انسان های موفق چه کاری انجام می دهند؟

  • 28 دی 1395
  • 4.6k
  • 0

افراد موفق چه می‌کنند؟

ورود تو دوست خوبم را به برنامه الان وقتشه تبریک می گویم. در این قسمت از برنامه الان وقتشه قصد دارم درباره موضوع کاری که انسان‌های موفق انجام ‌می‌دهند صحبت کنم. من مطمئن هستم که افراد بسیار زیادی هستند که به دنبال جواب این سوال هستند که انسان‌های موفق چه کاری انجام می‌دهند. آیا می‌دانی انسان‌های موفق چه باوری دارند؟ تعریف موفقیت چیست؟ معیار ما برای اندازه‌گیری موفقیت چیست؟ یک انسان‌ پیروز به چه شکل فکر می‌کند؟ من حسین عزت‌خواه هستم مدرس موفقیت و کارآفرین. با من همراه شو.

 

در دوره پاراسل آموزش ببینید که انسان‌های موفق چگونه رفتار میکنند

 

با خودت صادق باش

آیا احساس می‌کنی که دارای زندگی متفاوتی هستی یا برعکس زندگی روتینی مانند تمامی انسان‌ها داری؟ پاسخ تو به این سوال چیست؟ حاضری چه کارهایی را در طول روز انجام دهی؟ شغل تو چیست و درآمدت به چه میزانی است؟ قبل از سن بیست سالگی چه اهدافی داشتی؟ اکنون در مسیر رسیدن به اهدافت قرار داری یا اینکه زندگی تو را مجبور کرده که راهت را تغییر دهی؟ در صورتی که کارمند یک شرکت هستی، این شرکت، شرکت رویایی تو است یا اینکه صرفاً به خاطر کسب درآمد و گذراندن زندگیت در آن کار می‌کنی؟ از تو می‌خواهم در پاسخ به این سوالات با خودت صادق باشی. آیا زندگی تو شبیه به رویاها و آرزوهای زیر بیست سالگی تو هست؟

موفقیت چیست؟ انسان موفق کیست؟

انسان موفق شخصی است که به شکلی که خودش می‌خواهد فکر می‌کند و کارهایی را که شخصاً تمایل دارد انجام می‌دهد. او برای خود مسیری را مشخص نموده است و قصد دارد که به اهدافش برسد. اگر همچنان تمایل داری نسب به جزئیات این موضوع بیشتر مطلع گردی و تکنیک و راهکارهای لازم را یاد بگیری و اطلاعات بیشتری نسبت به انسان‌های موفق به دست بیاوری، از تو دعوت می‌کنم با من همراه باشی، ویدیو زیر را دانلود نمایی و با دقت تماشا کنی. این ویدیو به صورت رایگان در اختیار تو قرار گرفته است...

انسان های موفق چه کاری انجام می دهند؟

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

نظرات کاربران

0 نظر

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط