Alexa Certify
اطلاعیه مهم: بزودی افزایش قیمت 30درصدی محصولات سایت را در پیش داریم. علاقمندان هم اکنون می توانند محصولات سایت را با قیمت های قبلی تهیه کنند.

تصورات اشتباه درباره فروش در آمازون

  • 1200
  • 1

آیا فعالیت در آمازون به عنوان فروشنده سخت و دشوار است؟

در دنیای امروزی کسب و کار آنلاین به صورت گسترده رواج یافته و بین کاربران همه گیر شده است، اما ممکن است بسیاری از آن ها نامعتبر بوده و خیلی زود از رده خارج شوند. از این رو برخی افراد در خصوص شرکت آمازون نیز تصور اشتباه داشته و آن را نامعتبر می دانند. در پاسخ به این افراد باید بگوییم که شرکت آمازون همانند یک برند تجاری و بین المللی در کشورهای مختلف در حال سرویس رسانی به مردم می باشد. این شرکت با قوانین خاص خود زبان زد خاص و عام شده است. بسیاری از تولیدکنندگان به عنوان فروشنده در این شرکت فعالیت می نمایند و به درآمد های کلانی دست یافته اند. بدیهی است انجام هر کسب و کاری سختی های خاص خود را به همراه دارد اما شما می توانید با یاری گرفتن از استاد حسین عزت خواه و با گذراندن دوره آربی این مسیر را هموار سازید.

 

تصورات اشتباه درباره فروش در آمازون

 

آیا فروش هر نوع محصول به صورت آزادانه در آمازون ممکن است؟

به طور کلی آمازون پیش از قرار دادن محصول در انبار خود، اطلاعات آن را به دقت بررسی می کند و با فروشنده در میان می گذارد. محصولاتی که قابل اشتعال هستند نیازمند ارسال یک مدرک به خصوص در این زمینه می باشند. اکثر کمپانی های چینی مدارک لازم را برای خریداران خود ارسال می نمایند. همچنین محصولاتی که دارای حداقل یک باتری هستند، از سوی آمازون ملزم به دریافت تاییدیه خواهند بود. فروش انواع دخانیات نیز در وبسایت آمازون به طور کلی ممنوع بوده و هیچ کس حق فروش آن را ندارد.

 

آموزش فروش در آمازون با عزت خواه دات کام

 

نحوه قراردادن اجناس در انبار آمازون به چه صورت می باشد؟

شرکت آمازون پیش از دریافت هر نوع محصول، اطلاعات کامل محصول ارسالی را مورد بررسی قرار می دهد و هنگام تایید آن، اجازه ارسال را صادر می نماید. از این رو مراحل ثبت محصول در آمازون برای اولین بار به زبان فارسی و توسط استاد حسین عزت خواه برای کلیه دانشجویان از طریق دوره آربی ارائه شده است.

نزدیک ترین انبار آمازون به ایران در چه کشوری می باشد؟

در حال حاضر هند نزدیک ترین کشور به ایران به جهت داشتن انبار آمازون می باشد. البته فروش در این کشور به هیچ عنوان توصیه نمی گردد. آمازون قصد دارد در آینده نزدیک، در کشور امارات و در شهر دبی انبار خود را راه اندازی نماید. البته این پروژه بارها به دلایل نامعلوم به تعویق افتاده است. احتمال می رود فروش در این کشور با آمار بالایی روبرو نشود اما این پروژه همچنان در دست بررسی می باشد.

استفاده از روش آمازون Prime برای فروشندگان اجباری است؟

بسیاری از خریداران آمازون با تهیه اشتراک Prime، در کمترین زمان ممکن محصولات خود را به صورت رایگان دریافت می نمایند. در کشور آمریکا از هر 3 شهروند آمریکایی، 1 نفر از این سرویس استفاده می نماید. بدیهی است آن ها تنها به سراغ فروشندگانی می روند که این سرویس را عرضه می نمایند. برخی دیگر با پرداخت هزینه ارسال و دریافت 3 الی 7 روزه آن مشکلی نداشته و محصولات خود را سفارش می دهند. توصیه کمپانی عزت خواه دات کام استفاده از حالت Prime برای محصولات می باشد.

 

هزینه انبارداری آمازون

 

هزینه انبار داری پس از قرار دادن محصول در آمازون به چه صورت می باشد؟

هر محصول با توجه به حجم و وزن آن هزینه متفاوتی در بر خواهد داشت. شایان ذکر است که هزینه انبار داری تا 6 ماه اول به صورت رایگان بوده و پس از آن درصورتی که هیچ فروشی میسر نگردد، آمازون از فروشنده 3 مورد را درخواست می نماید:

  1. پرداخت هزینه انبار داری
  2. ارسال محصول به آدرسی در آمریکا
  3. بازیافت محصول

هزینه انبار داری به طور کلی متفاوت بوده و البته به صرفه می باشد. بسیاری از فروشندگان هزینه های آمازون را در قبال فروش خود مناسب دانسته و همانند سایر فروشندگان عمل می نمایند.

مشتری تا چه زمانی می تواند محصول را مرجوع نماید؟

شرکت آمازون به دلیل سرویس دهی بی نظیر همواره زبان زد خاص و عام بوده است. از این رو آمازون این حق را به مشتری می دهد که تا 20 روز محصول دریافتی را بدون هیچ دلیلی پس دهد. هنگامی که محصولی در آمازون به فروش می رسد، هزینه آن به حساب فروشنده پس از 21 روز واریز می گردد.

قوانین کپی رایت محصولات در آمازون به چه صورت می باشد؟

در دوره آربی روش هایی به منظور رعایت قوانین کپی رایت و همچنین Patent نبودن محصول ذکر شده است. طبق قوانین بین المللی فروش هر نوع محصولی که پیش از فروش، ثبت اختراع شده باشد ممنوع بوده و ممکن است فروشنده شامل جریمه های زیادی شود. بدیهی است کلیه فروشندگان آمازون این موضوع را بررسی کرده و محصولات خود را انتخاب می نمایند. برخی دیگر با ثبت محصول خود به فروش انحصاری روی می آورند.

به طور کلی تیم عزت خواه دات کام با یاری رساندن به دانشجویان خود در راستای کسب در آمد از آمازون این مسیر را به بهترین شکل ممکن هموار ساخته است. شما نیز می توانید از طریق این لینک در دوره آربی ثبت نام نمایید.


با حسین عزت خواه، فروش در آمازون و کسب درآمد از آمازون، کسب ثروت، کسب درآمد آنلاین، کسب درآمد میلیاردی و ثروتمند شدن را فرا گیرید.

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/misconceptions-about-selling-on-Amazon

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
کاظم در تاریخ ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

عالی

الهام اسماعیلی/پشتیبانی عزت خواه دات کام در تاریخ ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود به شما کاظم عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
الهام اسماعیلی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

سپاس از حسن نیت شما بابت ارسال نظر و ابراز لطف و محبتتان به مجموعه عزت خواه دات کام.

شاد و سربلند باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط