موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

بیایید با آمازون ثروتمند شویم

توضیحات کوتاه :
فروش کالا در آمازون یکی از بهترین روش‌های کسب درآمد آنلاین و به صورت بیست و چهار ساعته می‌باشد. افراد زیادی در جهان اقدام به فروش در آمازون کرده‌اند و تعداد این افراد در حال افزایش است.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 1.6k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
بیایید با آمازون ثروتمند شویم

 

خلاصه ای از مقاله

از نظر بسیاری از فروشندگان آمازون، پتانسیل سودآوری فروش در آمازون تازه در اول راه است. اگر اکنون آغاز به کار کنید، تازه به ساحل دریای عمیق آمازون رسیده‌اید. ممکن است فکر کنید چرا اینگونه است وقتی که برنامه FBA آمازون 11 سال پیش شروع شده است؟ برای درک شرایط، باید دیدگاه درست را پیدا کنید.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

کسب درآمد با فروش کالا در آمازون

فروش کالا در آمازون یکی از بهترین روش‌های کسب درآمد آنلاین و به صورت بیست و چهار ساعته می‌باشد. بسیاری از افراد در کشورهای مختلف اقدام به فروش در آمازون کرده‌اند و تعداد این افراد روز به روز در حال افزایش است. سوالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که آیا هنوز ظرفیت برای ورود فروشندگان جدید به آمازون وجود دارد؟

بسیاری از افراد این پرسش را مطرح می‌کنند چون از دو نکته هراس دارند: اول ترس از اینکه کالای مناسب برای فروش در آمازون یافت نشود. همچنین آنها از این می‌ترسند که تعداد رقبا آنقدر زیاد باشد که نتوانند به فروش قابل قبولی دست یابند. این ترس‌ها قابل درک هستند. وقتی که شما کار خود را به عنوان فروشنده در آمازون آغاز می‌کنید، با مشکلات زیادی مواجه می‌شوید که ناشی از تازه‌کار بودن است. بسیاری از فروشندگان آمازون این ترس را تجربه کرده‌اند. آیا می‌توانم تعداد کالای مناسب برای فروش پیدا کنم؟ آیا می‌توانم موجودی خود را به فروش برسانم یا رقبای من مشتریانم را از من می‌دزدند؟

 

فروش در آمازون

 

اگر فکر می‌کنید که برای شروع کار در آمازون دیر شده است، به خواندن این مقاله ادامه دهید. از نظر بسیاری از فروشندگان آمازون، پتانسیل سودآوری فروش در آمازون تازه در اول راه است. اگر اکنون آغاز به کار کنید، تازه به ساحل دریای عمیق آمازون رسیده‌اید. ممکن است فکر کنید چرا اینگونه است وقتی که برنامه FBA آمازون 11 سال پیش شروع شده است؟ برای درک شرایط، باید دیدگاه درست را پیدا کنید. ما به شما کمک می‌کنیم درک درستی از شرایط پیدا کنید.

آمازون در حال فتح کل دنیا است و برای این کار به شما نیاز دارد

همواره و هر روز، آمازون کارهایی انجام می‌دهد که اوضاع را تغییر می‌دهد؛ از آغاز به کار به شکل یک کتابفروشی در سال 1994، فروش کالاهایی به جز کتاب در سال 1998، تحویل رایگان دو روزه کالا در سال 2005، تا معرفی FBA به فروشندگان شخص ثالث در سال 2006 و بسیار بیشتر از اینها. بارها و بارها آمازون انقلابی در خرید آنلاین و انتظارات ما بعنوان مشتری ایجاد کرده است. آمازون هرچه گسترده‌تر شود، نیازش به افرادی مانند من و شما نیز بیشتر می‌شود تا روی پلتفرم آمازون اقدام به فروش کالا نماییم.

 

وبسایت آمازون

 

خرید آنلاین تازه در ابتدای راه است

ممکن است شما کالاهای زیادی را در طول سال از آمازون خریداری کنید اما شما فرد معمولی نیستید. فکرش را هم نمی‌توانید بکنید که چند درصد از مردم آمریکا هنوز فکر می‌‌کنند آمازون یک وبسایت فروش کتاب است. هنوز بسیاری از افراد هستند که نمی‌دانند آمازون لباس، کفش یا خواروبار هم به فروش می‌رساند. نگاهی به این آمار بیندازید: در حال حاضر، 62 درصد آمریکایی‌ها حداقل یک بار در ماه از آمازون خرید می‌کنند.

در آینده، 67 درصد متولدین دهه‌های 80 و 90 میلادی خرید آنلاین را به خرید فیزیکی در فروشگاه ترجیح می‌دهند. با افزایش تعداد افرادی که به خرید آنلاین روی می‌آورند، فرصت برای فروشندگان نیز بیشتر می‌شود. به طور کلی، آمریکایی‌ها تنها 36 درصد بودجه خرید خود را به صورت آنلاین خرج می‌کنند و هر سال این رقم بیشتر و بیشتر می‌شود از آنجا که روزانه تعداد افرادی که آنلاین خرید می‌کنند رو به افزایش است، اتکای آمازون به فروشندگان شخص ثالث برای به فروش رساندن کالا بیشتر می‌شود.

بدون فروشندگان شخص ثالث، آمازون 50 درصد فروش خود را از دست می‌دهد

یک مزیت بسیار بزرگ که تنها فروشندگان شخص ثالث می‌توانند به آمازون بدهند، تنوع عظیم کالا و ارائه حق انتخاب گسترده به مشتریان است. همچنین اینکه 16 درصد سازندگان و تولیدکنندگان در جهان محصولات خود را مستقیماً به آمازون می‌فروشند، به این معناست که 84 درصد تولیدکنندگان هنوز چیزی به آمازون ارائه نکرده‌اند.

این امر فرصت‌های زیادی را برای فروشندگان شخص ثالث به همراه خواهد داشت. تأمین موجودی، اهمیتی حیاتی برای آمازون دارد. در واقع، اگر آمازون به فروشندگان شخص ثالث اجازه ندهد که کالای خود را در آمازون به فروش برسانند، بیش از نیمی از درآمد سالانه خود را از دست خواهد داد.

 

مقاله پیشنهادی: پیش بینی آینده فروشندگان FBA Amazon در ده سال آینده

کسب ثروت با آمازون

 

پیشی گرفتن آمازون از گوگل

تا قبل از سال 2017، مشتریان آنلاین جستجوی خود برای محصول را از گوگل شروع می‌کردند. گوگل می‌توانست این مشتریان آنلاین را به هر سایتی راهنمایی کند، به آمازون، eBay، سایت‌های خرده فروشی یا به تعداد بیشماری سایت مربوط به فروشگاههای فیزیکی. مدت زیادی نیست (از ابتدای سال 2017) که بیشتر خریداران آنلاین (بیش از 50 درصد) جستجوی کالا برای خرید را از آمازون آغاز می‌کنند. این امر نیز به معنای این است که آمازون در آینده وابستگی زیادی به فروشندگان شخص ثالث خواهد داشت تا بتواند به این تقاضای عظیم پاسخ گوید.

رقبای واقعی در آمازون را بشناسید

بسیاری از کالاها در آمازون هستند که توسط صدها فروشنده به فروش می‌رسند اما تنها چند نفر از آنها هستند که برای فروش رقابت واقعی دارند. فروشندگان دیگر تنها در حال هدر دادن پول خود هستند برای کالاهایی که در انبار ذخیره کرده‌اند و نمی‌توانند به فروش برسانند. اگر در ایجاد بیزینس آمازون خود، گام‌های درست بردارید، می‌توانید به موفقیت بلندمدت امیدوار باشید.

 

بیایید با آمازون ثروتمند شویم

 

خرید کالا از طریق تلفن هوشمند نیز تازه اول راه است

شگفت انگیز است که فروش‌هایی که از طریق گوشی‌های هوشمند انجام می‌گیرد در حال رشد است. در حال حاضر 50 درصد خریداران آنلاین از گوشی هوشمند خود برای خرید آنلاین استفاده می‌کنند. 60 درصد خریداران نیز از تبلت استفاده می‌کنند. این ارقام در حال افزایش است و هر روز افراد زیادی یاد می‌گیرند که چگونه از طریق موبایل یا تبلت خرید آنلاین انجام دهند.

هر روز مشتریان زیادی جذب آمازون می‌شوند

این‌ها مواردی هستند که آمازون انجام می‌دهد تا انتظارات مشتریان سختگیر آنلاین را برآورده کند: تحویل دو روزه رایگان پرایم، تغییر سفارش راحت، ارجاع راحت کالا و بازپس‌گیری آسان هزینه پرداختی. هدف آمازون از انجام این کار چیست؟ دلیل آمازون این است که هر روز افراد بیشتری جذب آمازون شوند و خرید خود را به صورت آنلاین در این وبسایت انجام دهند و این کار هم در واقع جواب داده است. بسیاری از انتظارات مشتریان توسط آمازون برآورده شده‌اند.

مشتریان اکنون عادت کرده‌اند که کالای سفارشی خود را دو روزه دریافت کنند و وقتی کالایی را از جایی دیگر سفارش می‌دهند برای آنها قابل قبول نیست که تحویل آن بیش از دو روز طول بکشد. این ویژگی آمازون باعث می‌شود که مشتریان خریدهای بیشتری از آمازون انجام دهند. وقتی حرف از میلیونها مشتری به زبان می‌آوریم در واقع بزرگنمایی نیست.

آمازون 300 میلیون حساب کاربری دارد. در سال 2015، پنجاه میلیون نفر حساب پرایم داشتند. این رقم اکنون به 70 میلیون رسیده است. این ارقام هر سال بیشتر و بیشتر می‌شوند. آمازون برای پر کردن قفسه‌های انبارهای خود نیازمند فروشندگان شخص ثالث بیشتری است.

 

کسب درآمد آنلاین

 

دلایل بسیار زیادی برای آغاز فروش در آمازون وجود دارد. اما امیدواریم مواردی که ما ذکر کرده‌ایم شما را قانع کرده باشد. رشد آمازون و نیاز آن به شما برای پرکردن انبار موجودی، تنها در مراحل ابتدایی است. اگر اکنون بیزینس خود را در آمازون آغاز نمایید، چند سال بعد که تبدیل به فروشنده برتر شدید، احساس رضایت خواهید نمود که در سال 2018 کار فروش در آمازون را آغاز کردید.

هیچ زمان بهتری برای آغاز به کار وجود ندارد. برای یادگیری گام به گام و آگاهی از تمامی نکات فروش در آمازون به صورت جامع و کامل، می‌توانید دوره فوق‌العاده آربی را تهیه کرده و با کمک استاد حسین عزت خواه بیزینس خود را آغاز نمایید.

شغل ایده‌آل شما باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ آزادی از المان زمان و مکان برای شغلی که انتخاب می‌کنید، چقدر اهمیت دارد؟ شروع بیزینس‌های آنلاین آن هم در یک مارکت پلیس جهانی، یکی از شغل‌های محبوب جهان است چون فرد را محدود به زمان و مکان خاصی نمی‌کند و زمینه کسب درآمد دلاری را فراهم می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کسب و کار بزرگ و پرسود آمازون، پیشنهاد ما مشاهده ویدیوی معرفی این بیزینس است.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/lets-get-rich-with-amazon
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط