موفق شدن به چه قیمتی ؟ اصلی ترین چالش هدف گذاری دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

8 روش افراد موفق برای رسیدن به موفقیت

توضیحات کوتاه :
آیا کسی هست که نخواهد طعم موفقیت را بچشد؟ تصور می‌کنم هر کسی به اندازه‌ای خواهان موفقیت می باشد و به همین دلیل مهم است که عادات افراد موفق را مطالعه کنیم.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 1.7k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
8 روش افراد موفق برای رسیدن به موفقیت

 

خلاصه ای از مقاله

عادات روزانه افراد موفق بسیاری مورد مطالعه و بررسی قرار گرفته است که می‌تواند زندگی شما را به معنای واقعی، تغییر دهد. در این مقاله عاداتی که یکی از افراد موفق در زندگی خود تجربه کرده است را با شما در میان خواهیم گذاشت.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

چه کسانی طعم موفقیت را می چشند؟

آیا کسی هست که نخواهد طعم موفقیت را بچشد؟ تصور می‌کنم هر کسی به اندازه‌ای خواهان موفقیت می‌باشد و به همین دلیل مهم است که عادات افراد موفق را مطالعه کنیم. فرد موفقی اینگونه عنوان می‌کرد: «در این زمینه اغراق نمی کنم و  خودم را فرد موفقی می‌دانم. به لحاظ مالی کاملاً سنجیده عمل می‌کنم، اما این ربطی به موفقیت های من ندارد. چرا که عادت ندارم موفقیت را به لحاظ مالی و پولی بسنجم.

به نظر من، موفقیت توانایی انجام کارهایی است که دوست داریم به آنها دست یابیم. منظورم کارهایی است که باعث شود به دیگران کمک کنیم و برای جهان خود ارزش‌هایی ایجاد کنیم. این همان چیزی است که من را خوشحال می‌کند و به زندگی‌ام معنا می‌بخشد.» شما موفقیت را چگونه معنا می‌کنید؟ آیا تا به حال این سوال را از خود پرسیده‌اید؟ اگر پاسخ شما منفی است، سعی کنید جای خالی عبارت زیر را پر کنید.

من می‌دانم زمانی موفق می‌شوم که ... .

 

چگونه ثروتمند شویم

 

برای برخی افراد، جای خالی عبارت با رسیدن به میلیون دلار پر می شود. برخی دیگر آن را صحت و سلامتی خانواده خود می‌دانند. در هر صورت برای افراد مختلف، این جای خالی با عبارات گوناگونی می‌تواند پر شود. به هر حال این جای خالی، با هر کلماتی که پر شود، عادات روزانه‌ای وجود دارد که می‌تواند به شما برای رسیدن به آنها کمک نماید. در این صورت دیگر نیازی ندارید به زندگی افراد موفق در جهان اطرافتان خیره بمانید.

عادات روزانه افراد موفق بسیاری مورد مطالعه و بررسی قرار گرفته است که می‌تواند زندگی شما را به معنای واقعی، تغییر دهد. در ادامه عاداتی که یکی از افراد موفق در زندگی خود تجربه کرده است را با شما در میان خواهیم گذاشت.

عادات روزانه افراد موفق

1. صبح زود از خواب بیدار شوید و سپاسگزار باشید

«همه افراد عادت ندارند که صبح زود از خواب بیدار شوند، اما افراد موفق به شدت به این کار عادت دارند. توجه کنید که من در مورد ساعت هشت صبح صحبت نمی‌کنم، به طور مثال، من ساعت 5 صبح از خواب بیدار می‌شوم و می‌توانم بدون احساس استرس و عدم تمرکز کارهای روزانه ای را که باید انجام دهم، برای خودم لیست کنم. قبل از این که به سراغ این کار به ظاهر پایان ناپذیر بروم، تمرین مهمی را انجام می‌دهم و هیچگاه این کار را فراموش نمی‌کنم: زمانی را به شکرگزاری برای داشته‌هایم اختصاص می‌دهم.

گوشه‌ای می نشینم و دفترچه‌ام را به دست می‌گیرم و همه آنها را یادداشت می‌کنم. حتی اگر فرصت اندکی داشته باشم و به لحاظ زمانی در مضیقه باشم. همیشه مواردی برای یادداشت کردن و شکرگزاری وجود دارند. در صورتی که تمایل ندارید آنها را جایی یادداشت کنید، می‌توانید زمانی که در محوطه خانه خود قدم می‌زنید، آن‌ها را در ذهن مرور کنید. همیشه چیزی برای شکرگزاری وجود خواهد داشت.

نکته کلیدی این است که زمانی را باید به سپاسگزاری و قدردانی اختصاص دهید. این صحبت‌ها را صرفاً برای آنکه حال شما را بهتر کنم نمی زنم. این موارد را متذکر می‌شوم زیرا همه آنها اثرگذار خواهند بود و منجر خواهند شد شما به اهداف خود برسید. این نکته، مهم‌ترین موردی است که در این لیست قرار می‌گیرد و برای من به طور کامل بازی زندگی را تغییر داده است.»

 

موفق شدن

 

2. زمانی را به آرامش و مدیتیشن بپردازید

«تمرکز شما در طول روز بسیار حائز اهمیت می‌باشد. برنامه از پیش تعیین شده‌ای برای حوادث زندگی و آنچه اتفاق خواهد افتاد، وجود ندارد. به همین دلیل مهم است که تمرکز داشته باشید. می‌توانید با مدیتیشن به تمرکز دست یابید. منظورم این نیست که حتماً باید چهار زانو بنشینید و عباراتی را تکرار نمایید. من روی یک صندلی هم می‌توانم مدیتیشن را انجام دهم. آنچه مهم است باید زمانی را به آرامش فکری و آسایش جسمی اختصاص دهید. من این حالت را تبدیل شدن به چشم طوفان می‌نامم. نمی‌دانم بدون اختصاص زمانی به مدیتیشن باید چه کاری انجام دهم. من سه فرزند کوچک دارم و اختصاص مدت زمانی به این سکوت و آرامش برایم بسیار حائز اهمیت است.»

3. برای موفقیت پاکسازی جسمی و روحی داشته باشید

«این روش بسیار ساده است. آب مورد نیاز بدن را تأمین کنید. سلامت جسمانی شما به مقدار آبی که می‌نوشید بسیار وابسته است. حتی هنگامی که به این موارد فکر می‌کنید، اثر گذاری خواهد داشت. 70 درصد از کل بدن ما را آب فرا گرفته است. هنگامی که آب مورد نیاز خود را می‌نوشید، مقداری آب لیموی تازه یا عصاره سیب به آن اضافه کنید. این مواد افزودنی باعث پاکسازی بیشتر بدن، کبد و سیستم گوارشی خواهد شد و سیستم هضم شما بهبود خواهد یافت. دچار اشتباه نشوید، نوشیدن آب از عادات سلامتی اختیاری نیست. پیشنهاد می‌کنم صبح خود را با نوشیدن نصف لیوان آب آغاز کنید. حتی شما در حالی که خواب هستید آب بدن شما به واسطه تنفس نیز تبخیر خواهد شد.»

 

مقاله پیشنهادی: تفاوت های افراد موفق و ناموفق چیست؟

رموز افراد موفق

 

4. فعالیت بدنی و ورزش را در برنامه روزانه تان بگنجانید

«پس از آنکه آرامش و پاکسازی را امتحان کردید، نوبت حرکت و ورزش است. من این کار را با یک روال ساده پنج دقیقه‌ای یوگا انجام می‌دهم. گرچه دوست دارم به ورزشگاه بروم، اما هرگز نتوانستم این کار را در صبح زود انجام دهم. این روش بسیار خوب است، زیرا مهم‌ترین چیز این است که اندام خود را به آرامی حرکت دهید. هر روز صبح پس از آنکه پسرم را به مدرسه می‌برم، به پیاده روی می‌روم، پس از برگشت از پیاده روی، تمام عضلاتم احساس خوبی خواهند داشت.

در صورتی که در مورد عادات خوب افراد موفق یک بررسی انجام دهید، متوجه خواهید شد که انجام تمرینات منظم یکی از این عادات است. من طرفدار این روش هستم، شما نیز باید اقدام کنید و هر روز صبح تمرینات منظم انجام دهید.»

 

افراد موفق

 

5. ابتدا کارهای مهم‌تر را انجام دهید

«دیگر باید به سراغ کسب و کار و بیزینس برویم. اگر تاکنون اهداف مهم روزهای بزرگ خود را به تعلیق می‌انداختید، هر چه سریعتر این کار را تغییر دهید. تلفن همراه خود را نیز باید کنار بگذارید. هر آنچه موجب عدم تمرکز شما خواهد شد باید نادیده گرفته شود، بنابراین باید از سر زدن به حساب فیسبوک و توئیتر خود و هر مورد مشابه دیگری نیز اجتناب کنید. کتاب پر فروش خود را به همین روش نوشتم و از این رو اطمینان کامل دارم که به این طریق می‌توانید تنها بر چیزی که برای شما اهمیت دارد متمرکز شوید.

همین روش را برای کتاب دوم خود به نام The All Day Fat Burning Diet به کار گرفتم. دوست دارم به این نکته توجه کنید: در صورتی که هر روز قبل از آنکه روز شما شلوغ و پر مشغله شود، یک ساعت مشخص را به انجام کاری بپردازید، در طول ماه چه مقدار از آن کار را انجام خواهید داد؟ در طول سال چه قدر؟ دقیقاً در طول یک سال برابر خواهد شد با 360 ساعت. با این زمان چه خواهید کرد؟ به شما قول می‌دهم این روش، زندگی شما را تغییر خواهد داد.»

6. به برنامه غذایی خود اهمیت دهید

«جعبه‌های پر از غلات را کنار بگذارید. آنچه به شما در صبح انرژی می‌بخشد، استفاده از پروتئین است. یکی از مهم‌ترین عادات افراد موفق استفاده از پروتئین برای کارهایی است که به انرژی زیاد نیاز دارند. افراد موفق غذاهایی که موجب سستی و بی حالی خواهند شد را استفاده نمی‌کنند. غذاهای پروتئینی انرژی شما را در طول روز تأمین خواهند کرد. تحقیقات بسیاری وجود دارد که نشان می‌دهد استفاده از پروتئین در آغاز روز موجب کاهش وزن خواهد شد و انرژی شما را در طول روز تأمین خواهد کرد.»

 

eight-strategies-leading-to-success

 

7. تصویر سازی کنید

«این کار را می‌توانید هم زمان با تمرین مدیتیشن انجام دهید. تفاوتی نمی‌کند که این کار را چه زمان و در چه حالتی انجام می‌دهید. باید زمانی را به تصویر سازی اختصاص دهید، دوست دارید روز شما به چه شکلی سپری شود. تصور کنید یک فیلم سینمایی است و شما در حال نوشتن ساعت‌های پیش روی خود هستید. هر آنچه را تمایل دارید انجام دهید و به آن دست یابید، مرحله به مرحله پیش ببرید. زمانی که همه آنها را به صورت کامل مشاهده کنید، چه احساسی خواهید داشت. از این طریق می‌توانید روز خود را قدم به قدم طراحی کنید. این یکی از عادات افراد موفق است که نقشه راه زندگی خودشان را تدوین می‌کنند.»

 

فروش در آمازون و کسب درآمد دائمی

 

7. مطالعه داشته باشید

«مهم نیست که سابقه شما در مدرسه چه بوده است و تا چه حد درس خوان بوده‌اید. زمانی را به مطالعه اختصاص دهید تا ذهن شما به همان سمتی که تمایل دارید هدایت شود. مطالعه در مورد جهان اطراف و خودمان به ما درس‌هایی می‌دهد. مطالعه شما در هر مورد که باشد، مثلاً چگونه فرد بهتری باشیم یا مطالعه عادات افراد موفق، به هر حال یک سری اطلاعات اساسی را به ذهن خود وارد می‌کنید که موجب ترغیب انگیزه شما خواهند شد.

در شرکت‌های موفق یک اصل حیاتی وجود دارد: یا رشد کن یا برو. در صورتی که رشد ندارید و چیزهای جدیدی را یاد نمی‌گیرید که موجب رشد شرکت شوند، باید شرکت را ترک کنید. همیشه باید به دنبال رشد و ترقی باشید. تغذیه و ورزش مناسب و کافی برای جسم شما خوب هستند و مطالعه برای ذهن و مغز شما. پس هیچ کدام را فراموش نکنید.»

شغل هر فرد، بخش مهمی از زندگی روزانه او را شامل می شود. بنابراین انتخاب شغلی که در کنار درآمدزایی 24 ساعته، شما را از انجام کارهای مورد علاقه تان مانند سفر کردن و... محروم نکند زندگی پربارتر و جذاب تری را برای شما می‌سازد. پیشنهاد ما به شما برای آشنایی بیشتر با چنین شغلی و راهنمایی که در مسیر بیزینس آنلاین آمازون شما را از همه نکات مطلع سازد، تماشای ویدیوهای معرفی این بیزینس غول آسا و جهانی است. همچنین نتایج شگفت انگیز دوره آربی مسیر را بهتر به شما نشان می‌دهد.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/eight-strategies-leading-to-success
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط