو وال" پول وسیله‌ای برای ارزش افزایی است". پول با ارزش افزایی به دست می‌آید و صرف چیزهایی می‌شود که برای فرد ارزش دارد. من در بیزینس خود، به دنبال ارزش افزایی به کارم بودم". دو وال پی برده بود که یک شبکه خلاق و هوشمندی مانند Toptal، چگونه در عین کمک به شرکت‌های دیگر، توانسته است کسب و کار خود را رونق دهد. شرکت Toptal، مهندسین نرم افزاری که به صورت آزاد کار می‌کنند را به شرکت‌های متقاضی معرفی می‌کند.

پولتان را صرف سرمایه گذاری کار کنید نه خرج کردن

وقتی هنر پول درآوردن را یاد گرفتید، باید مهارت پس انداز کردن آن را هم بدانید. پس انداز کردن فقط رقم حساب بانکی‌تان را بالا می‌برد اما عملاً سود چندانی برایتان ندارد. به گفته سابیتر "عقل سلیم حکم می‌کند که 5 تا 15 درصد از درآمدتان را پس انداز کنید. اما اگر بتوانید این عدد را به 25، 50 یا بیشتر برسانید، زودتر از موعد می‌توانید دست از کار بکشید و بازنشسته شوید. البته این کار به معنی کاهش هزینه‌ها است، اما به پس انداز کردن به چشم فرصت نگاه کنید نه زیان".

او در ادامه می‌گوید: " وقتی مبلغی را به عنوان پس انداز کنار گذاشتید، باید بخش عمده آن را در بخش‌های مختلف سرمایه گذاری کنید. این سریع‌ترین راه برای پول سازی است. من حداقل 60 تا 80 درصد درآمدم را پس انداز می‌کردم و به معنی واقعی کلمه هر یک دلاری که به دست می‌آوردم را برای سرمایه گذاری کنار می‌گذاشتم. با این روش توانستم کم کم درآمدم را زیاد کنم. هدف من از کار، سرمایه گذاری بود نه خرج کردن".

 

مقاله پیشنهادی: کار، پس انداز و سرمایه گذاری سه عنصر موفقیت در کسب و کار

افراد ثروتمند

 

نقاط ضعف خود را بشناسید

نسل کنونی، همزمان با ظهور و گسترش دنیای دیجیتال به دنیا آمده است. به همین خاطر آنها امروز طلایه داران اقتصاد امروزی به شمار می‌آیند. با کنار رفتن تدریجی کسب و کارهای سنتی و اداری، آن‌ها به فکر استفاده از تکنولوژی در کسب و کار خود هستند.

سابیتر درباره هم نسلان جوان خود می‌گوید" نسل امروزی می‌تواند با کمک اینترنت از هر گوشه دنیا، دست به کسب درآمد بزند. این واقعاً به افزایش توان اقتصادی آنها کمک می‌کند. با این حال دو وال، در میان هم نسلان خود شاهد تغییرات شخصیتی بزرگی بوده است. همین موضوع باعث شده است که نتوانند عملکرد موفقی در زمینه کارآفرینی داشته باشند و تاثیری بر دنیای اطراف خود داشته باشند.

دو وال معتقد است که جوانان آمریکایی زودرنج هستند. زود رنجی باعث ضعف شخصیتی می‌شود. به همین خاطر به جوانان توصیه می‌کنم روی شخصیت خود کار کنند. شناخت نقاط ضعف یکی از راه‌های تقویت شخصیت است.

کسب ثروت از آمازون

همانطور که در این مقاله گفتیم، ظهور تکنولوژی، باعث ایجاد تحولی عظیم در حوزه اقتصادی و پیدایش کسب و کارهای آنلاین شده است. آمازون که از سردمداران تجارت الکترونیک به حساب می‌آید، تعاریف قبلی در مورد شیوه‌های کسب درآمد را تغییر داد. مهم‌ترین ویژگی این نوع کسب و کار که آن را از روش‌های سنتی متمایز کرده است، عدم وابستگی آن به مؤلفه‌های زمان و مکان است.

 

راه های کسب درآمد دلاری از اینترنت

 

امروزه از هر نقطه جهان و در هر زمان می‌توانید در آمازون محصول بفروشید. برای فروشندگی در آمازون کافی است اکانت فروشندگی ایجاد کرده و پس از جست و جوی محصول مناسب و خرید آن از علی بابا، دیگر بقیه کارها را به آمازون بسپارید. آمازون همه کارهای مربوط به آماده سازی، بسته بندی و ارسال کالا و خدمات مشتریان را به عهده گرفته است. به این ترتیب دیگر نیازی به ایجاد زیرساخت‌هایی مثل اجاره فروشگاه، استخدام و آموزش کارکنان، پرداخت دستمزد و غیره نخواهید داشت.

هدف ما از ارائه این مطالب کمک به شما دوست عزیز است تا با استفاده از موارد مطرح شده، در زندگی شخصی یا حرفه‌ای خود یک گام جلوتر بروید. اگر مشتاق هستید در کنار یک زندگی آرام، شغلی فارغ از مکان و زمان را هم تجربه کنید، برای کسب اطلاعات لازم درمورد فروشندگی در وبسایت آمازون با ما در آموزش فروش در آمازون همراه باشید. همچنین با دنبال نمودن صفحه نتایج شگفت‌انگیز دوره آربی از تجربیات دانشجویان این دوره بهره ببرید.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/how-to-become-rich-with-the-style-of-rich-people
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط