افزایش سرعت یادگیری تا 10 برابر از دانشگاه استنفورد دانلود رایگان ویدئو

مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ
مشاوره رایگان در تلگرام و واتساپ

بهترین مشاغل جانبی در سال 2020

توضیحات کوتاه :
مشاغل جانبی، شغل‌هایی هستند که با توجه به مهارت، توانایی یا استعداد افراد در کنار شغل اصلی انجام‌پذیر هستند. مزیت این نوع مشاغل این است که نیازی نیست فرد در زمان یا مکان مشخصی حضور داشته باشد.

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

5

تعداد امتیازها: 1

  • 3k
  • 1
  • مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
بهترین مشاغل جانبی در سال 2020

 

خلاصه‌ای از مقاله:

شغل جانبی هر کاری است که به شما کمک می‌کند خارج از شغل تمام وقتتان درآمدی اضافی داشته باشید. بهترین نکته در مورد درآمد جانبی این است که می‌توانید با انجام دادن هر کاری این در‌آمد را به دست آورید و انجام این کار هم از داخل منزل امکان‌پذیر است. شما می‌توانید با انجام کاری که دوست دارید کسب درآمد کنید. در این مقاله قصد داریم چند منبع درآمد جانبی را ذکر کنیم.

 

آنچه در این مقاله می‌خوانید:


مشاغل جانبی چیست؟

اجرای کمپین‌های تبلیغاتی فیسبوک یا بازاریابی دیجیتال
نوشتن یک وبلاگ پرسود
کسب درآمد جانبی به عنوان دستیار مجازی
ویراستار مجازی منبع خوب درآمد جانبی
تولید محتوا به صورت فریلانسر
ساخت سایت وردپرس یکی از بهترین مشاغل جانبی
فروش در وبسایت آمازون منبع درآمد جانبی دلاری
نوشتن متن ویدیو، یک شغل جانبی راحت
مدیریت حساب‌های شبکه‌های اجتماعی

 

مشاغل جانبی چیست؟

مشاغل جانبی، شغل‌هایی هستند که با توجه به مهارت، توانایی یا استعداد افراد در کنار شغل اصلی انجام‌پذیر هستند. مزیت این نوع مشاغل این است که نیازی نیست فرد در زمان یا مکان مشخصی حضور داشته باشد. اغلب این مشاغل با استفاده از اینترنت و در هرجایی امکان‌پذیر هستند. در ادامه به برخی از مشاغل جانبی که این روزها طرفداران زیادی دارد اشاره می‌شود:

 

با درآمد بالا یک زندگی مطلوب را تجربه نمایید

 

اجرای کمپین‌های تبلیغاتی فیسبوک یا بازاریابی دیجیتال

با یادگیری نکات مربوط به بازاریابی دیجیتال و سئو، می‌توانید به وبسایت‌ها کمک کنید ترافیک خود را بالا ببرند. این کار بسیار مورد نیاز است و می‌توان آن را از هرجای دنیا انجام داد. در واقع یکی از بهترین کارهایی که می‌توانید از منزل نیز انجام دهید همین کار است.

نوشتن یک وبلاگ پرسود

برای نوشتن یک وبلاگ، می‌توانید موضوعی انتخاب کنید که به آن علاقه دارید و در مورد آن اطلاعات کافی دارید. حوزه مورد نظر هرچقدر هم که کوچک باشد، باز هم افرادی هستند که به آن علاقه داشته باشند.  با نوشتن محتوای خوب در مورد آن موضوع می‌توانید بازدیدکننده‌های زیادی را به سمت وبلاگ خود جذب کنید و سپس با پذیرفتن تبلیغات، می‌توانید برای خود درآمد کسب کنید. این بهترین کار برای کسب درآمد از حوزه‌ای است که به آن علاقه دارید. نوشتن وبلاگ می‌تواند یک شغل جانبی عالی باشد، می‌توانید در زمان آزاد خود آن را انجام دهید، منبع درآمدی برای درآمد غیرفعال داشته باشید، با افراد جدید آشنا شوید و موقعیت‌های شغلی بسیار دیگری را برای خود پیدا کنید. این کار ریسک کمی دارد و می‌توانید درآمد بالایی از آن کسب کنید. اما به خاطر داشته باشید، موفقیت وبلاگ نیازمند زمان است. شما نمی‌توانید با اولین پستی که منتشر می‌کنید، درآمد کسب کنید. اما اگر به انتشار محتوای خوب ادامه دهید، به زودی به درآمد می‌رسید. بخش مهم کار این است که از جایی شروع کنید.

 

بهترین مشاغل جانبی در سال 2020

 

کسب درآمد جانبی به عنوان دستیار مجازی

دستیار مجازی یکی از پرسودترین و مورد نیازترین مشاغل جانبی در دنیای دیجیتال است. شما می‌توانید در هر جای دنیا که هستید تنها با یک لپ‌تاپ تبدیل به دستیار مجازی شوید. از آنجا که تعداد افرادی که بیزینس‌های آنلاین راه اندازی می‌کنند رو به افزایش است، تقاضای خیلی زیادی برای افرادی است که می‌توانند به آنها کمک کنند بیزینس خود را اداره کنند.

مقاله پیشنهادی: چگونه یک بیزینس راه اندازی کنیم؟

ویراستار مجازی منبع خوب درآمد جانبی

اگر شما فردی هستید که به جزییات توجه زیادی می‌کنید یا به نمونه خوانی و تصحیح متن علاقه دارید، می‌توانید از این علاقه خود کسب درآمد کنید. هزاران بلاگ نویس، وبسایت و بیزینس وجود دارند که به دنبال نمونه‌خوان هستند و دستمزد خوبی برای خدمات شما ارائه می‌دهند. حتی می‌توانید برای خود یک بیزینس راه اندازی کنید، ویراستارهای دیگر را استخدام کنید و پروژه‌ها را به آنها دهید تا انجام دهند.

 

بهترین مشاغل جانبی در سال 2020

 

تولید محتوا به صورت فریلانسر

تولید محتوا برای وبسایتهای دیگر نیز یکی دیگر از مشاغل محبوب در این دوره است. در حال حاضر وبسایتهای زیادی هستند که به دنبال فردی هستند که محتوای با ارزش و منحصر به فرد برای آنها بنویسد. می‌توانید با موضوعاتی که به آن علاقه دارید شروع کنید و به تدریج دامنه فعالیت خود را گسترش دهید.

ساخت سایت وردپرس یکی از بهترین مشاغل جانبی

اگر توانایی ساخت سایت از طریق وردپرس را دارید، یکی از پردرآمدترین مشاغل جانبی از آن شما خواهد بود. با افزایش روزافزون بیزینس‌های آنلاین و به ویژه محبوبیت وردپرس، تعداد افرادی که به دنبال ساخت وبسایت هستند روز به روز در حال گسترش است. از مزایای جانبی این شغل این است که می‌توانید اطلاعات زیادی در مورد صنایع مختلف کسب کنید. همچنین، افرادی که برای آنها سایت طراحی می‌کنید، اغلب مواقع از شما می‌خواهند که کارهای نگه‌داری سایت را هم خود شما بر عهده بگیرید. بنابراین انجام کارهایی مانند تأمین امنیت وبسایت یا تولید و بارگذاری محتوا، می‌تواند به ادامه این درآمد جانبی کمک کند.

 

بهترین مشاغل جانبی در سال 2020

 

فروش در وبسایت آمازون منبع درآمد جانبی دلاری

یکی از بهترین مشاغل جانبی که طرفداران زیادی دارد و به شما کمک می‌کند درآمد دلاری کسب کنید، فروش در سایت آمازون است. در حال حاضر میلیونها فروشنده در آمازون به کار مشغول هستند و از این پلتفرم آنلاین که مشتریانی در سرتاسر جهان دارد، نهایت استفاده را می‌برند. با فروش در آمازون می‌توانید درآمد غیرفعال خود را افزایش دهید و تنها با چند ساعت کار در هفته می‌توانید بیزینس خود را گسترش دهید. نکته مهم در مورد این بیزینس این است که نیازی نیست شما محصول خود را برای فروش در آمازون تولید کنید. شما به راحتی می‌توانید با خرید جنس از چین، و ارسال آن به انبارهای آمازون، بیزینس خود را راه اندازی کنید.

مقاله پیشنهادی: راه اندازی یک بیزینس سودآور با فروش در آمازون

 

بهترین مشاغل جانبی در سال 2020

 

نوشتن متن ویدیو، یک شغل جانبی راحت

نوشتن متن ویدیو نیز می‌تواند یک کار جانبی مفید باشد. شما برای این کار به یک فایل صوتی یا ویدیو گوش می‌دهید و متن آن را می‌نویسید. کار ساده‌ای است و معمولاً به صورت ساعتی محاسبه می‌شود. به عنوان مثال اگر فایل صوتی یک ساعت باشد به شما دستمزد یک ساعت کار داده می‌شود. این راه انعطاف پذیری برای کسب درآمد جانبی است.

مدیریت حساب‌های شبکه‌های اجتماعی

بیزینس‌های کوچک می‌دانند که در بازار امروزی چگونه موفق شوند: باید در شبکه‌های اجتماعی حضور داشته باشند. اما بسیاری از صاحبان کسب و کارهای کوچک زمان کافی برای حضور در شبکه‌های اجتماعی ندارند. اگر شما توانایی کار با شبکه‌های اجتماعی دارید، می‌توانید به بیزینس‌های محلی کمک کنید صفحات شبکه‌های مجازی خود را مدیریت کنند.

 

با کسب درآمد بالا به یک زندگی مطلوب برسیم

 

هدف شما از شغل جانبی، چه داشتن درآمد جانبی برای پوشش دادن هزینه‌ها باشد، چه داشتن درآمد غیر فعال و رسیدن به آزادی مالی، می‌توانید با استفاده از تخصص و علاقه خود به این درآمد برسید. هرچند شما می‌توانید تقریباً هرچیزی را به فروش برسانید، اما این چیزها مطمئناً یا کالا هستند یا خدمات. می‌توانید کالا یا خدمات خود را به فروش برسانید یا کالاهایی که توسط دیگران تولید شده است را خریداری و دوباره به فروش برسانید. ممکن است این کار در ابتدا سخت باشد اما داشتن شغل جانبی پس از مدتی برای شما راحت‌تر می‌شود و خود شما هم می‌توانید راه‌های بهتری برای درآمد جانبی و حتی غیرفعال پیدا کنید.

 

شغل ایده آل شما باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ آزادی از المان زمان و مکان برای شغلی که انتخاب می کنید، چقدر اهمیت دارد؟ شروع بیزینس‌های آنلاین آن هم در یک مارکت پلیس جهانی، یکی از شغل‌های محبوب جهان است چون فرد را محدود به زمان و مکان خاصی نمی کند و زمینه کسب درآمد دلاری را فراهم می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بیزینس بزرگ و پرسود آمازون، پیشنهاد ما مشاهده ویدیوی معرفی این بیزینس است.

 

نویسنده:
https://ezzatkhah.com/best-side-hustles
برچسب ها
کسب درآمد
ezzatkhah

نظرات کاربران

تعداد 1 مورد

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
حسین سرایی گفته:
۰ | ۰

سلام .خسته نباشید .ممنون از راهنمایی شما برای یک کسب و کار جدید...
من یک بازنشسته هستم و خط نوشتاری خوبی هم دارم ... وقت آزاد هم هر چه بخواهید دارم.
میخوام در مورد کاری که شما پیشنهاد دادید در خصوص نگارش متن صوتی بپرسم . من این کار را چطور باید انجام بدم .؟برای چه کسی ؟و درآمدش رو چطور بدست بیارم . ممنون میشم راهنمایی کنید.

زهرا رحیمی پشتیبان عزت خواه دات کام پاسخ داده:
۰ | ۰

درود به شما حسین عزیز
با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما
زهرا رحیمی هستم از تیم پشتیبانی عزت خواه دات کام

نهایت سپاس و قدردانی را به شما اعلام می‌کنیم و بسیار مفتخر هستیم که مطالب وبسایت ما تاثیر سازنده و مثبتی در زندگی شما داشته است. رضایت شما تلاش ما را مضاعف تر خواهد کرد. سایت عزت خواه در این زمینه فعالیتی ندارد ولی سایت هایی هستند که برای افرادی همچون شما که قصد فریلنسینگ را دارند، فرصت های شغلی خوبی برای پیشنهاد دارند، از جمله سایت منکارتو، سایت پارسکدرز، سایت پارس فریلنسر،سایت سان تایپ، سایت پونیشا،سایت تایپایران، سایت کاریشه.

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط