موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

کسب درآمد میلیاردی آنلاین

توضیحات کوتاه :
در زندگی و کسب‌وکار خود چه میزان زمان را به یادگیری اختصاص می‌دهید؟ یادگیری را از روش‌های مختلف می‌توان ادامه داد مانند شرکت در سمینارها و دوره‌های آموزشی، مطالعه کتاب و... .

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 2.4k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
کسب درآمد میلیاردی آنلاین

 

 

 

خلاصه ای از مقاله

در هر زمینه و رشته‌ای که هستید، باید دائماً خود را بروز کنید، روش‌های جدید و نرم‌افزارهای جدید را یاد بگیرید و... اگر در این مسیر متوقف شوید و خود را درگیر مسائل جانبی و بی‌ارزش کنید، به زودی با شکست مواجه خواهید شد. برای موفقیت در زندگی و دنبال نمودن رویای بزرگ زندگی باید تلاش کنید و هیچ‌گاه از یادگیری دست نکشید.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

میلیونرهای خودساخته

در این مقاله قصد داریم ویژگی‌ها، صفت‌ها و طرز فکر افرادی که یک کمپانی میلیاردی را ساختنه‌اند، بررسی نماییم. اگر بتوانید خود را تغییر دهید و این ویژگی‌ها را در خود پرورش دهید، می‌توانید به یک میلیونر خود ساخته تبدیل شوید. ما در بیزینس در پروسه‌ای قرار داریم که می‌خواهیم مشکلات را در این مسیر حل کنیم. هر چه‌قدر بتوانیم مشکلات بیشتری را حل کنیم، درآمد بیشتری کسب خواهیم کرد. اگر شما مشکلاتی را حل کنید که همه افراد می‌توانند آن را حل کنند، طبیعتاً رقابت در شغل و حرفه شما بالا می‌رود. ولی وقتی یک موضوع بسیار سخت و غیرقابل حل می‌شود و فردی آن را حل می‌کند، بیان می‌شود که آن فرد فرمول حل این مشکل را پیدا کرده است.

 

کسب درآمد میلیاردی با آمازون چگونه ممکن است؟

 

تکنیک های پولسازی

بسیاری از اپلیکیشن‌ها و محصولاتی که وارد بازار می‌شود براساس نیاز هستند. زمانی که شما این نیاز و مشکل را حل کنید، می‌توانید به پول و درآمد بیشتری دست یابید. در این مسیر شاید از 10 مشکل، توانایی حل 3 مشکل را داشته باشیم ولی نباید ناامید شده و از ادامه مسیر خود دست بکشیم. تنها به دنبال این نباشید که محصولی را بسازید که هیچ نقصی نداشته باشد. برندهای بزرگ مانند سامسونگ و اپل هم هنوز نتوانستند بهترین و کامل‌ترین گوشی همراه را بسازند. اگر این چنین بود اعلام می‌کردند که برای مثال این مدل از گوشی آخرین مدل می‌باشد و دیگر هیچ گوشی همراه جدیدی به بازار عرضه نمی‌کنند. همه این موارد شامل یک پروسه هستند و در این پروسه کسب درآمد و پیشرفت اتفاق می‌افتد. چون اگر آخرین محصول خود را به شما معرفی کنند دیگر شما محصولات بعدی که از سمت آنها ارائه می‌گردد را خریداری نمی‌کنید. این تکنیک بیزینس و کسب‌وکار است. بنابراین قدم به قدم محصولات خود را آپدیت کرده و نسخه‌های جدید را ارائه می‌دهند. برای مثال هیچ‌گاه آخرین مدل دوربین را به شما معرفی نمی‌کنند و مسلماً سال بعد مدل جدید و کامل‌تری را ارائه می‌دهند. با این اقدام قدم به قدم در مسیر پولسازی پیش می‌روند. همیشه شما نمی‌توانید تمامی مشکلات یک صنعت، محصول یا گروهی از افراد را حل کنید. در بعضی مواقع شما 2 مشکل را حل می‌کنید و همین هم بسیار خوب و تاثیرگذار است. به دنبال فروش محصول خود باشید. تنها به این فکر نکنید که محصول خیلی کامل و بدون هیچ نقصی را بفروشید چون امکان‌پذیر نیست.

مدیریت پول برای تصاحب موفقیت

در مسیر بیزینس و کارآفرینی این موضوع بسیار حائز اهمیت است. اگر آن را یاد نگیرید، ممکن است تمام سرمایه و درآمدی که کسب کردید را از دست بدهید. برای یادگیری این موضوع باید از جهات مختلف برای آن وقت بگذارید به کلاس‌ها و سمینارهای آموزشی بروید، کتاب بخوانید، با افرادی که در مدیریت پول حرفه‌ای هستند رفت آمد کنید و سؤالات خود را از آنها بپرسید. باید این لایف‌استایل را بسازید. اصلاً مهم نیست درآمد شما چقدر است، اگر درآمد شما هر میزانی باشد ولی مدیریت پول را بلد نباشید همان میزان درآمد را از دست می‌دهید.

روش های صحیح مدیریت و افزایش پول

در خصوص مدیریت پول، تکنیک‌هایی برای شما بیان می‌گردد که اجرای آنها به شما در مسیر افزایش درآمد کمک خواهد کرد.

همه درآمد شرکت را در یک قسمت از شرکت خود سرمایه گذاری نکنید

تعدادی از کارآفرینان، کل درآمد خود را برای مثال فقط در مارکتینگ یا تبلیغات یا خرید محصول و... سرمایه‌گذاری می‌کند. اگر به هر دلیلی محصول آنها فروش نرود، تمام آن محصولات مشابه در انبار می‌مانند. پس این کار اشتباهی است که تمام درآمد و سرمایه خود را تنها در یک بخش از بیزینس سرمایه‌گذاری کنید.

 

مقاله پیشنهادی: کار، پس انداز و سرمایه گذاری سه عنصر موفقیت در کسب و کار

درآمد میلیاردی آنلاین

 

در حساب بانکی خود پول نقد داشته باشید

حدوداً 15 تا 25 درصد از مبلغ درآمد خود را در حساب بانکی خود ذخیره کنید. چون در مسیر بیزینس شرایط و موقعیت‌هایی ایجاد می‌شود که شما به پول نقد نیاز دارید. مثلاً در این مسیر ممکن است شما مجبور شوید یکی از کمپانی‌های رقیب خود را بخرید، سریع یک کارمند با حقوق بالا استخدام کنید و... در این شرایط پول نقد شما را نجات می‌دهد. اگر این پس‌انداز را نداشته باشید ممکن است مجبور شوید که وام‌های سنگین بگیرید و این کار باعث ضرر به بیزینس شما گردد.

اگر عمر بیزینس شما کمتر از 5 سال می‌باشد، سرمایه را از بیزینس خود خارج نکنید

درست است شاید برای شما سخت باشد که با درآمد بالا یک اتومبیل معمولی سوار شوید یا لباس‌ها و وسایل معمولی و ارزان قیمت استفاده کنید و... ولی باید این موارد را تحمل کنید چرا که شما در حال ساخت بیزینس هستید. به دنبال ساخت یک امپراطوری باشید. به این فکر کنید که در شرکت خود تعداد زیادی کارمند داشته باشید و برند جهانی بسازید. بزرگ فکر کنید تا در مسیر مهمی قرار بگیرید. اگر بزرگ فکر کردن را یاد بگیریم می‌توانیم قدرت و توانایی‌های خود را شناسایی کنیم. چطور یک فرد بهترین فوتبالیست می‌شود؟ آیا این شخص تنها به این موضوع فکر کرده بود که فقط یک بازی معمولی در زمین فوتبال انجام دهد؟ مسلماً نه. بی‌شک رویای این فرد رویای بزرگی بوده است.

در مسیر کارآفرینی صبور باشید

استاد حسین عزت خواه در زمینه ورزش رزمی کیک بوکسینگ فعالیت می‌کنند. کسانی که با این ورزش‌ها آشنایی دارند، می‌دانند که انجام تمرینات آن به شدت از انسان انرژی می‌گیرد و کل فیزیک شما را درگیر می‌کند. در این ورزش، خیلی از تمرین‌ها ممکن است اصلاً لذت بخش نباشند و  شما را به چالش می‌کشانند. این شما هستید که انتخاب می‌کنید همچنان به مسیر خود و انجام این تمرینات سخت ادامه دهید. ممکن است شما چندین ماه خیلی سخت تمرین کنید، تنها برای مدت کمی که قرار است در رینگ مسابقه دهید. این مدت کم در میدان مسابقه نتیجه کل تلاش‌های شما می‌باشد. حال در بیزینس چنانچه شما یک فروشنده هستید، هر هفته چالشی را برای خود درنظر داشته باشید. در یک مهمانی شرکت کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید از طریق صحبت کردن با آنها، معرفی خود و... این باعث می‌گردد بعد از یک ماه شما با تعداد زیادی از افراد آشنا شوید و از بین آنها برای مثال 2 نفر مشتری شما می‌شوند و در افزایش درآمد شما تاثیرگذار خواهند بود.

برای گسترش بیزینس خود زمان صرف کنید

اما به این نکته توجه کنید که این 2 نفر مشتری از آشنایی با همان 2 نفر حاصل نشده است بلکه از آشنایی با افراد زیادی حاصل گردیده است. آن فرد با تعدادی زیادی در ارتباط بوده و در این مسیر صبور بوده تا از بین آنها، 2 نفر مشتری او شدند. در مسیر بیزینس هم باید همین گونه عمل کنید باید برای بیزینس خود زمان صرف کنید و به آن اهمیت دهید. برای مثال برای فعالیت در آمازون لازم است زمان صرف کنید بهترین محصول را انتخاب کنید، با کارخانه‌ها در خصوص محصول و گرفتن بهترین قیمت مذاکره کنید و در این مسیر صبور باشید. قرار نیست با اولین مذاکره شما با کارخانه دار همه چیز حل ‌گردد. شاید لازم باشد با تعداد زیادی از سازندگان صحبت کنید و در این مسیر تلاش کنید. لازم است که شما در این مسیر صبور باشید. اگر در مسیر بیزینس با شکست مواجه شدید، نگویید که این بیزینس مناسب نیست یا بدون نتیجه است. صبور بودن در هر شغل و حرفه‌ای بسیار حائز اهمیت است تا شما بتوانید به آن چیزی که می‌خواهید برسید و دائماً آن را بهتر سازید.

اهمیت قدرت یادگیری در کسب و کار

در زندگی و کسب‌وکار خود چه میزان زمان را به یادگیری اختصاص می‌دهید؟ یادگیری را از روش‌های مختلف می‌توان ادامه داد مانند شرکت در سمینارها و دوره‌های آموزشی، مطالعه کتاب و... چند کتاب در طول یک ماه می‌خوانید؟ شاید اوضاع اقتصادی نامناسب باشد ولی از خودتان پرسیدید که چقدر برای یادگیری و پیشرفت خود زمان صرف کردید؟ یا اینکه تنها شرایط و دیگران را مقصر می‌دانید؟ خیلی از افراد اصلاً حاضر نیستند که علم و تجربه خود را افزایش دهند. اتفاقات ناگوار برای همه افراد رخ می‌دهد و عکس‌العمل شما نسبت به این اتفاقات مهم می‌باشد. به چه شکل می‌توانید منطقی‌ترین و بهترین عکس‌العمل را نشان دهید؟ طبیعتاً با افزایش تجربه خود. حال می‌توانید تمامی موارد را خود تجربه کنید که ممکن است این مورد برای شما سخت باشد و بهتر این است که از دانش دیگران نیز استفاده نمایید. از طریق مطالعه، عکس‌العمل افراد موفق و معروفی که در شرایط سخت قرار گرفتند را بررسی کنید و از شیوه تصمیم‌گیری آنها در این شرایط آگاه شوید تا از رازهای موفقیت و شکست آنها مطلع گردید. لازم نیست حتماً ابتدا ورشکست شدن را تجربه کنید و بعد با خود بگویید که یک تجربه جدید کسب نمودید، چرا که شما می‌توانستید این تجربه را با مطالعه یک کتاب بدون هیچگونه ضرر و زیان به دست بیاورید. پس انتخاب درستی را اتخاذ نکردید.

 

از وب سایت آمازون درآمد میلیاردی کسب کنیم

 

شما هم، می‌توانید چشمان خود را ببندید و با سرعت 200 کیلومتر در اتوبان رانندگی کنید و نتیجه ناگوار آن را ببینید، هم می‌توانید از چندین نفر که به خاطر بی‌دقتی و سرعت بالا تصادف‌های ناگواری برایشان اتفاق افتاده است، در این خصوص سؤال کنید. قرار نیست همه چیز را خود شما تجربه کنید. خودتان را فریب ندهید که تجربه کردن به این شکل درست و منطقی است. برای استفاده از تجربه دیگران کتاب بخوانید، مطالعه داشته باشید و... درست است که سیستم آموزشی مشکلاتی دارد و تنها تعدادی دنبال کننده را آموزش می‌دهد نه لیدر و رهبر ولی با این دلایل برای ضعیف و اشتباه عمل کردن، خودتان را قانع نکنید. شما از قدرت تعقل و انتخاب بهره‌مند هستید، می‌توانید مطالعه و تحقیق داشته باشید. در هر جایگاه و شرایطی که هستید این کار را شروع کنید و به مرور میزان و ساعات آن را افزایش دهید. مطمئن باشید با این اقدام زندگی شما تغییر مثبتی خواهد کرد و شما نتایج آن را می‌بینید. در هر زمینه و رشته‌ای که هستید، باید دائماً خود را بروز کنید، روش‌های جدید و نرم‌افزارهای جدید را یاد بگیرید و... اگر در این مسیر متوقف شوید و خود را درگیر مسائل جانبی و بی‌ارزش کنید، به زودی با شکست مواجه خواهید شد. برای موفقیت در زندگی و دنبال نمودن رویای بزرگ زندگی باید تلاش کنید و هیچ‌گاه از یادگیری دست نکشید.

شغل ایده‌آل شما باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ آزادی از المان زمان و مکان برای شغلی که انتخاب می‌کنید، چقدر اهمیت دارد؟ شروع بیزینس‌های آنلاین آن هم در یک مارکت پلیس جهانی، یکی از شغل‌های محبوب جهان است چون فرد را محدود به زمان و مکان خاصی نمی‌کند و زمینه کسب درآمد دلاری را فراهم می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کسب و کار بزرگ و پرسود آمازون، پیشنهاد ما مشاهده ویدیوی معرفی این بیزینس است.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/make-billions-of-money-online
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط