وبسایت عزت خواه در حال به روز رسانی میباشد ، در صورت کاهش سرعت لطفا صبور باشید ، با تشکر از همکاری شما صفحه اصلی

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

بیزینس میلیاردی خود را با اطمینان بسازید

توضیحات کوتاه :
چیزی که یک فرد ثروتمند را از دیگران متمایز می‌کند طرز فکر اوست. افراد پولدار نسبت به دیگر افراد، طرز فکر متفاوتی دارند. خبر خوب این است که موفقیت، یک مهارت قابل یادگیری است.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 2k
  • 0
  • مدت زمان مطالعه 2 دقیقه
بیزینس میلیاردی خود را با اطمینان بسازید

 

خلاصه ای از مقاله

در کتاب پرفروش «رازهای ذهن یک میلیونر»، نوشته هارو اکر، که یک میلیونر خودساخته است، عنوان کرده است که چگونه با یک طرز فکر متفاوت اقدام نموده و کسب ثروت نمایید. اگر شما هم مثل آنها رفتار کنید، می‌توانید رشد نموده و از نظر مالی پیشرفت کنید. در این مقاله 11 توصیه که شما می‌توانید از همین امروز به آنها عمل کنید را به شما یاد خواهیم داد.

 

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

طرز فکر افراد ثروتمند

چیزی که یک فرد ثروتمند را از دیگران متمایز می‌کند طرز فکر اوست. افراد پولدار نسبت به دیگر افراد، طرز فکر متفاوتی دارند. خبر خوب این است که موفقیت، یک مهارت قابل یادگیری است و هر کسی می‌تواند شروع به فکر کردن، اقدام نمودن و انتخاب کردن به شکل یک فرد ثروتمند نماید. در کتاب پرفروش «رازهای ذهن یک میلیونر»، نوشته هارو اکر، که یک میلیونر خودساخته است، عنوان کرده است که چگونه با یک طرز فکر متفاوت اقدام نموده و کسب ثروت نمایید. اگر شما هم مثل آنها رفتار کنید، می‌توانید رشد نموده و از نظر مالی پیشرفت کنید. در ادامه 11 توصیه که شما می‌توانید از همین امروز به آنها عمل کنید را به شما یاد خواهیم داد.

 

بیزینس میلیاردی و افزایش درآمد

 

1. برای پول خود هدف گذاری به خصوصی داشته باشید

مشخص کنید که در زندگی به دنبال چه چیزهایی هستید و برای رسیدن به همان‌ها تلاش کنید. برای درآمد و سود خالص سالانه خود، هدفی که تصور می‌کنید شما را به موفقیت می‌رساند را یادداشت نمایید. شما باید با نیت رسیدن به یک حد بالا قدم در مسیر بگذارید، نه اینکه به دنبال یک حد متوسط باشید. هنگامی که می‌خواهید یک زمان مشخص برای رسیدن به اهدافی که یادداشت نموده‌اید تعیین کنید، سعی کنید واقع بین باشید. اما در عین واقع بین بودن، بزرگ فکر کنید و از اینکه خودتان را به چالش بکشید، واهمه‌ای نداشته باشید.

افراد پولدار برای اینکه به ثروت دست پیدا کنند، گام در مسیر می‌گذارند. این کار به تمرکز، شجاعت، دانش و میزان زیادی تلاش نیاز دارد. اما اگر شما در ابتدا هدف گذاری مناسبی نداشته باشید و با یک دید درست پیش نروید، نمی‌توانید به نتیجه برسید. اصلی‌ترین دلیل اینکه یک فرد نمی‌تواند به چیزی که به دنبال آن هست دست پیدا کند این است که در حقیقت نمی‌داند که به دنبال چه چیزی است. افراد ثروتمند از همان ابتدا می‌دانستند که هدفشان رسیدن به ثروت است.

2. در گروه‌های سطح بالا عضو شوید

منظور از جمله بالا این است که اگر می‌خواهید فرد ثروتمندی باشید باید با افراد ثروتمند هم نشین شوید. می‌توانید عضو باشگاه تنیس، گلف، سلامت یا کسب و کار شوید و با افراد پولدار در این محیط‌ها یک جا باشید. اگر شما نمی‌توانید در این باشگاه‌ها عضو شوید، می‌توانید در یک هتل خوب در شهر خود چای یا قهوه بنوشید. در این محیط‌ها احساس راحتی داشته و به افراد ثروتمند نگاه کرده و به خاطر بیاورید که آنها هیچ تفاوتی با شما ندارند.

دلیل این کار این است که افراد ثروتمند مثل هر دسته دیگر سعی می‌کنند با افراد هم رده خود ارتباط برقرار کنند. با این کار شما انگیزه لازم را پیدا نموده و سعی می‌کنید بزرگ‌تر از قبل فکر کرده و درآمد خود را بیشتر کنید. در بیشتر موارد می‌توان گفت که سود خالص شما آینه‌ای از دوستان شما می‌باشد.    

3. مطالعه داشته، به پادکست‌ها گوش داده و در کلاس و سمینار شرکت کنید

به صورت مداوم دانش خود را بالا برده و اطلاعات مربوط به کسب و کار خود، سرمایه گذاری و فلسفه پول را کسب نمایید. افراد ثروتمند همواره در حال یادگیری و رشد می‌باشند. افراد پولدار یاد می‌گیرند که چگونه از کسانی که نسبت به آنها موفق‌تر و ثروتمندتر می‌باشند، درس‌های لازم را بیاموزند. آن‌ها حتی بعد از اینکه به موفقیت دست پیدا کردند نیز دست از یادگیری نمی‌کشند. موفقیت مهارتی است که می‌توان آن را یاد گرفت. اگر شما می‌خواهید در بازی گلف بهتر شوید، می‌توانید اینکه چگونه به این هدف برسید را از افراد موفق در این رشته یاد بگیرید. اگر می‌خواهید یک پیانیست حرفه‌ای شوید، می‌توانید آن را یاد بگیرید. اگر قصد دارید فرد ثروتمندی شوید، می‌توانید روش رسیدن به این هدف را بیاموزید.

 

مقاله پیشنهادی: کسب ثروت از طریق تغییر ذهنیت

بیزینس میلیاردی شما

 

4. بررسی مشکل و لیست 10 اقدام مناسب برای حل آن

این کار به شما کمک می‌کند تا به جای اینکه به مسئله فکر کنید، به راه حل‌ها فکر نمایید. این کار دو مزیت به همراه دارد. اول اینکه یک فرصت خیلی خوب برای حل مشکل را در اختیار شما قرار می‌دهد. دیگر اینکه شما می‌توانید به این احساس برسید که می‌توانید خیلی بهتر عمل کنید. افراد پولدار هیچوقت در مشکلات خود غرق نمی‌شوند. آن‌ها همواره در حال رشد بوده و به این ترتیب از مشکلات خود بزرگ‌تر می‌شوند.

در مسیر حرکت به سمت ثروت، موانع و مشکلات بسیاری وجود دارد و دلیل اصلی اینکه خیلی از افراد وارد این مسیر نمی‌شوند نیز همین است.آن‌ها دوست ندارد مسئولیت کاری را برعهده بگیرند. به طور خلاصه، آن‌ها دوست ندارند خودشان را دچار مشکل کنند. برای خودتان مشخص کنید که به چه شکلی می‌خواهید با مشکلات رو به رو شوید و سپس حرکت نموده و روی اهداف خود متمرکز شوید.

5. یک بیوگرافی از فردی که در زندگی بسیار موفق و پولدار بوده است را مطالعه نمایید

شما می‌توانید زندگینامه جان دیویس راکفلر، آندره کارنجی؛ استیو جابز، وارن بافت را مطالعه نمایید. زندگی تمامی این افراد در مسیر میلیاردر شدن شما، کمک می‌کند. افراد موفق برای اینکه بتوانند انگیزه خود را برای رسیدن به موفقیت حفظ کنند، به زندگی دیگر افراد موفق نگاه می‌کنند. آن‌ها به افراد موفق به عنوان یک مدل نگاه می‌کنند که می‌توانند از آنها یاد بگیرند. این افراد به خودشان می گویند: «اگر آن‌ها می‌توانند این کار را انجام دهند، پس من هم می‌توانم.»

6. علت اهمیت کسب ثروت را برای خود مشخص کنید

سعی کنید یک پاراگراف مختصر و واضح بنویسید. اما اگر بتوانید بیشتر به جزئیات توجه کنید، برای خودتان بهتر است. افراد ثروتمند به شدت نسبت به موفقیت هیجان دارند. حقیقت این است که افراد پولدار نسبت به چیزی که به دنبال آن هستند، از شور و هیجان زیادی برخوردار هستند. آن‌ها به کسب و کار و زندگی خود به عنوان یک بازی نگاه می‌کنند و دوست دارند که در این بازی به پیروزی برسند. درباره اینکه به دنبال چه چیزی هستید و دقیقاً به چه شکلی می‌توانید به آن دست پیدا کنید، به خوبی فکر نمایید. مطمئناً برای اینکه به پیروزی برسید باید یک سری قوانین را رعایت نمایید.

7. به دنبال راهی برای به دست آوردن همه خواسته‌های خود باشید، نه تنها یکی از آنها

همیشه به دنبال این باشید که راهی را پیدا کنید که به همه اهداف خود دست پیدا کنید، نه اینکه مجبور باشید یکی از آنها را انتخاب نمایید. هر زمان که مسیرهای جایگزین پیش روی شما قرار گرفتند، از خودتان بپرسید که من چگونه می‌توانم به همه اهداف خود دست پیدا کنم؟ افراد پولدار هیچ وقت نمی‌گویند یا این، یا آن. آن‌ها می گویند من هر دوی آنها را می‌خواهم. چرا که آن‌ها می‌دانند، شما می‌توانید هر دوی آنها را داشته باشید.

در هیچ قسمتی اهمیت این باور به اندازه زمانی که بحث مالی مطرح می‌شود، نمی‌باشد. افراد فقیر و متوسط جامعه اعتقاد دارند که آن‌ها می‌توانند بین پول و دیگر جنبه‌های زندگی خود، تنها یکی را انتخاب کنند. در نهایت همه به این نتیجه می‌رسند که پول به اندازه دیگر موارد موجود در زندگی مهم نمی‌باشد.

 

ثروتمند شدن

 

8. بابت چیزهایی که دارید، سپاسگزار باشید

هر چیزی که می‌خواهید به آن دست پیدا کنید را آرزو کرده و از خدا بخواهید. در اطراف خود یا مجلاتی که خریداری می‌کنید، به خانه‌های زیبا و ماشین‌های مجلل نگاه کرده و کسب و کارهای موفق را دنبال کنید. هر چیزی که می‌بینید و به آن علاقه دارید را برای خودتان آرزو کنید. افراد ثروتمند، دیگر افراد پولدار و موفق را ستایش می‌کنند. آن‌ها هیچ وقت ترسی ندارند که بپذیرند که پول می‌تواند بیشتر مشکلات را حل کرده و ذهن را به آرامش برساند.

به جای اینکه به داشته‌های دیگران حسادت کنید، به خاطر وجود آنها، خدا را شکر کنید. چرا که آنها یک چهارچوب مناسب برای رسیدن به موفقیت را به شما ارائه می‌دهند. سریع‌ترین و راحت‌ترین راه برای رسیدن به ثروت این است که یاد بگیرید که افراد پولدار چگونه بازی را پیش می‌برند. 

9. سعی کنید برای کسب درآمد سه راه دیگر به شغل فعلی خود اضافه کنید

این کار می‌تواند استفاده از فرصت‌های سرمایه گذاری یا کارآفرینی باشد. کار خود را با مطالعه درباره استراتژی‌های سرمایه گذاری آغاز نموده و در کنار آن به دنبال راهی برای کسب درآمد باشید. فردی ثروتمند است که روی درآمد خود دقت کند.

10. به خودتان بگویید که پول دوست شما است

هر روز با یک برنامه مشخص به خودتان یادآوری کنید که پول یک چیز مثبت است. یک فرد ثروتمند با ثروت به آرامش ذهنی رسیده و پول را مثل دوست خود می‌داند. اگر شما می‌خواهید پول را به زندگی خود بیاورید، دیگر به آن، به عنوان دشمن خود نگاه ننمایید. پول دوستی است که بعد از شب بیداری‌های بسیار به خاطر نگرانی، می‌تواند به عنوان یک دوست خوب به شما کمک کند. افراد ثروتمند پول را مثل دوستی می‌دانند که در زمینه‌هایی به آنها کمک می‌کند که هیچ شخص دیگری نمی‌کند. این احساس مثبت باعث می‌شود تا هر روز روابط قوی‌تری داشته باشید.

 

راه اندازی یک بیزینس میلیاردی

 

11. یک کار که در آن احساس راحتی نمی‌کنید را انجام دهید

تعمداً تصمیماتی را اتخاذ نمایید که برای شما ناراحت کننده می‌باشند. سعی کنید از منطقه امن ذهنی خود خارج شوید. با افرادی حرف بزنید که در شرایط عادی با شما حرف نمی‌زنند. تقاضای ترفیع رتبه در کار یا بالاتر بردن قیمت محصول خود را عنوان کنید یا اینکه هر روز یک ساعت زودتر از خواب بیدار شوید. افراد ثروتمند، راحتی را در عدم اطمینان می‌بینند. آن‌ها خیلی زود یاد گرفته‌اند که تبدیل شدن به یک انسان میلیاردر آسان نیست و شما باید از منطقه امن خود خارج شوید.

هدف ما از ارائه این مطالب کمک به شما دوست عزیز است تا با استفاده از موارد مطرح شده، در زندگی شخصی یا حرفه‌ای خود یک گام جلوتر بروید. اگر مشتاق هستید در کنار یک زندگی آرام، شغلی فارغ از مکان و زمان را هم تجربه کنید، برای کسب اطلاعات لازم درمورد فروشندگی در وبسایت آمازون با ما در آموزش فروش در آمازون همراه باشید. همچنین با دنبال نمودن صفحه نتایج شگفت‌انگیز دوره آربی از تجربیات دانشجویان این دوره بهره ببرید.

 

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/build-your-billionth-business-with-confidence
ezzatkhah

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط